Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apel do kobiet, ktore zamiaruja sobie zrobic tatuaz

Polecane posty

Gość gość
Nie będąc moderacją nie masz dostępu do IP użytkowników (wiem, że nie masz, ale załóżmy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, odpuszczam ci dziewczynko, szkoda mi ciebie i tego twojego żałosnego życia, miej sobie te tatuaże i żyj zdrów, adios po raz drugi i ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz kolejny na tej samej stronie :) Jesteś kiepskim trollem, nawet jak na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem sporo jest lekarzy z tatuażami, tylko jak zauwazylem to raczej mają w takich miejscach jak ramię, noga, plecy, a że w pracy chodzą w fartuchu to tego się nie widzi. Ale nie raz będąc na basenie widziałem swojego kardiologa który jak się okazało ma tatuaż na ramieniu i na łydce. Mój kolega natomiast jest pielęgniarzem i ma całe przedramię wytatuowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się powtarzasz dziewczynko, piszemy o tatuażach w WIODOCZNYCH miejscach, u osób na wysokich stanowiskach, więc ten argument znów z d wyciągnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem widoczne sa tylko dlonie, szyja i twarz. Kazda inna czesc ciala latwo jest zaslonic wedle potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co zasłaniać tzw "rękawy" w środku lata? I męczyć się np. w szpitalu na dyżurze, gdzie nie ma klimy jak w korpo? Więc kolejny argument do d. Bywałam w szpitalach i jakoś wszyscy lekarze latem chodzą w krótkim rękawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak się wydziabać, a potem skrzętnie zasłaniać wedle potrzeby... Albo identyfikujesz się w pełni z tym co sobie zafundujesz i nie wstydzisz się tego, albo zastanów się zanim sobie zrobisz taką krzywdę na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inni ale ja nie identyfikuje sie z moimi tatuazami. To ozdoby. Jezeli uznam, ze para kolczykow ktore nosze jest niestosowna do sytuacji ta je zmienie. Podobnie z zaslananiem tatuazy. Tylko o tatuaze nikt nigdy nie pytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowilam sie na tatuaz, na pryszly tydzien. nie bylam do konca przekonana czy go chce... ale po przeczytanu twojego tematu, jestem juz pewna na 100%, ze chce - skoro mnie uchroni od takich debili jak autor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tatuaz to dla autora tylko wierzcholek gory lodowej.odrzucilby pewnie i kobiete z farbowanymi wlosami, kolczykami w uszach,niechetna do urodzenia wiecej jak 2 dzieci, majaca wlasne zdanie, nie potwierdzajaca ze facet ma zawsze racje i trzeba mu ustepowac, z zainteresowaniami z ktorych nie zamierza zrezygnowac itp.mysle ze i plomby w zebach czy przebyta operacja wyrostka tez dyskwalifikuja.Ciekawe jaka wielka gwiazda jest autor, pewnie w wieku 50 lat bedzie odrzucal kazda po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna miec tatuaz i byc wspanialym czlowiekiem, mozna nie miec nawet kolczykow czy makijazu, golic glowe i ubierac sie jak amisz i byc s....m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie ma co apelować bo taka kobieta która chce tatuaz albo o nim myśli i tak nie będzie idealem autora, nawet jak go sobie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Widze jak mnie obrazacie i wyzywacie, nic dziwnego. Wczoraj jakas kobieta z tatuazem wepchala sie przed kolejke. Zwrocilem jej uwage to zaczela wyzywac mnie. Wszyscy ludzie w kolejce ja ostukali ze jest wulgarna i sobie poszla. Tak wiec z 2giej strony nie dziwia mnie te obelgi, taka klasa ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cie nie wyzwal, a najwulgarniejsze w tym temacie sa osoby ktore tatuazy nie lubia. Poza tym jakis czas temu zostalam stratowana wozkiem dzieciecym. To wszystkie matki sa chamskie i niewychowane? W tym temacie obrazono nawet moja matke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zrobię sobie tatuaż dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, obrażałyście autora, czytałam cały wątek i poszło tego sporo... A teraz wypieranie się? No sory, ja na miejscu autora tez bym się obraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno nikogo nie obrazalam, za to sporo osob ( w tym autor) obrazalo mnie. Tez masz miec foszka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Na pewno nikogo nie obrazilem. Jesli tak to wskaz gdzie. Za to zostalem zwyzywany od chorch psychicznie, prowokatorow, debili, pseudobiologow i kretynow i jeszcze cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zarzucenie prowokacji i kwestionowanie tego czy to co mowisz jest prawda to obrazanie? Skoro jestes to odpowiedz na moje pytanie, bo jestem ciekawa. Czy otwarcie mowisz kobietom z ktorymi sie spotykasz, jakie jest twoje podejscie do zwiazkow i milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: Piekne i prawdziwie i praktyczne. Gdyby wszyscy mysleli tak jak ja nei bylo by rozwodow i problemow. Stawiam na dialog szacunek i dobre podejscie do drugiego czlowieka. Te zwiazki ktore powstaja z motykow i czegos tam jeszcze rozpadaja sie po 2-3 latach. Wiec nie wiem o czym mowisz? Moze cos Ci sie pomylilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie przejmuj się, jesteś normalnym, ceniącym normalne kobiety, mężczyzną. Wyraziłeś uprzejmie swoje zdanie i to że wytatuowane laski tego nie szanują, to ich problem. Normalność jest w tym świecie dziwolągów cechą tak oryginalną, że możesz czuć się kimś wyjątkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecisz. Czy otwarcie mowisz kobiecie, ze jej nie bedziesz jej kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor: Bede kochac ta kobiete, ktora wybiore. Przestancie wymyslac zarzuty z kosomsu przeciw mnie, tlyko po to aby mnie osmieszyc i upodlic, jaki masz w tym interes? Robisz to dlatego ze nie wyrazam sie pochlebnie o tatuazach i to jest TWOJ problem nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysmiales mnie i pare innych osob za wiare w milosc. Wiec raczej nie bedziesz jej kochac. Napisalea, ze chcesz miec zone i dzieci bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: to juz Twoja interpretacja, powiedzialem ze nie pokocham kobiety z tatuazem a ty powiedzialas ze to nie milosc. Tak bo ty masz jakas swoja definicje milosci, w ktora ja sie nie wpasowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzednim swoim temacie mówiłeś że coś takiego jak miłość to bzdura, nie istnieje takie coś według ciebie. Po co autorze w ogóle chcesz być związku skoro nie potrafisz kochać? Udawadniasz to pokazując że charakter dla ciebie jest g****o wart, ważne by dziewczyna była idealna z wyglądu (mówiłeś sam że poznałeś dziewczynę która jest cudowna z charakteru ale odpada bo z wyglądu nie pasuje, dlatego wolisz taka co z wyglądu jest idealna choć nie dogadujesz się z nią, nie jest taka fajna) Dodatkowo obrzydliwe jest to że tak ciągle umawiasz się z kobietami traktując je przy tym jak przedmiot, towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz to nie tylko moja interpretacja. Dopytywalam. Byles chamski i obrazales mnie i innych za cos tak oczywistego jak chec bycia w kochajacym sie zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor: wyjasnilem biologiczne podloze milosci, a ty sie oburzylas, ze musze chciec kobiete z tatuazem. ANI razu Cie nie obrazilem, wrecz przeciwnie wiele razy cie pochwalilem. Komplementowalem, ale krytykowalem tatuaze, co dla Ciebie jest = obrazeniu. Skoro masz takie defincje obrazenia i takie definicje milosci to juz pomoc moze Ci tylko slownik znaczenia wyrazow. Umawiam sie z kobietami bo szukam wlasciwej . Nie lubisz mnie i dlatego wyrazasz sie o mnie stronniczo cokolwiek powiem jest zle, obraza, klamstwo, manipulacja. A to wszystko z powodu mojej krytyki tatuazy. Powiedizalem lubisz tatuaze to je miej, ale nie wmawiaj mlodym naiwnym ze to cos super. Bo potem kazdy tego zaluje. Moze ty tez zalujesz, stad tak usilnie szukasz glowsow akceptacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×