Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kupiłem nowe ciuchy mogę iść na randke z kicią

Polecane posty

Gość Gosc

Zajety facet wczesniej czy pozniej wspomina cos o zonie. O wakachach np bylismy z zona. Albo bylismy z zona u lekarza z dzieckiem. Moj syn to tamto. Cos mowi o swoich bliskich a on nigdy nic nie mowi. Mowi tylko o sobie. Zupelnie tak jak robia to single. Kiedy rozmawiam z jakims mezczyzna pod domem on przechodzi i wlacza sie do rozmowy i go jakby przegania. Kiedys facet sie do mnie przystawial a on sie nienaturalnie zdenerwowal powiedzial ze to moja wina. W dniu kobiet dal mi kwiaty. I powiedzial ze zalezy mi na takiej sasiadce - takim sasiedztwie. Kiedy ze mna rozmawia to patrzy mi dlugo i prosto w oczy, wszystko mu sie miesza, nie zauwaza otoczenia co u niego jest czyms nienaturalnym poniewaz jest spostrzegawczy. Wyraza troske o mnie. Dla mnie to zachowanie singla. Chyba ze jest zajety mechaty a udaje porzadnego. Naprawde nie wiem co o tym myslec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosca napisał:

Przystojny? Moze jest do Ciebie podobny? Duza konkurencja dla Ciebie?

Taki sobie. Z twarzy jestem przystojniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie sa. Nie ma ustawionego związku ale znalazłem kogos kto pasuje

Moze ma brata o tym samym nazwisku albo kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie, nie sa. Nie ma ustawionego związku ale znalazłem kogos kto pasuje

Moze ma brata o tym samym nazwisku albo kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zajety facet wczesniej czy pozniej wspomina cos o zonie. O wakachach np bylismy z zona. Albo bylismy z zona u lekarza z dzieckiem. Moj syn to tamto. Cos mowi o swoich bliskich a on nigdy nic nie mowi. Mowi tylko o sobie. Zupelnie tak jak robia to single. Kiedy rozmawiam z jakims mezczyzna pod domem on przechodzi i wlacza sie do rozmowy i go jakby przegania. Kiedys facet sie do mnie przystawial a on sie nienaturalnie zdenerwowal powiedzial ze to moja wina. W dniu kobiet dal mi kwiaty. I powiedzial ze zalezy mi na takiej sasiadce - takim sasiedztwie. Kiedy ze mna rozmawia to patrzy mi dlugo i prosto w oczy, wszystko mu sie miesza, nie zauwaza otoczenia co u niego jest czyms nienaturalnym poniewaz jest spostrzegawczy. Wyraza troske o mnie. Dla mnie to zachowanie singla. Chyba ze jest zajety mechaty a udaje porzadnego. Naprawde nie wiem co o tym myslec. 

Nie dorabiaj ideologii i nic nie mysl. Zajmij sie wolnym, fajnym facetem, a nie zonatym fagasem 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Moze ma brata o tym samym nazwisku albo kuzyna.

To nie to samo nazwisko. Po czym innym do tego doszedłem. Poza tym od niej wiem o facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taki sobie. Z twarzy jestem przystojniejszy

A jak wygladasz? I co pasowalo? Nazwisko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc gosc napisał:

Nie dorabiaj ideologii i nic nie mysl. Zajmij sie wolnym, fajnym facetem, a nie zonatym fagasem 🤦‍♀️

Ale o czym dziewczyno ty mowisz? Zajety facet robi scene zazdrosci sasiadce? Puknij sie w czolo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A jak wygladasz? I co pasowalo? Nazwisko? 

Dużo wspólnych znajomych, rodziny itp i przeczucie moje że to on. Na pewno wyglądam młodziej, mam włosy, chociaż niektóre wola lysych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio zajeci ludzie robia sceny zazdrosci sasiadce o faceta 4 razy z rzedu? D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dużo wspólnych znajomych, rodziny itp i przeczucie moje że to on. Na pewno wyglądam młodziej, mam włosy, chociaż niektóre wola lysych

Masz ciemne oczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Masz ciemne oczy? 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątkowy
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dużo wspólnych znajomych, rodziny itp i przeczucie moje że to on. Na pewno wyglądam młodziej, mam włosy, chociaż niektóre wola lysych

Ja wolę łysego :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak

I ciemne wlosy? Jestes szczuply? Masz czerwone usta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Piątkowy napisał:

Ja wolę łysego :classic_love:

A ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale o czym dziewczyno ty mowisz? Zajety facet robi scene zazdrosci sasiadce? Puknij sie w czolo. 

No wlasnie o czym wy tu mówicie, bo ten komentarz pojawil się tez w innym temacie? Tak czy siak dorabianie ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątkowy
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dużo wspólnych znajomych, rodziny itp i przeczucie moje że to on. Na pewno wyglądam młodziej, mam włosy, chociaż niektóre wola lysych

Ja powiem tak ty nie chcesz jej a ona nie chce ciebie i jesteście kwita. Po co roztrząsać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tez chodze czasem z dzieckiem siostry do lekarza. Raz nawet bylam z jej mezem bo ona byla chora i tez moge powiedziec: bylam z Karolem i z dzieckiem u lekarza. A Karol to nie moj maz. Dlatego nie wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Piątkowy napisał:

Ja powiem tak ty nie chcesz jej a ona nie chce ciebie i jesteście kwita. Po co roztrząsać. 

Ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No wlasnie o czym wy tu mówicie, bo ten komentarz pojawil się tez w innym temacie? Tak czy siak dorabianie ideologii.

Po prostu zajeci ludzie nie wsciekaja sie ze jakas kobieta z sasiedztwa spotyka sie z facetem. Tak ze ty nie dorabiaj ideologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Po prostu zajeci ludzie nie wsciekaja sie ze jakas kobieta z sasiedztwa spotyka sie z facetem. Tak ze ty nie dorabiaj ideologii. 

Noe dorabiaj ideologii, nie wkrecaj sobie i nie badz głupia. To nic noe znaczy. Takie granie by sie z toba przespac, a potem bye bye. Żadna milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i mialam faceta i kolega umawial sie z kobieta no i co mnie to obchodzi? Nie przepytywalam go czy byl podryw co czy cos ich laczy. Rozumiesz? Ktos kto tak robi ma w tym interes. Nie mow ze to naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Noe dorabiaj ideologii, nie wkrecaj sobie i nie badz głupia. To nic noe znaczy. Takie granie by sie z toba przespac, a potem bye bye. Żadna milosc.

brzmisz tak jakbys to przezyla na wlasnej skorze i dobrze radzila.

Chodzi o to ze on mi nic nie proponuje zadnego lozka itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic oblesnego nie proponuje a jednoczesnie jest potwornie zazdrosny choc ja nie naleze do niego a stan cywilny nie wiadomo jaki jest bo nigdy nie powiedzial tego. To o czym do mnie mowisz? Sama dorabiasz ideologie ze jest zajety a tego nie wiadomo jakbys przezyla rozczarowanie zonatym ktory co naobiecywal. Ale tu jest inna sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

brzmisz tak jakbys to przezyla na wlasnej skorze i dobrze radzila.

Chodzi o to ze on mi nic nie proponuje zadnego lozka itd. 

Nie trzeba czegos przezywac, zeby miec swoje zdanie. Trzeba włączyc myslenie, a ty masz zablokowane, bo wszystko rozpatrujesz w kategoriach jego zakochania. Na to szukasz dowodów.

Co tu chcesz przeczytac? Że kona z milosci i zazdrosci 😀 Czy taki komentarz cie usatysfakcjonuje? Musialby byc OGREM gdyby ci od razu łózko proponawal. Nie, on udaje zakochanego ksiecia 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem co jej powiedzieć. Czuję że byśmy się dogadali gdybyśmy pogadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątkowy

Zostaw ją w spokoju, jeśli nie masz jaj i cywilnej odwagi porozmawiać z nią. Swoim postępowaniem tylko ją dręczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

Próbuje ci uzmysłowic, ze nie rozpatrujesz sytuacji obiektywnie tylko szukasz poparcia swojej tezy jak to cie bardzo kocha. Jesli ktos cie stopuje i to neguje reagujesz delikatna złoscią, bo to nie zbiega sie z tym co bys chciala uslyszec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nic oblesnego nie proponuje a jednoczesnie jest potwornie zazdrosny choc ja nie naleze do niego a stan cywilny nie wiadomo jaki jest bo nigdy nie powiedzial tego. To o czym do mnie mowisz? Sama dorabiasz ideologie ze jest zajety a tego nie wiadomo jakbys przezyla rozczarowanie zonatym ktory co naobiecywal. Ale tu jest inna sytuacja. 

Nie zdaje się z takimi osobami, tak ze pudło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie trzeba czegos przezywac, zeby miec swoje zdanie. Trzeba włączyc myslenie, a ty masz zablokowane, bo wszystko rozpatrujesz w kategoriach jego zakochania. Na to szukasz dowodów.

Co tu chcesz przeczytac? Że kona z milosci i zazdrosci 😀 Czy taki komentarz cie usatysfakcjonuje? Musialby byc OGREM gdyby ci od razu łózko proponawal. Nie, on udaje zakochanego ksiecia 😂

Jestes zgorzkniala swiat jest zly wszyscy chca ci zrobic krzywde wszedzie jest podstep i nalezy nie wierzyc w zakochanie a to droga do nikad bo i tak bedziesz kogos potrzebowac i tak czy siak sobie kogos przygruchasz albo zmarniejesz w samotnisci wiec wspolczuje ci i zal mi ciebie. To co piszesz jest pu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×