Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Olfa, czy polecasz mieszkanie z bratem? Bo właśnie zastanawiam się czy z moim nie wynająć, zawsze trochę taniej. Wowczas mogłabym sobie kupić LV Neverfull, może nawet wygrawerować. Potrzebuję porady w tym procesie decyzyjnym, mogłabyś zrealizować materiał o takiej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relacja ze snapa: Olfa z bratem je niedzielny obiad w knajpie. :D Widocznie jedzenie przygotowane przez mame się skończyło więc rodzeństwo musi się stołować na mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat olfa bardzo czesto je na miescie wiec zadna nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, że z bratem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba dobrze, że wspiera mamę i brata, że trzymają się razem. Czy mama Ol pracuje, czy pomagają jej Dorota i Dariusz, dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 Widzisz, nawet O spedza czas lepiej niz ty-je cos dobrego w towarzystwie rodziny (o ile to faktycznie brat z nia jest, bo tego nie wiadomo)... a ty stękasz o niej na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jem pysznie, mama zrobiła dziś moje ulub danie! ;p ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh ja się uczę i od czasu do czasu dla rozrywki zaglądam tutaj się pośmiać :D Pozdrawiam wszystkie fanki Olfy i jej wyimaginowanego życia w luksusie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
torebki LV , najem mieszkania w centrum stolicy, jeżdżenie taksówkami kilka razy na dzień, make up z dwudziestu drogich kosmetyków naraz, to luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej to ja też jestem luksusowa :D mimo tego że nie zarabiam milonów, wynajmuję mieszkanie i używam lepszych kosmetyków :D łuhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście, że Olfaktoria wypada dobrze tylko w swoich filmikach? Jak ją widzę np. u Andziaks czy kiedyś u Honki to masakra... nie ta sama kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh nie mówiąc już o tym, że można ją zobaczyć w takich właśnie filmikach. Młodych Andziaks i Honki :D Olfa, gdzie ci wszyscy twoi starsi znajomi - mężczyźni, którymi się niby tak otaczasz? :D Jak an razie widzę Łobuzów, Andziaks i Honkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że ona wybrnie z tego następująco: Za jakis czas ogłosi, że rozstała się z Januszem. Coś wspomni o tym, że chce się wkupić na sobie i swoim "zwodowym rozwoju" bla bla bla :D wówczas juz nikt nie bedzie zastanawiał się czy Janusz istnieje, no bo niby sie rozstali :D w sumie to dla niej jedyne rozwiązanie w obecnej sytuacji. Lepiej być singielką, niż udawać że twój brat to twój chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nigdy nie oglosi ze sie rozstala z Januszem. Nawet gdy kogos wreszcie pozna. Po prostu przestanie pokazywac brata jako Janusza bo bedzie miec prawdziwego Janusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej widzowie wierza ze ona ma faceta bo taka luksusowa kobieta z klasa nie pozwolilaby sobie na scieme. Takie komentarze byly pod ostatnim filmem. olfa pewnie sie usmiala i byla dumna ze jej klamstwa tak dzialaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś torebki LV , najem mieszkania w centrum stolicy, jeżdżenie taksówkami kilka razy na dzień, make up z dwudziestu drogich kosmetyków naraz, to luksus Xx O kucze, jestem luksusowa! Dzieki ze mi to uswiadomilas, sama nigdy tak nie pomyslalam o sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jestes taka. Mało która może być jak Dorota G O L D man. ona sama na siebie zarabia, nie odziedziczyła tego i nie dostała. w y p r a c o w a ł a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Olfaktoria jest profesjonalną i ambitną youtuberką. Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu materiałów o produktach luksusowych, takich jak lakiery do paznokci Semilac. Poza tym cechuje ją upór w dążeniu do celu. Po sześciu latach ciężkiej pracy osiągnęła sto tysięcy subskrypcji. Ciągle się rozwija, ostatnio jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół majtek typu stringi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [18:07 Jest super! Usmialam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adolfica to luksusowa nosicielka Lui Wi i koneserka makaronów z łososiem. Mmmm! LUKSUS ELEGANCJA PROFESJONALIZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostanio olfa powiedziala ze ma na sobie jeansy ktore czesto nosi i ze musi kupic sobie wiecej jeansow. Popieram! Kup Doroto wiecej jeansow i wypierz wreszcie te co masz na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna ta fryzura ktora zrobil jej Przemek, te loki... a raczej rurki. Kiedys tak czesano dziewczynki do komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki Olfaktorii jestem bardziej świadoma swojej kobiecości. Jej materiały na temat wkładek do butów czy lakierów Semilac pomogły mi stać się bardziej pewną siebie kobietą i dążyć do wyznaczonych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich fanek luksusu: do dzisiaj na ebayu przy zakupie za co namniej 50 zł po wpisaniu PROMO30 masz -30 zł więc kto jeszcze nie wie to kupować swoje neverfulle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota to kobieta sukcesu. Zamieszkuje 40m2 z Januszem, psem i 2 kotami. Nie posiada samochodu ale za to jeździ taxi. Nie wyjeżdża na wakacje bo woli nagrywać szara Warszawę dla Grażyn które w gimnazjum jadą na wycieczkę do kina zaliczając centrum handlowe i maca. Dorota pokazuje wspaniałe wnętrza, typu ubogi salon fryzjerski Przemka. Wspaniała osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby na czym opiera się ten jej tytułowy profesjonalizm? Czyżby na tym, że nagrywa film pogadankowy, a potem wrzuca to samo w postaci tekstu na bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doroto. Kiedyś byłam cichą i nieśmiałą dziewczyną. Nigdy nie miałam właściwego wzorca osobowego. Ale chyba go w końcu znalazłam. Zaczęłam Cię oglądać 2 lata temu i sukcesywnie zmieniam moje życie na lepsze. Po filmie "8 cech idealnego faceta" znalazłam w końcu kogoś kto mnie rozumie i jestem z nim szczęśliwa. Pikuś ma już 1,5 roku i jest pięknym, zdrowym labradorem! Kocham go! Po filmie o 5 restauracjach w ciągu dnia i wpisie na vlogu, przerzuciłam się na knajpy. Od pół roku jem codziennie makaron z łososiem i czuję się w końcu obyta. Co do majątku również czułam niedosyt. Zaczęłam oglądać twoje haule i doceniłam wysoką jakość ubrań. Kupiłam koszulę i jeansy POLO RL. Myślę że wyglądam jak kobieta z klasą. I właśnie tak się czuję. Nawet kupiłam 6 płaszczy u Bossa. Bo 6 jest lepsze niż 5. Naprawdę jestem bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te spodnie Laurenta są już mocno znoszone. Wypaczone są na kolanach. Co z jeansami, które kupiła kilka miesięcy temu? Profesjonalizm oznacza się umieszczaniem pod filmikiem reflinków do rzeczy, które ma na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi zawsze żal ludzi wynajmujących mieszkania za ponad 3 tys. miesięcznie. Przecież za takie pieniądze można spłacać raty za swoje własne mieszkanie i przynajmniej mieć ten komfort i poczucie, że jest się u siebie. Potem można nawet takie mieszkanie wynająć komuś innemu i zacząć na tym zarabiać. To jest logiczne i wiele osób to rozumie, tylko Ola wypiera wszystko ze świadomości. Bo przecież wartość złotówki nie jest stała i nie wiemy co się stanie, więc inwestycja w nieruchomości to "żadna inwestycja". Za to warto inwestować w lui witą, blaszane pierścienie, skajowe paski i ostrzykiwanie kwasem. Bo przecież możemy być pewni, że dożyjemy setki, nikt nie wyleje nam kwasu na twarz ani nie potrąci nas samochód i że praca blogerki zawsze będzie się opłacać. YOU GO, OLFA, YOU GOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×