Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
Praca Rossmann cz 12
Przez
Gość 552211, w Praca (dam/szukam), własna firma, CV i rekrutacja
Polecane posty
-
Popularne
-
Ostatnio sobie idę, a tam jakieś czerwone sportowe auto, a w środku jakaś laska złotowłosa kleopatra hahah. ale się na mnie patrzyła XD
Przez Owsicki, w Życie uczuciowe
- 8 odpowiedzi
- 122 wyświetleń
-
- 73 odpowiedzi
- 1221 wyświetleń
-
