Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Dana
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A reszta musi ciągnąć druta za jedzenie? To ja już wole być babochłopem :-D

Babochłopem jesteś ale pewnie taka święta nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To by wymagało jakiegoś wysiłku intelektualnego. A jak mozna wymagac tego od kobiety, która przez całe życe była bierna i inni się za nią martwili takiemi rzeczami. Lokata to jedyne co potrafi. Kasa leży, procenty lecą, nic nie trzeba z tym robić. Nie trzeba mysleć, nie trzeba się wysilać. Czyli mozna żyć jak do tej pory.

No pewnie lepiej być robolem tak jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda słów na takie stare baby. Widać od razu dlaczego były niezdolne do pracy przez całe życie - główki takie słabe, że nawet do tego słynnego mopa by się nie nadawały. Uparła się taka miernota, że ktoś kogoś koniecznie musi utrzymywać i co takiej zrobisz, przecież z tą jedną komórka mózgową ona nie jest w stanie nic zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A nie przychodzi ci do głowy, ze związek nie musi polegać na tym, że jedn osoba utrzymuje drugą? Że dwie osoby mogą pracować i na równi dokładac się do utrzymania rodziny? No, w sumie głupio pytm. Przecież według takich jak ty za mąż wychodzi się by mieć kogoś kto będzie na ciebie robil.

A tobie nie przyszło do głowy że ktoś inny nie chce żyć wedłóg twojego modelu życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesio
1 minutę temu, Gość Emitt napisał:

Nikt nikogo utrzymywac nie musi, wystarczy, ze kazda dorosła osoba przestanie w końcu zachowywac jak niedojrzałe, nieporadne dziecko i zarobi sama na siebie.

Oj chyba czuły punkt ktoś odkrył. Pracujesz ty a chłop siedzi, albo chłopa nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szkoda słów na takie stare baby. Widać od razu dlaczego były niezdolne do pracy przez całe życie - główki takie słabe, że nawet do tego słynnego mopa by się nie nadawały. Uparła się taka miernota, że ktoś kogoś koniecznie musi utrzymywać i co takiej zrobisz, przecież z tą jedną komórka mózgową ona nie jest w stanie nic zrozumieć?

Lepiej ta jedna komórka mózgowa niż brak komórek mózgowych jak w twoim przypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Szkoda słów na takie stare baby. Widać od razu dlaczego były niezdolne do pracy przez całe życie - główki takie słabe, że nawet do tego słynnego mopa by się nie nadawały. Uparła się taka miernota, że ktoś kogoś koniecznie musi utrzymywać i co takiej zrobisz, przecież z tą jedną komórka mózgową ona nie jest w stanie nic zrozumieć?

Oj złość sie budzi w pani proszę pani facet zwiał od takiej niezależnej czy chłopina roboty ni ma .Cos tu jest na rzeczy proszę szanownej pani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No pewnie lepiej być robolem tak jak ty .

Robolem, ty głupia, prosta pipeczko? Nawet nie przyjdzie ci do małej główki, że kobiety mogą prowadzić własne firmy. Nie, to niemożliwe, bo ty byś przecież tak nie umiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lepiej ta jedna komórka mózgowa niż brak komórek mózgowych jak w twoim przypadku .

Ona nie kura ale tylko ćwierć zwoja ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Robolem, ty głupia, prosta pipeczko? Nawet nie przyjdzie ci do małej główki, że kobiety mogą prowadzić własne firmy. Nie, to niemożliwe, bo ty byś przecież tak nie umiała. 

A ty z tą firma to już któryś raz wyskakujesz. Co sie dziwisz, że ktoś cię o to nie podejrzewa , przecież osoby które maja własne firmy to wypadałoby aby jakiś poziom sobą  reprezentowały a z twojej strony to i poziomu i kultury  brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj złość sie budzi w pani proszę pani facet zwiał od takiej niezależnej czy chłopina roboty ni ma .Cos tu jest na rzeczy proszę szanownej pani 🙂

Żal ci dupsko ściska, że dopiero jak starego wykończyłaś, to masz coś do powiedzenia i to też tylko i wyłącznie dzięki jego lokacie haha. Jakie to musi być przykre zdawać sobie sprawę z tego jak się jest bezwartościowym. Nic sobie samemu w życiu nie zawdzięczasz, z niczego nie możesz być dumna. Takie zero, a mądrzy się jakby prawdziwym człowiekiem było. Złość to we mnie budzi, że takich jak ty się nie usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Robolem, ty głupia, prosta pipeczko? Nawet nie przyjdzie ci do małej główki, że kobiety mogą prowadzić własne firmy. Nie, to niemożliwe, bo ty byś przecież tak nie umiała. 

Tak czy siak jesteś robolem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Nie

Jejku tak czytam i teraz rozumiem co jeden Niemiec miał na mysli. My Polki z tego, zeby załapac faceta-frajera na ciaze, zeby nas potem utrzymywał to i za granica jestesmy znane 😄

Pare lat temu pojechałam do pracy do Niemiec i kolega z pracy, co mi sie z nim swietnie gadało, rodowity Niemiec mowi. Wiesz, nie obraz sie, jestes super i piekna, ale nie umowie sie z toba, bo slyszałem, ze wy Polki jak tylko skonczycie szkołe to natychmiast szukacie frajera, ktory zrobi wam dziecko, zebyscie nie musiały pracowac i was bedzie utrzymywal do konca zycia, a ja jeszcze nie jestem gotowy, zeby zostac ojcem. Byłam w szoku, jak to usłyszałam i obraziłam sie na niego, bo pewnie sluchał jakis durnych plotek od Polakow, ale jak czytam ten watek, to teraz rozumiem o co mu chodziło. Chyba bedzie coraz mniej frajerow, do zycia na ich garbie... Strasznie tak sobie szycie ulozyc, zeby byc od kogos uzazależnionym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty z tą firma to już któryś raz wyskakujesz. Co sie dziwisz, że ktoś cię o to nie podejrzewa , przecież osoby które maja własne firmy to wypadałoby aby jakiś poziom sobą  reprezentowały a z twojej strony to i poziomu i kultury  brak .

Któryś raz? Masz obsesję? Może jest więcej niż jedna kobieta prowadząca firmę, nie przyszło to do małej główki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żal ci dupsko ściska, że dopiero jak starego wykończyłaś, to masz coś do powiedzenia i to też tylko i wyłącznie dzięki jego lokacie haha. Jakie to musi być przykre zdawać sobie sprawę z tego jak się jest bezwartościowym. Nic sobie samemu w życiu nie zawdzięczasz, z niczego nie możesz być dumna. Takie zero, a mądrzy się jakby prawdziwym człowiekiem było. Złość to we mnie budzi, że takich jak ty się nie usypia.

Hahahha osoby mylisz głupiutka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Niem
1 minutę temu, Gość Z Nie napisał:

Jejku tak czytam i teraz rozumiem co jeden Niemiec miał na mysli. My Polki z tego, zeby załapac faceta-frajera na ciaze, zeby nas potem utrzymywał to i za granica jestesmy znane 😄

Pare lat temu pojechałam do pracy do Niemiec i kolega z pracy, co mi sie z nim swietnie gadało, rodowity Niemiec mowi. Wiesz, nie obraz sie, jestes super i piekna, ale nie umowie sie z toba, bo slyszałem, ze wy Polki jak tylko skonczycie szkołe to natychmiast szukacie frajera, ktory zrobi wam dziecko, zebyscie nie musiały pracowac i was bedzie utrzymywal do konca zycia, a ja jeszcze nie jestem gotowy, zeby zostac ojcem. Byłam w szoku, jak to usłyszałam i obraziłam sie na niego, bo pewnie sluchał jakis durnych plotek od Polakow, ale jak czytam ten watek, to teraz rozumiem o co mu chodziło. Chyba bedzie coraz mniej frajerow, do zycia na ich garbie... Strasznie tak sobie szycie ulozyc, zeby byc od kogos uzazależnionym...

Zycie mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak czy siak jesteś robolem .

A ty kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska
2 minuty temu, Gość Z Nie napisał:

Jejku tak czytam i teraz rozumiem co jeden Niemiec miał na mysli. My Polki z tego, zeby załapac faceta-frajera na ciaze, zeby nas potem utrzymywał to i za granica jestesmy znane 😄

Pare lat temu pojechałam do pracy do Niemiec i kolega z pracy, co mi sie z nim swietnie gadało, rodowity Niemiec mowi. Wiesz, nie obraz sie, jestes super i piekna, ale nie umowie sie z toba, bo slyszałem, ze wy Polki jak tylko skonczycie szkołe to natychmiast szukacie frajera, ktory zrobi wam dziecko, zebyscie nie musiały pracowac i was bedzie utrzymywal do konca zycia, a ja jeszcze nie jestem gotowy, zeby zostac ojcem. Byłam w szoku, jak to usłyszałam i obraziłam sie na niego, bo pewnie sluchał jakis durnych plotek od Polakow, ale jak czytam ten watek, to teraz rozumiem o co mu chodziło. Chyba bedzie coraz mniej frajerow, do zycia na ich garbie... Strasznie tak sobie szycie ulozyc, zeby byc od kogos uzazależnionym...

Obraziłaś sie na niego bo nie dał sie wyrwać?????? 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Któryś raz? Masz obsesję? Może jest więcej niż jedna kobieta prowadząca firmę, nie przyszło to do małej główki?

No ale z ta małą glówką to na pewno już drugi raz wyjezdżasz .🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty kim jesteś?

Też robolem korporacyjnym .🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Żal ci dupsko ściska, że dopiero jak starego wykończyłaś, to masz coś do powiedzenia i to też tylko i wyłącznie dzięki jego lokacie haha. Jakie to musi być przykre zdawać sobie sprawę z tego jak się jest bezwartościowym. Nic sobie samemu w życiu nie zawdzięczasz, z niczego nie możesz być dumna. Takie zero, a mądrzy się jakby prawdziwym człowiekiem było. Złość to we mnie budzi, że takich jak ty się nie usypia.

Chyba mnie z kimś pomyliłaś? Po drugie to faktycznie zbyt emocjonalnie reagujesz czyli ktoś trafił w twój słaby punkt. Ja z żadnej lokaty nie żyje . I proszę abyś mnie nie wyzywała od bezwartościowych i zer ponieważ mnie nie znasz i nie możesz tego stwierdzić. I jeszcze jedno prawdziwym człowiekiem to bardziej ty niż ja nie jesteś , skoro tyle nienawiści drzemie w tobie , emocjonalny wrak A o uśpieniu to pomyśl swoim bo z tego co widać to tylko możesz komuś zaszkodzić biedna samotna pracująca i niedoceniona kobieto  dla której forum jest jedynym miejscem gdzie może upuścić swojego jadu. Dobra rada idź do psychiatry bo masz duży problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Któryś raz? Masz obsesję? Może jest więcej niż jedna kobieta prowadząca firmę, nie przyszło to do małej główki?

Ja obsesja nie mam i nie wiem o co ci chodź z " którymś razem"? Być może to twoja obsesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Niem
4 minuty temu, Gość Kaska napisał:

Obraziłaś sie na niego bo nie dał sie wyrwać?????? 🤣🤣🤣🤣🤣

Obraziłam sie na niego, ze tak generalizuje i posluchał plotek, ze kazda Polka tak robi. Ja pojachałam tam tylko zarobic i wrócic. Fajnie mi sie z nim gadalo, ale zeby z Niemcem byc? Nigdy w zyciu. To ze komus sie fajnie z kims gada to nie znaczy odrazu, ze sie idzie z kims takim do łózka. Do tego takim glupim co słucha co ktos wymysli. Ale teraz widze, ze te plotki o nas to niebezpodstawne... Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Z Niem napisał:

Obraziłam sie na niego, ze tak generalizuje i posluchał plotek, ze kazda Polka tak robi. Ja pojachałam tam tylko zarobic i wrócic. Fajnie mi sie z nim gadalo, ale zeby z Niemcem byc? Nigdy w zyciu. To ze komus sie fajnie z kims gada to nie znaczy odrazu, ze sie idzie z kims takim do łózka. Do tego takim glupim co słucha co ktos wymysli. Ale teraz widze, ze te plotki o nas to niebezpodstawne... Straszne...

To fakt , ale mowią też , że każda która do Niemiec pojedzie predzej czy później się sk.....u..rwi . Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale z ta małą glówką to na pewno już drugi raz wyjezdżasz .🤔

Nie tylko z małą główką,  no ale ona pracuje, wiec nie pamięta gdzie i co powtarza. Wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bycie robolem, to odwalać nielubianą robotę dla kogoś. Robić coś własnego, co się kocha i mieć z tego pieniądze, to największe szczęście w życiu, ale kury tego nigdy nie zrozumieją, bo one nie mają ani pasji ani ambicji. Dlatego dyskusja z nimi o takich sprawach, to jak gadanie ze ślepym o kolorach.  W tym miejscu w mózgu, gdzie normalni ludzie mają ambicję, potrzebę niezależności, przedsiębiorczość itp, u nich jest pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Bycie robolem, to odwalać nielubianą robotę dla kogoś. Robić coś własnego, co się kocha i mieć z tego pieniądze, to największe szczęście w życiu, ale kury tego nigdy nie zrozumieją, bo one nie mają ani pasji ani ambicji. Dlatego dyskusja z nimi o takich sprawach, to jak gadanie ze ślepym o kolorach.  W tym miejscu w mózgu, gdzie normalni ludzie mają ambicję, potrzebę niezależności, przedsiębiorczość itp, u nich jest pustka.

,,robić coś własnego co się kocha i mieć z tego pieniądze to największe szczescie w życiu " ,ty chyba nie masz rodziny bo moim największym szczęsciem w życiu są moje dzieci i mój mąż a praca jest tylko dodatkiem ,no ale każdy ma swoje priorytety . Bardzo lubię swoją pracę i spełniam się w niej ,ale żeby była moim najwiekszym szczęściem ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Robolem, ty głupia, prosta pipeczko? Nawet nie przyjdzie ci do małej główki, że kobiety mogą prowadzić własne firmy. Nie, to niemożliwe, bo ty byś przecież tak nie umiała. 

Nie chwal się tak tą firma , której pewnie nie masz.  Już ci któraś z dziewczyn  na temat firmy pisała i odpowiedziałaś, że ma obsesję . Poczytałam wcześniejsze strony forum już to sygnalizowałaś i nie wmawiaj, że to nie ty bo po zwrotach i stylu pisania ewidentnie widać , że jesteś tą osoba Jestem pewna , że to ty ponieważ powtarzasz dokładnie niektóre zwroty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

,,robić coś własnego co się kocha i mieć z tego pieniądze to największe szczescie w życiu " ,ty chyba nie masz rodziny bo moim największym szczęsciem w życiu są moje dzieci i mój mąż a praca jest tylko dodatkiem ,no ale każdy ma swoje priorytety . Bardzo lubię swoją pracę i spełniam się w niej ,ale żeby była moim najwiekszym szczęściem ????????

Tak, największym szczęściem, bo musisz coś robić, żeby żyć, więc robienie tego co się kocha, to wielkie szczęście, na którym można budować inne rzeczy i inne szczęścia. Dla ciebie największym szczęściem może być rodzina, ale jak będziesz musiała robić coś czego nienawidzisz, żeby tą rodzinę wyżywić i zapewnić jej dobre życie, to przekonasz się jakim wielkim szczęściem jest praca, która kochasz. Oczywiście utrzymanki nie rozumieją tego, bo im wszystko jedno jak pieniądze się zarabiają i guzik je obchodzi, czy mąż lubi swoją pracę, czy nienawidzi, ważne żeby koryto było pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chwal się tak tą firma , której pewnie nie masz.  Już ci któraś z dziewczyn  na temat firmy pisała i odpowiedziałaś, że ma obsesję . Poczytałam wcześniejsze strony forum już to sygnalizowałaś i nie wmawiaj, że to nie ty bo po zwrotach i stylu pisania ewidentnie widać , że jesteś tą osoba Jestem pewna , że to ty ponieważ powtarzasz dokładnie niektóre zwroty 

W głowie ci się nie mieści, że można mieć własną firmę czy co? Serio myślisz, że tylko ja mam i tylko ja o tym piszę? Jak inaczej niż obsesją można nazwać badanie postów pod kątem zwrotów i stylu pisania? Głupiutka kurko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×