Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrronika

mam 34 lat i zaczynam szukac meża. jest późno

Polecane posty

Gość gość
21:53 Bo to pewnie była plastikowa dziunia. Była normalną wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:29 A kogo szukasz?jaka to ma być kobietą? Wygląd, charakter.... X Gdyby się kiedyś pojawiła to fajnie a jeśli nie to trudno ale nie szukam na sile tym bardziej ze mieszkam w malenkiej miejscowosci. Jaka? Najważniejsze by była moim prawdziwym przyjacielem bo tego brakuje mi chyba najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:58 A konkretnie? Z ciekawości pytam, bo ciekawi mnie, kogo szukają 40 latkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:58 A konkretnie? Z ciekawości pytam, bo ciekawi mnie, kogo szukają 40 latkowie. X Na to pytanie chyba nie uzyskasz jednoznacznej odpowiedzi bo każdemu bedzie pasowało coś innego. W moim przypadku bedzie to zwyczajna normalna kobieta i typ takiej raczej domatorki. Może być kilka lat młodsza lub kilka lat starsza to nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wygląd? X Szczerze to nie podobaja mi się otyłe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo szczupla, nawet biustu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, nie wiem, czy się kto podszywa, czy to prawda, ale ja też bardzo szczupła z małym biustem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wiem, co jest grane? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust nie jest tak wazny, zawsze mozna sobie cos poprawic tzn operacja :-) Biust to fajna sprawa, ale nie musi byc! Dusza jest wazna, oczy, wlosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze Cie!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zadbane paznokcie. A Ty obgryzasz? To jest obrzydliwe. Higiena osobista tez jest wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze masz problem z higiena osobista. nie znosze jak kobieta ryba zalatuje. Teraz sa takie pachnace zele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jeszcze minimalne szanse o ile masz ładna buzię i niezła sylwetkę. no i nie odstraszasz zachowaniem. z każdym następnym rokiem tracisz 15-20 % szansy na tym 'rynku'. jako facet po 40, sam gustuję w takich między 25ym a 32 im rokiem życia - choć przez ostatnie lata to pewna 29 zrobiła na mnie piorunujące i porażające wrażenie. ubóstwiam Cię Charlotte ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiaschifferr
Ja jestem sama między innymi dlatego że tak bardzo mi to nie przeszkadza oraz dlatego, że trochę inaczej się kierowałam. Tzn jako nastolatka poznałam siłę ogromnego uczucia, byłam zakochana tak że nie byłam w stanie na niczym się skupić, ale to były miłości platoniczne. Potem zawsze już tego szukałam, żeby to był ktoś wymarzony kto mi się bardzo podoba, a nie na zasadzie że komuś się spodobałam i daję nam szansę. Odrzuciłam wielu mężczyzn, m in tych co byli ode mnie niżsi, tych co wyglądali na bardzo oniesmielonych i zestresowanych czy im się uda mnie poderwać, tych którzy wyglądali jakbym im się strasznie podobała i czują się szczesciarzami że mogą ze mną pogadać. To ja chciałam wybrać kto dla mnie, chciałabym by to był ktoś kto mi się szalenie spodoba. Przeważnie ktoś mi się zawsze podobał i przeważnie próbowałam robić pierwszy krok, ale z tych rzeczy nigdy nic nie wyszło ponad nieudane dwie randki. Przypuszczam że jest mnóstwo kobiet które zakochują się w tym któremu się spodobały, ale jak ktoś jest atrakcyjny i wie że podoba się wielu, to raczej ten motyw odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata to powinnaś mieć już dawno dzieci a nie dopiero szukać faceta i na stare lata w pieluchy się bawić, makabra jakie baby są głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to nie jej wina? nie badz taki cwany/cwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jej wina że nie ma faceta i rodziny!??? To pewnie wina facetów hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 Oczywiście że wina facetów. Bo są coraz głupsi a kobiety coraz mądrzejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że wina facetów. Bo są coraz głupsi a kobiety coraz mądrzejsze - jeszcze co najwyżej 2000 lat i kobiety osiągną już ze 35-40 % intelektu mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczyja wina, niektórym po prostu brakuje szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę że czasem potrzeba szczęścia. Jak jej on nie pasuje i odwrotnie to przecież nie będą ze sobą z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze partie meskie zostaly juz tylko na szkolnej 17 i tam musicie sie udac dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Major je użądli żądłem bożym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latala za roochaczami i olewala normalnych mezczyzn i chlopakow.to teraz oni olewaja ja. KARMA POWRACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zaledwie 34 i nie czytaj nawet tych komentarzy o swoim wieku czy potencjalny wyglądzie od spasionych, łysych o kartoflanych twarzach polskich mężczyzn haha Spokojnie - znajdziesz męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zaledwie 34 i nie czytaj nawet tych komentarzy o swoim wieku czy potencjalny wyglądzie od spasionych, łysych o kartoflanych twarzach polskich mężczyzn haha Spokojnie - znajdziesz męża - tylu śniadych książąt i hebanowych poetów tylko czeka na twoje 'TAK' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:27 34 lata to bardzo późno ,nie tyle co na szukanie partnera ale w ogóle na założenie rodziny ,dajmy na to że pozna jakiegoś faceta - zanim się dotrą i dojrzeją do małżeństwa może minąć kilka lat... i tak w wieku 38 -39 lat urodzi pierwsze dziecko: O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×