Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość przyszla_mama2017
Gosć 1003 powodzonka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 - Trzymamy kciuki :):):)!! Jak tam dziewczynki u Was ? Jak się czujecie ?:) Ja dzisiaj wybieram się kupić biustonosz do karmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja właśnie kupiłam sobie trzy biustonosze do karmienia, wszystkie przez internet i pasują bardzo dobrze :D MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biustonosze z carriwell i bravady zamawialam MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja już gorzej sypiam. Jest mi coraz cieżej i trudniej się oddycha. Coraz bardziej dopada mnie ten stres przed porodowy, aż płakać mi sie chce. A dziewuszki mialyście depresje poporodowa? Ogladalam w tv wczoraj program o tym ze dotyka ona az 80 % kobiet. A w roku 2016 urodzilo sie 270 tys dzieci, a do lekarza zglosilo sie tylko 51 pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie depresja tylko baby blues dopada 80% depresja na szczęście rzadziej się zdarza. Nie myśl teraz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Mam nerwicę lękową, teraz jest super, nie wiem czy ta nerwicą ma związek z depresją ale 5mcy po urodzeniu drugiego dziecka przeszłam załamanie o którym nie chciałabym pisać, poradziłam sobie z tym ale największe nasilenie trwało kilka miesięcy, potem było coraz lepiej ale dopiero teraz jest dobrze, czyli po ponad trzech latach. Nie martw się na zapas. Nie ma sensu, nastawienie pozytywne i do przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Basia ciesze sie ze o tym mowisz. I super ze poradzilas sobie z tym ;) bede starala sie byc dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Juz po- poszło :) Chociaz Mały się stresował :) Nie zamartwiajmy się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Gosc 1003 brawo ;) mow jaka ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Gosc 1003 gratulacje :):):) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trzeba robić GBS przed planowanym CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003 serdecznie gratuluję!!! Gość należy wykonać wymaz przed planowaną cesarką ponieważ gdyby wcześniej odeszły Ci wody płodowe w szpitalu będą wiedzieli czy podać antybiotyk. Gdy pęknie pęcherz płodowy bakterie mogłyby się przemieścić do macicy w razie nosicielstwa GBS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Głupie pytanie zadam czy gbs wykonuje lekarz czy pobieraja w labolatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Lekarz albo położna:-) czasem można pobrać samej i zanieść do odpowiedniego laboratorium ale lepiej gdy pobiera ginekolog lub właśnie położna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Przyszła mamo- jest 5 :) Zastanawiam sie, czy bede miec w piatek gbs, jesli nie to zrobie prywatnie w przyszlym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dziewczyny, nie wiem jak jest u was ale u nas czeka się na wynik gbs 7 dni. Ja jednak też robię za tydzień bo podobno lepiej później. Gdyby zaczął się poród a wyniku jeszcze nie było lub nie zrobiło by się wymazu na czas to trzeba w szpitalu o tym powiedzieć, żeby profilaktycznie dali ten antybiotyk. Tak mi mówił gin że to bardzo ale to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
U nas gin robi ok 34 tygodnia. Ja zanioskam w piatek i w poniedzialek mialam wynik. Na szczęście bakterii nie mam. Ale w pierwszej ciazy mialam i dostalam antybiotyk a syn i tak ode mnie zlapal i tez byl na antybiotyku. Takze nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
W razie nosicielstwa mamy, u noworodka robi się badanie krwi, jeśli wzrasta stan zapalny podaje się antybiotyk również dziecku. Dziwne jest dla mnie to że tak ważne badanie jest tylko badaniem zalecanym a nie obowiązkowym w trakcie ciąży:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Gośc 1003 gratki. Ja do wizyty jeszcze troche. A nie mialam gbs robionego jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
A jak radzicie sobie z tymi nieprzyjemnymi dolegliwosciami w ciazy zwanyni hemoroidami? Bo i mnie ta nieprzyjemnosc dopadla. A do wizyty jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Przyszla mama mi pomogl nagietek i rumianek ;) narazie mam spokoj :) 1003 gratulacje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie hemoroidów, niestety ja mam ten problem i krwawię czasami :-( posterisan h i cycli3forte MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dzieki jeszcze raz :) U mnie glownie swedza, nie krwawią jakos mocno, ale oprocz nagietka nie stosuje nic na hemoroidy. Ale miałam dzis koszmary, kolejny raz sniły mi sie takie rzeczy, ze nawet nie chce mowic i jakas jestem przybita, chyba to stres przed rozwiazaniem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM, jak Twoje podejrzenia zwiazane z czopem? Dzis wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj się uspokoiło, więc może to jednak nie to, ale dziś się dowiem... Zawsze bardzo się stresuje przed wizytą... Aha i przeleżałam od tamtego czasu ... MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
1003 no wlasnie ta Twoja rada z nagietkiem doslownie uratowala mi tylek :D a z tym rumiankiem to byl eksperyment ;) wazne ze pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MM Ty ciągle lezysz , pewnie przeleżysz tą ciąże i urodzisz po 40 tc , szyjka pewnie jak była tak jest ... panika, panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×