Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do kobiet które nie pracują zawodowo

Polecane posty

Gość gość
20.39 Alez wy pracujące piszecie, że obiad to kwestia 15 minut a pranie robi pralka. Więc? Zdecydujecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takich ludzi jest ułamek procenta i idę o zakład, że żadna z takich kobiet nie siedzi na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Baju baj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że ktoś tu strasznie zazdrości i kurfica zalewa go, że pracuje, a inni nie. W przeciwnym razie ten temat nie byłby zapisem takiej bolączki typu co robicie cały dzień, ile można siedzieć w domu, jak można nie mieć ambicji, własnej kasy, na was idą moje podatki...no weźcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A mi się wydaje, że ktoś tu strasznie zazdrości i kurfica zalewa go, że jedyne do czego się nadaje to siedzenie w domu, podczas gdy inni mają pracę. I do tę prace lubią. W przeciwnym razie nie byłoby tego tematu. Szczęśliwe kury zwyczajnie by go olały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.58 A mnie się wydaje że nie masz racji. Temat wątku jest skierowany do kobiet niepracujacych.więc odpowiedzialny. nie wiem, co na tym temacie robią pracujące, jak pytanie zadane w temacie ich nie dotyczy?wiec to chyba jednak pracujące coś boli, skoro się tu wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To żeby się wypowiedzieć na jakiś temat to musi coś boleć, a człowiek nie może interesować się tematami, które go bezpośrednio nie dotyczą? Dziwna ta Twoja logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cię to i widać :D siedzi całe dnie na Kafe i wkurza się. Myszowata nasza trollka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.06 Ja rozumiem wypowiedzieć się. Ale jedziecie po niepracujacych już 41 stronę i w koło Macieju to samo. To nie jest wypowiadane się tylko jakieś państwie nie się, żeby poczuć się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziecie? Nie widzisz, że to jedna psycholka,w koło się nakręca? Bywa też na innych tematach, starzy ją bardzo skrzywdzili kiedyś stąd jej zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A inne psycholki jej odpowiadają. A Wy co tu robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie do końca sa paniami swojego czasu bo muszą zrobisz wszystko wokół dzieci i domu. Mąż przychodzi do domu i obiad ma czekać na stole. A on może odpoczywać a kobieta pracuje nadal. Natomiast jeśli pracuje to jestem Panią swojego życia. Niezależna od faceta. Nie muszę mu prac gaci ani podstawiać zupy pod nos jak służąca. x tak, jeśli pracuje to gotować nie musi, bo dzieci kobiet pracujących nie jedzą...ani nie sprząta i nie pierze, bo samo się to robi, no naprawdę jest panią swojego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A inne psycholki jej odpowiadają. A Wy co tu robicie? Ja obserwuję twoje wypowiedzi, nie tylko w tym temacie. Wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nawet nie masz pojęcia, które to są moje odpowiedzi :-) A na innych tematach nie piszę. Tylko ten mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry. Pięknie pada śnieżek za oknem. Cóż za wspaniały leniwy poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do ciebie ? W takim razie to do tej, która ujada tu od początku, przeżywa temat od wielu dni. Często jest aktywna na podobnych tematach i ma charakterystyczny styl wypowiedzi. A teraz waruj dalej, podejrzewam, że już teraz jesteś w pracy i jak dobrze pójdzie spędzisz tu resztę dnia sącząc jad. I tylko tyle możesz, ale naprawdę mi ciebie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzę, że Ty też warujesz. Nie masz innych zajęć? Ja właśnie szykuję się do pracy. Popijam kawę i przeglądam internet. Ty penie też spędzisz tu resztę dnia, sącząc Twój jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na kafe wszystkie kury domowe maja mężów zarabiających 10000+. W realnym zyciu tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mieszkasz zapewne w małym mieście. Poza tym jak to można zobaczyć. Powyżej pewnego poziomu tego już nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 21:12 - no właśnie żadne baju baju . Tak mamy i tyle. Tylko to nie wzięło się znikąd. Pracowaliśmy oboje, w domu rownież dzieliliśmy obowiązki . Przyszedł moment, że mąż miał możliwość sporego awansu ale to wiązało się z częstymi wyjazdami i dyspozycyjnością więc ja odpuściłam pracę. Dzięki temu dzieci nie siedzą w przedszkolu po 10h , a w razie ich choroby nie ma problemu z opieką (nie mam na miejscu żadnej babci - niewolnicy ani w ogóle nikogo z rodziny). I tak sobie spokojnie żyjemy , a ze ja wolę sprzątać niż gotować to gotuję rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu kazda ma meza zarabiajacego 30 tys wielki dom super meza a sama jest sexy i inteligentna. Wiadomo ze na kafe mozesz byc kim chcesz. :D Maz dajacy dostep do konta bezrobotnej zonie to idiota jak ktos wczesniej pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych 15 czy 20 tysięcy to nie wiadomo ile. W dużym mieście w hodliwej branży mozna tyle spokojnie zarobić, nawet na stanowisku specjalisty , a nie menadżera. Ale w sumie dobrze, że ludzie nie biorą pod uwagę, że można tyle zarabiać . Bezpieczniej dla kieszeni i lepiej dla własnego samopoczucia bo zawistników nie brakuje, no i pazernej rodzinki rownież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto leży w wannie tak jak ja :) dopuścić jeszcze cieplej wody czy już wyjść? To są dylematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero wstałam wiec w wannie będę leżeć po śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S***********e obie do tych wanien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze czasu. Ze maja go wiecej niz czlowiek pracujacy na 2 lub 3 zmiany. I nie rozumieja ze czlowiek tsgo czasu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak ktoś ma swoje zdanie to zaraz zazdrości ? 4 lata byłam w domu i nie widzę w tym nic fajnego . Nudy nudy nudy . Jakbym miała tak spędzić cale życie to chyba tylko za kare :( Lubie życie w biegu bo im mniej mamy czasu tym lepiej go wykorzystujemy . Serio nie zazdroszczę kurom domowym wręcz przeciwnie współczuje im takiego życia . Co do moje męża to on uwielbia jak jestem w domu , uwielbia jak nie pracuje alee co z tego ? skoro ja jestem wtedy zwyczajnie nieszczęśliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 Mam tak samo, lubię wyzwania zawodowe, a zajęcia domowe mnie zanudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która nie pracuje jest jak dziecko, które utrzymują rodzice. Lepiej jak oboje pracują po 8 godzin niż jak ojciec zaharowuje się . Nadgodziny taty i kasa nie wytworzą więzi z jego dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×