Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gość1003
To u mnie dokladnie to samo, nie chce mowic, a na wizycie prywatnej rzekomo lepszy sprzet... Polska sluzba zdrowia- wizyta na 8.00, 8.45 jeszcze nie ma lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
WItajcie Mamusie ! Za mną ciężka noc.. brzuch totalna skała aż bolą mnie żebra od tego stawiania się brzucha... :( do tej pory cały czas twardnieje.. Do tego miałam ogromne mdłości :(:( gosc 1003 trzymam kciuki za wizytę koniecznie daj znać po :) MM , dwa tygodnie temu na wizycie mój synek ważył 2216 z tego co kojarzę . przyszła-mamo - długo miałas te skurcze ? Nie mogę sie doczekac wizyty, którą mam we wtorek, boje się ze z szyjki to już nic nie zostało jak ostatnio zleciała mi ponad 1 cm w ciągu 2 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 - ja chodzę prywatnie na każdą wizyte i zdarza mi się czekać pod gabinetem 2,5 godziny... masakra !!! Ani razu nie udało mi się wejsc punktualnie.. :( kobiety na recepcji nieuprzejme nawet nie potrafią zadzownić i poinformować o opóźnieniu.. nie pyskuje do nich bo podobno są położnymi w szpitalu w którym będę rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam skurcze w nocy, to przez wiatr i pełnię MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Coś w tym jest. Ja też miałam w nocy przepowiadacze:-) Dziewczyny odprowadziłam z mężem dzieci rano i poszłam w końcu zrobić ten wymaz w prywatnej przychodni i o dziwo zapłaciłam 25zl gdzie w państwowej kosztuje 40:-) Coś kiepsko się czuję, mam jakieś takie uderzeniami gorąca, pewnie na ten wiatr. Przewiało mnie i teraz ten ból w skroniach męczy:o A jak wy się na te pogodę czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość1003 to u mnie w przychodni na punktualność nie mogę narzekać. Lekarz jest z reguły jakieś 15 minut przed czasem, nigdy jeszcze się nie spóźnił. Panie w rejestracji miłe zawsze wyznaczają mnie jako 1 bądź 2 więc nie czekam nigdy :-). powodzenia na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja też miałam kiepską noc i obudziłam się cała napuchnieta i słabo się czuję :-( ach ta ciąża wczoraj góry przynosiłam a dziś ciężko z łóżka wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ile ważyły wasze dzieciaczki w 29 TC? Marta z grudniowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
Moja w 30 t.c. ważyła 1640 g, ale dwa tygodnie później 2100 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Moj w 30 tc wazył ok 1,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_167
A tak poza tym ja też mam za sobą kiepską noc. W ogóle od 3 dni codziennie dopada mnie ból głowy, nie jest jakiś silny, ale taki ćmiący i mam wtedy też nudności. Mierzyłam ciśnienie, ale jest jak zawsze niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dlugo sie zeszło... Szyjka bez pogorszen, wiec nie musze lezec plackiem, ale oszczednie jeszcze caly przyszly tydzien. Pojawil sie nowy problem- AFI 5, podobno dolna granica... W przyszly piatek mam miec KTG i przyjsc na obserwacje wod płodowych na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003, u mnie też coraz mniej wód płodowych. Trzeba dużo pić, przynajmniej 3l wody niegazowanej dziennie oprócz herbat itp MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
To jeszcze nie tak źle:-) jak dziecko duże to i wód mniej:-) gdyby było naprawdę niepokojąco to już byś dostała skierowanie do szpitala. Nie martw się za bardzo. Napewno wszystko będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Az nie zapytałam o wielkosc, wiec nie wiem czy szczegolnie duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Witam dziewczyny, jestem tu nowa. Mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie ;) mam termin na 1 listopada, urodzę dziewczynkę. Moja Misia ważyła w 31 tc 1800 g, myślałam, że będzie ogromna, a ostatnio na usg 36 tc okazało się, że przytyła do 2560... mam nadzieję, że uda jej się przytyć jeszcze z pół kg chociaż. Oprócz tego dowiedziałam się, że szyjka mi się skróciła, więc staram się oszczędzać, żeby nie pośpieszyła się za bardzo. Co do skurczy to mam dość często, za każdym razem gdy chce wstać, jak leżę też, bolą mnie pachwiny, ciężko wstać, obrócić się, chodzić... w nocy tez nie śpię, mała się kręci jak na karuzeli, naciska mi główką na dół... w pochwie kłuje... wiem trochę pomarudziłam Wam, ale mam już momentami dość ;P hehe mam pytanie, w co ubieracie swoje pociechy na wyjściu ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Witaj Lucynko. Fajnie ze jestes z nami ;) A to Twoja 1 ciaza? ;) Ja mam w planach kombinezon, chustke i czapke. A dalej nie wiem hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Tak to moja pierwsza ciąża ;) hehe całą ciąże zastanawiałam się czy wszystko w porządku z Niunią ;) I ja mam kombinezon i zimowy i pluszowy, oczywiście trochę większe, pewnie się w nich utopi ;P hehe kiedy masz termin? Chłopiec czy dziewczynka? Wszystko już przygotowałaś? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
WItaj Lucynko :) Ja również pierwsza ciąża ternin CC 3 listopad , ale czuje ze szybciej :D chłopczyk , juz chyba wszytsko mamy kupione :) A czuje sie podobnie jak Ty :):) Jaki rozmiar ubranek kupilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Witaj Lucynko:-) pisz na bieżąco. Waga Twojej malutkiej jest w sam raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
A z jakiego powody masz cc? Termin cc wyznaczyli Ci wcześniejszy? Ubranka mam we wszystkich rozmiarach, od 56, 62, 68 ;P hehe ale kombinezonek zimowy kupiłam 68, żeby jej starczył na zimę ;) we wtorek mam wizytę w szpitalu i dokładne badania, wtedy zadecydują jak ja będę rodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Hej, Lucyna :) U mnie było podobnie, po jednym usg podobno duze dziecko, na kolejnym juz nagle wcale nie takie duze, roznie bywa :) A masz jakies przeczucia odnosnie porodu przed/po terminie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
MM, a lekarz mowil ile wynosi AFI u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Basiu będę starałasię pisać na bieżąco ;) dziękuję za miłe przyjęcie ;* napewno uprzyjemnicie mi te ostatnie ciężkie chwilę przed wielkim finałem ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Wskazania kardiologiczne , termin wyznaczyli mi na 3 listopad a według om 9 listopad :) MM który szpital wybrałaś do porodu jeśli mozna spytac ?:) bo z tego co kojarzę jestes w krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będziecie wyparzać butelki ?? bierzecie jakas do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
1003 co do terminu to nie wiem, nie potrafię określić ;) mam wrażenie, że czasami chce już wyjść do mnie ;* tak się wierci ;P hehe I ten brzuch mi się często napina, coraz częściej i to z bólami... ale na ktg niby wszystko ok ;) moja doktor o przeplywach mi mówiła, że są w porządku, szyjka się skrocila, ale i tak ma 30 mm, mówiła że powoli się wszystko przyszykowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Lucyna, czesc z Nas jest tutaj od samego poczatku, a czesc dołaczała w trakcie, wiec dla kazdej znajdzie sie miejsce :) Czytam o tym małowodziu, jestem przerazona... Niektore kobiety pisza ze moze spasc drastycznie z dnia na dzien, a tydzien czekania to bedzie jakas tortura... Pije duzo, ze wzgledu na wczesniejsze problemy z pecherzem. Rzeczywiscie nie przytyłam prawie nic w ostatnim czasie ( przytyłam, ale wod ubyło, wiec sie wyrownało) i ruchy czuje wyrazniej i inaczej, ale laczyłam to z tym, ze Maly jest juz wiekszy, ma mało miejsca... Martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 moze spróbuj umówic się jeszcze do jakiegos innego lekarza ? Będziesz spokojniejsza :( Ja za to tyje jak nie wiem... nie jem nic wiecej niż jadłam a z dnia na dzień waże wiecej... :(:( w dwa tyg 2 kg . Dużo pijesz wody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Jesli ktg jest ok, to chyba mozesz byc spokojna :) U mnie szyjka tez nagle sie skrociła i rozmiękła, ale lezenie pomaga, w 1,5tygodnia nic sie nie pogorszyło, u Ciebie tez bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×