Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość kasiur88
Dziewczyny juz coraz blizej :D ciekawe czy ktoras rozpakuje sie jeszcze w pazdzierniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ciekawe mysle ze na pewno ja ciagle czuje ze u mnie bedzie to pazdziernik :) kasiur a Ty na kiedy masz termin ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Oj, napewno ktoś się wychyli:-) oby szybciutko zleciało. Dla was wszystkich kochane 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Achh Basiu tak sie boje tego wszystkiego jak to bedzie :( jak sobie poradzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Poradzisz sobie doskonale i będziesz dla swojego smyka najwspanialszą mamą na świecie!!! Co do CC to już jest tak rutynowa operacja że mój gin żartuję że mógłby to robić z zamkniętymi oczyma:-) nie ma się czego obawiać. Przy porodzie naturalnym (w moim odczuciu) czas bardzo szybko leci. Gdy już jest się z dzieckiem w domu to na początku może być trudno, ale później ma się taka wprawę że wszystko idzie szybciutko. Wszystkie będziemy najlepszymi mamusiami dla naszych dzieci! I warto kierować się intuicją a nie "złotymi radami" życzliwych osób. Uważam że każda mama wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka. Kochane, teraz ostatnia prosta przed nami, niedługo będziemy się dzielić tu troskami macierzyństwa:-) oj wzruszyłam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Fif nie martw sie. Nie jesteś sama. Ja tez calkowicie zielona jestem. Obawiam sie ze bedzie taki moment ze dziecko bedzie plakalo a ja razem z nim, bo nie bede wiedziala co robic. Basia juz mama wprawiona to poratuje nas cieplym slowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Będzie dobrze:-) ja też się boję że moje starsze dzieci poczują się odsunięte:-( i jak ja dam radę z trójką małych dzieci:-( jesteśmy z mężem zdani tylko na siebie, obawy zawsze jakieś będą. Spróbujcie nastawić się pozytywnie:-) przecież już od ośmiu miesięcy jesteście mamusiami:-) a wasi panowie? Też już się denerwują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Fif u mnie termin z OM na 14 a z usg na 19 ciekawe kiedy beda chcieli ciac ;) jak ja bym chciala w moje urodziny 6 :) moj maz sie denerwuje tylko tym ze jak narazie jest oddelegowany na inna kopalnie i nie ma go po 12 godz w domu ;) 11.10 mam wizyte to poprosze moja gin zeby mi zaswiadczenie dala ze powoli koniec ciazy zeby go sciagli blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ciekawe, ciekawe, ktora bedzie pierwsza :) Tatus dzwonił przed chwila, ze rozlozyl sie calkowicie, goraczka, gardło, katar, chyba niedlugo bede miec szpital, bo mnie tez rozkłada, a do tego pobolewa ząb- co najsmieszniejsze, ten sam, ktory juz w ciazy leczyłam... Jesli jutro nie przejdzie to w srode dentysta :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Ja czuje ze będę jedna z ostatnich nas rodzących bo u mnie to nigdy sie predzej nic nie dzieje tak i wiec lekarz nie bedzie sie spieszyl. Ja tak samo jak Basia bede miaala trojke małych dzieci i nie weim jak to będzie, tym bardziej ze młodsza to straszny cycol. Najgorzej boje sie jak ona przetrwa kiedy ja bede w szpitalu; ( az mi się płakać chce na sama mysl. A dzis odebralam jeszcze wyniki tego wymazu na GBS i na szczęście nie wyhodowali bakterii. Gosc 1003 ja tez mam problem z zebem od polowy ciazy go leczylam kanalowo, wywalilam kupe kasy a on dalej bolał, a w koncu go wyrwalam zeby sobie ulzyc a teraz cale to dziaslo mnie rwie i nie chce za cholere przestac. Jestem co 2-3dni u dentysty i zaklada mi takiego tabletki po ktorym jest 2 dni spokoju a potem na nowo; ( i do tego bola mnie zeby po obu stronach obok tego wyrwanego; ( juz mam naprawdę dosc; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
A co do porodu to jak juz jedna zacznie to bedziemy lecialy jedna za druga heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Karola, pocieszajace jest to, ze to juz ostatnia prosta :) A z tymi zebami juz sie w zyciu wycierpialam, mimo dbania od najmłodszych lat, leczenia mleczakow, sumplementacji, pozniej rowniez regularne wizyty w zwiazku z aparatem wszystko musialo byc wyleczone... Na slabe zeby ciezko cos poradzic, u mnie to rodzinne. Oby Mały mial zeby po tacie, bo on w wieku 26 lat bedzie miał usuwana chirurgicznie ósemke w piatek i to wszystko oprocz przeglądow, nigdy zadnego leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Ja też już się nie mogę doczekać,a jednoczesnie przeraża mnie bycie matką....całkowita zmiana życia, taka podróż w nieznane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja się pisze na koniec listopada. Termin mam na 15 ale gin mi powiedział że jeśli poprzednie ciążę przenosiłam to mogę mieć poprostu taka skłonnośc. A moje poprzednie problemy z szyjka macicy nic już nie znaczą bo na tą chwilę jest twarda i wyzamykana na amen a podobno jej długość na 35 tc jest idealna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam:-)u mnie strasznie dużo śluzu, może nie będę opisywać szczegółow jak wygląda, ale zaczynam się poważnie martwić, że to czop śluzowy :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Mm ktory u ciebie tc? kochana jezeli cos Cie martwi to moze sprobuj to skonsultowac ze swoim lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wizytę pojutrze i mam nadzieję, że nie będę musiała wcześniej :-( mam skończony 34tc. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
MM obserwuj to. Moze to nie czop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
MM, napisz jak wygląda ten śluz? Może infekcja się przyplątała. Kurczę trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
MM, ostatnio mialam już dwa razy taką sytuację, że dosłownie byłam przekonana, że to czop, bo poleciało mi tyle śluzu, ale ogladałam zdjęcia w necie i się uspokoiłam... Jesli masz się denerwować, to skontaktuj się z lekarzem, dwa dni to sporo. Dziewczyny, w nocy dostałam wiadomość, że jutro mam obronę. Trochę się stresuję, ale już mam wszystko dogadane, zeby wejść, załatwić i wyjść. Powinno być krócej niż dzisiejsze badania krwi i siedzenie w kolejce. Jednak martwi mnie konieczność takiego wyjścia, bo po dzisiejszym mam znów to uczucie wbitego noża... Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
MM Trzymam kciuku aby nie był to czop !! NIech dzidziuś jeszcze siedzi w brzuszku :) Gosc 1003 - Trzymam za CIebie kciuki kurcze mimo wszytsko to troche stresu się jutro najesz ! Podziwiam Cię, ja pewnie bym przeniosła obrone na następny rok znajac siebie... :) Także naprawde podziwiam :) Trzymam kciuki i koniecznie napisz po :) Ciekawe kiedy gin karze odrzucić mi luteine... hmm Czy ktoras z Was przyjmuje luteine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze jestem na duphastonie i mam być jeszcze przez 3 dni i koniec. Ten śluz jest raczej rozciągliwy, kolor trochę żółtawy :/ przepraszam za obrazowosc. Aaa co do obrony trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Powodzenia jutro na obronie. Z Glowy już bedziesz miała to, jeszcze przed narodzinami dziecka ;) a po co to odwlekać kolejny rok. Bede trzymała kciuki ;-) Ja przyjmuje luteine i mam brac do konca 36 tygodnia ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Mnie coraz czesciej i bardziej krocze pobolewa, jak zmieniam pozycje, czy wstaje, czy chodze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, to już i tak przeciągnięta sprawa, więc cieszę się, ze wreszcie ją zamknę :) Dziękuję Wam :) MM, nie martw się, nawet jeśli to czop, to wcale nie oznacza, ze poród zacznie się niebawem, z tym bywa różnie. Nawet nie zauważyłam, kiedy przestała mi doskiwierac zgaga, a mama wczoraj jak mnie odwiedziła, stwierdziła, ze brzuch chyba sie obniżył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mnie tez bardzo boli krocze i te kosci ze noga nawet ruszyc nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003 trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość1003 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziekuje Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Gość 1003, trzymam kciuki od rana:-) wirtualny kopniaczek na szczęście! Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×