Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

21 minut temu, Rewolucja napisał:

Wg mojego laboratorium normy są takie

Kobiety w ciąży:
1 trymestr: 154 - 3243

Ja 24dpt (to chyba 5/6 tc?) miałam estradiol ponad 2000pg/ml, ale brałam estrofem przed transferem i po do wizyty serduszkowej. Bierzesz estradiol?

 

O matko to porownujac nasze wyniki to moje sa mega slabe. Biore estrofem 3x1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lala34 napisał:

O matko to porownujac nasze wyniki to moje sa mega slabe. Biore estrofem 3x1...

Ale w widełkach się mieścisz :) Jeżeli Cię to uspokoi, to może spróbuj wcześniej się umówić w klinice? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GoskaSamoska napisał:

My mamy ustawiony już plan leczenia i na 20 grudnia transfer więc u nas to wypadnie 21 dzięki cyklu jeśli dobrze liczę. Bo wcześniej mamy zastrzyk na zachamlwanie owulacji.

Super, spędzilibyście z kropkiem wspólnie święta 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rewolucja napisał:

Super, spędzilibyście z kropkiem wspólnie święta 😁

Liczę że to będzie szczęśliwy transfer.

Mam nadzieję że okres po transferze teraz przyjdzie regularnie bo jak nie to wszystko na marne. Strasznie widzę że logistycznie trudno dograć cykle moje i dawczyni. Wcześniej mieliśmy mrożone komórki więc zupełnie inaczej to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, GoskaSamoska napisał:

Liczę że to będzie szczęśliwy transfer.

Mam nadzieję że okres po transferze teraz przyjdzie regularnie bo jak nie to wszystko na marne. Strasznie widzę że logistycznie trudno dograć cykle moje i dawczyni. Wcześniej mieliśmy mrożone komórki więc zupełnie inaczej to wyglądało.

Nie przejmuj się tym za bardzo. Mi się też nie udało zgrać cykli, zamroziliśmy zarodki i proszę - jest <3. 

Trzymam kciuki!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2021 o 06:19, Ada23 napisał:

Emi1214 ile w zestawie dostałaś mroźonych komórek,czy masz gwarancję zarodków?

6 komórek, bez gwarancji chyba... Mam refundacje NHS. Inaczej tutaj ok 14tys funtów. 😢

Kochane, jak przygotowywalyscie się do transferu? A po transferze? Wrocilyscie do pracy? Może wzielyscie urlop? Ja mam wolne na dzień transferu I dzień po. Potem 3 dni ugich dniowek, pi 10 godzin. Nie jest to ciężka praca, ale cały czas na nogach I zastanawiam się, czy nie zaszkodzi... 😬

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lala34 napisał:

Dziewczyny czy wiecie jaki powinien byc poziom estradiolu w 6 tygodniu ciązý? Zrobiłam dzis wyniki i wyszło że estradiol 268 pg/ml to ok czy nie? Progesteron niestety dalej niski, tylko 16,2 ng/ml pomimo tego że od tygodnia biore tez prolutex, juz nie wiem jak mam go podwyższyc. Lekarz dopiero 4list. Beta ok 9 tys....

Ja nie miałam mierzonego estrazione w ciazy tylko przed a progesteron tylko na poczotku. Bette też miałam mierzona do 5tys. Puzniej już mi nie kazał mierzyc . Najważniejsze to nie stresuj sie kazdy przechodzi inaczej ciaze. Najważniejsze abys sie mescolare w normi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, emi1214 napisał:

6 komórek, bez gwarancji chyba... Mam refundacje NHS. Inaczej tutaj ok 14tys funtów. 😢

Kochane, jak przygotowywalyscie się do transferu? A po transferze? Wrocilyscie do pracy? Może wzielyscie urlop? Ja mam wolne na dzień transferu I dzień po. Potem 3 dni ugich dniowek, pi 10 godzin. Nie jest to ciężka praca, ale cały czas na nogach I zastanawiam się, czy nie zaszkodzi... 😬

Ja zawsze brałam wolne, ostatnio nawet 10 dni, totalnie się oszczędzałam i nic 😞 wiec teraz wracam następnego dnia do pracy bo już nie mam wyboru. Ostatni zarodek, najsłabszy wiec nie robię sobie wielkich nadziei…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, emi1214 napisał:

6 komórek, bez gwarancji chyba... Mam refundacje NHS. Inaczej tutaj ok 14tys funtów. 😢

Kochane, jak przygotowywalyscie się do transferu? A po transferze? Wrocilyscie do pracy? Może wzielyscie urlop? Ja mam wolne na dzień transferu I dzień po. Potem 3 dni ugich dniowek, pi 10 godzin. Nie jest to ciężka praca, ale cały czas na nogach I zastanawiam się, czy nie zaszkodzi... 😬

W klinice mowia ze oszczedzac sie 2 dni a pozniej zyc normalnie, bez goracych kapieli, lepiej szybki prysznic, bez wyczynowego sportu i seksu przez 2 tygodnie. Ja wrocilam do pracy na 3 dzien, ale to praca przy biurku i do tego zdalnie. Ja bym raczej na 10 godzin nie poszla, bo ogolnie od transferu bardzo uwazam z podnoszeniem sie, gwałtownymi ruchami schylaniem, dzwiganiem, ale ja panikara jestem...;) przed transferem witaminy, bez perfum, lakierow do wlosow, naturalne kosmetyki tydzien przed. Do tego orzechy brazylijskie i ananas. Seks w dzien transferu i ogolnie tyle. Narazie udany transfer. Przy poprzednim udanym robilam mnostwo innych rzeczy, jakies oczyszczania organizmu, ziolka, anansy jakies witaminy a,e no co tam wyczytalam wszystko na swojej skorze zastosowalam. Nie wiem co pomogo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PolaMela napisał:

Ja zawsze brałam wolne, ostatnio nawet 10 dni, totalnie się oszczędzałam i nic 😞 wiec teraz wracam następnego dnia do pracy bo już nie mam wyboru. Ostatni zarodek, najsłabszy wiec nie robię sobie wielkich nadziei…

Moze to właśnie będzie ten! Kiedy masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lala34 napisał:

W klinice mowia ze oszczedzac sie 2 dni a pozniej zyc normalnie, bez goracych kapieli, lepiej szybki prysznic, bez wyczynowego sportu i seksu przez 2 tygodnie... przed transferem witaminy, bez perfum, lakierow do wlosow, naturalne kosmetyki tydzien przed. 

A ja Wam powiem tak. Jak tego wszystkiego przestrzegałam, to nie wychodziło. Jak machnęłam ręką i żyłam normalnie, to zaskoczyło... Jedyne przed czym się powstrzymałam, to martwe ciągi na siłowni :).

W Bocianie nawet perfum nie zabraniają. Używałam normalnych kosmetyków i dezodorantu w dniu transferu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GoskaSamoska napisał:

Moze to właśnie będzie ten! Kiedy masz transfer?

8 albo 9 listopada. Oni chcą 9 ale ja proszę o 8 bo miałabym wtedy szanse na dzień wolnego po transferze…

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2021 o 12:41, GoskaSamoska napisał:

Czy polecacie dopłacić do akupunktury przed i po transferze?

Ja ostatnio w Reprogenesis wzięłam i się nie udało wiec teraz nie biorę. Koszt spory, 120 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, PolaMela napisał:

Ja ostatnio w Reprogenesis wzięłam i się nie udało wiec teraz nie biorę. Koszt spory, 120 €

Mnie wogole przeraża kwestia kłucia 😄

Nie wiem czy poprostu nie będę chciała Relanium w związku z faktem że mój organizm podświadomie mocno reaguje na stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 24.10 w niedzielę 3 tygodnie przed planowanym terminem (15.11) mój Kruszynek postanowił pojawić się na świecie, 2.570, 50 cm długi 10/10. Ustosunkował się już na wyjściu do dzisiejszej sytuacji i ustawił się pupą na wyjście, także było cc 🙂

Ps. PolaMela, ten mój najsłabszy zarodek w którego kompletnie nie wierzyłam właśnie leży obok mnie 🙂

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Izzy napisał:

Hej, 24.10 w niedzielę 3 tygodnie przed planowanym terminem (15.11) mój Kruszynek postanowił pojawić się na świecie, 2.570, 50 cm długi 10/10. Ustosunkował się już na wyjściu do dzisiejszej sytuacji i ustawił się pupą na wyjście, także było cc 🙂

Ps. PolaMela, ten mój najsłabszy zarodek w którego kompletnie nie wierzyłam właśnie leży obok mnie 🙂

Gratulacje 😍!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Izzy napisał:

Hej, 24.10 w niedzielę 3 tygodnie przed planowanym terminem (15.11) mój Kruszynek postanowił pojawić się na świecie, 2.570, 50 cm długi 10/10. Ustosunkował się już na wyjściu do dzisiejszej sytuacji i ustawił się pupą na wyjście, także było cc 🙂

Ps. PolaMela, ten mój najsłabszy zarodek w którego kompletnie nie wierzyłam właśnie leży obok mnie 🙂

Gratulacje🎉🎊! 😍🥰😘  Duużo zdrówka, bo miłości, szczęścia i radości nie zabraknie! 🥰😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czytam Was dziewczyny  ok. pół roku. Wszystkim Wam serdecznie kibicuję, za starające się dziewczyny trzymam kciuki. Tym którym się udało gratuluję!. O mojej szansie na zajęcie w ciążę jedynie z pomocą  KD dowiedziałam się ok 1,5 roku temu, przez jakiś czas liczyłam jeszcze na cud, no cóż ....... Przychodzi moja pora aby zmierzyć się z tematem. Mam pytanie otóż lekarz zalecił mi branie estroferm od 1 dnia miesiączki 2x dziennie, okresu dostałam ok  god. 18. Kiedy powinnam zacząć brać lek?

Edytowano przez Jeleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jeleńka napisał:

Witajcie. Czytam Was dziewczyny  ok. pół roku. Wszystkim Wam serdecznie kibicuję, za starające się dziewczyny trzymam kciuki. Tym którym się udało gratuluję!. O mojej szansie na zajęcie w ciążę jedynie z pomocą  KD dowiedziałam się ok 1,5 roku temu, przez jakiś czas liczyłam jeszcze na cud, no cóż ....... Przychodzi moja pora aby zmierzyć się z tematem. Mam pytanie otóż lekarz zalecił mi branie estrogenu od 1 dnia miesiączki 2x dziennie, okresu dostałam ok 18. Kiedy powinnam zacząć brać lek?

Witaj 🙂 mój lekarz twierdził, ze następnego dnia jeśli krwawienie wystąpiło wieczorem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziewczyny pomocy. Dziś 10 dpt dwóch pięciodniowych blastek. Beta HCG 515. Co myśleć? Wiem że to jest wynik pozytywny ale uważam że jest bardzo wysoki 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Mola90 napisał:

Hej. Dziewczyny pomocy. Dziś 10 dpt dwóch pięciodniowych blastek. Beta HCG 515. Co myśleć? Wiem że to jest wynik pozytywny ale uważam że jest bardzo wysoki 

Tez tak mysle moga byc blizniaki tak jak u mnie gratuluję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Izzy napisał:

Hej, 24.10 w niedzielę 3 tygodnie przed planowanym terminem (15.11) mój Kruszynek postanowił pojawić się na świecie, 2.570, 50 cm długi 10/10. Ustosunkował się już na wyjściu do dzisiejszej sytuacji i ustawił się pupą na wyjście, także było cc 🙂

Ps. PolaMela, ten mój najsłabszy zarodek w którego kompletnie nie wierzyłam właśnie leży obok mnie 🙂

Gratulacje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to gratulacje dla Ciebie 🙂 widze że jesteś dopiero po porodzie, trzymam kciuki za cała waszą rodzinke.

 

Wiem że to dopiero początek ale 4.5 roku marzyłam o tym by ten dzień nastal. To był 5 transfer także wiele już przeszłam. Oby to był początek dobrego. I co najważniejsze. Trzymam kciuki za wszystkie inne dziewczyny i przestrzegam was nie miałam i jak do tej pory nie mam kompletnie żadnych objawów. Nie czułam żadnej różnicy między nieudanymi transferami a tym teraz. Byłam pewna, że wynik będzie negatywny a tu taka niespodzianka 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Izzy napisał:

Hej, 24.10 w niedzielę 3 tygodnie przed planowanym terminem (15.11) mój Kruszynek postanowił pojawić się na świecie, 2.570, 50 cm długi 10/10. Ustosunkował się już na wyjściu do dzisiejszej sytuacji i ustawił się pupą na wyjście, także było cc 🙂

Ps. PolaMela, ten mój najsłabszy zarodek w którego kompletnie nie wierzyłam właśnie leży obok mnie 🙂

Gratuluję 💞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mola90 napisał:

Hej. Dziewczyny pomocy. Dziś 10 dpt dwóch pięciodniowych blastek. Beta HCG 515. Co myśleć? Wiem że to jest wynik pozytywny ale uważam że jest bardzo wysoki 

Mola90 y Ciebie procedura na własnych komórkach czy od dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mola90 napisał:

Hej. Dziewczyny pomocy. Dziś 10 dpt dwóch pięciodniowych blastek. Beta HCG 515. Co myśleć? Wiem że to jest wynik pozytywny ale uważam że jest bardzo wysoki 

Mola gratulacje 🙂 piekna beta, moze faktycznie oba zarodki sie przyjely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, believer napisał:

Mola gratulacje 🙂 piekna beta, moze faktycznie oba zarodki sie przyjely

DZiekuje. Jeszcze to do mnie nie dociera, zwłaszcza że czuje się jak zwykle. A co u ciebie?

 

Korzystałam z kd

4 godziny temu, Ada23 napisał:

Mola90 y Ciebie procedura na własnych komórkach czy od dawczyni?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety dalej nic, 10 transferow nieudane. Czekam na kolejne komorki od dawczyni ale zastanawiam sie czy to ma jeszcze sens.

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, believer napisał:

U mnie niestety dalej nic, 10 transferow nieudane. Czekam na kolejne komorki od dawczyni ale zastanawiam sie czy to ma jeszcze sens.

A gdzie się leczysz? Jakie leki masz? Wszystkie nieudane z kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×