Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Pauli nie stresuj się, natura płata figle, może tak być że owulacja mocno się przesunela. Zrób jutro test i wszystko będzie jasne. Kaoli, myślę że u Ciebie też będzie wiadomo dopiero jak @ dostaniesz, a na chwilę obecną nie dostałaś, więc szansa jest. Ktory dziś dzień cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli 32dc normalnie mam 28. Joanna nie zapytalam bo bylam tak zawiedziona ze tej malej kropeczki nie zobaczylam, ze przestalam myslec , polowy pytan jej nie zadalam a mialam ich duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Hi. Dziewczyny, dołączam się do dyskusji. Obecnie staramy się o drugiego potomka. Już mamy 3-letnią córkę Sophie. W sobotę będę testować. A póki co siedzę jak na szpilkach. Kolejny dzień boli mnie brzuch. Ale już delikatnie. Jednak cały czas go czuję. Mam obawy... Nie jestem pod kontrolą lekarzy. Nie spinamy się. Po prostu próbujemy. 3 cykl starań. W dwa poprzednie nie trafiliśmy w owulkę. Jakoś czasu nie było, wytchnienia, wolnego itd. A potem okazało się, że za późno próbowaliśmy. Pozdrawiam wszystkie staraczki. Życzę wam spełnienia marzeń ☺☺☺♥️♥️♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testowałam Jest moc:) Dwie kreseczki są, teraz żeby wszystko dobrze się rozwinęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza super :) musi byc dobrze i bedzie. Joanna a to sa badania na konflikt serologiczny, tak? Elena powodzenia. Moj narzeczony stwierdzil ze zrobi sobie badania :) a myslalam ze da sobie spokoj bo on nie cierpi badan i lekarzy , ja tez :) no i mnie zaskoczyl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje zołza :) Tak na konflikt serologiczny który występuje w grupie krwi Rh-, a u mnie tez powstaly przeciwciala i trzeba to zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie widać :) Jej ja mam uczucie parcia ale nie wiem czy to pęcherz czy w pochwie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza piekna kreseczka jeszcze raz gratuluje. Dbaj o was :) Moja siostra miala konflikt i jakues tam leki dostawala i udalo jej sie 5 dzieci urodzic :) Dziewczyny sluchajcie pokickalo mi sie wszystko , mieszkam w DE i jezyk nie jest moja mocna strona ale sie dogaduje z tym ze jak mam stresa to wtedy nic do mnie nie dociera nawet jak ktos mnie zapyta jak sie nazywam :) hihi. A wiec teraz siedzac przy kawce i rozmyslajac o tym co powiedziala moja gin. dotarlo do mnie ze mam za cienkie endometrium a powinno byc grubsze a nie ze jest za grube :) :( wrrr tak czy siak to tez chybanie jest ok zeby w 33 dniu cyklu bylo za cienkie , albo? A moze to plamienie co mialam 19 i 20 dnia cyklu to byla jakas super skapa @ a przyszla wczesniej bo mialam dosc stresowe sytuacje w tym czasie.?? Ja juz nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
nie zrobilam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisali tam " Test ciążowy wykonany tuż po owulacji może dać fałszywy wynik pozytywny z powodu hormonu podobnego do hCG – hormonu ciążowego)" wiec moze to plamienie to jednak byla skapa @ a te 2 blade testy byly wynikiem tego ze robilam je w czasie owu. Bede teraz wszystko analixowac :( wariatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Zolza gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
@ zawitala:-( ja juz nie mam sily 5 lat prawie i nic a z badan wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli przykro mi . A moze przydal by sie wam jakis weekendowy wypad troche luzu i odstresowania. Ponoc czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa bardzo dziękuję! Pauli może trzeba zmienić specjalistę? Może przyczyna leży gdzieś gdzie nie szukaliście... sama nie wiem. Moi znajomi bardzo długo się leczyli (on miał słabe nasienie) było kilka invitro i nic. Po jakimś czasie u niej wyszło że ma jakieś problemy z wątrobą, wyleczyła i niespodziewanie naturalnie zaszła w ciąże....natura lubi płatać figle. Kaoli a robiłaś może kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena, który to dzień cyklu i jak długie cykle miewasz? Życzę powodzenia, oby Wam się udało. Rodzeństwo to wspaniała sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie robilam. Kazala poczekac do poniedzialku to sobie poczekam :) @ nadal nie ma . Obliczylam ze jesli tamto plamienie bylo @ to teraz mam dni plodne....a bylo mi tak mokro przez 2 dni . Poczekam na rozwoj sytuacji. Zolza a ty jak sie czujesz? Masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie jest ok Czasami delikatny ból piersi, ból podbrzusza również delikatny, id czasu do czasu kłuje mnie jajnik raz lewy raz prawy. Bałam się bzykanka, ale mąż był super ekstra delikatny i wszystko ok. Spać mi się chcę :) nie mam ochoty na jedzenie. To chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza gosiabien chyba zlała nas totalnie...szkoda bo bardzo jej kibicowałam i chciałabym wiedzieć co u niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brawo dla mezusia :) Dziewczyny co myslicie o tym co napisalam wczesniej? Bo mysle i mysle , kombinuje i przeliczam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia fakt zniknęła nie dała znac jak po USG. Aa, a Ty jak sie czujesz ? Bedziesz dalej probowała czy jednak odpuszczasz ? Musisz odczekac kilka dni i sprawdzic czy @ przyjdzie :) jesli nie to moze wtedy wystąpila malpa :) Choć ja pamiętam ze mialam w polowie cykle plamienia " niewydolność cialka zółtego" i cykle byly strasznie dlugoe. Gin mi wtedy przepisała luteine pod język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
a co ma watroba do plodnosci?raczej nie ma z tym zwiazku...do weekendu ciezko byloby bo moj m pracuje co drugi dzien...a ja w sob takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma tez bardzo dlugo sie starala, tyle in vitro miala ze dom by spokojnie postawila i wykonczyla. W końcu sie udało i duzą ponad 3 letnią córe. A co najlepsze po 1 ciąży tak jej sie hormony i wszystko uregulowalo ze zaszła naturalnie, urodzila synka 14 lutego :) Endokrynolog to podstawa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
moja endo jest ok mam wizyty reg i badania tsh mam takze dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×