Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Ale tak czy siak mi się wydaje że ma kogoś, od dłuższego czasu oglądam jej kanał, niektóre jej vlogi przypadły mi do gustu, niektóre nie. Nie jestem żadną hejterka, mam neutralny stosunek do niej. Nie znam jej, nie oceniam. Nie urazila mnie w żaden sposób swoim poglądami, tym co mówi. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, poglądy itp. Wydaje się sympatyczna, spięta ale sympatyczna. Mimo wszystko, obiektywnie mówiąc, zauważyłam że jej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie będę tutaj już podawać przykładów i jeszcze bardziej się rozpisywać, ale moim zdaniem gdyby była sama zachwalała by jak to jest wyzwolona, jak to nie potrzebuje faceta do życia, jak jest zaradna, jak dobrze jest być singlem itp. Dlatego myślę że raczej kogoś ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde myslisz ze kogos ma skoro wiecznie jest sama w kazde swieta, urodziny itd.nie dostaje prezentow od faceta nawet na urodziny, nie jezdzi z nim na wakacje, nie chodzi z nim na imprezy tylko zabiera kolezanke, nikt nigdy nie widzial jej Janusza? Nawet jak zalatwia sobie pokoj w hotelu w zamian za reklame to dba zeby byly w pokoju dwa lozka, dwa pomieszczenia (Pewnie hotel nie zgadza sie dac jej 2 pokoi bo to juz za duzo za darmoche) Jak sie jedzie z facetem to sie bierze wspolna sypialnie. Ale ona jezdzi z bratem, nie z partnerem wiec spia oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego wciaz wspomina bylego partnera sprzed lat, jakie perfumy lubil, jakie kosmetyki i ciuchy jej kupowal i gdzie z nim byla itd. Matomiast Janusz nie lubi nic, nie kupuje jej nic i nigdzie z nia nie jezdzi. Olfa zyje jak singielka ale w jej glowie to obciach nie miec faceta wiec sie nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? Przeciez ciagle gada o tym, co Janusz lubi, nawet jaka herbatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:44. 12:12 Haha, ja codziennie jem tabliczkę czekolady, jakiś deser i wypijam litr soku jabłkowego, a nigdy nie mam krostek. Nawet nie wiedziałam, ze można ich dostać od słodyczy. Za to jak staram sie jeść zdrowej, to wtedy jakby wyglądam gorzej. Co najlepsze, jestem przekonana, ze to słodycze powodują, ze nie tyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadac o Januszu moze, zwlaszcza gdy reklamuje herbate. Gadanie to dowod na istnienie Janusza? Herbate robi dla siebie albo dla brata z ktorym mieszka. Pokazuje brata z zakryta twarza, chodzi z nim do kina itd. Dziwnym zbiegiem okolicznosci brat bywa tam gdzie akurat jest Olfa. Widac to na jego instastory i innym mediach spolecznosciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego jej koleżanka z Miami użyła słowa „Kuba”? Myśle ze się wygadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pod filmem pisze ze Olfie tak dobrze udaje sie ukryc Janusza chociaz to nie jest latwe, bo przeciez z nim wychodzi a nikt ze znajomych go nie spotyka. Jacy ci ludzie naiwni... przeciez to nie problem ukryc kogis kto noe istnieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:16 tylko, że to wy tutaj ciągle drążycie ten sam temat więc fejm rośnie i nie ma tu znaczenia czy ktoś w Janusza wierzy czy nie, bo zrobiła to celowo. W hejterkach najśmieśniejsze jest właśnie to, że same nakręcają fejm osobie, którą hejtują i nie dociera do nich, że dla 'celebrytów' najgorsza jest obojętność ludzi, a nie hejt więc nie dziwcie sie, że niektórzy tutaj sie z was śmieją :D Deynn też bardzo długo była na fejmowym szczycie nie tyle dzięki fanom co przez hejt, tylko rodzina, przyjaciele i ludzie, których kochamy mogą zadać nam najboleśniejszy 'hejt', wasze wypociny są tylko łechtaniem i tak już wybujałego ego Olfy, bo jest przekonana, że piszecie wszystko z zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapytaj kolezanke. Wszyscy juz od dawna wiedza ze Olfa jest sama a Januszem bywa dowolny facet ktorego rekaw lub noge udalo jej sie sfotografowac. Potem sie okazuje ze to byl rekaw np.przypadkowgo faceta albo brata. Tak jak z ta konfereencja na SGH na ktorej byla niby z Januszem. Na stronie uczelni byly zdjecia i bylo widac czyj rekaw wrzucila na snapa z podpisem Janusz. Takich wpadek juz miala kilka. Najlepiej idz pocztac wczesniejsze watki to sie dowiesz wiecej. I pomysl dlaczego Olfa spedza samotnie wszystkie swieta montujac filmy od rana do wieczora. I dlaczego nie ma z kim wyjechac na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad stąd mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:06 jeśli lubisz być robiona w jajo to proszę bardzo. To wątek w którym krytykujemy Olfę, więc czego tutaj szukasz? Nikogo tutaj nie nawrócisz, a jesteś irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wierzy w Janusza??????? CIEKAWE ILE MA CM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:14 ale ja nie wierze w żadnego Janusza :D ktoś tu chyba nie umie czytać ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi to nie przeszkadza, że jej nakręcamy fejm :D mamy bekę z Janusza-Darka, niechaj inni też mają, zapraszam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:28 tylko psuje nam tutaj zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole olfaktorie niz cnotke baszak. Nie dosc ze nosi majty po babci to jeszcze nie rozumie podstawowych praw przyrody, np wierzy w plaska ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale olfaktoria wierzy w płaską ziemię... przegapiłaś któreś Q&A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz link :D nie wszystko ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tacy ludzie trzepia hajs za nagranie 30 min filmiku raz na 2 tygodnie... dokad ten swiat zmierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obchodzi czy robimy jej fejm czy nie? My sie smiejemy z jej klamstw i staran aby ludzie wierzyli ze jest inna niz jest - bogatsza i szczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baszak ma dziecko, a sexualnosc nie polega na prezentowaniu publicznie w mediach drogich modnych czarnych pasków na sutki, przykryciu ich jedwabnym szlafroczkiem i spaniu z bratem i zwierzetami/w ich sierści. Marketing wyprał ci mózg. Nie pogadasz! wierzysz też w plastry antynikotynowe i odchudzanie poprzez picie roztworu z proszków w plastiku? PS Jakby ol była luxusowa, toby nie czyscila szejkera sama tylko wrzucała do zmywarki i miała ciagle czysty. Stać ją na zużywanie prądu do tego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? :D a co zlego jest w koronkowej seksownej bieliznie? Czarne paski na sutki hahha tak u ciebie sie nazywa biustonosz?:D nikt nie napisal ze to definiuje seksualnosc tylko ze jakas baszak nosi nieciekawe majtasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko mnie irytuje, jak O rozmawiając z Kamilą patrzy cały czas prosto albo W DRUGĄ STRONĘ? Nie wiem czy można komuś okazać większy brak szacunku. Widać, że Kamila jest tym zachowaniem bardzo zmieszana. Aż było mi wstyd na to patrzeć, gdy oglądałam ten "film".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze argument ze ktos ma dziecko... tak, wtedy to juz tylko barchany zostaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baszak wierzy w płaską ziemię i w to, że szczepionki szkodzą, a nie ratują przed śmiertelnymi chorobami. Olfa jest mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bardzo czekałam na Perełki :))) Piękne inspiracje ! Wspominasz o aluminium , ołowiu, bisfenolu. Swego czasu też czytałam dużo o toksynach i szkodliwych substancjach… Tak natrafiłam na artykuły opisujące problematykę szczepień. Tym samym po długiej lekturze i dyskusji podjęliśmy decyzję o nieszczepieniu naszego synka. Czy chciałabyś podzielić się z nami swoim zdaniem nt. szczepień właśnie? Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii. Pozdrawiam ciepło :) karolinabaszak 15 lutego 2018 20:11, Odpowiedz Tak, mysle, ze wkrotce odpowiem szerzej, bo nie chce spłycać tego do kilku zdań :)" Ja prdl ... ona zaraza swoją głupotą inne baby. Dzieci będą zarażać innych. Olfa chociaż nie ma dzieci, a jak już się wypowiada to propaguje robić sobie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:25 xxx To nie pierwszy raz, kiedy olfa nie patrzy w oczy osobie z ktora rozmawia. Wlasnie w takich sytuacjach widac jej "pewnosc siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zauważają przecież w komentarzach, że O powinna patrzeć na rozmówcę, a ona odpisuje, że patrzy w kamerę. Nawiązuje przecież kontakt jak zadaje pytania. Ileż się można na kogoś gapić? A lepiej, że patrzy w kamerę, widać jej oczy, a nie cały czas tylko włosy. Normalnie prowadzi wywiady. Gdzie tu problem? Bokiem źle wygląda, PS na wstepie do vloga widac np jak przechadza sie ulicą pochylona nad telefonem. I Ludzie współcześni maja garba bo wszyscy nie chodzimy prosto tylko z glowami w telefonach. Wspolczuję jej tej nerwicy, że musi 24na7 szybko czytać i usuwać komentarze. Nie można odpocząć przez to! Odpocząć od tego ciąglego bodźcowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powoli wyrzucam rzeczy do chodzenia po domu i bieliznę na dni w domu. Poszłam do Intimissimi i uwaga do PEPCO! i kupiłam kilkanaście par pięknej bielizny . W większości koronkowej ;) Oczywiście mam kilka par bawełnianych, ale też zadbałam o to by ich krój, kolor czy zdobienie było wciąż sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×