Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kupiłem nowe ciuchy mogę iść na randke z kicią

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Piątkowy napisał:

Zostaw ją w spokoju, jeśli nie masz jaj i cywilnej odwagi porozmawiać z nią. Swoim postępowaniem tylko ją dręczysz

Pogadam tylko strasznie się boje zranienia, że coś głupio zabrzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes zgorzkniala caly swiat chce ci zrobic krzywde wszedzie jest podstep i nalezy nie wierzyc w zakochanie a to droga do nikad bo i tak bedziesz kogos potrzebowac i tak czy siak sobie kogos przygruchasz albo zmarniejesz w samotnisci wiec wspolczuje ci i zal mi ciebie. Nie chce sie tego czytac. To beznadziejne co piszesz. Ze macie problemy z zonatymi to nie znaczy ze to jest taka sytuacja wiec nie dorabiajcie ideologii ze zajety bo nie siedzicie mu w glowie i mysli nie znacie ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ty na kobietę mówisz "kicia" to nie dziwie ci się że jesteś prawiczkiem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Próbuje ci uzmysłowic, ze nie rozpatrujesz sytuacji obiektywnie tylko szukasz poparcia swojej tezy jak to cie bardzo kocha. Jesli ktos cie stopuje i to neguje reagujesz delikatna złoscią, bo to nie zbiega sie z tym co bys chciala uslyszec. 

Nie wmawiaj mi ze zajety facet robi obcej kobiecie bez powodu scwiec albo nie jest zajety albo nie wiem o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Próbuje ci uzmysłowic, ze nie rozpatrujesz sytuacji obiektywnie tylko szukasz poparcia swojej tezy jak to cie bardzo kocha. Jesli ktos cie stopuje i to neguje reagujesz delikatna złoscią, bo to nie zbiega sie z tym co bys chciala uslyszec. 

Bo to co piszesz jest od rzeczy. Zajeci faceci nie robia scen zazdrosci obcym kobietom i nie wypytuja wiec naprawde dziecko dorosnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątkowy
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pogadam tylko strasznie się boje zranienia, że coś głupio zabrzmi

Jeśli ona tego pragnie żadne słowo nie będzie głupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie trzeba czegos przezywac, zeby miec swoje zdanie. Trzeba włączyc myslenie, a ty masz zablokowane, bo wszystko rozpatrujesz w kategoriach jego zakochania. Na to szukasz dowodów.

Co tu chcesz przeczytac? Że kona z milosci i zazdrosci 😀 Czy taki komentarz cie usatysfakcjonuje? Musialby byc OGREM gdyby ci od razu łózko proponawal. Nie, on udaje zakochanego ksiecia 😂

A gdyby tak bylo to szczeka by ci opadla do pasa z zawisci? Bo za toba nikt nie kona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes zgorzkniala caly swiat jest zly i chce ci zrobic krzywde. Faceci sa zajeci i nie sa ksieciami i nie ma zakochania. Ale tak czy siak i tak sobie kogos przygruchasz albo zmarniejesz w samotnosci wiec wspolczuje ci zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sory ale nie odpowiada mi twa zgorzknialosc ze caly swiat jest zly i chce ci zrobic krzywde. Faceci sa zajeci i nie sa ksieciami i nie ma zakochania. Ale tak czy siak i tak sobie kogos przygruchasz albo zmarniejesz w samotnosci wiec wspolczuje ci zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sory ale ze ciebie nikt nie chcial i nie kochal i nie byl ksieciem czy byl zajety i wstawial kity nie znaczy ze ja nie spotkam ksiecia wiec nie odpowiada mi twa zgorzknialosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak mi to powie prosto w twarz: jestem zajety (ale udaje zakochanego ksiecia) ale chcialbym sie z toba spptykac wtedy dam sobie spokoj. 

Ale teraz nie wiem. I dopoki sie nie dowiem to jest szansa ze to jest ksiaze. Nie zmarnuje jej.

A tobie wspolczuje bo z gory zakladasz ze ktos jest zly nie dajesz szansy i odbierasz sobie szczescie bo wiesz wszystko najlepiej i wiesz co komu siedzi w glowie dlatego skonczylas na kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to co piszesz jest od rzeczy. Zajeci faceci nie robia scen zazdrosci obcym kobietom i nie wypytuja wiec naprawde dziecko dorosnij. 

Ale tu nikt nie pisze, ze robia. Pisze odwrotnie, ze sobie glupoty wmawiasz. Jak niby ta scena miala wygladac? 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiscie moze byc tak ze jest zazdrosny bo jest zazdrosny i chcialby przezyc druga mlodosc oraz miec podwojne zycie lecz wyczekuje az ja go uwiode ale tego nie wiemy wiec moja rada dla ciebie - nie wyciagaj pochopnych wnioskow jesli nie masz pewnosci. Zeby cos stwierdzic trzrba siegnac do faktow. To jest poprawne myslenie wiec nie wmawiaj mi ze twoje jest lepsze bo wrzucisz wszystkich do 1 wora. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale tu nikt nie pisze, ze robia. Pisze odwrotnie, ze sobie glupoty wmawiasz. Jak niby ta scena miala wygladac? 😀 

widac ze jestes zawistna i dyskusja jest zbedna. Nie mam o czym z toba dyskutowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

A gdyby tak bylo to szczeka by ci opadla do pasa z zawisci? Bo za toba nikt nie kona? 

Wmawiaj sobie dalej 😂 Bardzo mnie obchodzi, ze obca baba na forum wmawia sobie bzdety, chyba z wrazenie nie usne. 😀 Sama dorosnij, bo jeszcze nie znasz dobrze facetow. 

P.S Jaka agresja😂, bo nie pisze tego co chcialabys przeczytac. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzisiaj się widzieliśmy przez chwilę się kręciła koło mnie, ja nic nie zrobiłem i obrazila się do końca dnia byla smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Sory ale ze ciebie nikt nie chcial i nie kochal i nie byl ksieciem czy byl zajety i wstawial kity nie znaczy ze ja nie spotkam ksiecia wiec nie odpowiada mi twa zgorzknialosc 

😀 Dorosnij dziecko i nie pisz nad wyrost, bo mnie nie znasz, nie wiesz z kim piszesz i nie znasz mojego zycia. Ideologii ciag dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama napisalas ze nie bylo sceny zazdrosci i ze to sa glupoty to skoro wiesz lepiej ze nie bylo sceny to powinnas zostac wrozka. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wmawiaj sobie dalej 😂 Bardzo mnie obchodzi, ze obca baba na forum wmawia sobie bzdety, chyba z wrazenie nie usne. 😀 Sama dorosnij, bo jeszcze nie znasz dobrze facetow. 

P.S Jaka agresja😂, bo nie pisze tego co chcialabys przeczytac. 😏

Ciebie poslucham skrzywdzonej ze swiat jest be i faceci be i wszystko be. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podszedl do mnie facet i ja go odepchnelam a on szedl do swojego domu i zobaczyl to. I powiedzial: rozczarowalas mnie. Ja na to: o co ci chodzi? A on: nie musisz sie tlumaczyc. Ja: nie chce go. On: ile czasu sie z nim spotykasz? To twoja wina, kokietujesz ich, czy ty w ogole nie myslisz nad przyszloscia? Ja: przyczepil sie do mnie. On: bo zachowujesz sie tak, ty to powodujesz. Goska zmien sie bo mam cie juz dosc. Zalezy mi na tobie sasiadko 

I tak dalej. 

Serio to nic nie znaczy? To chyba jestes slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątkowy
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzisiaj się widzieliśmy przez chwilę się kręciła koło mnie, ja nic nie zrobiłem i obrazila się do końca dnia byla smutna

Gdzie? Na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Istnieje taka mozliwosc ze on klamie lecz po co mialby to robic skoro nie proponuje mi lozka etc wiec twoja teoria dziewczynko jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Podszedl do mnie facet i ja go odepchnelam a on szedl do swojego domu i zobaczyl to. I powiedzial: rozczarowalas mnie. Ja na to: o co ci chodzi? A on: nie musisz sie tlumaczyc. Ja: nie chce go. On: ile czasu sie z nim spotykasz? To twoja wina, kokietujesz ich, czy ty w ogole nie myslisz nad przyszloscia? Ja: przyczepil sie do mnie. On: bo zachowujesz sie tak, ty to powodujesz. Goska zmien sie bo mam cie juz dosc. Zalezy mi na tobie sasiadko 

I tak dalej. 

Serio to nic nie znaczy? To chyba jestes slepa

😁🍿, o kurka,   brazylijska telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wmawiaj sobie dalej 😂 Bardzo mnie obchodzi, ze obca baba na forum wmawia sobie bzdety, chyba z wrazenie nie usne. 😀 Sama dorosnij, bo jeszcze nie znasz dobrze facetow. 

P.S Jaka agresja😂, bo nie pisze tego co chcialabys przeczytac. 😏

Fakty nazywasz agresja? Ja nazywam faktami. Masz w tym intetes zeby mnie odstraszyc bo przezylas zawod i chcesz by ktos inny nie mial lepiej. I wstawiasz tysiac usmieszkow ze niby nic cie nir boli ale gdyby nie bolalo to by cie tu nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest sąsiadem, a ty nic o nim nie wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc gosc napisał:

😁🍿, o kurka,   brazylijska telenowela

Zapomnialas dodsc lol rotfl beka xd i 50 usmieszkow dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wmawiaj sobie dalej 😂 Bardzo mnie obchodzi, ze obca baba na forum wmawia sobie bzdety, chyba z wrazenie nie usne. 😀 Sama dorosnij, bo jeszcze nie znasz dobrze facetow. 

P.S Jaka agresja😂, bo nie pisze tego co chcialabys przeczytac. 😏

Jednak obchodzi dlatego piszesz i piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzisiaj się widzieliśmy przez chwilę się kręciła koło mnie, ja nic nie zrobiłem i obrazila się do końca dnia byla smutna

Te dziewczyny licza ze to one sa nia wiec zdradz im wiecej szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Fakty nazywasz agresja? Ja nazywam faktami. Masz w tym intetes zeby mnie odstraszyc bo przezylas zawod i chcesz by ktos inny nie mial lepiej. I wstawiasz tysiac usmieszkow ze niby nic cie nir boli ale gdyby nie bolalo to by cie tu nie bylo..

A rob co chcesz, co mnie to obchodzi. 😁 Ale nie wmawiaj sobie nad wyrost i innym ludziom tez np. ich zycia.  Takie jak ty pózniej placza i zakladaja tu tematy na forum. Jestes bardzo niedoswiadczona i chyba za duzo romansidel czytasz lub ogladasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jednak obchodzi dlatego piszesz i piszesz

Ja sie tu bawie. I wszystkie tematy mnie smiesza. Ja tu nic nie biore na powaznie. Gdybys byla bardziej doswiadczona nie zadawalabys infantylnych pytan na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×