Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Natee
Harry, kocham Cie!!!!!!!!!!!!! DZIEKUJE, ze zajales sie tym problemem. Powinienes dostac od innych facetow za to nagrode bo dzieki tobie zmieni sie zycie intymne wielu par! Glupio to zabrzmi ale jestem atrakcyjna wysoka,szczupla dziewczyna z duzym biustem a nie znam bardziej zakompleksionej osoby i to tylko z tego jednego powodu. Wiele razy slyszalam od kolezanek tekst :"...masz idealne piersi, chcialabym sie z toba zamienic..." a ja zamiast sie cieszyc myslalam sobie po cichu: "oj, nie chcialabys...:(" Albo odwazniejsi mezczyzni probujac mnie poderwac prawili komlementy mowiac,ze chcieli by ich dotknac albo je zobaczyc a ja znowu w myslach: oj nie chcialbys!!!!. Nie czarujmy sie to nie jast "TAKA NASZA URODA" lecz problem, z ktorym zaden lekarz, u ktorego bylam nie umie sobie z tym poradzic. Nie mam czasu dalej sie rozpisywac, ale na pewno kupie to fajne urzadzonko i jeszcze sie odezwe.Pozdrawiam Ciebie i Twoją dziewczyne(szczesciara, ze ma takiego faceta!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski:) dziekuje Lora82:) mam nadzieje za tak bedzie nom dziewczyny chlopcy tak naprawde nie traktuja nas jak jakies uposledzone z powodu naszych piersi :) lol :) poprostu nie mozemy zabraniac sie im bawic piersiemi chowac ich itp bo jak raz im zabronimy to wtedy dajemy im do zrozumienia ze tego nie chcemy. To ich krepuje i peszy wiec dlatego zeby nas nie denerwowac nie robia tego wiecej a my zazwyczj odbieramy to jako \"mam takie piersi i on sie nie chce nimi bawic\" mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi:):):) ja z moim chlopakiem zyje spoko on nie widzi problemu uwaza ze jak zaczniemy zarabiac(bo narazie chodze do szkoly) to kupie sobie niplette i bedzie oki:)chyba ze nasze drogi sie jakos rozejda bo i tak bywa zreszta nie wazne:) czasem mam napady smutku i mysle ze pewnie wolalby dziewczyne z innymi piersiami ale on zaraz mnie laskocze, pociesza i nie pozwala mi sie smucic z tego powody mam w nim duze oparcie bo tylko on wie o moim problemie:)jest jedyna realna osoba:)mysle ze kazda z dziewczyn powinna pozwolic swojemu mezczyznie podzialac i otworzyc sie przed swoim boy\'em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stubentka1985
Mam nipletki!!!:)dziś zaczynam drugi dzień stosowania. Już po pierwszych paru godzinach noszenia po zdjęciu nipletek widzę kolosalną różnicę,sutki są twarde i sterczące,oczywiście nie trwa to długo ,jakieś 15-20 min może,ale mam wielką nadziję,że ten czas bedzie sie sukcesywnie wydłużał aż w koncu moje sutki beda całkowicie normalne:). Po za tym widzę,że nawet kiedy nie noszę nipletek dłużej(tzn. jakieś 2 godz. np.)to sutki(tzn jeden sutek)nie chowa mi sie już do środka tylko pozostaje płaski. To już chyba coś,zważywszy na to, że używam nipletek dopiero niecałe dwa dni:). Mój drugi sutek jest płaski także nim mam zamiar zająć się w drugiej kolejności(mam tylko jedną nipletkę). Jestem pełna nadziei i optymizmu. Aha jeszcze jedno. Ta kuracja nic nie boli (no chyba,że ktoś przesadza i za mocno wciąga sutek do nipletki) a urządzenie jest tak banalnie proste.że aż żal,że są osoby,które nie mogą sobie na nie pozwolić bo cena jest tak wygórowana. Tak swoją drogą, to sie zastanawiam czemu to my nie opatentowałyśmy czegoś podobnego, w końcu to właśnie my jako pierwsze wymyśliłyśmy wyciąganie sutków rzy użyciu ciśnienia (te butelki , strzykawki:))teraz byłybyśmy bardzo bogate:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie.. mnie na razie nie stac na niplettki ale probuje z ta butelka. PO pol godzinie kazdy, codziennie. tez widze roznice i zastanawiam sie nad powiedzeniem o tym mojemu chlopakowi. Przeciez on ma tez problemy i kompleksy o ktorych wie. Tez zastanawia mnie jedno czy to jest normalne jesli nie ruszam brodawek sa bez guziczkow a potem jak poruszam wychodza, czy normalnie powinny sterczec?????????? Wie ktoras z Was ile kosztuja niplettki w Niemczec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie o tym jakby
to jakies potworne kalectow bylo. Matko boska, bez przesady ! Smieszny jest argument, ze jak sie zalozy bluzke to nie widac "guziczkow" A co to one sa po to, zeby je bylo pod ciuchami widac ? Normalna kobieta nosi bielizne a nie sutami epatuje otoczenie. Co innego karmienie ale w takich przypadkach uzywa sie kapturkow. Wyluyujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
hej,a czy Ty masz taki problem?i to ci nie przeszkadza?jesli tak to podziel sie z nami jak sobie to tlumaczysz i radzisz w sytuacjach zyciowych:gdy trzeba sie pokazac bez stanika,czy w kontaktach z facetem?.a jesli nie znasz tego problemu to nie wiesz jak sie czujemy...pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"GADACIE O TYM JAKBY\" wiesz co zbulwersowala mnie Twoja wypowiedz!!!!!!!!!!!!!!!! jesli nie masz takiego problemu to lepiej wogole sie nie wypowiadaj a jesli masz ten problem to dziwie sie ze nie chcesz tego zmienic!!!! wrrrr!!! moze dla Ciebie to nic takiego ale ja uwazam ze kazda z nas zasluguje na bycie piekna i posiadanie ladnych piersi!!! a z ta bluzka to byla przenosnia pewien przyklad jesli nie zalapalas. Jestem poprostu poruszonaaaa:( nikt tu nie mowi o EPATOWAIU OTOCZENIA SUTKAMI jak to napisalas.... to normalne jak ma sie np cienka bluzke, stroj kapielowy czy stanik to widac czy kobieta ma brodawke czy nie ma!!! i chce podkreslic ze ZADNA z nas nie uwaza ze jestesmy z tego powodu kalekami chyba zle odbierasz to co tu piszemy!! sama wyluzuj... z poszureniem Karolinka:) oczywiscie pozdrowienia dla innych Kobietek zycze sukcesow i postepow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora82
witam! :) Spędziłam weekend z moim facetem.Było super,ale...Zawsze jest to samo.Kiedy on pieści moje piersi nie mogę przestać myśleć o tym jakie są okropne.Wiem, że wszystkie jego poprzednie dziewczyny miały normalne piersi. Najgorsze jest to, że mam lęki związane z tym, że on może mnie zostawić z tego powodu. Tak zrobił mój poprzedni facet. Smutno mi. Ale wam życzę dużo radości i pogody ducha. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie o tym jakby
Oczywiscie, ze mam ten problem. Nigdy nie mialm kompleksow z tego powodu. Moja mam tez ma takie piersi. W ogole problem dotyczy co 10 kobiety. Wyluzujcie. Takich jak my jest cale mnostwo. Ja nie wiem jak wy, ale miewam wieksze problemy niz to. Mam faceta od 5 lat, wczesniej tez bylam w zwiazkach i NIGDY ZADEN Z MOICH FACETOW NIE OKAZYWAL ZDZIWIENIA CZY NIEZADOWOLENIA. Moze dlatego, ze ja sama nie mam z tym problemu. A czy koniecznie trzeba chciec COS Z TYM ZROBIC , jak to zasugerowala jedna z was ? Moze i trzeba jak sie ma taka potrzebe ale zeby tak dramatyzowac jak Wy to przesada. Czy fakt posiadania takich a nie innych sutkow okresla was jako kobiety, wasza osobowosc i generalnie caloksztalt ? NIE ! wmawiacie sobie nie wiadomo co. Moze z wiekiem nabierzecie dystansu do swojego wygladu i ciala. Pokochajcie swoje piersi. A jak nie mozecie to nie nakrecajcie sie nawzajem jakie to straszne nieszczescie was spotkalo, tylko przejdzie do dzialania. Grunt, piersi zeby byly zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam problemow z moim mezczyzna on jest ze mna i akceptuje mnie taka jaka jestem nie chce nikogo innego i nie przeszkadzaja mu moje piersi uwaza ze sa bardzo ladne,kszteltne, jedrne i lubi je piescic nie daje mu odczuc ze mnie krepuje to ze mam taki problem bo mnie nie krepuje przed nim....nigdy sie tym nie przejmowalam ale jednak czasem mam chwilowe napady smutku ze dlaczego ja...tak z ta co 10 kabieta tez wiem...juz to kiedys pisalam. nie mam kompleksow bo jestem szczupla zgrabna moje piersi nie sa ani za male ani za duze sa w sam raz ... moje piersi nie sa najwiekszym problemem bo jedyna rzecza jaka bym chciala zmnienic (tak najbardziej) to moj wzrost...jestem niska...moge miec nawet wklesle sutki do konca zycia i nie przeszkadza mi to ale chciala bym byc wyzsza moze dlatego tak mysle o piersiach bo uwazam ze troche to zaduzo tych wad... chciaz tak naprawde to akceptuje siebie taka jaka jestem nikt sobie nie wybiara jak bedzie wygladal sa gorsze odemnie a ja wcale nie jestem brzydka. a zreszt nie wazne chyba przestane odwiedzac to forum bo te wypowiedzi sa zeczywiscie dolujace i zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadacie o tym jakby wiesz moze i masz racje z tym forum....trudno mi to przyznac ale to tylko dlatego ze jestem osoba bardzo klutliwa ale i wrazliwa i nie lubie jak ktos krytykuje moje wypowiedzi... mama od malego mnie wychowywala zebym nigdy nie dala sobie napluc w kasze i na taka wyroslam. przepraszam za moja wypowiedz ale byla ona nap pod wplywem emocji.niewiem dlaczego ale teraz rycze i jest mi tak smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie o tym jakby
Ojjj tam, uszy do góry. Odezwałam się w tym "temacie" bo widze, że strasznie histeryzujecie. Serio. Jak się to czyta "z boku" to widać, że piszecie o tym jak o największej tragedii. A tak przecież nie jest. To przecież tylko pewna cecha naszej budowy, tak jak np. duże stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum dziewczyno, ze to co dla Ciebie nie stanowi problemu komu innemu moze spedzac sen z powiek. Ja kiedys mialam chlopaka, ktory niby tez tego nie krytykowal ale dawal mi do zrozumienia \"mozesz mnie zostawic ale lepiej tego nie rob bo ja akceptuje Cie taka jaka jestes ale jak ktos inny zobaczy twoje piersi to moze miec ubaw...\" ten z ktorym teraz jestem...no rzeczywiscie ma ubaw ale taki raczej sympatyczny (ale to zawsze ubaw) wolalabym, zeby sie nie smial tylko cieszyl bo to jest duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z Was napisala, ze brodawki nie sa po to, zeby sie odciskac pod bluzka to ja mam jeszcze prosbe, zebys powiedziala to dziewczynom, ktore nie wchodza na ta strone bo nie maja tego problemu i nosza bluzki bez stanikow.Kłują w oczy tymi swoimi sutkami >:( WRRRRRRR......!!!! Tak mnie to wkurza, ze kupie to niplette i jak poskutkuje to wyrzuce wszystkie staniki i prowokacyjnie i ostentacyjnie bede paradowala wszedzie gdzie sie da.A niech maja za swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze zapomnialam pogratulowac lekarzom, farmaceutom i innym konowałom. Bylam w piatek u ginekologa i przy okazji zapytalam o niplette. Zgadijcie co zrobil? Oczy jak 5 zlotych! Potem poszlam do apteki i jak pani zapytala mnie co to jest to nie wytrzymalam i zapytalam: \"a kto tu jest magistrem farmacji???\" Zeby pacjentka musial tlumaczyc takie rzeczy! SKANDAL! A ktos na tym forum zapytal: kto Wam placi za ta reklame? Odpowiadam wiec: mi na razie nikt, za to uwazam, ze to sie nadaje na artykul do prasy kobiecej. Niech dowiedza sie wszystkie zakompleksione dziewczyny, ze nie sa same bo to bardzo pomaga a jeszcze bardziej fakt, ze to nie choroba ale rzecz, ktora mozna skorygowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora82
Brawo Aricia! Zgadzam się z Tobą w 100%. Pozdrawiam i życzę powodzenia. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
witam cieplutko wszystkie dziewczyny) Oj ruszylo sie na tej stronie!goraco!to lubie! Osobiscie uwazam ze kazda z nas ma swoje mniejsze lub wieksze kompleksy, cos w nas co nam przeszkadza.niektore mozna wyeliminowac jak np.nadwage,piegi ,rudy kolor,wklesle brodawki itp.mozna wyliczac w nieskonczonosc.To jest indywidualne.Mnie przeszkadza niski wzrost ale ktos inny uwaza to za cos pozytywnego...jesli mialam niemile doswiadczenia zwazane z wyglodem moich brodawek-wielokrotnie to chyba normalne ze jesli tylko istnieje taka mozliwosc skorygowania ich to wchodze w to.nie widze w tym nic zlego.Nie mysle tu o zabiegach chirurgicznych bo na to bym nie poszla.Zgadzam sie ze trzeba miec zdowy rozsadek i nie robic z tego katastrofy.nie cechy naszego wygladu mowia jakia mamy osobowosc ale swiadomosc ze dobrze czujemy sie w swoim ciele pomaga w zyciu,dodaje pewnosci w dzialaniu.Mowicie ze co 10ta kobieta ma takie piersi?ciekawe,ze dopiero tutaj zobaczylam ze nie jestem sama z moim defektem,bo dla mnie to defekt ktory nie skersla czlowieka ale niepotrzebnie utrudnia mi zycie. Jestem mama i karmilam dziecko na poczatku ale z jakim trudem!!!Pielegniarki nie dawaly szans na karmienie piersia.Nie bylo Latwo!!!Zal bylo patrzec jak inne kobiety z latwoscia podaja dziecku piers a tu tyle poswiecen to nie sprawiedliwe-mowilam.kapturki u mnie nie zdawaly rezultatu.Duzo pomogl mi Nipllete Pozdrawiam wszystkie,te co 10te nie nie tylko)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc WAM!!! takchwalicie to Nipllete ze sie skusze na zakup tylko czy yslicie ze dostane go w Irlandii???? nie wiem kiedy wybiore sie do pl, na pewno nie wczesnie niz po nowym roku. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora82
Hej. Wydaje mi się, że w Irlandii kupisz je szybciej niż w Polsce. Wczoraj udało mi się znaleźć aptekę, w której pani była bardzo miła i rozumiała mój problem. Zamówi mi nipletki z jakiejś innej hurtowni lub bezpośrednio do producenta. W takich hurtowniach gdzie apteki zaopatrują się w leki, tego po prostu nie ma. Wszędzie gdzie byłam mówili,że nie ma i "dowidzenia", a ta pani postanowiła mi pomóc :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moze to obrzydliwe co napisze ale w dobrej wierze :) Pomyslalam sobie, ze mnie akurat stac na to niplette (choc cena jest rzeczywiscie nieuzasadniona) ale jak jakas dziewczyna jest w naprawde trudnej sytuacji finansowej to moze ktos by ją poratowal i odstąpil uzywane jak juz sobie sam naprawi cycuszki ;) No bo przeciez bez przesady! jak to sie zdezynfekuje to bedzie mozna tego uzyc jeszcze raz. W gabinetach stomatologicznych lub ginekologicznych przyrządy maja kontakt z bardziej niechigienicznymi czesciami naszego ciala a mimio to sa dezynfekowane i uzywane przy kolejnej pacjentce. Jak myslicie? Palnęłam jakąś glupote? Pytam bo nie widzialam tego jeszcze i moze tak sie nie da a ja sie wyglupilam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diewczyny, jestem nowa na tej stronie i chcialam podzielic sie z Wami moimi spostrzezeniami. Jak sie domyslacie moja obecnosc tutaj wskazuje na to, ze mam ten sam problem co Wy. Zauwazylam, ze to jest chyba genetyczne bo mam dwie starsze siostry i wszystkie mamy takie same \"dziwne\" piersi. A nasz brat ma normalne i to tez mnie denerwuje, ze u mezczyzn to sie nie zdarza (pewnie dlatego, ze nie maja gruczolu mlekowego, ktory jest za to odpowiedzialny) A to NIESPRAWIEDLIWE!!! Bo jak by robilo sie tak facetom to nikogo by to pewnie nie dziwilo bo przeciez na tym swiecie jest tylko irytujacy kult kobiecych piersi i to nasze zadanie podniecac facetow naszymi biustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
Hej dziewczyny, Oliwko,rozbawilas mnie))))),wyorazilam sobie faceta z biustem!!!!!hiiiii.nie!jakos mi to nie pasuje.Biust jest nasz i tylko nasz.To nic ze z malym mankamentem ale i tak piekny! Aricio,to chyba sprawa osobista nosic po kims innym Nipllete.Ja uwazam ze czemu nie,sterylizowac to nie wiem czy mozna bo to w wiekszosci plastik ale dobrze zdezynfekowane jak najbardziej.To moje zdanie... W Irlandi z pewnoscia dostaniesz Nipllete. Pozdrawiam cieplutko)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko faceci to wogole dobrze maja....nie zachodza w ciaze nie maja okresu nie mecza sie z piersiami...normalnie 7niebo. lol:) oj tee nasze piersi...coz my sie z nimi mamy:):):) widze ze nowe osoby przybyly:)pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnaDziewczyna
faceci potrafia tylko wymagać, nawet nie myślą, że niektóre kobiety mają problemy o których istnieniu oni nawet nie wiedzą...i wez tu takiego wtajemniczaj laika jednego z drugim... ja osobiście nie spotkałam sie nigdy z żadnym chamskim tekstem, jednak wiem ze niektóre dziewczyny usłyszały słowa w stylu \"a co Ci sie stało???" chyba bym miała uraz do końca życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie o tym jakby
...a oberwalo mi a co, nie podoba sie? ;) Aricia po pierwsze to powiedz swojemu facetowi, zeby sobie z Ciebie nie "zartowal" w ten sposob (uderzanie niby w zartach w czuly punkt ukochanej kobiety po to zeby ja zdyskredytowac, nie swiadczy moim zdaniem o wysokich lotach takiej osoby - ale to tylko moje zdanie), bo inaczej ty zaczniesz wysmiewac sie (a nie, przepraszam, zartowac) z jego "ulomnosci". A na bank je ma, tylko pewnie nie zauwaza. Nie umiesz sie odgryzc, dac do zrozumienia, ze Ciebie takie "zarty" nie smiesza ? Nie pozwalaj wpedzac sie w kompleksy. Po drugie, ja rozumiem, ze moze to byc problem dla kogos ale histeria w stylu "oooo ranyyy jakie nieszczescie na mnie spadlo", "jaki wstyd" itd. itp. to po prostu przesada. Wzajemnie sie tylko nakrecacie i wpadniecie w jeszcze wieksze kompleksy. Zycze powodzenia w walce o piersi idealne (cokolwiek by to mialo znaczyc). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniagas
witajcie)))) do autora ostaniej wypowiedzi:Zlagodnialas troche!! Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnaDziewczyna
"gadacie o tym jakby": dobrze prawi kobieta, słuchac jej:) przynajmniej jedna z głową na karku (nie obrażając nikogo) tacy ludzie wygrywają, którzy kompleksy olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja Wam powiem moje Drogie... Z autopsji wiem ze czy sutek bedzie wyciagniety czy nie zalezy w duzej mierze od naszego mezczyzny. Kiedy bylam nastolatka mialam obie wklesle brodawki. Moj pierwszy chlopak zajmowal sie nimi bardzo przyzwoicie i wyglad sie im poprawil. Jakos tak dziwnie ze bardziej podobala mu sie prawa piers i sutek prawej piersi mam bardziej sterczacy. Co chce przekazac.... otoz to wzburzyl mnie fakt ze faceci moga sie z tego wysmiewac. To tak samo jakbysmy my sie wysmiewaly z ich jader lub przyrodzodzenia ogolnie. To tylko swiadczy o ich niedojrzalosci ... Normalnie uwazam facet powinien sie postarac i wyciagnac nam w jakikolwiek sposob nasze brodawki, tak jak my robimy lub nie z ich czesciami ciala. Tylko pozostaje pytanie jak faceta naprowadzic na to zeby to zrozumial? Nie wszyscy sa taacy wspaniali jak moj pierwszy chlopak..... ja w dalsyzm ciagu zasysam moja lewa brodawke butelka efekty sa... a jesli chodzi o powiedzenie o tym problemie mojemu chlopakowi obecnemu to jestem na drodze (musze sie psychicznie nastawic) czy zrobic to podczas rozmowy czy od tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka przeczytalam i nie mam nic do powiedzenia...tak tylko pokazuje ze nadal jestem... a moze jednak cos nap. ja tez sie nie spotkalam z przykrymi opiniami ale to dlatego ze nie wiele osob o tym wie bo tylko jedna - moj chlopak mu to nie przeszkadza...i tez nad nimi pracuje...nie zartuje ze mnie itp... nasz problem jest jak kazdy inny a jak facet ma malego to tez ma problem oj nie ma sie czym przejmowac cieszcie sie ze jest na to sposob bo co by bylo jakbyscie nie mialy reki czy nogi albo jezdzily byscie na wozku to jest dopiero problem....(niplette). SPOJRZCIE NA TO Z INNEJ PERSPEKTYWY to tyle narka z powazwniem KAROLINKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka przeczytalam i nie mam nic do powiedzenia...tak tylko pokazuje ze nadal jestem... a moze jednak sie skusze i cos nap. ja tez sie nie spotkalam z przykrymi opiniami ale to dlatego ze nie wiele osob o tym wie bo tylko jedna - moj chlopak, mu to nie przeszkadza...i tez nad nimi pracuje...nie zartuje ze mnie itp... nasz problem jest jak kazdy inny a jak facet ma malego to tez ma problem oj nie ma sie czym przejmowac cieszcie sie ze jest na to sposob (niplette) bo co by bylo jakbyscie nie mialy reki czy nogi albo jezdzily byscie na wozku to jest dopiero problem..... SPOJRZCIE NA TO Z INNEJ PERSPEKTYWY to tyle narka z powazwniem KAROLINKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×