Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Martuszkin
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
I ucięło mi post..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
No właśnie napisałam posta i mi tekst zjadlo. U mnie wszystko ok nie mam mdłości w Święta sobie pofolgowalam wiec pewnie waga w gore poszla ale to na pewno nie z powodu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
No właśnie napisałam posta i mi tekst zjadlo. U mnie wszystko ok nie mam mdłości w Święta sobie pofolgowalam wiec pewnie waga w gore poszla ale to na pewno nie z powodu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
No właśnie napisałam posta i mi tekst zjadlo. U mnie wszystko ok nie mam mdłości w Święta sobie pofolgowalam wiec pewnie waga w gore poszla ale to na pewno nie z powodu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gela123
Dziewczyny, pomocy. Staramy się o dziecko. Ogólnie cykle mam 26-28 dni. W niedzielę 25 dzień cyklu, rano bladoróżowy śluz. Troche smutek ale założyłam podpaskę i poszlam w gosci. W poniedziałek rano znów śluz bladoróżowy... Myślę- no nigdy tak długo nie rozkręcała mi się @. Biust zaczął przeszkadzać i zaczął mnie boleć brzuch. Niby jak na okres ale bardziej czułam kłucie niż ten typowy ból okresowy. Dzisiaj rano 27 dzień cyklu test, negatyw. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gela z własnego doświadczenia poczekaj do jutra bo sama pisałaś że masz 28 dniowe cykle. Ja się raz tak nakręciłam i dostałam w 29dc gdzie mam też 26-28 dniowe.. Poczekaj do jutra jak nie dostaniesz @ to pojutrze zrób kolejny test. Tak będzie najpewniej. A jak okresu będzie dalej brak a testy wciąż będą negatywne to wybrałabym się jednak na tą betę chociaż nienawidzę igieł :/ albo przynajmniej do ginekologa bo znaleźć przyczynę braku okresu. Wczoraj mi ciachało post za postem tak więc darowałam sobie dodawanie kolejnych uciętych postów. Jak dziewczyny po Świętach? które to u Was tygodnie ciąży? I jak plany na starania w tym miesiącu Mamini? @Ta od fryza - na pewno piękny dźwięk :) Ja mam swoją pierwszą wizytę dopiero za 10dni (w piątek 13go o godzinie 13 :) na przekór zabobonom :P) i już bardzo nie mogę się doczekać aby upewnić się że wszystko jest dobrze że rozwija się prawidłowo i serduszko bije. Myślę o tym cały czas by tylko było zdrowe..stresuje się tym bardzo no ale chyba każda przyszła mama tak ma. Planujemy rodzicom i synkowi powiedzieć w okolicach 11-12 tygodnia. po nich będziemy powoli wtajemniczać znajomych w pracy planuję powiedzieć w 14 tygodniu. A na razie jak to mawia mój M. żyjemy w konspiracji :) na razie o ciąży wie tylko mąż przyjaciółka no i Wy ;) @JoannaAsia przeżyłaś święta jakoś? Nie ma co się zamartwiać ale rozumiem Cię. Moja matka to by wszystkim swoim przyjaciółkom od razu wszystko wygadała , bo ona już tak ma co mnie w niej strasznie denerwuje. Tak więc nie chcemy mówić rodzicom już teraz. Wiem, że jak się dowiedzą rodzice i znajomi to już info pójdzie globalnie :) i nie ma na to Asia siły :) nie przejmuj się. U mnie bez zmian: tylko piersi nabrzmiałe, a tak to czuję się dobrze. Zero mdłości. Tylko w krzyżu mnie łupie od soboty jak się schylam za długo. Miłego i słonecznego dnia Kochane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomożecie i mi ? Staramy się z mężem o dzidziusia. Zawsze mam 31 dniowe cykle.Okres jak w zegarku aż tu nagle nie dostaję okresu. Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki 31dc - negatywny zrobiłam test 4 dni później - negatywny ( jakaś kreska widoczna pod światło ale to raczej fabryczna) , w 40dc pojechałam do lekarza z myślą wywołania okresu. Lekarz po badaniu USG stwierdził że jak dla niego to 1 tydzień ciązy ( musiała mi się owulacja przesunąć o tydzień i w sumie miał by racje bo też mi się tak wydawało ) Kazał przyjechać za dwa tygodnie tj 10 kwitnia. ALe dziś (3 kwietnia) tydzień przed jego wizytą w 47dc zrobiłam test - negatywny ! Czy któraś z wam miała podobną sytuację? Czy jest jeszcze szansa że on się nie pomylil i że jestem w ciązy . Dodam , że nie mam jakiś specjalnych objawów ani na okres ani na ciąże boli mnie trochę kręgosłup ( ale wydaje mi się że to od siedzącej pracy ) jajniki na zmianę pobolewają inaczej niż na okres i od wczoraj lewa pierś i mam strasznie dużo przezroczystego śluzu ( nieraz trochę białego w większości przeźroczystego ). czy któraś z was była w podobnej sytuacji i była w ciązy ? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyz na Twoim miejscu na bete bym poszła i 1 tydzień ciazy ? :O pierwszy raz slysze by lekarz cos takiego powiedzial ;) no nic spróbuj tą bete A ja po świetach jakos zyje :/ brzuch od rana boli :/ ogólnie swieta miałam przepłakane, kazdy o cos sie czepiał.. kuzde jeszcze nie urodzilam a juz mam nakaz karmic dziecko przymajmniej 2.5 roku bo inczej to co ?! Zła matka bede ? Powiem wam ze ludzie mnie denerwuja. A w koncu wczoraj przy stole jak zaczeli o tym karmieniu to i m powiedziałam zeby sie przestali wpieprzać w moj brzuch i moje dziecko a jak chcą porządzić to niech sobie zrobią a ode mnie sie odczepia... moze za nerwowo ale kurde no ilez mozna. Problem o to ze imienia nie wybralismy jeszcze albo ze chrzestnych nie ma. Jeszcze nie urodziłam a oni mi na glowe wchodza :( A u was jak po swietach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@xyz Sama tak nigdy nie miałam, ale dziwne jest to, że test nie pokazuje pozytywnego wyniku. Może idz na pobranie krwi i sprawdz poziom beta HCG ? Prywatnie powinnas miec wyniki tego samego dnia, koszt okolo 40 zł a głowa o ile lżejsza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaAsia też byłam zdziwiona , wyglądał na przekonanego. A teraz negat..... już bym chyba wolała żeby mi się tak wtrącali :) Już sama nie wiem co myśleć widzę na forach, że dziewczyny piszą że testy wychodziły negatywne a tam 6 czy 8 tydz. Już sama nie wiem ale ten test dzisiaj mnie zaskoczył tą jedną kreską..... muszę uzbroić się w cierpliwość do tego 10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gela123 wiem tylko do najbliższego laboratorium mam 55 km.... uroki domu na wsi .... Chyba muszę się wyłączy na ten tydzień.. Mam nadzieje jednak że potwierdzi to co powiedział . Myślałam że może któraś z was miała podobną sytuację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@xyz90 też czytałam że czasem wynik pozytywny dziewczyny otrzymują jak im się okres tydzień lub dwa spóźnia.. więc całkiem możliwe bo jak piszesz okres miałaś zawsze regularny a teraz tak duże spóźnienie.. ale już 16dni opóźnienia to sporo.. może faktycznie owulacja Ci się przesunęła ? Nadzieja jest :) przeczekaj ten tydzień jakoś. ja też te 10 dni muszę przeczekać :) Trzymam kciuki za Was dziewczyny. @Mamini a co tam u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz90
@Martuszkin mój tydzień pewnie będzie się dłużył niesamowice ... zapewne jak każdej z nas :) Tli się we mnie nadzieja mam nadzieje że zakończy się szczęścliwie :) Również trzymam kciuki ! 10 na pewno sie odezwę :) dziękuję za słowa optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam nadzieję, że nowe koleżanki również zaciążyly :) Mnie zaczynają wyganiać na zwolnienie. Wizytę mam 18więc pewnie poproszę o L4, ale nie wiem za bardzo jak zacząć temat, trochę tak głupio. Ogólnie czuję się w miarę, jestem śpiąca i zmęczona. Jajniki bolą i stopy. Dziś mam znacznie mniejsze mdłości, co bardzo mi ułatwia życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xyz90 jak dla mbie to zamiast jechac do gina i placic za wizyte moglas zrobic bete. Tez nie slyszalam by lekarz tak wczesnie potwierdzil ciaze. Jest 50 na 50... W nie zaciazonych cyklach mialam wiecej kluc i objawow jak w zaciazonym...zaciazony byl spokojniejszy co do bolu brzucha i kluc.tamte cykle byly ciagle zachwiane..jak rowniez pare dniprzed okresem mialam doslownie wode a wczesniej w nizaciazonych zawsze mleczny . a jak u ciebie objawialy sie wczesniejsze cykle?? Naprawde sa to sporadycznie przypadki ze testy długo nie wychodzą ale oczywiscie zycze ci by sie udalo:):):):):) Martuszkin ja skonczylam 9tydzien a 2 maja bede miala scan pierwszy i to bedzie skonczony 13 tydzien:) jakos zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin kazda mama sie martwi. Uwierz nie ty pierwsza i ostatnia:) mysl pozytywnie kochana. To pozwoli ci przetrwac te dni oczekiwania. Prawda jest ze zdarzyc sie moze wszystko i na kazdym etapie dlatrgo tym bardziej trzeba byc dobrej mysli! Joasia nie martw. Przezypam to moim pierwszym dzieckiem...kazdy mial swoje zlote rady..czlowiek mlody... Zamiast to zlac to sie tez denerwowalam.. A teraz jeszcze hormony nie pomagaja Postaraj sie odbijac pileczke na spokojnie.. Nikt nie moze cie zmusic do niczego i decyzja czy to do karmienia ..ubierania..dometpd wychowania nalezydo ciebie ale pamietaj ze rodzina bedzie miala wplyw na twoje dziecko..predzej czy później...jak tylko podrosnie napewno Na razie nie daj sie wyprowadzac z rownowagi..mow stanowczo jak zrobisz i ucinaj temat..po prostu utnij temat..uprzed zeby nie poruszali tematow ktorych nie chcesz Na pewno bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugim dzieckiem bypa juz za granica i mialam spokoj :) To byl najpiekniejszy czas kiedy mialam swoja mala cala dla siebie:p:p i teraz bedzie ppdobnie choc dzieci będą napewno sie klocic kto bedzie trzymal na ppczatku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za obiektywną ocenę :) Zazwyczaj przed okresem miałam gęsty biały ( mleczny) śluz. Czegoś takiego ja teraz nie - chyba , że w owulację ale nie w takich ilościach. Zazwyczaj strasznie bolał mnie brzuch na @ a teraz jedynie kłucie szczególnie w lewym jajniku nieraz w prawym. Kazał przyjechać to jadę mam nadzieje że potwierdzi to co powiedział. To już 6 cykl starań.... mam nadzieje że się udało. Tli się we mnie nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Czesc dziewczyny. Wpadlam z malym pytaniem bo moze ktoras z was wie, w tamtym tygodniu mialam bete troche ponad 400 , czy wiecie moze W JAKIM TEMPIE SPADA BETA ? zrobilam sobie wczoraj o 20 test no i ta krecha wyszla dosc mocna, wydawalo mi sie ze po tygodniu to juz bedzie cien jakis tym bardziej ze wieczorem robiony. Co prawda jutro mam kontrol u gin ale chcialam zapytac Pozdrawiam was i buziaki przesylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaoli Ja po biochemicznej już nie robiłam testu, ale czytałam że stężenie bhcg w moczu może się utrzymać nawet do dwóch tygodni. A jak z krwawieniem? Bo ja przy biochemicznej mocno krwawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Hej Zolza :) Krwawie dalej jest , dosc mocno, rozkrecilo sie tydzien temu w czwartek doslownie jakies 2 godziny po telefonie od gin, boli z roznym nasileniem, ale ogolnie to juz 3 tydzien krwawienia chyba troche za dlugo.... przy wczesniejszych cb wygladalo to jak zwykly okres ktory byl w terminie lub z 2-3 dniowym wyprzedzeniem lub opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli, mi nawet podczas oczyszczania testy wychodziły pozytywnie. Myśle ze jak sie krwawienie skończy to testy będą negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Hej Kaoli84 jak się czujesz? Wygląda jakby spadało. Lekarz powinnien coś zaradzić na tak długie krwawienia. Daj znać po kontroli co lekarz powie i trzymaj się cieplutko kochana. Buziaki i dla Ciebie :* @Gela123 i jak przyszedł dziś @ ? Jak nie to zrób jeszcze raz test może dziś wyjdzie, trzymam kciuki :) @Zołza, a który to tydzień u Ciebie? u mnie w pracy jeszcze długo nie powiem dopiero po 12tym tc. mam prace biurową, jednak dość stresującą, odpowiadam za cały zespół ludzi i jak coś nie wyjdzie to ja po głowie dostaje :(i wiadomo często gęsto są nadgodziny, dużo stresu..staram się teraz ma maksa by się nie przemęczać ale średnio mi to wychodzi. A czemu Ci karzą iść na L4? u mnie to będą chcieli bym najlepiej urodziła i wróciła po 3 dniach do pracy :P Na szczęście w miarę dobrze się czuję. Jedynie łupie mnie w krzyżu baaardzo. Wczoraj jak ćwiczyłam sobie w domku z Lewandowską ćwiczenia dla kobiet w ciąży, które są jak dla mnie mega słabe: średnie tętno miałam 100 to już większe mam jak chodzę po sklepie chyba.. - to znowu dostałam tych bóli krzyża że ciężko mi się było wyprostować. To samo miałam jak robiłam porządki (nic nie dźwigałam tylko takie zwykłe pobieżne sprzątanie). @Xyz90 na pewno warto sprawdzić co jest grane czemu aż tak długo okresu nie masz. Trzymam kciuki by się okazało że to dzidziuś ale nawet jak nie to trzeba się dowiedzieć co jest grane. @ ja jutro kończę 6 tydzień :) Czas leci mi dość wolno jak na razie. może dlatego że chciałoby się już wszystkim powiedzieć ale jeszcze za wcześnie. Udanego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Joanna tak tez myslalam ale chcialam sie upewnic, marze o tym zeby to sie juz skonczylo bo jestem zmeczona bolem fizycznym i psychicznym . Martuszkin no czjue sie nie ciekawie. Z cala pewnoscia odpuszczamy sobie dalsze starania, moze kiedys ponowimy ale teraz obydwoje jestesmy zgodni ze musze odpoczac. Wracam do tabletek i wezme sie troche za swoje zrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebadaj się dokładnie, moze znajdziecie przyczynę. Tym bardziej ze Ty jiz mam swoje dzieciaczki to moze po ostatnim porodzie cos nie tak jest ? Warto wszystko sprawdzic i odpocząć psychicznie. U mnie krwawienie z 1.5 tyg sie trzymało i strasznie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Joanna Asia, ale ty jesteś przewrazliwiona... Chyba sama bardziej się nakręca z i fundujesz dziecku stres z powodu jakiś głupot. Najlepiej siedź w domu i z jikim się jienoonraktuj, żeby czasem ktoś nie poruszył tematu ciąży, Boże Bron coś do Ciebie odzywał. Ja też miałam dosyć tego tematyku, teraz w 26 tygodniu już umiem to ignorować owszem jestem w ciąży, ale nie chce żeby się to na moim mężu odbijalo, a kto chce ciągłych humorze i afer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×