Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 40 lat , urodziłam dziecko i się załamałm.

Polecane posty

Gość gość
17:09 a w którym miejscu dziecko odejmuje lat? Chyba tylko w tym sensie, że 40stka to późna ciąża i każdy myśli , że ta 40stka ma 30, ale tylko i wyłącznie w założeniu. Bo małe dziecko wyglądu na pewno nie odmłodzi. X Cierpliwość ? Ha ha ha to pojechałaś ha ha. X 18:28 tak, żebyś wiedziała. Ja jestem takim dzieckiem wykorzystywanym do opieki nad młodszym, choć sama byłam dzieckiem. Prawda jest taka, że jestem okradziona z dzieciństwa. W wieku 4-5 lat wymagano ode mnie rozsądku, bo byłam najstarsza. A w wieku 8 musiałam się opiekować rodzeństwem. Moje rodzeństwo mogło być dziećmi. Mnie nie wolno było. Rozumiesz już tępa strzało? Od zarania dziejów. Buhahaha. Weź się nie kompromituj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kafe gdzie każda 40 letnia matka wygląda min 10 lat młodziej . Szkoda ze tego nie widać na ulicy . Nie raz na placu zabaw myślałam , ze dziecko przyszło z babcia a tu sie okazuje ze to matka . Ale oczywiście na kafe każda wygląda super młodo ...jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To problem byl w twoich rodzicach..wspolczuje .Ja pomagalam czasami ale nie nanczylam caly czas a mialam 15 lat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:28 tak, żebyś wiedziała. Ja jestem takim dzieckiem wykorzystywanym do opieki nad młodszym, choć sama byłam dzieckiem. Prawda jest taka, że jestem okradziona z dzieciństwa. W wieku 4-5 lat wymagano ode mnie rozsądku, bo byłam najstarsza. A w wieku 8 musiałam się opiekować rodzeństwem. Moje rodzeństwo mogło być dziećmi. Mnie nie wolno było. Rozumiesz już tępa strzało? Od zarania dziejów. Buhahaha. Weź się nie kompromituj. xx Sadzac po tonie wypowiedzi szkoda , ze cie rodzice nie wyskrobali. Tak, od zarania dziejów.. Widac braki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Uwielbiam kafe gdzie każda 40 letnia matka wygląda min 10 lat młodziej . Szkoda ze tego nie widać na ulicy . Nie raz na placu zabaw myślałam , ze dziecko przyszło z babcia a tu sie okazuje ze to matka . Ale oczywiście na kafe każda wygląda super młodo ...jasne . xx Zatrzymalas sie w rozwoju i masz zaburzony obraz spoleczenstwa.. To juz nie te czasy gdy nastolatki rodzily, a majac 40 lat umierały.. Coz, ty dalej tkwisz w przeszłosci.. ale nie kazdy chce rodzic jak tylko zacznie miesiączkowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Biedna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latka by tak nie napisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzilam majac 21 i 23 lata... Ale to bylo 30 lat temu. Majac 40 lat mialam juz dorosle dzieci z mezem zwiedzilismy pol Europy. Jakbym miala w wieku 40 lat rodzic to bym chyba padla. :) Nie oszukujmy sie z roku na rok organizm sie statrzeje skora traci sprezystosc, w wieku 25 lat moglam i 3 noce nie spac i dawalam rade teraz jak nie przespie 8h to jestem jak trup! W tym wieku niemowle to duuuuzo roboty. Moja mlodsza siostra urodzila majac 38 i postarzala sie chyba o dekade. Wiec chyna warto zaczac wczesniej, ale czasem los nie pozwala. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pozna ciaza postarza. możesz sobie wmawiać że jesteś młodsza...raczej zrobiona na młodszą. A organizmu nie oszukasz. współczuję twoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziłam dzieci w wieku 23 i 26 lat. Zdecydowanie za wcześnie, mogłam poczekać. Szczególnie, że oboje dzieci planowane. Chociaż plus tego taki, że teraz mam 42 i luz. Syn ma 19 lat, córka 16 lat a my z mężem przeżywamy drugą młodość - randkujemy i trochę zaczęliśmy podróżować. xxx Moja starsza siostra urodziła w wieku 35 i 40 lat. Super zniosła obie ciąże, wygląda super mimo 44 lat na karku i małych dzieci (9 i 4 latka). xxx Różnica między nami taka, że siostra najpierw ustawiała się finansowo, pozwiedzała pół świata, wybudowała dom i dopiero wtedy zdecydowała się na dzieci. My cisnęliśmy się w kawalerce, rozkręcalismy biznes w tym samym czasie wychowując dzieci. Dom postawiliśmy dopiero jak dzieci poszły do szkoły (nie chcielismy kredytu więc odkładalismy tak długo). Ciężko nam było. Ale jak teraz myślę to nie wiem co gorsze - dorabianie się wszytkiego z małymi dziećmi na karku ale luz, swoboda i odchowane dzieci po 40-tce. Czy używanie młodości, ustabilizowanie finansowe ale harówka przy dzieciach "na starość" (choć nie uważam, że 40 to starość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i nie młodość :O no ale na kafeterii czasoprzestrzeń się zakrzywia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak pozna ciaza postarza. możesz sobie wmawiać że jesteś młodsza...raczej zrobiona na młodszą. A organizmu nie oszukasz. współczuję twoim dzieciom xx Postarza ? Chyba ciebie :D Nigdy nie słyszalas o komórkach macierzystych ,nie ? :) I ich wymianie przez krew pepowinowa z plodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale i nie młodość pechowiec.gif no ale na kafeterii czasoprzestrzeń się zakrzywia smiech.gif xx No nie.. nie młodośc.. Powinnysmy rodzic dzieci póki młode jestesmy ! Niewazne , ze bidne,nie gotowe ani psychicznie ani finansowo.. grunt ze młode !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.11 ciekawe czy naciągnięta skóra na brzuchu po ciąży lepiej się wchłonie 25latce czy 40 latce. Oszukuj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsza kobieta może jest lepiej ustawiona (zresztą nie zawsze)ale niech się nie oszukuje że 40 lat to jeszcze jets pierwszej młodości, wygląd 20latki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nad czym tu się załamywać?! Teraz już nic nie zrobisz, wychowuj, bądź dobra matka i tyle. Nie jesteś wyjątkiem w tych czasach, jest więcej kobiet, które rodzą po 40. Ja na twoim miejscu cieszylabym się, że w ogóle w ciążę zaszłam w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście chore na głowę. Co was obchodzi kto w jakim wieku rodzi? Każda robi jak uważa i co innym do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano obchodzi .A rodząc po 40 ma sie dziecko na utrzymaniu do 60-65 roku życia(jak pojdzie na trudne studia na przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22.11 ciekawe czy naciągnięta skóra na brzuchu po ciąży lepiej się wchłonie 25latce czy 40 latce. Oszukuj się dalej. xx taakkk lepiej sie wchłonie spasionej 25 latce jakie widac na ulicach :D To nie wiek metrykalny jest wazny , ale kondycja i wiek biologiczny :P Oszukuj sie dalej , ze im młodsza tym w lepszej kondycji i zdrowiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat wiek biologiczny i metrykalny są skorelowane ..poszukaj 55 latki o kondycji przeciętnej 22 latki :D o jej płodności itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata na karku i poważnie myślę o tym, że już się raczej nie zdecyduje na dziecko. Widzę sama po sobie, że z roku na rok mam coraz mniej siły i ochoty na dodatkowe obciążenia. Wcześniej chciałam się dorobić i ustabilizować. Teraz wiem, że dla mnie nieprzespana noc to koszmar, dodatkowe zajęcia po pracy mnie męczą i chyba nie chce brać na głowę kolejnych. Kiedyś nie było z tym problemu, mogłam nie spać, mogłam nie odpocząć i nic nadzwyczajnego się nie działo. Niby mam 33 lata, to nie jest jakoś dużo, ale porównując siebie sprzed 5 lat a teraz widzę ogromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat to po prostu za pozno na dzieci Owszem mozna,ale jest to pozno Po co sie oszukiwac Do starosci wtedy macie dziecko na karku,jego studia,problemy,wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne-w dzisiejszych czasach kobiety wyglądają młodziej niż kiedyś.Życie też się wydłuża. Dawniej kobiety przekwitały po 40 tce,a teraz rodzą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 i dziecko Jezu co za Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doucz się co oznacza słowo patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam młoda to też nie mogłam nie spać.. Jak się nie wyspałam, to nie szłam do szkoły albo na zajęcia, ewentualnie przesypiałam pół dnia po powrocie. A teraz "na starość" chodzę do pracy czy mam ochotę czy nie i nawet pracuję po godzinach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 doskonale cie rozumiem. Mam tak samo :) im dalej tym bardziej mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj gość dziś 22.11 ciekawe czy naciągnięta skóra na brzuchu po ciąży lepiej się wchłonie 25latce czy 40 latce. Oszukuj się dalej. xx taakkk lepiej sie wchłonie spasionej 25 latce jakie widac na ulicach smiech.gif To nie wiek metrykalny jest wazny , ale kondycja i wiek biologiczny jezyk.gif Oszukuj sie dalej , ze im młodsza tym w lepszej kondycji i zdrowiu smiech.gif x A ty się oszukuj dalej że 40 latka wygląda i czuje się jak 20 latka. Nawet zapasiona 25 latka wygląda lepiej od zapasionej 40 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam dzieci jak miałam 37 i 40 lat. Tak to późno , nie ma co się oszukiwać. Czuję, że to powinno mieć miejsce 10 lat wcześniej. Tylko, że 10 lat wcześniej nie było w moim życiu mojego męża. Dzieci pojawiły się w momencie, w którym byłam w stanie stworzyć im pełną kochającą się rodzinę. Uważam, że to ważniejsze niż metryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam w wieku 37 lat chciałabym jeszcze jedno dziecko , wcześniej przez 7 lat nie udawało się zajść w ciążę i zdążyło się 1 poronienie , wolałabym mieć wcześniej dzieci ale tak się ułożyło nie inaczej , pewnie wcześniej miałabym więcej sił itp. mam nadzieję że uda mi się donosić jeszcze 1 ciążę i w nią w miarę szybko zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×