Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

11 godzin temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Chyba mnie nie zrozumiałaś . Chodziło mi o wątki poza naszym tematem .. jakaś dziewczyna założyła i jest dyskusja a jak ja czytam to nóż mi się w kieszeni otwiera . Mam nadzieje ze teraz wypowiedziałam się jaśniej . 

Aaa to przepraszam. Czytam najczęściej tylko ten Nasz temat a inne nie. Nawet nie wiedziałam że poruszają te tematy. Przepraszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16dc. Wczoraj wieczorem zaczęły mnie boleć jajniki i macica. W nocy ból rozwinął się do takiego stopnia, że chcieliśmy jechać na pogotowie, ale w końcu zasnęłam. Był to trochę inny ból niż jak na okres, bardziej taki tępy. Dziś jest ok, czasami tylko coś mnie zakuje. Nie wiem co to było, ale czułam się okropnie. 

Edytowano przez Guusiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Guusiak napisał:

16dc. Wczoraj wieczorem zaczęły mnie boleć jajniki i macica. W nocy ból rozwinął się do takiego stopnia, że chcieliśmy jechać na pogotowie, ale w końcu zasnęłam. Był to trochę inny ból niż jak na okres, bardziej taki tępy. Dziś jest ok, czasami tylko coś mnie zakuje. Nie wiem co to było, ale czułam się okropnie. 

Ja taki kłujący ból brzucha tez miałam w tym cyklu, ból umiejscowił się tak jakby na wysokości macicy/ pochwy . Nad wzgórkiem łonowym na samym środku podbrzusza . Brałam przeciwbólowe leki i trzymałam na brzuchu termofor . W środku cyklu miałam takie bóle , myślałam zeto miesiączka jakoś szybciej ale nie , krwi nie było . Piersi bola mnie okrutnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne, ze ma Cię takie bole w trakcie cyklu. Pytalyscie moze gina co to? 🙂 czy to normalne?

 

Ja dzisiaj 3 dnien po @ i mam tatak nawet dziwnie mokro 😉 jutro zrobie test owu moze jest szybciej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ostatnich cyklach nic nie jest normalne.  😂😂 Wizytę mam 4 marca znowu to zapytam co to. Tym bardziej że kilka dni wcześniej miałam brązowy śluz i nitki krwi w nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzikkin myślisz że tak szybko by była owulacja ? 

Ja w tym cyklu nie mam co się nastawiac. Cykl był chyba bez owulacji zero śluzu, brzuch nie bolał i nawet temp nie skoczyla:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niby dostałam duphaston żeby właśnie wspomóc owulacja, ale to chyba nic nie daje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja juz sama nie wiem, czasem mam wrażenie ze jest od razu po @ czasem przed @ . nie mam nigdy sluzu wiecej w polowie cyklu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
30 minut temu, Madzikkin napisał:

no ja juz sama nie wiem, czasem mam wrażenie ze jest od razu po @ czasem przed @ . nie mam nigdy sluzu wiecej w polowie cyklu. 😉

Ale to nie chodzi o ilość śluzu tylko wygląd . Ja jak się okazało miałam normalny okres itp ale cykle były bezowulacyjne mimo ze w środku cyklu pobolewal mnie brzuch . Oglądam właśnie senatorom miłości i słuchajcie becze jak glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie, ze nie mam sluzu bo wiecznie sucho mam. 😉 przed igraszkami mam bardzo mokro 😂😂

A tak to susza 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
14 minut temu, Madzikkin napisał:

Ja mam wrazenie, ze nie mam sluzu bo wiecznie sucho mam. 😉 przed igraszkami mam bardzo mokro 😂😂

A tak to susza 😂

Ja ostatnio tez mam tak sucho ze nawet mi się kochać nie chce . Teraz mam jakiegoś dola przedokresowefo bo leze w łóżku i becze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj znam ten stan 🙂 na filmach rycze jak bóbr Haha moj sie ze mnie smieje zw wrazliwa jestem. Ale to taki stan przedokresowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Ja się przeziębiłam mocno, od lat się tak słabo nie czułam. Pierwsza myśl to oczywiście zagnieżdżenie zarodka, ale dopiero 4-5dpo jestem:( chrzanię to wzięłam leki wszystkie jakie znalazłam mam nadzieję że mi szybko przejdzie.

U mnie zawsze jest duuuzo śluzu, w dni płodne to aż mi się wylewa rano:( u mnie owu jest po ok.4-6 dniach takiego śluzu wodnisto-rozciagliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marelia

Hej. Może jednak jeszcze nie odpadam, aplikacja pokazuje 2 dni. Jak brzuch mnie bolał o tygodnia to dziś zupełnie przestał. W piątek i wczoraj na papierze ślady krwi, juz byłam przekonana ze w nocy się rozkręci a dziś zupełnie nic. Zrobiłam jeszcze jeden test i delikatna bladziutka kreseczka. Aż mężowi się ręce zaczęły trząść jak mu pokazałam czy też coś widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Malina kuruj się dobrze , mnie jak miesiąc temu wzięło to prawie 2 tyg z gorączką leżałam bo antybiotyk nie pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Marelia mówiłam że nie ma co się sugerować bólem brzucha przed okresem 🙂 grgratuluję i cieszę się razem  z Tobą:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
8 godzin temu, Gość Marelia napisał:

Hej. Może jednak jeszcze nie odpadam, aplikacja pokazuje 2 dni. Jak brzuch mnie bolał o tygodnia to dziś zupełnie przestał. W piątek i wczoraj na papierze ślady krwi, juz byłam przekonana ze w nocy się rozkręci a dziś zupełnie nic. Zrobiłam jeszcze jeden test i delikatna bladziutka kreseczka. Aż mężowi się ręce zaczęły trząść jak mu pokazałam czy też coś widzi.

Brawo! Super jak jest cieniutka ale widoczne to znaczy ze jest ciąża 😊 zrób sobie betę za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Napisz jeszcze jakie masz objawy 😊😊 może coś się pokryje z naszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Właśnie jestem w szpitalu na badaniach krwi i normalnie jak zawsze to był totalny luz i bezbolesnie tak teraz normalnie aż podskoczyłam , pękła mi żyła i mam wylew podskórny:/ jak pomyśle ze w ciazy pobiera się krew co tydzien czy tam  co miesiąc to aż mi słabo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marelia to super 😉 zrob bete za kilka dni dla pewności 😉 koniecznie dawaj znac nam jak sie sytuacja rozwija ❤

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wpadłam tylko powiedzieć, że moja koleżanka właśnie mi napisała, że jest w ciąży. Starali się 2,5 roku... Na wiosnę lekarz planował jej udrażnianie jajowodów. Bardzo mnie to podniosło na duchu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Marelia gratulacje! 

Ja jestem załamana, leżę z wysoka gorączką mimo paracetamolu i chyba w takich warunkach nie ma szans na zagnieżdżenie, kolejny cykl nieudany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Malina może wybierz się do lekarza jak gorączka nie spadnie. Ja niecały miesiąc temu leżałam z wysoką temp ok tygodnia bo pierwszy antybiotyk nic nie pomogl, dopiero drugi. Strasznie się pocilam i kaszel. I wiem ze to cholerstwo krazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maszka napisał:

Dziewczyny wpadłam tylko powiedzieć, że moja koleżanka właśnie mi napisała, że jest w ciąży. Starali się 2,5 roku... Na wiosnę lekarz planował jej udrażnianie jajowodów. Bardzo mnie to podniosło na duchu 🙂

I to jest dowód na to ze nie możemy sie poddawać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Ja mam jutro dostać okres ale nic mnie nie boli oprócz cycków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość przyszła mama A jak jutro nie przyjdzie to kiedy chcesz robić test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszanka

Starałam się 11 miesięcy, cykle miałam 43-56 dniowe , okres bardzo rozregulowany.  Brałam leki potem cykle były 29-35 dniowe. Jakieś trzy miesiące przed zajściem w ciążę brałam tylko mama dha , skład krótki, najbardziej mi odpowiadał. Zdrowa dieta wiadomo też. Córka za kilka dni skończy 4 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
55 minut temu, Bezsil napisał:

Gość przyszła mama A jak jutro nie przyjdzie to kiedy chcesz robić test? 

Jak nie dostanę we wtorek to poczekam do końca tygodnia i zrobię test :) ja mam cykle 30-31 dniowe . Jutro będzie 31 dzien . Ale mam przeczucie ze dopadnie mnie w nocy... jak zawsze o 4 nad ranem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×