Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

2 minuty temu, bboossmmaann napisał:

Mąż takiej prawdy w ślipia nie powie bo zaraz gary przestanie zmywać :)   Bądźmy mądrzejsi więc cicho bądź. Lepiej niech myślą że są mądre...

Ano fakt. Są do: ssania, prania, zmywania i prasowania ... a nie tam, jakiegoś pracowania. Zapomniało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, AvaX napisał:

Ja tu wlazłem przez przypadek. Córka przyniosła laptopa i gdy otworzyłem frefoksa to się wupluło samo. Zerknąłem na kilka tematów z ciekawośći (typu seks raz na 3 miechy) i się zaciekawiłem aż tak, że postanowiłem szpitalne nudy przebajerwać razem z... jak to ślicznie mówicie ... z "przegrywusami" hahahhahaah.

Gdyby tomoja żona nie dostała w du.psko 3 miechy to już dawno kwiczał bym na cmentarzu.

Naprawdę, dobrych ciekawostek można się z tego forum dowiedzieć o dzisiejszej społeczności i wiecie co?

Teraz to już naprawdę będę pokładał 100% wiary w fakt, że żyję w mocno NIE.DO.YEBA.NYM społeczeństwie.

Udawałem sam przed sobą że ... nie jest tak źle.

Kurfffaaa, myliłem się. Ojjj, jak ja się myliłem!

Jeszcze 25-30 lat temu istniał jakiś poziom!

Dziś też jest!

Problem tylko w tym że jest to poziom na DNIE i to minimum 100 metrów POD POZIOMEM MUŁU!

Ludzie w wielu przypadkach to już naprawdę prawdziwe AMEBY...

 

Ale nieuk z ciebie naucz się pisać!!!!!!!!!!!!!!"tomoja","wupluło".Nie warto komuś zwracać uwagę jak samemu się jest tumanem :)Rozumię chciałeś zaistnieć "toza"to zaistniałeś człowieku o wysokim  ilorazie inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 37 lat i od 15 lat pracuje ale jedno  muszę przyznać Te kobiety które "siedzą "w domu mają mniej stresu w życiu. Teraz jestem 6 tydzień w domu bo złamałam  rękę . W pracy ciągle stres , 12 bab w jednym biurze , Pod tym względem zazdroszczę tego spokoju , wyciszenia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, AvaX napisał:

Nieuki, czytać nie umieta?  Ja nie jestem ONA!  Ja jestem ON tu.manki!   Nawet nie wiecie z kim piszecie, takie obcykane... i zainteresowane.

Pustaku za grosz inteligencji  nie masz,  ONA to była prowokacja a nie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Oj chyba jakiś niedowartościowany  jesteś przez swoją panią i w łeb dostajesz regularnie dlatego taki ubytek rozumu masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale nieuk z ciebie naucz się pisać!!!!!!!!!!!!!!"tomoja","wupluło".Nie warto komuś zwracać uwagę jak samemu się jest tumanem :)Rozumię chciałeś zaistnieć "toza"to zaistniałeś człowieku o wysokim  ilorazie inteligencji. 

"Rozumię" :-D :-D :-D 

Hehehehe, jak tam doktorat? Pisze się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale nieuk z ciebie naucz się pisać!!!!!!!!!!!!!!"tomoja","wupluło".Nie warto komuś zwracać uwagę jak samemu się jest tumanem :)Rozumię chciałeś zaistnieć "toza"to zaistniałeś człowieku o wysokim  ilorazie inteligencji.

Idź się wytrzep to Ci przejdzie.

Pisze się:  samemu się jest

czy .... samemu jest się... ?????????  Ty, ty, wysoki ilorazie

Przestań gł.ąbie/głą.bico ze mną walczyć!  Ty dobrze wiesz że... "wupluło" to literówka albowiem U blisko Y na klawie więc trzepło za szybko i poszło.... (używam podświetlenia klawiatury) a tomoja wyszło bo spacja nie zatrybiła.  Dobrze o tym wiesz więc dlaczego pianę tłuczesz analfabeto betonowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
1 godzinę temu, AvaX napisał:

Nieuki, czytać nie umieta?  Ja nie jestem ONA!  Ja jestem ON tu.manki!   Nawet nie wiecie z kim piszecie, takie obcykane... i zainteresowane.

 AvaX:Tak na marginesie to nieuku współczuję twojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosć napisał:

AvaX:Tak na marginesie to nieuku współczuję twojej córce.

Forma przenośni, gł..ąbku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka
1 godzinę temu, AvaX napisał:

Nieuki, czytać nie umieta?  Ja nie jestem ONA!  Ja jestem ON tu.manki!   Nawet nie wiecie z kim piszecie, takie obcykane... i zainteresowane.

Wszyscy wiemy zes nozki nie polamal, prosze nie wkladac ze swoim bojfrendem dziwnych rzeczy w oddbyt.

Ciekawe kto u was jest “kura domowa”? Sadzac, ze siedzisz na babskim forum pewnie ty pizzdolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, AvaX napisał:

Idź się wytrzep to Ci przejdzie.

Pisze się:  samemu się jest

czy .... samemu jest się... ?????????  Ty, ty, wysoki ilorazie

Przestań gł.ąbie/głą.bico ze mną walczyć!  Ty dobrze wiesz że... "wupluło" to literówka albowiem U blisko Y na klawie więc się trzepło za szybko i poszło.... (używam podświetlenia klawiatury) a tomoja wyszło bo spacja nie zatyrbiła.  DObrze o tym wiesz więc dlaczego pianę tłuczesz? 

Sam się wytrzep  ośle "tomoja" to też literówka  dla ciebie. Nie zwracaj komuś uwagi jak sam osłem jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka
59 minut temu, AvaX napisał:

Ja tu wlazłem przez przypadek. Córka przyniosła laptopa i gdy otworzyłem frefoksa to się wupluło samo. Zerknąłem na kilka tematów z ciekawośći (typu seks raz na 3 miechy) i się zaciekawiłem aż tak, że postanowiłem szpitalne nudy przebajerwać razem z... jak to ślicznie mówicie ... z "przegrywusami" hahahhahaah.

Gdyby tomoja żona nie dostała w du.psko 3 miechy to już dawno kwiczał bym na cmentarzu.

Naprawdę, dobrych ciekawostek można się z tego forum dowiedzieć o dzisiejszej społeczności i wiecie co?

Teraz to już naprawdę będę pokładał 100% wiary w fakt, że żyję w mocno NIE.DO.YEBA.NYM społeczeństwie.

Udawałem sam przed sobą że ... nie jest tak źle.

Kurfffaaa, myliłem się. Ojjj, jak ja się myliłem!

Jeszcze 25-30 lat temu istniał jakiś poziom!

Dziś też jest!

Problem tylko w tym że jest to poziom na DNIE i to minimum 100 metrów POD POZIOMEM MUŁU!

Ludzie w wielu przypadkach to już naprawdę prawdziwe AMEBY...

 

Tak tak corka pizzdusiu, tacy jak ty nie rozmazaja sie, plemniki wola popelnic sammobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Renatka napisał:

Wszyscy wiemy zes nozki nie polamal, prosze nie wkladac ze swoim bojfrendem dziwnych rzeczy w oddbyt.

Ciekawe kto u was jest “kura domowa”? Sadzac, ze siedzisz na babskim forum pewnie ty pizzdolino

Wszyscy tu tak myślą, że to "kur domowy ".A jak nawet to kopytko uszkodzone ma to pewnie żona mu przetrąciła bo zupa za słona była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek
1 godzinę temu, AvaX napisał:

Taaaaakich mężów mata...

Taaaaakie chaty...

Taaaakie kasę robita...

Taaaakie życie zachwalata...

Taaaakie Wy mądre...

Taaaaakie kształcone...

Taaaaakie paniusiowe...

a gdyby nie internet to w niedzielne popołudnie wszystkie bezdomne na dworcu "byśta" siedziały .... buhahahahahaaahah!

Internet jest Waszym jedynym zajęciem więc nie "chwalta" się pi.py farmazonami albowiem nikt a nikt tego nie "połyka"...

Wstyd i hańba! 

Gdybym nóżki nie połamał i do szpitala nie trafił, laptopa do łapy nie chwycił to bym się nigdy nie dowiedział że pół Polski tych "niedokończonych" singielek buszuje właśnie tu i tylko tu! 

Do czego piję?

Ina ano do tego że Wy ... czy z pracą, czy bez - zawsze będziecie dziwne ...

Nikogo wina, ze jedyna radosc w zyciu masz z siedzenia na babskim forum. Pie/rdolish ...ish, ale nadal tutaj produkujesz sie jak poj...yy. Zalosne masz zycie tatuśku. Nozke polamales, bo jedna polkula pusta i cialo nie radzi sobie z ta asymetria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośç
58 minut temu, AvaX napisał:

Z taką arogancją i agresją nie wygrasz. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Tu co drugi to półmózg. Zapodają tak marginalnie-patologiczne cytaty wpisów, że nawet czytać się tego nie chce. Poziom 4 klasy szkoły podstawowej z czasów wczesnego PRL i to spod Ukraińskiej granicy.

A ty co drugi " kur domowy"? Jak ci się czytać nie chce to po co wlazłeś na to forum AMEBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujekdobrarada

Jakby laptopa nie chwycił hahaha

gdybyś był taki mądry to byś chwycił za książkę...najlepiej ją chwyć i pierdo/lnij się w ten zakuty łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mokre?

Cała przyjemność po mojej stronie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, bboossmmaann napisał:

Mąż takiej prawdy w ślipia nie powie bo zaraz gary przestanie zmywać :)   Bądźmy mądrzejsi więc cicho bądź. Lepiej niech myślą że są mądre...

Teraz gary zmywarki zmywają! Chyba, że twoja kobita do dziś druciakiem i piachem myje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basen
2 minuty temu, AvaX napisał:

Już mokre?

Cała przyjemność po mojej stronie :) :)

To poproś pielegniarki niech ci zmieni pieluche, skad mamy wiedziec czy masz mokre majtki

donrwnoc dziadziu, nie zapomnij wylaczyc swojego laptopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Wujekdobrarada napisał:

Jakby laptopa nie chwycił hahaha

gdybyś był taki mądry to byś chwycił za książkę...najlepiej ją chwyć i pierdo/lnij się w ten zakuty łeb

Brawo:) Już było nudno, wreszcie się coś dzieje :) Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszyscy tu tak myślą, że to "kur domowy ".A jak nawet to kopytko uszkodzone ma to pewnie żona mu przetrąciła bo zupa za słona była 🙂

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, AvaX napisał:

Ja tu wlazłem przez przypadek. Córka przyniosła laptopa i gdy otworzyłem frefoksa to się wupluło samo. Zerknąłem na kilka tematów z ciekawośći (typu seks raz na 3 miechy) i się zaciekawiłem aż tak, że postanowiłem szpitalne nudy przebajerwać razem z... jak to ślicznie mówicie ... z "przegrywusami" hahahhahaah.

Gdyby tomoja żona nie dostała w du.psko 3 miechy to już dawno kwiczał bym na cmentarzu.

Naprawdę, dobrych ciekawostek można się z tego forum dowiedzieć o dzisiejszej społeczności i wiecie co?

Teraz to już naprawdę będę pokładał 100% wiary w fakt, że żyję w mocno NIE.DO.YEBA.NYM społeczeństwie.

Udawałem sam przed sobą że ... nie jest tak źle.

Kurfffaaa, myliłem się. Ojjj, jak ja się myliłem!

Jeszcze 25-30 lat temu istniał jakiś poziom!

Dziś też jest!

Problem tylko w tym że jest to poziom na DNIE i to minimum 100 metrów POD POZIOMEM MUŁU!

Ludzie w wielu przypadkach to już naprawdę prawdziwe AMEBY...

 

I przez pomyłkę się  chyba urodziłeś inteligentny inaczej ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Taaaa dziwnym trafem każdy facet który  tu siedzi caly dzien  trafia przypadkiem hehehehe  W sumie tez bycie gejem jest takie modne hehehe 

A może tu prawie same chłopy siedzą?A ta garstka babek się tu tak produkuje a nawet nie wie, że ze swoim chłopem pisze bo przez pomyłkę  zamiast na Roksa to tu trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Śmiesznie się robi jak kury domowe przypisują sobie zasługi swoich mężów. Wręcz wydaje im się, że to one te pieniądze zarabiają mopując podłoge i mieszając w garach 😄😄😄😄

Owszem 🙂

Inaczej musialyby zaplacic dochodzacej sprzataczce czy kucharce 😉

Ewentualnie maz moglby to zrobic,ale.. wtedy nie moglby wydajnie pracowac zarabiajac wiecej kasy i byliby do tylu. 

Wiec , owszem - zarabiaja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

"Rozumię" :-D :-D :-D 

Hehehehe, jak tam doktorat? Pisze się?

O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co innego miec cos wlasnego przed malzenstwem  i sobie z tego moc pozniej czerpac zyski. Wtedy mozna sobie siedziec czy w domu, czy gdzie sie chce i jest sie w zupelnie innej sytuacji, a co innego byc rasowa kura domowa, ktora nic nie ma i w 100% zalezna jest od meza, a mimo to, (choc dzieci juz odchowane), to nadal zgadza sie na ta zaleznosc, jednoczesnie wynajdujac tysiace wymowek i powodow, dla ktorych ona NIE MOZE pracowac zarobkowo. O takich kurach mowimy, a nie o kobietach, ktore na cos sobie juz zapracowaly, czy prowadza cos z domu, czy pomagaja w biznesie. Mowimy o tych duzych, niedorozwnietych dzieciach, ktore z domu rodzicow wchodza do domu meza i tak trwaja cale zycie. a tu probuja sie dowiedziec dlaczego nie maja szacunku w spoleczenstwie.

Mow za siebie ,a nie za cale spoleczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość ija napisał:

Owszem 🙂

Inaczej musialyby zaplacic dochodzacej sprzataczce czy kucharce 😉

Ewentualnie maz moglby to zrobic,ale.. wtedy nie moglby wydajnie pracowac zarabiajac wiecej kasy i byliby do tylu. 

Wiec , owszem - zarabiaja 🙂

Piękne! Dawno się tak nie ubawiłam. To tak jakby sprzątaczka przypisywała sobie wszystkie dochody firmy :-D :-D :-D :-D Wyborne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piękne! Dawno się tak nie ubawiłam. To tak jakby sprzątaczka przypisywała sobie wszystkie dochody firmy 😄😄😄😄 Wyborne!

Super 🙂

Jednak.. nie rozumiem twojego komentarza..

Rozwiniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija

Slyszalas moze o US ,ktory kazal rodzicom placic podatek od pieniedzy NIE WYDANYCH na dzieci ?

Wedlug niego skoro nic nie wydali ,to osiagneli dochod i..musza placic od tego podatek 😛

Analogiczna sytuacja 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość ija napisał:

Owszem 🙂

Inaczej musialyby zaplacic dochodzacej sprzataczce czy kucharce 😉

Ewentualnie maz moglby to zrobic,ale.. wtedy nie moglby wydajnie pracowac zarabiajac wiecej kasy i byliby do tylu. 

Wiec , owszem - zarabiaja 🙂

Gdyby mąż nie miał jej na utrzymaniu, to pracując dokładnie tyle samo, mógłby płacić sprzątaczce i jeść na mieście. Nawet taniej by go wyszło. Więc g... zarabiają. Co najwyżej odpracowują swoje utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ija
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdyby mąż nie miał jej na utrzymaniu, to pracując dokładnie tyle samo, mógłby płacić sprzątaczce i jeść na mieście. Nawet taniej by go wyszło. Więc g... zarabiają. Co najwyżej odpracowują swoje utrzymanie.

Czyli mialby mniej kasy w portfelu,bo musialby oplacic uslugi sprzatania  lub zaplacic za przygotowanie posilku.

A tak kasy tyle samo ,a uslugi wykonane 😉

Jest na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×