Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moja narzeczona waży 117kg i jest fleją

Polecane posty

Gość Gość

Przy wzroście 174cm..wiadomo udaje że mi to nie przeszkadza, ale jej siostra jest dużo chudsza i bardziej zadbana i szczerze, zdecydowanie bardziej mi się podoba. Moja dziewczyna nawet się nie maluje, nie używa żadnych kremów, często jest nieogolona. Ale jej to chyba nie przeszkadza, bo niczego nie chce zmieniać. Jest bardzo inteligentną, fajną dziewczyną, ale ten brak higieny mnie czasami poraża. Smierdzaca pipka, jakby się w ogóle nie myla. Sam nie jestem zbyt urodziwy, ale dbam o siebie. Nie wiem co zrobić żeby zaczęła chcieć dbać o siebie.. Nie ma przede mną żadnych oporów, pierdzenie czy bekanie jest na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG GG

Jedziemy po zioło, jedziemy po zioło, jedziemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Wydaje mi się, ze ma depresje. Wtedy dbanie o wyglad zewnętrzny, higienę i estetykę wygladu podchodzi na dalszy plan. To, ze tyle wazy tez o czymś mowi. Zbudowała wokół siebie powłokę grubości skafandra kosmicznego, bo czegoś się boi lub chce od czegoś uciec.

Jezeli ja naprawdę kochasz zacznij z nią rozmawiać, ale tak do bólu szczerze. Przed jakim zranieniem się chowa i co naprawdę myśli na swój temat. Prawdopodobnie ma bardzo niska samoocenę a zajadanie smutku to jedyny moment radosci w jej życiu.

Odchudzanie to żmudny proces ale jeśli uwierzy w siebie i zacznie o siebie walczyć może stać się piękna i super zadbana kobieta. 

Moze tez przydalby się psycholog i terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozumiem nadwage, ale jak mozna byc inteligentna fajna dziewczyna ale brudasem, smierdziec i zachowywac sie po chamsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem nadwage, ale jak mozna byc inteligentna fajna dziewczyna ale brudasem, smierdziec i zachowywac sie po chamsku

Tyle, ze to nie jest nadwaga to jest dwa razy taka waga jak do tego wzrostu.

Sprobuj namowic ja na leczenie- to niebezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Wydaje mi się, ze ma depresje. Wtedy dbanie o wyglad zewnętrzny, higienę i estetykę wygladu podchodzi na dalszy plan. To, ze tyle wazy tez o czymś mowi. Zbudowała wokół siebie powłokę grubości skafandra kosmicznego, bo czegoś się boi lub chce od czegoś uciec.

Jezeli ja naprawdę kochasz zacznij z nią rozmawiać, ale tak do bólu szczerze. Przed jakim zranieniem się chowa i co naprawdę myśli na swój temat. Prawdopodobnie ma bardzo niska samoocenę a zajadanie smutku to jedyny moment radosci w jej życiu.

Odchudzanie to żmudny proces ale jeśli uwierzy w siebie i zacznie o siebie walczyć może stać się piękna i super zadbana kobieta. 

Moze tez przydalby się psycholog i terapia?

Napewno nie ma depresji.. Zachowuje się normalnie, nie ma żadnych odchyłów

Wydaje mi się, że po prostu jest leniwa i nie lubi dbać o siebie. Nie raz w ramach prezentu kupowałem jej kosmetyki, a jej się się nawet nie chce tego używać bo po co? Nic z jej inicjatywy nie wychodzi. Dla mnie normalne jest, że kobieta powinna się golic i tego oczekuje, a jej to muszę wypominac i dopiero wtedy to robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuu

To z nią zerwij zaręczyny, bo po ślubie będzie jeszcze gorzej.

Już sam fakt nie dbania o higienę intymną przeraża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne obsmarowujesz laskę, ciekawe czy tu nie masz śmierdzącego ...a. Co tu ją wąchazz? Przecież to nie .... A jak Ci nie pasuje to idź do innej o jak pies bądź z tą która pachnie zboczencu ...y 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka laska jest do zostawienia. Z czasem będzie tylko gorzej: będzie jeszcze grubsza i jeszcze bardziej śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc M

A CZY SĄ TU KOBIETY CO MUSIAŁY ALIMENTY ZWRACAĆ BO NIE SŁUSZNIE POBIERAŁY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc M

Hmm ? Ja znam taka jedna i może ogłosić to na fb publicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×