Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 Marysia28

Czesc dziewczyny, witam nowe kolezanki czym nas wiecej tym lepiej i weselej:-)

JA dzis troche lepiej spalam ale obudzilam sie z malym katarem i bolem zatok, od razu cos wzielam na przeziebienie i moze nie bedzie tak zle.

Wczoraj na kolacje zjadlam kanapki z chrupkim pieczywem wedlina i papryka konserwowa. Staram sie odzwyczajac od bialego chleba, ale Ewcia聽tego Twojego swiezego chlebka to bym sprobowala i jeszcze mleko do tego:-)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Nalka7 witaj!!! pewnie ze dolaczaj, bedzie razniej:)

Emi ooo to wyjscia nie masz, trza schudnac jak chcesz do lozeczka wlazic;)

Martyna ja licze kcal (na tabele kalorii) i uwazam ze to jedyny sposob na schudniecie, wiesz co i ile jesz i jak waga sie do tego ma, wszystko czarno na bialym:)

Marys o ja tez dopisuje sie liste chetnych na chlebek Ewci, swoja droga Ewcia jak to zrobilas ze nie zjadlas???,
matko mnie nikt i nic by nie powstrzyma艂o;)
dlatego wole nie kusic losu, nie pieke chlebka, ani sernika, czy szarlotki - nic co by mnie pognebilo w diecie, bo oczywi艣cie na jednej porcji nie potrafie sko艅czy膰, od razu idzie pol blachy;)

Staram sie jesc malo, do tego jak najmniej wegli, wiecej bialka, ciekawe ile waga pokaze w sobote... - tu z dziewczynami tak postanowilysmy ze bedziemy sie wazyc w soboty i podawac rezultaty /jak ktos chce oczywiscie/
Zolza jak obstawiasz?:)
Ajenka a kiedy Ty jedziesz w marcu???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jezuuu, waga dalej stoi 馃様

Ten tydzie艅 b臋dzie kiepski - @ niebawem, ale jak mnie demotywuje ten brak spadku 馃様

Witam nowe kole偶anki! Na pewno w grupie jest 艂atwiej ;)

ja mam dzi艣 na koncie ry偶,ryb臋 i szpinak. O 13 p贸艂 bu艂ki i 150g bigosu. P贸藕niej co艣 w domu przek膮sze... no i za 7h zaczynam weekend:) musz臋 pomy艣le膰 nad tym, by wi臋cej 膰wiczy膰...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰

Witam nowe dietowiczki .

Ja dzisiaj zn贸w nie tak jak sobie zaplanowa艂am i dopiero nie dawno jad艂am 艣niadanie - bu艂ka wieloziarnista z mas艂em i kurczakiem plus herbata z miodem , sokiem cytryn膮 ( zmarz艂am to musia艂am si臋 zagrza膰 i zas艂odzi膰 :) )

Qkartka u mnie tydzie艅 nie szczeg贸lnie dietowy , ale my艣l臋 偶e jaki艣 spadek powinnam zobaczy膰 na wadze :)

Na obiad nie mam pomys艂u i chyba zjem z reszt膮 bandy mielonego z ziemniakami i sur贸wk膮 , a co jeszcze to nie wiem , mam serek wiejski to mo偶e z rzodkiewk膮 bym zjad艂a .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Na sniadanie byly kanapki z wafli ryzowych i wedlina i pomidorem, teraz troche bigosu i zaraz sobie druga kawe zrobie. Na kolacje jakas salatke wymysle a i jeszcze na obiad jest zupa ale nie wiem czy bede jesc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Wi tam nowe聽 kolezanki i聽 zapraszam聽 聽do wspolnej walki o siebie.

聽Qkartko聽 聽pisaam聽 do聽 tego szpitala i聽 聽jeszcze聽 mi聽 聽 聽 nic nieodpisali. Wiem tylko, ze z poczatkiem roku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

No niestety do zrzucenia mam wiele,聽w ci膮gu roku mia艂am du偶o stres贸w i przybra艂am 20 kilo i jeszcze tego nie zrzuci艂am :(( Dzi艣 rano si臋 zwazylam 82.8 kolejne wa偶enie planuje na za tydzie艅 偶eby nie popa艣膰 w ob艂臋d. 馃槢 Dzi臋ki wielkie za przyj臋cie. 馃檪 A Wy d艂ugo si臋 odchudzacie?聽 Jaki spadek? 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja po聽 聽cwiczeniach i聽po obiedzie,a na聽 kalorycznym koncie聽 聽 聽mam聽 聽 prawie 1900.

Nalka7 ja聽 odchudzam sie od niepamietnych czasow. Problem聽 聽z聽 聽nadwaga mam聽 od 20聽 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja te偶 w ci膮gu ostatnich 2-3 lat strasznie przyty艂am- rzuci艂am palenie. Co chwil臋 kupowa艂am nowe, wi臋ksze ciuchy. Wag臋 odrzuci艂am w k膮t. Dopiero jak posz艂am do lekarza i zobaczy艂am 75 kg to si臋 za艂ama艂am 馃槷. Musz臋 odszuka膰 wag臋 i te偶 zacz膮膰 si臋 sprawdza膰, mo偶e jak zobacz臋 kilogramy lec膮ce w d贸艂 to znajd臋 wi臋ksz膮 motywacj臋.聽

Bardzo dzi臋kuj臋 za mi艂e przyj臋cie, oraz za wszelk膮 pomoc馃 Trenerka Monika, je艣li mo偶esz pom贸c z 膰wiczeniami to ch臋tnie skorzystam, niestety u mnie najwi臋kszy problem jest z po艣ladkami, udami i nogami. Du偶e i nieproporcjonalne cztery litery przechodz膮 u nas z pokolenia na pokolenie. Do tego jak zacz臋艂am 膰wiczy膰 to ros艂y mi si臋 艂ydki馃え

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ajena - dlatego warto raz a na zawsze pokona膰 nadwag臋! 馃槃聽Wiem 艂atwo si臋 m贸wi, ale kiedy艣 trzeba, lata lec膮, czas up艂ynie.聽

Martyna - 75 to jeszcze nie tragedia (chyba 偶e masz 150 cm +/- 馃槢 ), ja od stycznia ubieg艂ego roku zacz臋艂am 膰wiczy膰 i po 3 tygodniach wesz艂am na wag臋 a tam 91kg! To dopiero szok, gdzie zawsze 60 kilka wa偶y艂am. 馃槥聽 Mam zamiar teraz raz na zawsze pokona膰 nadwag臋 i mam nadziej臋 偶e wsp贸lnie si臋 wspieraj膮c osi膮gniemy sw贸j cel. 馃檪聽Dodatkowo za偶ywam jod w suplementach, jak przesta艂am go u偶ywa膰 to聽waga mi sta艂a. 馃槈聽A o 17 obiadek - pierogi leniwe z chudym jogurtem. 馃檪聽Mi艂ego popo艂udnia! 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mam 166 cm 馃檪 jod w tabletkach? Nie s艂ysza艂am. Ja bior臋 jakie艣 z l-carnityna i chrom, 偶eby nie mie膰 ochoty na s艂odkie. W adwencie rzuci艂am sobie wyzwanie- nie pije alkoholu i nie jem s艂odyczy. Od tamtej pory odzwyczai艂am si臋 od s艂odyczy, i w styczniu jako艣 nawet nie mam na nie ochoty, no chyba 偶e teraz przed okresem 馃榾 dzisiaj chyba robi臋 przerw臋 w 膰wiczeniach. W poniedzia艂ek i wtorek je藕dzi艂am 40 minut na orbitreku, a w 艣rod臋 i czwartek doda艂am do tego 30 minut 膰wicze艅 si艂owych.

Jak liczycie kalorie? Ja nigdy tego nie robi艂am i nie mam poj臋cia jak si臋 za to zabra膰. Macie jak膮艣 aplikacj臋 na telefon?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka7 jestem tego samego zdaniaso i ty, ale聽 聽 聽czasem mysleze mi to聽 聽 聽 聽 聽po聽 prostu聽 nie dane.Zawsze jak聽 聽 schudne to聽 聽mi sie聽 聽 cos przytrafia i laduje w szpitalu.Mimo to聽 聽 聽 聽 probuje聽 聽 聽nadal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

JA LICZE KALORIE聽 KALKULATOREM聽 聽 KALORII ALBO NA ILE WAZY. kARNITYNE MASZ MOZE oLIMPU? cHROM U MNIE SIE NIE聽 SPRAWSZIL, ZA TO KARNITYNA... SWIETNY SPALACZ TLUSZCZU.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Chrom mam Olimpu i na mnie dzia艂a a l-carnityne Ostrovit ale na razie efektu nie widz臋, cho膰 mo偶e dlatego 偶e bior臋 od niedawna. A Ty po jakim czasie zobaczy艂a艣 efekty?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Martynko ciezko mi聽 聽 powiedziec聽 聽 聽 bo聽 聽 to聽 聽dawno bylo, ale to byly聽 聽jakies 2 -3 tygodnie. Bralam takiego cukierka i szlam聽 聽na spacer.

Edytowano przez Ajena

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny ja nadal nie mam @.To chyba jutro nici z聽 pomiaru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Nalka ja odchudzalam sie dawno temu i zgubilam jakies 15 kg. Jadlam w miare rozsadnie, pilam duzo wody聽i duzo chodzilam z kijkami i cwiczylam w domu. Zmienilo sie zycie i kg wrocily jeszcze wiecej niz mialam. Najbardziej sie zawsze balam zeby nie przekroczyc 100, a juz nie duzo mi brakuje. W miare chyba sie opamietalam zeby sie wziac za siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej nasze nowe kobitki 馃檪 Witamy, witamy 馃檪

Chlebka nie tkn臋艂am bo twardo sobie nakaza艂am, ze musze schudn膮膰 i ju偶 i musi si臋 uda膰 ! Ciasta ju偶 prawie nie ma bo upiek艂am na ma艂ej blaszce i da艂am troch臋 rodzicom. Zosta艂o聽 mojemu akurat na jutro do herbatki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
9 godzin temu, PannaPola napisa艂:

Jezuuu, waga dalej stoi 馃様

Ten tydzie艅 b臋dzie kiepski - @ niebawem, ale jak mnie demotywuje ten brak spadku 馃様

No wlasnie @ to wszystko trzyma. Ju偶 nied艂ugo b臋dzie spadek, spokojnie 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A w og贸le to mam ju偶 w planie rogaliki krucho dro偶d偶owe dla mojego nie m臋偶a 馃槃 Musze go czym zapcha膰 bo marudzi " ty nic nie jesz..", "na grejpfrucie b臋dziesz tylko 偶y艂a.."... bla bla bla聽

Niski poziom w臋gli i dzia艂am jak torpeda, jestem nie do zajechania 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Witam Was dziewczyny w sobotni poranek:-)

Ja juz po kawe i szykuje sniadnko bedzie kasza manna na mleku i domowy dzem sliwkowy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

u mnie -1,1kg Oby tylko weekend dietowy byl to bedzie oki

uciekam do sparzatania, gotowania bo chce jeszcze na bieznie zdazyc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Melduj臋 si臋 ze spadkiem -2 kg 馃榾 mam okr膮g艂膮 liczb臋 馃榾 od 5 stycznia -10 kg 馃榾 teraz czekam na kolejn膮 dych臋 馃槂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysiu, jak zdrowie, pu艣ci艂y聽te zatoki?

Ja tam nie jestem w stanie zrezygnowa膰 z pieczywa - ale max raz dziennie bu艂eczka, od 艣wi臋ta zdarzy si臋 wi臋cej.

No lubi臋 i tyle.

U mnie +0,2 od wczoraj, a tygodniowy wynik to -0,6kg.

Trzymajcie mnie, bo sobie w 艂eb strzel臋 馃檪

Mam w ten weekend plan posprz膮ta膰 na b艂ysk i wypocz膮膰 馃檪聽nigdzie si臋 nie wybieram, wi臋c nie nagrzesz臋...

Ale piek臋 izaur臋, wi臋c w sumie r贸偶nie mo偶e by膰 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 za偶ywa艂am chrom od olimpu bo dosta艂am gratis do innego produktu z kt贸rego korzysta艂am, ale ja tego nie potrzebowa艂am bo rzadko kiedy mam ochot臋 na s艂odycze. :) A jod og贸艂em jest na prawid艂owe funkcjonowanie tarczycy. :P

Ajena - Nikomu nie jest dane. ;) Jak masz problemy zdrowotne mo偶e spr贸buj z dietetykiem kochana? Przed u艂o偶eniem diety musisz porobi膰 badania, mo偶e Ci wyjdzie jakie艣 cholerstwo? Kole偶anka z dietetykiem schud艂a 40 kilogram贸w bezpowrotnie, a wyniki jej si臋 super poprawi艂y. :)聽

Marysiu ja jak zobaczy艂am na wadze 91 kilo to si臋 pop艂aka艂am. :( Ja nie dopilnuj臋 nigdy wi臋cej by waga mi a偶 tak drastycznie wzros艂a, wagi nie mia艂am to nie widzia艂am, teraz jak jaki艣 wzrost odnotuj臋 to od razu zareaguj臋.

Dziewczyny brawo!! Ka偶dy spadek kilogram贸w zbli偶a Was do celu! :)聽

Pierwszy dzie艅 odhaczony. Ja ju偶 po 艣niadanku, mi艂ego dnia! ;)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
16 minut temu, PannaPola napisa艂:

Marysiu, jak zdrowie, pu艣ci艂y聽te zatoki?

Ja tam nie jestem w stanie zrezygnowa膰 z pieczywa - ale max raz dziennie bu艂eczka, od 艣wi臋ta zdarzy si臋 wi臋cej.

No lubi臋 i tyle.

U mnie +0,2 od wczoraj, a tygodniowy wynik to -0,6kg.

Trzymajcie mnie, bo sobie w 艂eb strzel臋 馃檪

Mam w ten weekend plan posprz膮ta膰 na b艂ysk i wypocz膮膰 馃檪聽nigdzie si臋 nie wybieram, wi臋c nie nagrzesz臋...

Ale piek臋 izaur臋, wi臋c w sumie r贸偶nie mo偶e by膰 馃槃

Mmm Izaura pyszne ciasto 馃 ja rogaliki i jutro chyba znowu chleb bo tak wszystkim posmakowal.

Teraz kisne w pracy. Jeszcze godzinka i prosto z pracy lece do fryzjera.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Pola zatoki puscily dobrze sie czuje. Nie martw sie bo u mnie waga tez praktycznie stoi nie ma sie czym pochwalic.

Nalka mnie tez bardzo przerazila waga jak zobaczylam pierwszy raz 95 kg na wadze.

Dzis na obiad spaghetii dla mnie z ciemnym makaronem i miesko bez sosu. Na kolacje zrbie salatke z kurczakiem. Teraz druga kawka i mam juz spacer zaliczony zlecialam sie po miescie zakupy robilam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰

No widz臋 偶e waga dla wszystkich 艂askawa w tym tygodniu , gratulacje ! U mnie te偶 0,8 kg na minusie co mnie bardzo cieszy bo nie liczy艂am 偶e a偶 tyle b臋dzie .

Dzi艣 zjedzone p艂atki i dwie kanapki . P贸藕niej chyba troch臋 ry偶u z kurczakiem , no i niestety czeka mnie nocne jedzenie bo do pracy . Musz臋 wzi膮膰 co艣 kalorycznego bo jak zjem byle co to nie mam si艂y robi膰 i my艣l臋 tylko o tym 偶e jestem g艂odna i s艂aba .

Mam jeszcze mielone od wczoraj to chyba wezm臋 jakie艣 ziarniste bu艂ki z mielonym i sa艂at膮 .

Jakie艣 dobre ciasto te偶 bym zjad艂a , ale nic nie piek臋 bo wiadomo jak to p贸藕niej jest :) No ale za trzy tygodnie czeka mnie tort bo c贸rka ma urodziny .

Edytowano przez zo艂za40

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×