Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Zazdroszczę Ol, że je słodycze a wygląda ślicznie, nie ma żadnych krostek na twarzy bo śmieciowym pożywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, akurat cery to i ja jej zazdroszcze, przy takim jedzeniu jak ona je to ja mialabym pryszcza na pryszczu, a ona ma gladziutka skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niesamowite, że nawet znajomi olfy nie widzieli nigdy Janusza. W ogóle nie jest to podejrzane. Wcale a wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 Pytalas o to wszystkich znajomych olfy? I wszyscy powiedzieli ci ze nie znaja janusza? :o kurcze to naprawde musi cos znaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na osobe ktora przychodzi na kafe "tylko sie posmiac" zaskakujaco agresywnie reagujesz :D zamiast rozmyslac o januszu znajdz sobie samej faceta to moze ci ulzy bo strasznie spieta jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mądralo wiesz, że wszystkie tutaj to kobietki, najmądrzejsza na świecie? :D widocznie Olfaktoria pomyślnie przeprowadziła wyprawie mózgu na tobie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze argumenty są tak bardzo nie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pieniaczek tu coraz więcej przychodzących się wyżyć po całym złym dniu, ale spoko. Drzyjcie koty, pokazujcie jeszcze więcej braku klasy. Notabene, Olfaktorii ten brak klasy zarzucałyście. Czyli co? U innych widzicie, na swoje wady ślepe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi na to, ze Olfa od 15 lat nie miała faceta :D Po tym co powiedział jej fryzjer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dużo komentarzy, że to nieprofesjonalne bawić się w clickbaity :D Olfa która zawsze ma zdanie i odpowiedź na czepialskie zaczepki - milczy i usunęła już kilka komentarzy :D oj Olfa Olfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po snapach wnioskuję, że Janusz - bracik Olfy Darek, kupił samochód :D Bo Olfa się jara, że jeździ po Wwie samochodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten fryzjer całkiem poważnie powiedział, że uważa, że Janusz nie istnieje?! czy tylko ja to tak odebrałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że Olfa nie wycięła tego. Chyba, że Przemek jest tym Januszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gra wam Ol na noskach, bo toczycie pianę jak gupie, żeście fałsz-gierkę jedną odkryły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:08 nie wycięła, bo ma z was beke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mnie to zdziwiło, że ten clickbait przyciągnął aż tyle negatywnych komentarzy... Zazwyczaj są tylko ochy i achy :D Ale to dobrze, widać, że chyba nawet jej fanki potrafią się obudzić i przyznać rację, że to infantylne. Btw. na jeden z komentarzy odnośnie tego, że dziewczyna nie wierzy w istnienie Janusza odpowiedziała 'to nie mój problem'. Nawet nie usunęła! Coś dziwnego się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co miała napisać ? bo Janusza nie ma i zmyśliła żeby było ciekawie ? poza tym Janusz być może na prawde istnieje, bo widziałam kiedyś we vlogu jak była w restauracji na jakimś wyjeździe chyba na Semilaca czy na ten pokaz miss nie pamiętam dokładnie to jadła przy stole z jakimiś dwiema osobami i nie mówiła kto to, ale moge sie mylić, w każdym razie zastanawiałam się również dlaczego jak wyjeżdza to zawsze wynajmuje dwa pomieszczenia w tym jedno niby 'dla gości'. Pewnie jeździ z Januszem i bratem, ale po co gadałaby, że to sprzęt Janusza we vlogu w Krakowie jak dobrze wiemy, że jej brat jest fotografem ? Gubi sie w swoich kłamstwach, ale to faktycznie nie jej problem, że ktoś nie wierzy w istnienie Janusza. Nie zdziwiłabym się gdyby kłamała, bo ona robi ten kanał głównie dla kasy, a nie żeby coś wartościowego przekazać, nawiązywać relacje z widzami i być z nimi szczera, ale z drugiej strony to jej sprawa prywatna czy kogoś ma czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie usunęła, bo ma w głębokim poważaniu wasze domysły itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP MAKING STUPID PEOPLE FAMOUS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja dodałam komentarz "Janusz to tak naprawdę jej brat, wystarczy oglądąc instastory Darka" to komentarz znikł w jakieś... 30 sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:22 powtarza się pani już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałyście snapa Olfy z balonikiem gwiazdką? Ma ona identyczny gwieździsty sufit, jak brat, który pokazał go na jednym ze zdjęć na Insta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby co jest luxusowego w tym powszechnym plastikowym badziewiu do mieszania proszków? ol nie musi się odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie, że ona Wam celowo podrzuca takie smaczki. Woda na młyn i fejm się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 w końcu jakaś mądra opinia na tym forum :D Youtuberki często robią takie chwyty tylko Olfa popłynęła grubo i myślała, że nikt nie domyśli sie, że Janusz to Dariusz, bo ma widzów za imbecyli, ale i tak jej to nie zaszkodzi, bo fejm się nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 to właśnie Wam podrzuca te smaczki w stylu Janusza, abyście nadal wierzyły, że on istnieje <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Przemek to Janusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak przez sekunde pomyslalam jak tak sie smiali ze Przemek nigdy nie widzial janusza... ale w sumie watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiła komentarz z tym, że Przemek to Janusz. A ten z uwagą, że to Darek zniknął w 30s. Więc widzicie, co jest jej na rękę zostawia, co nie bo to prawda - znika bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, wydaje mi się że może to być on, nagle mówi że nie widział jeszcze Janusza. To musiało być celowe raczej. Małe są szanse że to on, ale w sumie kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×