Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Tak, tak, balonik to cewnik. Bo teraz leze pod ktg i mam od tachykardii do spadkow na bradykardie... Wywołanie bedzie jesli cos jest nie tak, wiec chce i nie chce. Wolalabym prawidlowe usg... Inaczej to sobie wyobrazałam. Dziewczyna z sali wlasnie byla indukowana, lezała ze mna do skurczow co 1,5 minuty, wiec na wlasnie oczy widzialam pierwsza faze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Też o baloniku nie wiedziałam wcześniej. Dziś miałam swoje pierwsze KTG i tak jak mały zwykle jest *****iwy tak chyba się zawstydził :) Mam do was pytanie o wyściełanie wózka. Bo można śþiworek, a można kocyk i podusie? Dobrze rozumiem? I są jeszce takie poduszki motylki niby antywstrząsowe. Tylko że położna do łóżeczka powiedziała, żeby nie dawać poduszki tylko ewentualnie klin pod materac. To takiemu maluszkowi się kładzie poduszkę we wózku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Ja nigdy nie dawałam szczerze mówiąc, w gondoli jest materacyk. Chyba że ktoś ma zamiast gondoli wkładkę do wózka to wtedy chyba się daje podusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Mialam wizyte u ginekologa. Potwierdził ze faktycznie sie obniżył. Zrobil mi usg ulozony glówkowo, waga szacunkowa 3,650 kg. Od poczatku ciazy jestem 11,5 kg na plusie. Kolejna wizyta za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Przyszła mamo super:-) ale byczek:-) no pięknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Noc była ciężka, piesek chorował, ale podalam leki o dziś normalnie je i pije:) Rano byłam na wizycie, ktg miałam powtarzane, gdzieś tętno uciekało :-( Mam się zgłosić ponownie na ktg... Duży ten Twój bobas, przyszła mamo! Który to tydzień? 1003, czuje, że za dwa- trzy dni urodzisz! :D Ja 16 kg na plusie, 37tc skończony. :) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
U mnie zaczął sie 37 tc juz. Tak zaczynam powoli nastawiać sie na cc. Bo nie wiem czy sama urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
MM a moze podczas pomiaru bylas zle ulozona, albo pasy nie tak zapiete. W szpitalu jak podpinali pod ktg to kazali lezec na lewym boku, a nie na plecach. ;) fajnie ze z pieskiem dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
przyszła_mama2017 duzy bobas :) nie martw sie, moja kolezanka urodzila synka ponad 4kg naturalnie, to byl jej pierwszy porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
MM mi też raz źle podpięła, to aż alarm się załączył... ja się ostatnio przewracalam na bok, bo niunia zaczęła się kręcić i uciekła i też gdzieś zanikal puls :) więc myślę, powinno być wszystko w porządku ;) Przyszła_mama ciesz się, że duży, zdrowy chłopak Ci wyrósł ;) nie dziwie się, że myślisz nad cc, ale nie koniecznie też musi Ci jeszcze dużo urosnąć... trzeba poczekać ;) Fajnie dziewczyny, że u Was wszystko w porządku! Oby tak dalej ;) Niedługo już będą z nami! U mnie jeszcze praktycznie tydzień do terminu... jutro mam wizytę w szpitalu... nie wiem, chyba wezmę już torbę ze sobą na wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Lucynka30 to w kazdej chwili moze być. Wez ze soba torbę bo jak beda kazali zostać, to juz przygotowana bedziesz ;) ja caly czas nastawialam sie na poród SN, teraz poczytam troszke o CC. Zeby i na druga opcje byc gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła mamo Tobie się skończył 37tydzień a nie zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Jest 37 tc +1 dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Jest 37 tc +1 dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga 2600, czyli usg tydzien temu nie bylo dokladne, brzuszek 4 tygodnie za mały, ledwo widoczny zoładek, AFI 3. Nie jest za dobrze, dziewczyny, jestem na stalym zapisie ktg, tylko do toalety moge chodzic i to tylko gdy chwilowy zapis jest ok. Rano mam byc na czczo i do decyzji co dalej, ale raczej wywołanie... Od lezenia na jednym boku Mały ma az głowke odkształconą, ale nie ma sie jak odwrocic... Umieram ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Przyszła mamusiu to idziemy równiuteńko. Faktycznie rozpoczęty 38tc. Przynajmniej tak mój lekarz liczy zresztą tak czy siak ważne że już końcówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Gosć 1003 musi byc dobrze. Wiem ze bardzo sie martwisz. Jestem z Tobą Kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003, trzymaj się kochana! Wszystko będzie dobrze. Dobrze że jesteś pod stałą obserwacją! Trzymam kciuki za was! Napewno będzie dobrze!!!!!! Wiem że to trudne ale spróbuj się dziś wyspać, nabrać sił. Jeszcze troszkę i będziesz tulić Jasieńka:-) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003, trzymaj się kochana! Wszystko będzie dobrze. Dobrze że jesteś pod stałą obserwacją! Trzymam kciuki za was! Napewno będzie dobrze!!!!!! Wiem że to trudne ale spróbuj się dziś wyspać, nabrać sił. Jeszcze troszkę i będziesz tulić Jasieńka:-) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość 1003 będzie dobrze, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
1003 napewno zrobią to co najlepsze dla Maleństwa! Niedługo będziesz już go tulić ;* tak długo na to czekałaś ;* trzymamy kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
1003 jestem całym sercem z tobą!!! Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, mysle ze jutro juz zdecyduja, ze wystarczy, szczegolnie, ze co chwila coraz gorsze wiesci... Mialam przed chwila sprawdzane, czy te wody sie nie sączą, ale nie. Czyli zanikają... Bardzo sie o Niego martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
1003 jesteś pod opieką, nie dadzą zrobić krzywdy Twojemu maleństwu. Wiem, że trudno, ale trzeba się wyciszyć, dzidziyś czuje Twoje emocje. 3mam kciuki za Was. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc 1003 co u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła_mama2017
Gosć 1003 daj znac jak tam sytuacja? Buziaki :-**** Fif a co u Ciebie? Jak tam polog znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003 pewnie teraz nie dasz rady napisać ale jak tylko znajdziesz chwilkę to daj znać. Dziewczyny jak się czujecie? Ja mam znowu mdłości:-( pogoda mnie dobija i jeszcze do tego pralka mi wylała:-( a ta pralka ma rok. Chyba będzie serwis. Jakby tego było mało to się zorientowałam że do końca października mam wymienić dowód osobisty:o ciekawe czy nie będą mi robić problemów w szpitalu bo pewnie nie zdążę odebrać nowego do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis o 14 preindukcja cewnikiem, do jutra rano. Jest 15% szans na rozkrecenie sie porodu, wiec niewiele, a jesli to nic nie pomoze to jutro pierwsze podejscie do indukcji, pewnie ok. 9 oksytocyna... Jesli poszloby szybko to jutro Jasio juz bedzie. Lekarz po usg powiedzial, ze widzi spore szanse ze bedzie wydolny oddechowo, oby... Ciesze sie, choc czuje strach, bo to nic miłego slyszec "jak na takie warunki to sobie radzi", skoro chodzilam na wizyty co tydzien, lozysko tydzien temu 1 stopien, wczoraj juz 3. Nagle. Wod płodowych nie podgladali bo nie ma czego w zasadzie. Wczoraj wieczorem przyszla moja cud prowadzaca ciaze, przesmiewczo powiedziala ze pewnie mam nadcisnienie bo ktos mnie zdenerwował i czy nie uwazam ze lepiej byloby mi byc w domu. Dopiero jak zapoznala sie z badaniami to widze dzis jej pieczatke pod zleceniem indukcji. Teraz o tym nie mysle, chce sie uspokoic, ale po porodzie wyciagne konsekwencje z tego... Gdyby nie to ze jestem w szpiatalu w ktorym maja mozliwosc pomoc Jaśkawi, to wyszłabym stad w chwili gdy ja zobaczyłam. Nie chce mowic ze caly szpital jest zly, bo widzialam, np. jak wyglada reakcja przy nawrocie krwawienia przy łozysku przodujacym. W sekunde było podpiecie pod ktg, wszystkie badania do ewentualnego ciecia, sterydy, opieka nad pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003 wszystko będzie dobrze. Nie martw się. Trzymam kciuki za was i pisz jak będziesz mogła. Jutra będziesz tulić Jasia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Basiu, ze go dostane... Bo nie ma w tej chwili miejsca na neonatologii, mam nadzieje ze pojdzie na badania i wroci do mnie. Ale podpisywanie dokumentow o rozwiazanie ciazy ktora przed terminem zagraza dziecku to chyba najgorsze co mnie spotkało w zyciu... Caly miesiac poczucia, ze cos jest nie tak i jutro sie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×