Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Dlaczego polskie śluby i wesela są w większości takie wieśniackie ?

Polecane posty

46 minut temu, Yskra napisał:

Fajowo mieliście 🙂

U nas postąpiliśmy na maksa samolubnie jeśli chodzi o rodzaj ceremonii i późniejszego świętowania, bo żadne z nas wesel nie lubi, więc oboje zgodnie doszliśmy do wniosku, że zamiast rocznych przygotowań, wolimy uroczystość w urzędzie z udziałem najbliższej rodzinki, a potem, żeby nikt za bardzo nie wybrzydzał przy menu, robimy grilla, bo każdy chętnie coś wrzuci na ruszt. O preferencje co do alkoholi pytaliśmy wcześniej, więc był szampan na pierwszy toast, a potem wino i piwo, bo w upalne lato nikt na wódkę nie reflektował. Szok kulturowy u mnie w pracy, bo się część działu napalała na wódkę weselną 😄 

Gości uprzedziliśmy przed imprezą, że po uroczystości w USC prosimy o zmianę stroju na wygodniejszy, a dopiero potem zapraszamy do nas. I moim zdaniem to super zdało egzamin, bo bez tych garniturów i ...enek było tak ogólnie swobodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Elle96 napisał:

Wiesnaictwo to interesowanie i wyśmiewanie się z pomysłów innych. Każdy robi jak czuje, nie chcesz to nie chodź co za problem. A daj innym żyć jak chcą. Może niektórzy lubią disco polo no i co, ich wybór. A jak rodzice płacą to i zapraszają swoich gości, czyli wujka Zbyszka.

Ohhh, biedna wieśniaczka, ktoś śmie wyrazić opinię na temat wiochy jakimi są śluby i wesela ;( Chcesz chusteczkę, wsiowa ...ko?

Wiedziałem, ze głupie kury się zejdą i zaczną szczekać bo ktoś śmiał powiedzieć prawdę o tych...weselach. Ale takie są polaczki, byleby narobić jak największej wiochy, bo inaczej wątroba i ... zgniją. Leczcie się

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2020 o 20:15, Gość888 napisał:

A mnie osoby które śmieją się  z disco polo a same przy  nim skaczą, że hej. Albo osoby same mające słaby albo zły kontakt z rodziną dziwią się, że ktoś zaprasza na ślub i wesele ciocię z którą może być zżyty. Są ludzie którzy cenią sobie rodzinę, a są tacy co są z nią wiecznie skłóceni, albo mają ją po prostu gdzieś.

Mnie bawią tacy idioci jak ty co przerzucają swoje projekcje na innych. XD Słuchaj pajacu, ja nigdy nie tańczę do tej muzyki dla plebsu zwanej disco polo. Ty i inni tutaj jesteście dowodem, ze disco polo całkjowicie rozpuszcza mózg, stąd w polsce tyle bydła bezmózgiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Otyły Grubas napisał:

Mnie bawią tacy idioci jak ty co przerzucają swoje projekcje na innych. XD Słuchaj pajacu, ja nigdy nie tańczę do tej muzyki dla plebsu zwanej disco polo. Ty i inni tutaj jesteście dowodem, ze disco polo całkjowicie rozpuszcza mózg, stąd w polsce tyle bydła bezmózgiego...

Jakbyś była taka wyrafinowana to byś nie pisała komentarzy jak plebs. Taka z Ciebie szlachcianka, że do disco polo się nie bawisz, a patolka umysłowa taka, że szok. Nie bawienie się do disco polo normalnie wznosi Cię ponad całe społeczeństwo xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×