Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PurpleSceleton

Czy to prawda, że dzisiaj dużo kobiet tak robi?

Polecane posty

Gość PurpleSceleton

Że, w sytuacji kiedy ubiega się o nie facet który im się nie podoba, specjalnie przez kilka miesięcy (albo i kilka lat) ciągną znajomość i robią mu nadzieję, żeby czerpać z tej znajomości różne profity (prezenty, kolacje, podwózki)? Pytam się, bo nie zaobserwowałem, czegoś takiego, natomiast z opowiadań słyszałem parokrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość PurpleSceleton napisał:

Że, w sytuacji kiedy ubiega się o nie facet który im się nie podoba, specjalnie przez kilka miesięcy (albo i kilka lat) ciągną znajomość i robią mu nadzieję, żeby czerpać z tej znajomości różne profity (prezenty, kolacje, podwózki)? Pytam się, bo nie zaobserwowałem, czegoś takiego, natomiast z opowiadań słyszałem parokrotnie...

każdy o tym słyszał, nikt tego nie widział. Ten mit zakłada, że jakaś osoba będzie wkładała mimo wszystko dużo energii w podtrzymywanie znajomości z kimś kogo nie lubi dla bliżej nieokreślonych korzyści typu "podwózka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wśród plebsu się prywatnie nie obracam więc nie znam nikogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Piaskun napisał:

To tylko wśród gołodupczyń raczej. 

A co ma do tego bycie biednym? Są biedne z honorem i są bogate cwaniary, taka bogata też potrafi ciągnąć ile się da od innych , zanim napiszesz jakaś bzdurę użyj resztek mózgu o ile go masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

A co ma do tego bycie biednym? Są biedne z honorem i są bogate cwaniary, taka bogata też potrafi ciągnąć ile się da od innych , zanim napiszesz jakaś bzdurę użyj resztek mózgu o ile go masz 

Widziałaś jakiś kwantyfikator ogólny w mojej wypowiedzi? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Cytując za klasykiem: Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny.

Miejmy nadzieję tedy, że los po całości cię nie skrzywdził i dał chociaż sporą urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Widziałaś jakiś kwantyfikator ogólny w mojej wypowiedzi? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Cytując za klasykiem: Czemuś biedny? Boś głupi! Czemuś głupi? Boś biedny.

Miejmy nadzieję tedy, że los po całości cię nie skrzywdził i dał chociaż sporą urodę.

Dał urodę czy nie , Ciebie to by żadna nie dotknęła kijem w olowianym kombinezonie , nic tak nie odstrasza jak chamstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Dał urodę czy nie , Ciebie to by żadna nie dotknęła kijem w olowianym kombinezonie , nic tak nie odstrasza jak chamstwo 

Spokojnie nie pytam dlatego że jestem zainteresowany. Urodę masz czy nie skutecznie odstraszasz głupotą. I, jak każdy głupi, wytknięcie ci słabości rozumu uważasz za chamstwo. Ale jeśli to pozwala ci ratować twoje rachityczne ego, proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sr/anie w banie. Kolejna życiowa fajtłapa, która próbuje zawsze koniecznie zwalić winę na kobiety.

Wbij sobie do łba, że kobiety nie są jasnowidzkami ani nie posiadają 6-tego zmysłu, aby zawsze domyślać się o co chodzi każdemu z was czy skrupulatnie rozkładać na czynniki pierwsze każde wasze słowo czy zachowanie. O ile kobieta dość jasno nie daje ci do zrozumienia, że jej się podobasz to najpewniej traktuje cię jak kolegę i po prostu  lubi twoje towarzystwo. 

A to co roicie sobie we własnych łbach to już wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
20 minut temu, Piaskun napisał:

Spokojnie nie pytam dlatego że jestem zainteresowany. Urodę masz czy nie skutecznie odstraszasz głupotą. I, jak każdy głupi, wytknięcie ci słabości rozumu uważasz za chamstwo. Ale jeśli to pozwala ci ratować twoje rachityczne ego, proszę bardzo.

Po tym belkocie stwierdzam że jesteś typowym brzydkim odrzuconym przez kobiety męskim pasztetem, który wszelkie braki chce sobie zrekompensować bredzeniem coś ala filozof , milcz i wstydu oszczędź haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

rozpie/dalają mnie te incelskie teorie  😄 dziwne, że jakoś kompletnie tego nie zauważam w realu 😄 jasssne, laska będzie podtrzymywała z kimś znajomość tylko dla "podwózki" z jakiejś imprezy raz na ruski rok czy postawienia kawy od czasu do czasu -buahahahaha 😄  - bo co najwyżej  jedynie takie "korzyści" materialne wynikające z koleżeństwa obserwuję wśród moich znajomych 😄  i dodam jeszcze, że to stawianie kawy to jest naprzemienne wśród mojej paczki znajomych (czyli tak - kobiety też stawiają znajomym czasem kawę czy kolejkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość PurpleSceleton napisał:

Pytam się, bo nie zaobserwowałem, czegoś takiego, natomiast z opowiadań słyszałem parokrotnie...

bo tego typu "opowiadania" to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić? 😄 banda mizoginów wymyśla tego typu s...iałe teorie, aby tylko dać upust własnej frustracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
33 minuty temu, Arystoteles napisał:

coś w tym jest, jak kobieta widzi, ze dany facet na nią leci i podoba mu się ona, to ewidentnie to wykorzystuje.. jednym słowem stajesz się jej kolegą/przyjacielem, ale seksu ci nie da.. bedzie sie bzykala z kims innym, a ty bedziesz cierpial, generalnie jak widac, ze laska nie chce za bardzo nic wiecej to nie warto dalej w ta brnac, ne ma sensu, tylko na tym tracimy-my faceci

Ty nie masz takich doświadczeń bo jesteś pijakiem na stanowisku magazynier i żadne kobieta nie chce zamienić z Tobą slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButerflyTheIgnor

Na youtubie Panowie Marek Kotoński (kanał "radio samiec 2") i psycholog kliniczny Rafał Olszak (kanał "OcalSiebie") mówią o tym wprost i przestrzegają przed takimi kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Po tym belkocie stwierdzam że jesteś typowym brzydkim odrzuconym przez kobiety męskim pasztetem, który wszelkie braki chce sobie zrekompensować bredzeniem coś ala filozof , milcz i wstydu oszczędź haha 

Piorun by mnie mocniej nie poraził niż one celne a piękne, niczym sztylety z damastu,  słowa kobiety wielkiej duchem i rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Bagno
10 minut temu, Piaskun napisał:

Piorun by mnie mocniej nie poraził niż one celne a piękne, niczym sztylety z damastu,  słowa kobiety wielkiej duchem i rozumem.

Polecam nawet nie dyskutować z takim czymś jak twoja rozmówczyni. Jedna z wielu porażek jakich tu pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
3 minuty temu, Gość Ale Bagno napisał:

Polecam nawet nie dyskutować z takim czymś jak twoja rozmówczyni. Jedna z wielu porażek jakich tu pełno.

Kolejny brudas magazynier , won 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
4 minuty temu, Gość Ale Bagno napisał:

Polecam nawet nie dyskutować z takim czymś jak twoja rozmówczyni. Jedna z wielu porażek jakich tu pełno.

A ja nie polecam dyskutować z takim dnem jak ty 170 łysa pała i wykształcenie nie pełne podstawowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Dlatego rozsądni faceci jak nie zarüchają w miesiąc to dają sobie spokój z pisdą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Dlatego rozsądni faceci jak nie zarüchają w miesiąc to dają sobie spokój z pisdą.  

Ryyyyyyyyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Dlatego rozsądni faceci jak nie zarüchają w miesiąc to dają sobie spokój z pisdą.  

I mówi to ciec który nazywa kobiety pro//sty//tutkami i uskarza się na brak dziewic , kolejny wykolejony który chce żeby wszystkie były dziewicami ale tylko dla niego puszczalskie, po śmierci Cię powinni wywieźć w smieciarce hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bagno
1 minutę temu, Gość 000 napisał:

Kolejny brudas magazynier , won 

Będziesz tak za mną łazić po każdym temacie w jakim się chcę wypowiedzieć? 

Ten co założyłem można uznać za skończony.

Nie jestem magazynierem. Tobie polecam okazywać szcunek takim ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 minutę temu, Gość Ale bagno napisał:

Będziesz tak za mną łazić po każdym temacie w jakim się chcę wypowiedzieć? 

Ten co założyłem można uznać za skończony.

Nie jestem magazynierem. Tobie polecam okazywać szcunek takim ludziom.

Jesteś smieciarzem rozumiem , nie chodzę za Tobą po żadnym temacie , to ty się dowaliles do mnie na kolejnym , bez pozdrowień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Bagno
7 minut temu, Gość 000 napisał:

A ja nie polecam dyskutować z takim dnem jak ty 170 łysa pała i wykształcenie nie pełne podstawowe 

Do kogo to niby piszesz do mnie czy to Arystotelesa czy do Piaskuna bo, chyba już mylisz każdego swojego rozmówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale Bagno

Wy macie tu tak codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ale Bagno napisał:

Wy macie tu tak codziennie?

Tak, choć takiej postrzelonej i stukniętej baby tu,chyba nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak, choć takiej postrzelonej i stukniętej baby tu,chyba nie było.

Dziękuję za komplement , chociaż od ludzi Twojego szczebla zazwyczaj ich nie przyjmuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

I mówi to ciec który nazywa kobiety pro//sty//tutkami i uskarza się na brak dziewic , kolejny wykolejony który chce żeby wszystkie były dziewicami ale tylko dla niego puszczalskie, po śmierci Cię powinni wywieźć w smieciarce hipokryto

No cóż,  różne kobiety nadają się do różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

No cóż,  różne kobiety nadają się do różnych rzeczy.

A Ty się nie nadajesz do niczego : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButerflyTheIgnor

Nie chcę was obrażać, ale plebsem strasznym jesteście. Jakbym widział przepychanki przedszkolaków w piaskownicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×