Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy któraś z was waży obecnie 120kg?

Polecane posty

Gość gośćAmela
No k****, gdyby Marycha na mnie z ryjem nie skoczyla to w zyciu bym nie zaczela krytykować was. Bo ja byłam nastawiona pokojowo. Ale z jakiej okazji ja mam was szanowac skoro ja jestem wyzywana od debili, ktorzy nie potrafią uzywac szarych komorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manus dei
gośćamelia wstydu oszczędź :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmela
Ojoj ktoś Potopu nie czytal skoro nawet nie jest w stanie poprawnie zastosować zwrotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywracajac topikowi własciwy bieg - pozdrawiam po umiarkowanie pracowitej sobocie przy kawce nr 3 ☺pogoda cud miód. Obiady wszystkie trzy dla roznych konsumentow wyszly pycha. Mieszkanie lsni. Plaszczydla cieple wyniesione do garderoby botki tez zaraz wladuje do pudeł. Trencz nowiutki szary czeka na wyprowadzenie ☺ gdyby nie praca jaką musze jeszcze służbowo naskrobac rzeklabym ze moge swietowac pelna gębą. A u was jak tam wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubagruba
Nie wierze w to co czytam. Miedzy wyrazaniem pogladow a narzucaniem ich drugiej osobie jest zasadnicza roznica. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka54
spacer - 11179 kroków :D dawno tyle nie chodzilam i bola mnie stopy :(. na podwieczorek wypiłam smoothie z pietruszki, ogórka i kawałeczka ananasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubagruba
Witaj Hania:) U mnie dzisiaj pogoda piekna ,wolne mam zrobilam wielkie pranie i susze na dworze.Na spacer sie nie wybieram bo mnie dopadlo jakies przeziebienie i nie specjalnie mam ochote a jutro znowu do pracy. W kwestii diety to do pracy zabieram zarelko wedle swego menu,tylko ciezko o regularnosc w spozywaniu,ale nie jest tragicznie.Jutro z racji niedzieli bedzie troche mniej pracy to i lepiej sie zorganizuje . Zimowe rzeczy tez poszly gleboko do szafy ,w piecu pale co drugi dzien.Same plusy z tej wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubagruba
O,Melka mnie wyprzedzila z wpisem i sie nie przywitalam. Czesc Melka:) No to niezly "spacer" zaliczylas.Liczba krokow robi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka54 dziś spacer - 11179 kroków smiech.gif dawno tyle nie chodzilam i bola mnie stopy smutas.gif . na podwieczorek wypiłam smoothie z pietruszki, ogórka i kawałeczka ananasa usmiech.gif X Co ty sie dziwisz, ze cie nogi bola jak wazysz tyle ile wazysz? Obciazasz stawy i ani sie obejrzysz bedziesz o balkoniku popierdzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka50
Tak jest zawsze g****a się nie rusza tylko omija szerokim łukiem. Tyle w temacie trol a. Ja dzisiaj prawie cały dzień na dworze i też byłam na dwóch spacerach. Umyłam podjazd po zimie. Jutro ma być jeszcze ładniej to może jakaś przejażdżka rowerowa. Uwielbiam jeździć rowerem po lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ciebie nikt nie rusza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, gruba, Melka czyli wiosna pełną gębą. Spacery dobra rzecz - Melka krokomierz ci liczy tez kalorie? Tak jutro ma byc ponad 20 ponad. Super. Ja wyciagne rodzine do lasu. Chyba ze innaczej bedzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc19.04 Do rynny pogadaj,bedzie wieksze echo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Padam. 15 km w jedna strone rowerem pojechalismy z synem do schroniska wyprowadzac pieski. 10 km w lesie zrobilam. Ale jestem zadowolona. Amelia skoncz juz sie kompromitowac. Pozdrawiamy cie i siedz juz cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta dzis tak sobie.. W zasadzie nie zgrzeszylam ,ale jadlam ziemniaki z kurczakiem a staram sie unikac ziemniakow bo podobno nie mozna przy chorej tarczycy. U mnie powiedzenie ze jutro ide do lasu brzmi troche dziwacznie bo ja mieszkam w lesie :D Rano na pewno kosciol.Moze pieszo sie do niego przejde? Zobacze. Mam z 3 i pol km. Hanka ja tez wypucowalam dom jak wrocilam bo sie nakurzylo z tego ostatniego pokoju. Nie wazylam sie z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka54
Marysia :D mój mąż bardzo kocha psy. u niego w domu zawsze był pies - i wszystkie były ze schroniska. mój s.p teść uważał że trzeba psa uratować a nie kupić :) wspaniale syna wychowujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaka50 dziś Tak jest zawsze g****a się nie rusza tylko omija szerokim łukiem. Tyle w temacie trol a. X Coz za koindydencja, ze kaka pisze o kace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka. Ja swojego uratowalam. Poszedlby do uspienia. I dlaczego? Bo jego matka z hodowli z rodowodem skundlila sie i wlascicielka nie mogla juz wyrobic rodowodu :-( A ze byly to wczesniaki bez "szans "na przezycie to chcieli je uspic. Ale nie pozwolilam na to!! I dzis mam pieknego psa w typie łajki syberyjskiej. W zasadzie jest identyczny jak matka tylko siersc ma czarna. Tak,ucze syna pomagania innym. Jezdzimy do schroniska i do starszych osob ,pogadac..bo tego potrzeba starszym ludziom.. Do tego jest Zuchem wiec tez sam organizuje rozne akcje,np zbieranie karmy dla psow itp. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze mowil Twoj tesc. Tyle psiakow siedzi w tych kojcach. Wzielabym wszystkie,ale coz..zycie. Nogi nie bola? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,ucze syna pomagania innym. x Naucz go jeszcze dekapitacji drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka54
Marysia, Hania - w/g mojego krokomierza spaliłam 554 kcal :D miska była dobra :D - to był ładny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu tos sie szarpnęła na rowerku. Super. No u mnie wieczor chyba bedzie dlugi. Robota mi nie idzie - dłubanie w tekstach. No ok. I corce sie nie spieszy lulu. Marysiu nie wiem juz chyba bylas z nami jak babeczka jakas pisala ze 40. Kg jedzac wszystko. No to co ci ziemniaki zrobią. Co do psow u mnie w domu bywalo ze byly dwa ale od kilku lat jest jeden i w ten piatek przeszedł przeglad. lekarz co zna Czarka od urodzenia pieśca ale rachube stracil jak se uswiadomil ze to czarne bydle moje kochane ma 15 lat zapytal czym my go karmimy hehe. A Czarus je gotowane miecho z makaronem. I tyle ciastek cukierkow a latem lodow co pochłania to naprawde to ze jest szczuplym psem a nie baryłą i mnie zastanawia. Ale mądre ksiązki piszą iz czekolada psu wielce moze poszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze tyle kalorii udalo Ci sie spalic.Ja to chyba z 10 tys spalilam :D zwłaszcza ze mialam w jedna str pod wiatr:D Ale na drugi raz musze sie lepiej przygotowac bo nie wzielam praktycznie nic do jedzenia. No ja nie odwazylabym sie dac psiakowi czekolady:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia a twój telefon laptop tablet czy komp czy z czego tam piszesz to ck Made in Poland a może jednak Made in China .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem kolejną zadowoloną osoba która schudła dzięki pomocy Foreverslimu.Tyle osób juz się wypowiedziało w temacie ich skuteczności że ja już nie mam nic do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gość akurat ma rację w kwestii stawów. Przy takiej wadze nie wskazany jest wysiłek typu 15km pieszo czy rowerem. I to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×