Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość musze wiedzieć
też mam takie jak ty i podpinam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --marilyn--
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja tez kiedyz takie milam teraz sa ok- zobaczymy jak dlugo- ale jest gitara!! UWAGA z nipletkami- jak za dlugo ich uzywasz potem odstawisz na 2 lub 3 dni i zdecydujesz sie nosic na nowo UWAZAJ bo sie robia 'odciski'!!. naskorek sie zassysa i powstaja strupy. mimo wszytsko polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wspaniałe Panie! :) Dzięki Waszym postom zdecydowałam się i wczoraj kupiłam napletkę. Postanowiłam dac sobie szansę i spróbowac coś zmienic. Nie liczę na wielkie efekty, ale bardzo chciałabym, żeby chociaż tak troszkę coś się zmieniło na lepsze ... DZISIAJ ZACZYNAM! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, a jestem już tak niecierpliwa, że chciałam spytac: 1. Czy Was też tak bolało? 2. Czy efekty zaraz znikały? 3. Jak długo nosiłyście? 4. Kiedy zauważyłyście pierwsze trwałe efekty? 5. Czy przy załozeniu też musiałyście w całości wciągnąc sutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz dla marylin - na "dziure" nakładała nipletke- wczesniej posmarowana oliwka dla dzieci wymiennie ze zwykła wazelina ( chociaz dzisiaj to juz mam płaskie sutki, o dziurach mam nadzieje zapomniec na zawsze :)...gdy dokładnie przylega do ciała zasysam powietrze. Na poczatku dałam rade wciągać do mniej wiecej połowy nipletka, teraz wypełnia mi cały. I nadal uzywam tego tylko w nocy i w weekendy. Stosuję nipletki z tą czestotliwościa prawie półtora m-ca, ale efekt naprawde jest zauwazalny - to dla podtrzymania niedowiarkow i niezdecydowanyhc w inwestycje:)WARTO! Jedyne co mnie niepokoiło, to wyciek z sutków - ale w informacji nipletek jest wspomniane, że to normalne i nie należy sie przejmować. Więc tylko lekkie zaniepokojenie czy tak długo będzie. I do dzisiaj - po każdorazowym zdjęciu niepletek mam troche tego płynu w nipletce. Co jeszcze?....ano odciskają się "obrączki" w miejscu stykania sie nipletka ze skóra - ale po chwili znikaja. W którejs z wypowiedzi spotkalam sie rowniez z sugestia, że mozna stosowac nakładki na sutki ( gumki) - dostepne w sex-xhopach. Tez je zakupiłam. Ale po przymierzeniu ich w efekt trwałej korekcji w wyniku ich stosowania bardzo watpie. Po załoeniu "gumki" sutki robią mi się prawie białe. Ale rzeczywiście utrzymuja się na wierzchu. Mam je wiec w zapasie, a na razie nadal bede stosowac nipletki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wiedzieć
Dziewczyny właśnie zamówiłam niplette,niestety na razie tylko jedną:-(jak będą rezultaty,to może dokupię drugą.Czy któraś z Was też ma tylko jedną i daje radę?Ja mam zamiar nosić na jednej piersi w dzień a na drugiej w nocy:-)Mam nadzieję,że nie będę żałować kasy,bo tanie to nie jest:-(A więc czekam dziewczyny i zobaczymy co dalej będzie.A jak tam u Was,widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam nipletki ! Dla mnie rewelacja , właśnie kończę 2 tydzień regularnego stosowania i efekt jest zachwycający. Brodawki nie chowają się i cały czas dobrze wyglądają, nawet po całej nocy i dniu bez ich stosowania. Mam nadzieję że już tak zostanie. Koniec z kompleksem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wiedzieć
a też miałaś tylko dwie dziurki wklęsłe? moje jeszcze nigdy w życiu nie były na wierzchu i strasznie się boję,że tylko ja mam takie hehe i nawet mi niplett nie pomoże:-(też macie takie odczucia dziewczyny,że każdemu niplett pomoże,tylko nie tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alasdi
witam:) dopiero wczoraj odkryłam to forum, czyli jednak nie jestem sama:) trochę mi ulżyło nawet a tymbardziej jak się dowiedziałam że tę "wadę" można przynajmniej spróbować skorygować. Nie miałam czasu przeczytać wszystkich tych stron więc mam takie pytanie. Gdzie się robi taki zabieg? tzn. czy trzeba mieć jakieś skierowanie, ile się płaci, jak to ogólnie wygląda?.... Pojawiły się tytaj jakieś opinie potwierdzające skuteczność NIPLETTE? Bo jeśli ten zabieg by nie poskutkował to jestem w stanie nawet chodzić z tą przyzsawką ;) przy piersi byle by mieć w końcu te sutki normalne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moje piersi zawsze powodowały moje kompleksy. Brodawki "robiły co chciały". Jak było mi zimno to albo pięknie się prezentowały albo wprost przeciwnie chowały się do środka wyglądając wprost fatalnie . W stanie spoczynku najczęściej były to dwie wklęsłe dziureczki. Faktem jest ze stosunkowo łatwo, po ich lekkim ściśnięciu, pokazywały się światu w całej okazałości, ale to trwało tylko chwilkę i zaraz wracały do poprzedniego stanu. Co ciekawe wykarmiłam dziecko bez żadnych kłopotów, ale... no wiecie same, w sytuacjach intymnych jak tylko one się chowały ja tez się chowałam. O nipletkach dowiedziałam się z Internetu i postanowiłam spróbować. Zachęciły mnie wypowiedzi na forum. Cena wysoka, ale i tak taniej niż zabieg operacyjny ( który tez nie zawsze przynosi efekty i uniemożliwia późniejsze karmienie piersią - gdzieś o tym czytałam). Narazie nosze nipletki 2 tygodnie i efekty naprawdę są! Nie mogę się napatrzeć i cieszę się za każdym razem gdy widzę się w lustrze. Za parę dni spróbuję zrobić kilkudniowa przerwę w noszeniu i zobaczyć czy efekt się nie cofnie. Ściskam was - towarzyszki niedoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: jak prawidłowo założyć nipletki w przypadku wklęsłych brodawek???? Otoczka nipletki jest większa od tej dziurki na brodawkę i zasysa się też trochę tego co tą dziurkę otacza. Nie wiem czy to normalne????? Proszę o pomoc osoby, które miały taki problem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie!! ja mam teraz przerwe z noszeniem niplettek jakis drugi tydzien i powiem wam nie jest zle- nosilam nipletki caly czas przez 3 tyg. fakt chowaja sie sutki dlaje ale nie tak jak kiedys. wystarczy teraz\ bardzo maly bodziec i sa na wierzchu:) wiec od przyszlego tyg wracam do kuracji moze sie na zawsze skonczy moj kompleks i bede 'normalna'!!! polecam wszystkim niedowiarkom bo nipletki sa rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_je_miec
witam;) jestem zainteresowana zakupem nipletkow. Czy mozecie mi napisac gdzie je kupilyscie?? jaki sklep internetowy jest godny polecenia? zalezy mi na dosc szybkiej przesylce, nie chce czekac tygodniami... no i zeby w ogole doszla;) a moze znacie jakies sklepy we Wroclawiu badz Poznaniu, gdzie mozna je bezpodresnio kupic u sprzedawcy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! tez nie sadziłam, ze ten problem jest taki masowy !!! ale ja mam chyba NAJGORZEJ bo mnie brodawki sutkowe wogle się nie wykształciły i wstydzę się iść z tym do ginekologa =((( ale w koncu musze zrobić ten krok. Pocieszający jest fakt, ze sa te nipletki ... tylko czy mnie pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel
http://www.allegro.pl/item823755837_avent_niplette_korektor_wkleslych_brodawek_2sz.html kupilam dwie szt niplette uwazam za rozsadną cene , już po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona ,wreszcie przyjemnie stało mi mi sie bez stanika przed lustrem,nosilam niplette caly dzien pod stanikiem czasem sobie zdjełam zeby spojrzec na efekt i jest rewelacja bede je nosila tak dlugo jak bedzie potrzeba bo w ogole mi nie przeszkadzja,jest supeerrrrrrrr teraz nawet ze są male mi ni eprzeszkadzja bo moje sutki dodaly im uroku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test dwudniowej przerwy bez nipletek. Jest całkiem dobrze. Jedna z brodawek troszkę próbowała się schować, ale leciutki bodziec i już znów wygląda ok. Uśmiecham się sama do siebie i aż niedowierzam, że być może mój problem zostanie na zawsze rozwiązany. A tyle lat z tym żyłam i wstydziłam się nawet męża , chociaż on nigdy nic na ten temat nawet nie napomknął. Nipletki kupiłam w sklepie Świat Dziecka - cena : coś około 300 zł za 2 sztuki. Ale ponieważ sklep jest samoobługowy (Avent co prawda w oddzielnych gablotach), ale można było kupić nipletki w w miarę dyskretny sposób co w aptece czasem bywa trudne, myślę. Wydaje mi się, że nawet na zupełnie płaskie brodawki nipletki pomogą. Nie poddawajcie się. Warto. Wspaniałe jest uczucie wolności od kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mam ten sam problem z wklęsłymi sutkami, nawet kiedy jest zimno czy jestem podniecona, odczuwam to wszystko ale sutki i tak nie robią się sterczące! Muszę przyznać że jest to trochę krępujące! Mam pytania: gdzie można zamówić niplette? Ile kosztuje? Na jak długo wystarcza? Jak długo w ogóle trzeba to stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje nipletki kupiłam w SMYKU - 235 zł za 2 szt. - więc stosunkowo "tanio". Kupujcie, inwestycja nie jest zbyt duża, jeśli porówna sie koszt zabiegu i niemożność karmienia piersią. Choziaż z drugiej strony - 2 przyssawki + 2 strzykawki za tyle kasy to rozbój:)..Ale nie żałuję i powtarzam: naprawdę WARTO. pozdrawiam koleżanki pozbawiające się tak jak ja kompleksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_je_miec
atojaa - czy moglabys mi napisac w jakim miescie kupilas nipletki? moze Wroclaw?;) przegladam wlasnie stronke internetowa smyk.com i nie moge ich znalezc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweety102
przepraszam za spam, ale mam krem na podraznione sutki / brodawki firmy avent, nowy, caly nieuzywany mi pozostal. Moze ktoras jest zainteresowna kupnem 30 ml, zakupiony w anglii. foto moge wyslac na maila, lub moge aukcje na allegro wystawic. cena na allegro jaka dalam to 39,99 ale poza moge i za 35 sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel
http://www.allegro.pl/item823755837_avent_ni plette_korektor_wkleslych_brodawek_2sz.htm to jest link do strony gdzie za 2 szt zaplacilam z wysyłka 181zł jestem z nich bardzo zadowolona to juz 4 dzien i jest superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszel
pierwszy dzien bolało troszke ale od razu wyszły nosilam pod stanikiem nie bylo ich widac dzisiaj juz nawet po calym dniu nie noszenia sa na zewnatrz,ten sprzet jest na lata tak w ogole wg mnie sie nie niszczy i warto go sobie zostawic :)na w razie chociaz na moje oko nie bede musiala go juz nie dlugo w ogole nosic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupu dokonałam w Lublinie, a więc kawałeczek od Wocławia...ukryte były w akcesoriach do karmienia..pozdrawiam życząc owocnych poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia27
misztel ten link wogóle nie wchodzi może jest jakiś błąd , a bardzo mi zależy bo cena jest kusząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziś posmutniałam, było już tak pięknie, po 3 tygodniach noszenia i nawet paru przerwach wyglądało na to ze nipletki skutkują i że już zawsze moje piersi będą wyglądać normalnie . A tu dziś rano po całej nocy bez nipletek wstaję a moje piersi takie smutne jak kiedyś. Czy Wy tez tak macie? Podzielcie się swoimi obserwacjami i doświadczeniami. Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze wiedzieć
Kochane:-)jutro minie tydzień,odkąd mam nipletkę!efekty są super,nigdy nie myślałam,że moje sutki będą na wierzchu:-)Już od pierwszego dnia nie mogłam uwierzyć i nacieszyć oka...za każdym razem jak ściągam nipletke,stoję przed lusterkiem.Niestety zrobiłam wielki błąd,bo zamówiłam tylko jedną nipletkę:-(a to bardzo przeszkadza i dlatego za tydzień zamawiam drugą.Na obecną chwilę jestem zachwycona i cały czas nie wierzę! Będę na bieżąco informować o rezultatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbek
a ile godzin nosicie niplettki? śpicie w nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×