Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość

Wracała może któraś z was przed końcem umowy i nie szła na wychowawczy ? Jestem ciekawa czy przedłużają umowę takim osoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość gość nowy napisał:

Nie podoba mi się oczernianie ludzi z podawaniem inicjałów bez odwagi podania swoich pod obelgą. 

A o jakich obelgach mówisz? Bo mi się wydaje że tutaj nikt nikogo nie wyzywa, a wiele osób może dużo rzeczy powiedzieć, które sami widzieli, więc to raczej nie są info wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość nowy napisał:

Nie podoba mi się oczernianie ludzi z podawaniem inicjałów bez odwagi podania swoich pod obelgą. 

Kto widział MK na wyjeździe firmowym do Japonii to wie że to nie oczernianie. Gdzie masz tu oczernianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie czy mając roczne dziecko jest jakiś przepis co do zmian w pracy . Czy mogę mieć np tak jak są otwarte żłobki 

Wypelniasz oswiadczenie.Moze Ci przyslugiwac brak nocek,praca w godz.6.00-22.00 i mozesz zaznaczyc ze nie chcesz powyzej 8 godz pracować i nie zgadzasz sie na delegacje.I tyle do grafiku musisz sie dostosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nowy
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kto widział MK na wyjeździe firmowym do Japonii to wie że to nie oczernianie. Gdzie masz tu oczernianie?

Czy sądzicie że wywlekanie takich brudów jest ok, i czy ma sens? Czy to tylko prymitywny sposób wyładowania swoich frustracji? Rozumiem gdyby to były jakieś merytoryczne dyskusje na temat współpracy z wyżej wymienionymi osobami, ale to co tu się dzieje to zwyczajne hamskie, wstrętne obgadywanie i wytrącanie się w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To niech się zachowuje tak żeby nie było powodów do oczerniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny jak to jest teraz z wypłatą na l4 ciążowym? Średnia z 12 ostatnich miesiecy (liczy sie wszystko? tzn premie, premie z inw itd?) minus co miesiąc te 300zł co biorą za 1 dzień l4 czy na ciążowym to nie dotyczy? W pracy nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie a ja wolę się psychicznie nastawić ile będę miała co miesiąc na życie. Z góry dzięki za odpowiedź 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny jak to jest teraz z wypłatą na l4 ciążowym? Średnia z 12 ostatnich miesiecy (liczy sie wszystko? tzn premie, premie z inw itd?) minus co miesiąc te 300zł co biorą za 1 dzień l4 czy na ciążowym to nie dotyczy? W pracy nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie a ja wolę się psychicznie nastawić ile będę miała co miesiąc na życie. Z góry dzięki za odpowiedź 😉

 

Tak, średnia z ostatniego roku, płatne 100%. Nie liczy się do tego ta premia regulaminowa, ja normalnie zabierają. Stawka tez zależna od ilości godzin etatowych w danym miesiącu. Im większy etat tym pensja może być wyzszawyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo

Jakie filmy w kinie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1

Napisano 25 Luty

  Dnia 25.02.2019 o 14:10, Ptaczka napisał:

No właśnie z tego co czytam to jest to zagwarantowane . Mogę sobie zmniejszyć etat na czas urlopu wychowawczego bądź krótszy.  

Pytam dziewczyn które korzystały z tego przywileju czy faktycznie w firmie to funkcjonuje A jak nie jesteś pewna to nie gadaj głupot 

No tak na czas urlopu wychowawczego, a pisałaś ze po macierzyńskim chcesz zmniejszyć a nie ze po macierzyńskim chcesz pójść na wychowawczy i tam zmniejszyć... to jest znacząca roznicaróżnica

 

A na czym to polega , to znaczy co to daje takie zmienszenie etatu na wychowawczym ? Czyli nie idzie się na wychowawczy tylko np. na pół etatu do pracy ? Pytam bo niebawem też kończy mi się macierzyński i nie wiem co mam robić nie stać mnie siedzieć na bezplatnym wychowawczym,a też nie mam nikogo do pomocy przy dziecku ;( więc nie mam pojęcia co robić..i chyba się zwolnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

jak wyglada dofinansowanie wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żmija
28 minut temu, Gość qqq napisał:

jak wyglada dofinansowanie wakacji?

Dla dzieci? To już chyba za późno.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka

Jakie wywlekanie , pan MK potrafi na zebranie przyjechać wczorajszy , twarz spuchnięta , zionie wiadomo czym . Dlaczego mamy udawać ze czarne jest białe i na odwrót . Hipokryzja level expert . Chłop ma ewidentnie problem , może niech ktoś wyżej mu pomoże bo się zachla na smierć . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

nie, wakacje dla rodziny a dokladnie ,,dofinansowanie wypoczynku letniego dla pracowników i ich rodzin,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość gość1 napisał:

Napisano 25 Luty

  Dnia 25.02.2019 o 14:10, Ptaczka napisał:

No właśnie z tego co czytam to jest to zagwarantowane . Mogę sobie zmniejszyć etat na czas urlopu wychowawczego bądź krótszy.  

Pytam dziewczyn które korzystały z tego przywileju czy faktycznie w firmie to funkcjonuje A jak nie jesteś pewna to nie gadaj głupot 

No tak na czas urlopu wychowawczego, a pisałaś ze po macierzyńskim chcesz zmniejszyć a nie ze po macierzyńskim chcesz pójść na wychowawczy i tam zmniejszyć... to jest znacząca roznicaróżnica

 

A na czym to polega , to znaczy co to daje takie zmienszenie etatu na wychowawczym ? Czyli nie idzie się na wychowawczy tylko np. na pół etatu do pracy ? Pytam bo niebawem też kończy mi się macierzyński i nie wiem co mam robić nie stać mnie siedzieć na bezplatnym wychowawczym,a też nie mam nikogo do pomocy przy dziecku ;( więc nie mam pojęcia co robić..i chyba się zwolnię.

Tak.mozesz sobie zmniejszyc do 1/2 zadzwon do kadrowej wszystko Ci wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oxana12 napisał:

Tak.mozesz sobie zmniejszyc do 1/2 zadzwon do kadrowej wszystko Ci wyjasni

Jakbyś coś wiedziała to napisz jak to wygląda  , ja co prawda dopiero zaczynam macierzyński ale już trzeba myśleć co dalej  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość qqq napisał:

jak wyglada dofinansowanie wakacji?

Jak się pojawia wnioski to składasz ( im szybciej tym lepiej ) . Ja  za cały tydzień w domku płaciłam coś ok 600 zł- pobierane z dwóch wypłat.  Oprócz swojej rodziny możesz zabrać teściów i rodziców ale max  chyba 6 osób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
2 minuty temu, Martittta89 napisał:

Gdzie pisac o paczke z kina zeby wyslali do domu?

Nie wysyłają do domu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej dziewczyny 

Chciałabym wziąć wiekszy kredyt na nowy samochód , ale umowe mam do lipca 😕 bank by chciał zaswiadczenie od pracodawcy, że pracodawca przedłuży ze mną umowe. Myślicie, że rossmann mi to wystawi? Miala któraś z was taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hej dziewczyny 

Chciałabym wziąć wiekszy kredyt na nowy samochód , ale umowe mam do lipca 😕 bank by chciał zaswiadczenie od pracodawcy, że pracodawca przedłuży ze mną umowe. Myślicie, że rossmann mi to wystawi? Miala któraś z was taką sytuację?

Rossmann nie wystawia promesy zatrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Hej dziewczyny 

Chciałabym wziąć wiekszy kredyt na nowy samochód , ale umowe mam do lipca 😕 bank by chciał zaswiadczenie od pracodawcy, że pracodawca przedłuży ze mną umowe. Myślicie, że rossmann mi to wystawi? Miala któraś z was taką sytuację?

Jak napisała koleżanka wyżej nie ma na to szans. Kadry tłumaczą że nie ma gwarancji że nie zostaniemy zwolnione np. za kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1

A jak to w praktyce wygląda ,chodzę na 4 h codziennie do pracy ? Czy co drugi dzień na 8h..a może jak zwykle niby ma być pół etatua kiero mówi ,że mam zostać np. 6 h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Hejka moze ktoras wie czy moge zrezygnowac w kazdej chwili z luxmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
52 minuty temu, Gość gość1 napisał:

A jak to w praktyce wygląda ,chodzę na 4 h codziennie do pracy ? Czy co drugi dzień na 8h..a może jak zwykle niby ma być pół etatua kiero mówi ,że mam zostać np. 6 h..

Pracujemy w równoważnym czasie pracy, więc jak nawet pracujesz na 1/2 etatu to może Ci w grafik ks dać zmianę 12 h a potem dwa dni wolnego. Bylebyś w miesiącu miała swoje etatowe godziny wypracowane, nie masz gwarancji w takim systemie pracy pracować dziennie po tyle h ile wynika z Twojego etatu. Ale jeśli masz dziecko do 4 r.ż. i korzystasz z przysługujących Ci przywilejów to może Ci dać max 8 h w jednym dniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy nasza Warta płaci za pobyt z dzieckiem w szpitalu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czy nasza Warta płaci za pobyt z dzieckiem w szpitalu? 

Niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyyyy

Czy dalej mamy rabat na fotoksiążka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Czyyyy napisał:

Czy dalej mamy rabat na fotoksiążka ?

To taki w ogóle był?? Nawet nie wiedziałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, czyli oznacza to tylko jedno muszę się zwolnić. Nic mnie to zmniejszenie etatu nie ratuje, a tak choć bezrobocie mi pół roku zasiłek wypłaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×