Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profesjonalizm, elegancja i niewyobrazalny wrecz luksus, cz 14.

Polecane posty

Gość gość
Olfaktoria: kupiłam taki biustonosz, czarny z koronką po boku. Bardzo wygodny, polecam. Do tego zakupiłam majątki, typu strigi. Czarne z koronką, polecam. Bardzo wygodne. Kolejny komplet bielizny wygląda następująco. Biały biustonosz z kokardką. Wygodny, polecam gorąco. Do tego kupiłam majtki, typu stringi. Również mają kokardkę i są białe. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że Olfa ma nerwa, bo wydało się o co chodzi z tym jej Januszem :D w sensie, że to jej bracik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ona używa tej bielizny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądre podejście. W punkt totalnie. Muszę chyba przestać mieć staniki i majtki do chodzenia w domu, na wolny dzień, na okres itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Marki luksusowe nie wspolpracuja z takimi osobami. " A Semilac tak, no i w końcu się dziewczyna kilka lat w stolicy z samych kontraktów utrzymuje... x Semilac to nie jest marka luksusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfaktoria: kupiłam taki biustonosz, czarny z koronką po boku. Bardzo wygodny, polecam. Do tego zakupiłam majątki, typu strigi. Czarne z koronką, polecam. Bardzo wygodne. Kolejny komplet bielizny wygląda następująco. Biały biustonosz z kokardką. Wygodny, polecam gorąco. Do tego kupiłam majtki, typu stringi. Również mają kokardkę i są białe. Gorąco polecam. x haha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam Olfa na snapie pokazuje? Pije dzis? w koncu juz weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:47 Tez mam taka bielizne i tez sie musze jej pozbyc :D rowniez lubie intimissimi i wydaje na komplet 250 zl a nie 1000, ale nie mam nic do kobiet ktore taka kupuja ;) w porywie szalenstwa rozwazalam kiedys agenta (przez olfe-to piekna bielizna) ale sie opamietalam, niestety dla mnie za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napiszcie pod spodem czy wy również kupujecie bieliznę, a także czy polecacie biustonosze czarne czy białe. Ja gorąco zachęcam do subskrypcji mojego kanału, dzięki czemu będziecie na bieżąco z moimi materiałami, w których opowiadam m.in. jakie majty obecnie noszę i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha napiszcie koniecznie czy w ogole nosicie bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przepraszam, nie można chodzić w sexy boeliźnie na codzień dla samej siebie? Jeśli chodzicie w takiej tylko dla faceta to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, ale ona ma krzywe palce, takich jeszcze nie widziałam... Btw śmieje się z jakimiś dziewczynami w filmie, a sama powiedziała kiedyś, że tatuaż ami u kobiet się brzydzi... och, obłuda i obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta nowa fryzura u tego Przemka też do d**y... z podrzędnego salonu co ma po 100 zł farbowanie wychodzi się ładniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane zapamiętajcie, że sklep eobuwie jest sklepem dedykowanym do kupowania w nim butów online A potem one przychodzą do domu co za luksus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dedykowany to może być utwór. Błędnie się wyrażasz, aż zgrzyta. Krzywe palce?! Cienkie przynajmniej a nie tłuste jak u wielu, i w ogóle je ma! To super, bo bez rąk jest strasznie! No i O ma zawsze pomalowane paznokcie na kobiece barwy. Stereotypowo, wiadomo, O nie jest odważna, ale nie jest leniwa i nie ma odrapanych pazurów jak wiele Polek. Czytałam, że lampa do schnięcia lakieru hybryd. szkodzi jak solarium. Wyglad jest ważny i przykuwa wzrok i zwieksza sprzedaż, ale szkoda zdrowia... Z rakiem nikomu nie do twarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do bielizny, to ja nie lubie koronek. Wydaja mi sie babcine. Sa niewygodne, bo sie łatwo dra i odznaczaja pod ubraniem brzydko. Ol jest mloda, piekna, może nosić z łatwością kolory, fasony, wszystko, a gustu to nie ma. I wszystko czarne, nudne, zachowawcze. Pastele sa kobiece, atrakcyjne, ciekawe, antydepresyjne. A ona tak na jedna modle, nudno, co jej powiedza to ślepo odtwarza. A koronki czy kokardki, inne ozdobki jak serduszka czy kwiatuszki, to są na najtanszych bazarowych KIKowych bieliznach. Mówienie o tym zapycha czas antenowy, ale jest żenujące i bezwartościowe. Poza tym Ol nie może mówić, że te stringi są wygodne, jeśli ich większość stanowią ometkowania... Nie może mieć klitki, skoro same staniki zajmują u niej wszystkie wieszaki w szafie 80cm. a wiecie co jest najbardziej sexi? uśmiech! I to za darmo. Przecież podrywają nas, gdy sie dobrze z nami bawia, a bielizna to szybko jest zrzucana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez olfa nawet seksi nie jest. Ani bioder, ani biustu. Male oczka i wielkie napompowane usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może sobie biodra i biust też napompować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:10 XXX Fakt, olfa moze wszystko. I zrobi to, jak znajdzie sie klinika ktora zechce jej te zabiegi zasponsorowac. Ze swoich pieniedzy nie zaplaci. Najzwyczajniej jej na to nie stac. Ona kazdy wydatek zapisuje w tabelkach i liczy. Liczy ile razy musi jeszcze pokazac gacie na YT, zeby stac ja bylo na te rzeczy, a na jej liscie sa Malediwy, torebka Chanel, torebka Hermes, plaszczyk Burberry, marynarka Balmain, kapelusz Maison Michel i wiele wiele innych od wielu, wielu lat ;-) Dziwnym trafem jej zakupy koncza sie zawsze w jednym butiku zwanym LV. Czasami kupi sobie buty, czy bizuterie na wyprzedazy w innym butiku (raz w roku) ;-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat dobrze o niej świadczy, że na siebie pracuje nie kupcząc pupą... Woli wydac na sprzet i akcesoria niż silikon i OK. To dobrze, że samostanowi o dobie a nie pozujevu boku podstarzalych brzuchaczy. Poza tym moim zdaniem ma piekny biust i normalne biodra, talie. Idealna figure. Nie potrzebuje sztucznych piersi, bo jej wlasne sa male ale nie plaskie i też jej nie wiszą jak po karmieniu rozciągniete i puste. Jest bardzo ładna w ksztaltach. Ma świetne proporcje. No i pracuje nad tym na silowni, więc to też jest na plus. Zawsze to jakiś wysilek zamiast implanty. Wiecie, że w Miami faceci robia implanty... Łydek, bo ciężko je wyrzeźbić, a umięśnione są sexi i lepiej sprzedają? No i implanty piersi też robią, bo rzeźbienie klaty wymaga wieeeele pracy... Ale o tym się glośno nie mówi, bo wstyd. bo wielu ciężko pracuje, by kiedyś mieć, a ten se zrobi raz dwa spod skalpela i już ma... Ach, ta zazdrość. W naszym zimnym klimacie to mało ważne co pod warstwami ubrań, bo kiedy to ważne? Przez pięć minut w tygodniu? To nie Floryda. Dlatego dobry plaszcz i jego konserwacja sa ważniejsze niż dwa pasko na sutkach czy miednicy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez juz jakis czas temu powiedziala, ze planuje zabieg powiekszania piersi. Zapewne nie znalazla sie jeszcze klinika, ktora w zamian za reklame wcisnie jej silikony ;-) Poki co wypycha stanik skarpetkami, abo nosi takie push upy. Zadbana jest. Nie przecze. Natomiast mnie nie podoba sie jej figura nastoletniego chlopca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, przychodzę tu śmiać się z Olfaktorii, a póki śmieję się parę ostatnich dni z Was. Jawnie pokazujecie, że macie kompleksy na jej punkcie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bardzo mądre podejście. W punkt totalnie. Muszę chyba przestać mieć staniki i majtki do chodzenia w domu, na wolny dzień, na okres itd c a ja mam taką bieliznę "po domu". do pracy lubię zakładać taką elegancką (dziwnie to brzmi, ale "dopełnia mój look", hehe), ale np. dzisiaj, w sobotę założę na tyłek zwykłe bawełniane biodrówki. które nawiasem mówiąc też wyglądają na swój sposób bardzo seksownie ;) jakoś dziwnie mi w domu chodzić w koronkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:28 przestań. W czym ona jest lepsza od nas? :-) Aaaaa w ściemnianiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:41 Wedle powiedzenia „uderz w stół, a nożyce się odezwą” właśnie potwierdziłaś te kompleksy. A faceci naprawdę nie lubią jak nosimy koronki od wielkiego dzwonu. Chłopcy tak, ale nie dojrzali panowie z głową na karku a nie w majtkach. Także zamiast tutaj kompleksy leczyć, brać się szmaciska grube za siebie, bo nikt grubasek w barchanach nie trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie trawię używania słów, których się nie rozumie ["także" znaczy "również"...] Olria nagrała nowy vlog: paznokcie, fryzjer, spacer z pieskiem, obuwie. Fajnie wyszła, naturalnie momentami. Wiem, że fryzjer zajmuje nawet 3h, ale nie myślałam, że Ol chodzi do niego co 3 m-ce a nie tygodnie . Czytam właśnie ciekawy artykuł o tym, że kobiecość to niewydzielanie, niebączenie, i wiele tym podobnych rzeczy nierobienie. A jak Ol wyprowadzała śnieżnobiałego psa, to myślałam tylko o tym, jak zbiera po nim odchody do woreczka. Takie do damy nieprzystające, co nie? Eh, życie. Nie każdy "ma od takich spraw ludzi". Ale dzięki temu sama jest bardziej ludzka, dostępna, fajna! Chciałam napisać przedmówczyni, że o ile nastrzykiwanie ust było spowodowane przez Ol słusznym zauważeniem, że górna warga podczas mówienia układa jej się niesymetrycznie i źle to wygląda, to po tym nastrzykiwaniu bolesnym i kosztownym... nic się nie zmieniło. To jak z laserowymi epilacjami... są takie polecane, a ja kupiłam i bolało strasznie, koszt ogromny [drożej od nastrzykiwań ust] a efekt połowiczny, nadal włosów jest sporo i są widoczne i trzeba je inaczej usuwać... Tak samo Olrii nadal podczas mówienia warga się dziwnie układa i ten zabieg na usta nie był potrzebny, więc bez sensu byłoby jakby wpakowała dwadzieścia razy tyle forsy i bólu w coś, czego my nie oglądamy - w biust :) Poza tym mówiła, że nie lubi push upów, poduszeczek, więc wcale sobie nie wypycha. A zawsze bluzka jej się ładnie układa na piersiach, więc biust ma idealny, nie "same rodzynki", jak to mówią. Nie potrzebuje takiej ingerencji w swoje ciało, naprawdę. Dobrze, że tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy p*********e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytykujmy, ale nie obrażajmy. Tekst, bo Olfaktoria obraża, więc i my możemy dowodzi waszej chęci dorównania osobie, której tak nie lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjer Przemek zapytał co słychać u Janusza, bo zna Olfę od 15 lat i nigdy go nie widział :D A Janusz siedzi za Olfą i ją filmuje, bo to jej bracik Darek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olfa mogłabyś powiedzieć w jakiej piekarni kupiłaś sobie to ciasto oraz jak się sprawdziło i czy je polecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×