Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aldona

Zdradził mnie z brzydszą ode mnie. Jestem załamana.

Polecane posty

Gość Karol Wielki
38 minut temu, Gość Gosc kobieta napisał:

A kto by sie liczyl ze zdaniem takiego smiecia analfabety prostaka i chama bez szacunku do kobiety. 

 

 Jak na swojom rase to za głośno szczekasz ... XD Co to jest niby szacunek do kobiet? Jak laska sobie na szacunek nie zapracuje to go nie dostanie. A laska ktura swoijemu chłopu nie robi lodzika z połykiem nie jest godna szacunku. Wiesz że to prawda tak że do roboty XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Faceci to dno napisał:

Tez widziałam te jego zaje-biste kochanki,co majtki przed nim zdejmowały.Brzydactwo do kwadratu i totalna przeciętność,ale jak lubi taplać się w tanim szambie to jego sprawa.Dla mnie też juz nie istnieje

nie masz faceta, więc się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie masz faceta, więc się nie wypowiadaj

gówn.a nie tykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Faceci często wypowiadają się z pogardą o niektórych kobietach zwłaszcza przy kolegach że co to nie oni ale i tak je bzykaja. Żadna nowość. 

Ale mój eks naprawde z niekłamaną pogardą o niej mówił... Choć może faktycznie to była zasłona jakaś. Kiedyś gdy wychodzilam juz do domu, on mial na popoludnie, siedział przy swoim stanowisku, a ta lafirynda stala obok niego i miała położoną ręke na jego ramieniu tak, że go obejmowala, a on jej coś pokazywał na kompie. Podeszlam wtedy i pytam co to za romansowanie, to odskoczyla jak oparzona, on moje słowa w żart obrócił. Potem w domu mówię mu że źle to wyglądało, że ta baba sie do niego dostawia i że jestem zazdrosna, a on wtedy w śmiech, że przecież takiej alkuski nigdy by nie tknął, że ciagle jest wczorajsza i w dodatku kopci papierosy, że przez to smierdzi i brzydzilby sie nawet pocałować, uspokoilam sie, potem sie dlugo kochalismy i o temacie zapomnialam. Później sie okazało, że mimo wszystko ją dymał. Jak sobie pomysle że ją obracał, a potem po powrocie do domu jeszcze robil to ze mną to aż mnie wzdryga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
4 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Ale mój eks naprawde z niekłamaną pogardą o niej mówił... Choć może faktycznie to była zasłona jakaś. Kiedyś gdy wychodzilam juz do domu, on mial na popoludnie, siedział przy swoim stanowisku, a ta lafirynda stala obok niego i miała położoną ręke na jego ramieniu tak, że go obejmowala, a on jej coś pokazywał na kompie. Podeszlam wtedy i pytam co to za romansowanie, to odskoczyla jak oparzona, on moje słowa w żart obrócił. Potem w domu mówię mu że źle to wyglądało, że ta baba sie do niego dostawia i że jestem zazdrosna, a on wtedy w śmiech, że przecież takiej alkuski nigdy by nie tknął, że ciagle jest wczorajsza i w dodatku kopci papierosy, że przez to smierdzi i brzydzilby sie nawet pocałować, uspokoilam sie, potem sie dlugo kochalismy i o temacie zapomnialam. Później sie okazało, że mimo wszystko ją dymał. Jak sobie pomysle że ją obracał, a potem po powrocie do domu jeszcze robil to ze mną to aż mnie wzdryga. 

Pewnie mu lepiej robiła niż ty. Albo pozwalała na takie żeczy na jakie on miał zawsze ohote a ty nie. 

Jak kobieta facetowi nie zrobi dobrze to potem takie skutki. 

A zresztom jak laska 10/10 zadbana a w łóżku jak kłoda zero incjatywy do buzi na weźmie o połyku nie muwionc to facet woli bżydszom a z temperamentem w sypialni.

Potem płacz i pytanie co źle zrobiłam. 

Zapytaj ojca dziadka to ci to samo powiedzom albo nie bo sie nie bendom chcieli przyznać ale taka jest prawda jak świat stara jak z połykiem nie o...isz on ...ala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

gówn.a nie tykam

XD rozwalajom mnie takie świnki co to niby faceci be i źli a potem w domu w poduszke chrumkajom i płaczom że nikt ich nie chce XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latek

 Myślę ze mu się podstawiła tak, jak ty nie potrafisz , za friko mogę cię przez tydzień podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
18 minut temu, Gość 25 latek napisał:

 Myślę ze mu się podstawiła tak, jak ty nie potrafisz , za friko mogę cię przez tydzień podszkolić.

Wresczie ktoś z głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właśnie dlatego kobiety patrzą na wygląd. Wam wystarczy że dobrze ciągnie w paszczu nieważne że ryj niewyjsciowy. Kobieta chce mieć dobry widok gdy już da się posunąć. Tym się różnicie psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Karol Wieki napisał:

I co z tego że brzydsza? A obciongałaś autorko swojego facetowi paruwe z połykiem? Wiele lasek myśli że jak zrobi loda raz na rok to ok ale facet chce by jego świnia codziennie mu obciongała i niekutrzy lubiom to bardziej od sexu. Jak twój chłop do domu z roboty wracał to powinnaś bez słowa klenkać do miecza i dzienkować mu za to że sie ci do ryja shlapał. To by do innej nie poszedł. Samaś sobie winna. 

A jak tak robiłaś jak napisałem a on cie i tak zdradził to to nie facet tylko zwykły śmieć. Olej frajera. Kogoś sobie lepszego znajdziesz. 

Pamientajcie dziewczyny! Rubcie dobrze swoim facetom kiedy chcom i jak chcom to nie pujdom do innych co im wygodzom. Bo potem to płącz i zgrzytanie zembów. 

A laski co piszom że faceta wykoszystywać jak facet kobiete. Powodzenia. Goście som z reguły dużo inteligentniejsi. 

pzdr dla kumatych 

 

Czasem one są brzydsze tylko w ich mniemaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 💅👄🍷

Autorko daj mu szanse. Jestescie zareczeni. Ona ma dziecko, moze nawet jest w zwiazku malzenskim.

Facet idzie tam gdzie cieplej. Wybacz mu i okaz wiecej ciepla i milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 onnnnn
35 minut temu, Gość Karol Wielki napisał:

Pewnie mu lepiej robiła niż ty. Albo pozwalała na takie żeczy na jakie on miał zawsze ohote a ty nie. 

Jak kobieta facetowi nie zrobi dobrze to potem takie skutki. 

A zresztom jak laska 10/10 zadbana a w łóżku jak kłoda zero incjatywy do buzi na weźmie o połyku nie muwionc to facet woli bżydszom a z temperamentem w sypialni.

Potem płacz i pytanie co źle zrobiłam. 

Zapytaj ojca dziadka to ci to samo powiedzom albo nie bo sie nie bendom chcieli przyznać ale taka jest prawda jak świat stara jak z połykiem nie o...isz on ...ala. 

Wcale nie musi tak być, że laska byla gorsza od tej. Po prostu niektorzy faceci, a raczej wiekszosc lubi swieze miesko. Wiem po sobie. 

Mialem ekstra laske, ladna i w łóżku torpeda, lubila anal, robila super oral, rimming, mialem z nią full wypas. Do tej pory drugiej takiej hotki nie spotkalem. I co? Jak trafila mi sie okazja to przeoralem szkolną koleżankę, gdy sie spotkalismy na zjedzdzie absolwentow oraz kolezanke z pracyna sluzbowej imprezie. Obydwie brzydsze i w lozku o wiele slabsze od mojej dziewczyny. A z ta kolezanka z pracy to kilka numerkow bylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
22 minuty temu, Gość 35 onnnnn napisał:

Wcale nie musi tak być, że laska byla gorsza od tej. Po prostu niektorzy faceci, a raczej wiekszosc lubi swieze miesko. Wiem po sobie. 

Mialem ekstra laske, ladna i w łóżku torpeda, lubila anal, robila super oral, rimming, mialem z nią full wypas. Do tej pory drugiej takiej hotki nie spotkalem. I co? Jak trafila mi sie okazja to przeoralem szkolną koleżankę, gdy sie spotkalismy na zjedzdzie absolwentow oraz kolezanke z pracyna sluzbowej imprezie. Obydwie brzydsze i w lozku o wiele slabsze od mojej dziewczyny. A z ta kolezanka z pracy to kilka numerkow bylo. 

Oj słabo ziomek słabo jak twoja świnia ci robi lodzika z połykiem to źle jom zdradzać. 

Zamienić świnie na nowom warto ba nawet tszeba bo świnia zawsze z czasem sie nudzi. 

Zresztom temu taka ich natura. 

Ale zdradzać na boku to kiepsko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 onnnn
3 godziny temu, Gość Karo napisał:

Droga Aldono

Masz 32 lata. Koleżanki dawno zamężne i dzieciate. A Ty  śliczna i zadbana zostałaś sama, po 6 latach narzeczeństwa. Z jakiś powodów facet zwlekał ze ślubem, zwlekał, w końcu zaczął szukać innej. 

Może za dużo tego fryzjera, kosmetyczek i przekonania o swojej zajebistości. Coś jest nie tak Aldono. Pora na autorefleksję.

Droga Karolino, 

Nic z autorką nie musi być nie tak. Z tego co napisała jest zadbana i starala sie dla faceta, ktorego kochala. Po prostu my, niektorzy faceci, już tak mamy, że jak trafia się okazja i czujemy, że sprawa sie nie wyda to korzystamy. Nawet jesli ta nowa jest brzydsza, gorsza w łóżku, to i tak zawsze to jest te nowe mięsko do dmuchniecia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość 35 onnnnn napisał:

Wcale nie musi tak być, że laska byla gorsza od tej. Po prostu niektorzy faceci, a raczej wiekszosc lubi swieze miesko. Wiem po sobie. 

Mialem ekstra laske, ladna i w łóżku torpeda, lubila anal, robila super oral, rimming, mialem z nią full wypas. Do tej pory drugiej takiej hotki nie spotkalem. I co? Jak trafila mi sie okazja to przeoralem szkolną koleżankę, gdy sie spotkalismy na zjedzdzie absolwentow oraz kolezanke z pracyna sluzbowej imprezie. Obydwie brzydsze i w lozku o wiele slabsze od mojej dziewczyny. A z ta kolezanka z pracy to kilka numerkow bylo. 

Obraz typowego faceta. Czasem dobrze, ze kobiety wam rogi doprawiają. Oblesny jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość 35 onnnn napisał:

Droga Karolino, 

Nic z autorką nie musi być nie tak. Z tego co napisała jest zadbana i starala sie dla faceta, ktorego kochala. Po prostu my, niektorzy faceci, już tak mamy, że jak trafia się okazja i czujemy, że sprawa sie nie wyda to korzystamy. Nawet jesli ta nowa jest brzydsza, gorsza w łóżku, to i tak zawsze to jest te nowe mięsko do dmuchniecia 😉

Wszystkim kobietom będe od teraz mówiła żeby was zdradzać. Nalezy wam się jak świni koryto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 onnnnn
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Obraz typowego faceta. Czasem dobrze, ze kobiety wam rogi doprawiają. Oblesny jestes.

No....tej kolezanki z pracy to żałuje, bo ...ka sie nie pilnowala z ukrywaniem i jej narzeczony znalazł dowody, że mu rogi doprawia. Po nitce doszedl do kłębka, a potem namierzyl moja panne i jej wszystko przekazał. Final byl taki ze moja mnie zostawila, a nadal ze soba są, są dawno po slubie i chyba nawet maja dziecko, wybaczyl jen ppd warunkiem ze zmieni pracę, zeby mnie nie widywac. No to zmienila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

Jeszcze raz apeluje !

Rubcie laskie dobrze swoim facetom. Lodzik z połykiem i to jesteś na kolanach to podstawa. Jak facet ma ohote na dupala to sie zgudź a jak masz opory to je pszełam. 

Facet pracuje kobieta musi mu pomuc rozładować stres. 

Fececi lubiom seks i jak kobieta daje im to czego chcom w "łuszku" to ten honorowo sie jej odwdzienczy i jej nie zdradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość 35 onnnnn napisał:

No....tej kolezanki z pracy to żałuje, bo ...ka sie nie pilnowala z ukrywaniem i jej narzeczony znalazł dowody, że mu rogi doprawia. Po nitce doszedl do kłębka, a potem namierzyl moja panne i jej wszystko przekazał. Final byl taki ze moja mnie zostawila, a nadal ze soba są, są dawno po slubie i chyba nawet maja dziecko, wybaczyl jen ppd warunkiem ze zmieni pracę, zeby mnie nie widywac. No to zmienila. 

Też bym cię zostawiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Karol Wielki napisał:

Jeszcze raz apeluje !

Rubcie laskie dobrze swoim facetom. Lodzik z połykiem i to jesteś na kolanach to podstawa. Jak facet ma ohote na dupala to sie zgudź a jak masz opory to je pszełam. 

Facet pracuje kobieta musi mu pomuc rozładować stres. 

Fececi lubiom seks i jak kobieta daje im to czego chcom w "łuszku" to ten honorowo sie jej odwdzienczy i jej nie zdradzi. 

Poczytaj kolege wyzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Obraz typowego faceta. Czasem dobrze, ze kobiety wam rogi doprawiają. Oblesny jestes.

Racja, to typowy facet. Nie mylić z prawdziwym, kochającym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkim kobietom będe od teraz mówiła żeby was zdradzać. Nalezy wam się jak świni koryto.

Są jeszcze normalni, kochający mężczyźni, którzy nie zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronny
1 godzinę temu, Bolek napisał:

A tak poważnie to ten wasz sex nie był taki jak myślisz, każda kobieta myśli że jest świetna w łóżku a różnica między tobą a nią może być kolosalna

Hahaha jest dokładnie jak napisałeś. Wszystkie uważają sie za boginie seksu. W rzeczywistosci może 1 na kilkanaście ma naprawdę do tego talent i wie jak sie dobrze rżnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ronny napisał:

Hahaha jest dokładnie jak napisałeś. Wszystkie uważają sie za boginie seksu. W rzeczywistosci może 1 na kilkanaście ma naprawdę do tego talent i wie jak sie dobrze rżnąć. 

Czyli jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hei

To wszystko nie jest prawdziwe życie. To patologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Chuda anorektyczka, plaska jak deska,"

x

Pewnie sama masz nadwagę i zazdrosna jesteś, bo woli szczuplejsze 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ronny napisał:

Hahaha jest dokładnie jak napisałeś. Wszystkie uważają sie za boginie seksu. W rzeczywistosci może 1 na kilkanaście ma naprawdę do tego talent i wie jak sie dobrze rżnąć. 

Od drwali z daleka:) Po opisie ciągnącego się narzeczeństwa autorki, można było domyślic się, iż narzeczony da drapaka.  Może zwyczajnie się zakochał? Tak prawdziwie? W normalnej, zwyczajnej, naturalnej, nie wystylizowanej kobiecie? Autorka powinna być zadowolona, że ślub się nie odbył, bo w tym związku milości, więzi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ronny napisał:

Hahaha jest dokładnie jak napisałeś. Wszystkie uważają sie za boginie seksu. W rzeczywistosci może 1 na kilkanaście ma naprawdę do tego talent i wie jak sie dobrze rżnąć. 

No i z czego się cieszycie jelopy? Z tego że wystarczy wam dobre rzniecie do życia nieważne jak brzydka jest baba? To tylko świadczy o was. O nikim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Faceci często wypowiadają się z pogardą o niektórych kobietach zwłaszcza przy kolegach że co to nie oni ale i tak je bzykaja. Żadna nowość. 

To tylko pokazuje, że są gorszymi skurvvielami niż mogłoby się zdawać. I kosmicznymi hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krtg
6 minut temu, Gość gość napisał:

To tylko pokazuje, że są gorszymi skurvvielami niż mogłoby się zdawać. I kosmicznymi hipokrytami.

Nie każdy mężczyzna taki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×