Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, ToJaJustyna napisał:

Cześć dziewczyny jutro zaczynam 1 dzień 4 tygodnia ciąży. Czy któraś z was jest, albo była  w podobnym do mnie terminie ? Zastanawiam się ile będę musiała brać leki, a biorę ; 3 razy dziennie luteina, progesteron, estrofem, 1x dziennie acard . Trochę dużo tego. 
wizyte następna mam 20 listopada a 19 mam zrobić kolejne hcg . Jak do tej pory wszystko dobrze było w wynikach. Miałyście w tym czasie już jakieś dolegliwości ? Ja nie mam żadnych, oprócz obolałych piersi no i braku okresu ale to akurat nie jest dolegliwość. 😊

Miłego dnia dla każdej z was 😍 

Cześć ja w 6tc dopiero zmniejszałam dawkę estofemu bo brałam 3x2 i odstawiłam całkiem przez to że miałam krwiaka dalej jestem na luteinie 4x2 i cyclogest 1x1 jedynie co kazał mi lekarz odstawić to luteinę doustnie ale teraz się boję że mi progesteron spadnie i poronię bo mój progesteron nie jest za wysoki. Objawów wogole nie mam żadnych a to już jest 8tc i 4dpt. Ból piersi i brak miesiączki tak jak ty. Ale to przez to że mój progesteron nie przekracza 100. Także nie każda musi mieć mdłości. Również życzę miłego dnia🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mariolka# napisał:

Od dwóch dni czuję głód mimo że jem to po godzinie nie czuję że jadłam 

Ja na tym etapie co Ty, miałam takie dwa tygodnie, że jadłam i czułam się ciągle głodna, ledwo kończyłam obiad i od razu musiałam coś zjeść. Śniło mi się nawet jak miałam drzemkę w dzień, że jem. Jadłam tylko mięso, ja ogólnie jestem warzywolubna a warzywa mogły nie istnieć, samo białko. Teraz jestem w 15tygodniu i schudłam 4kg, nie mam zbyt apetytu teraz i pilnuje diety mocno bo choruje na cukrzycę. A przy tych dwóch tygodniach to przytyłam z 3 kilo chyba, ciągle jadłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Iffci@ napisał:

Termin mam na 10 czerwca 2021 😍🥰 a transfer miałam 21 września. To ja już zgłupiałam jak to się liczy... Poszłam do lekarza 5t4d bo byłam pewna, że to już 6 tydz i że serduszko już będzie. Lekarz mi powiedział, że to nie jest 6 tydz tylko 5, że tygodnie ciąży liczy się tak jak urodziny, tzn że masz w danym dniu np 25 urodziny i przez kolejny następny rok masz 25 lat. 

Badania prenatalne mam umówione na 12tc, a planowana data to 26.11 i wg moich obliczeń to faktycznie 12tc0d.

Widzę, że chyba zależy to od lekarza 😉 

Najważniejsze jednak, że póki co wszystko jest dobrze 🥰😍😉

A ja mam termin na 12.06 , no tak jak napisałam 10+3 to że zaczęłam 11 tydz, ale ja też już nie wiem🤷‍♀️. W zeszłym tyg byłam u lekarza, to mi lekarz do książeczki ciążowej wpisał 10 tydzień, to jeśli mam podane źle to I tak dziś będzie 10+1 jeśli ty jesteś 10+3.albo u ciebie jest podane coś zle, będę w czwartek zapytam dokładnie lekarza

Ja też mam prenatalny 26.11

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, ToJaJustyna napisał:

Cześć dziewczyny jutro zaczynam 1 dzień 4 tygodnia ciąży. Czy któraś z was jest, albo była  w podobnym do mnie terminie ? Zastanawiam się ile będę musiała brać leki, a biorę ; 3 razy dziennie luteina, progesteron, estrofem, 1x dziennie acard . Trochę dużo tego. 
wizyte następna mam 20 listopada a 19 mam zrobić kolejne hcg . Jak do tej pory wszystko dobrze było w wynikach. Miałyście w tym czasie już jakieś dolegliwości ? Ja nie mam żadnych, oprócz obolałych piersi no i braku okresu ale to akurat nie jest dolegliwość. 😊

Miłego dnia dla każdej z was 😍 

Jeśli chodzi o leki to wszystko zależy od lekarza. Ja jestem w 10t3d i do tej pory biorę leki. Transfer miałam 21.09 a estrofem odstawiłam 29.10 (czyli w 8tc), progesteron 12.11 (w 10tc). Resztę leków biorę dalej czyli Luteina dopochowo 3x1, Duphaston 3x1 i Acard 1x1. Luteinę odstawiam dopiero 13 grudnia, Duphaston 16 grudnia a Acard 08.01.2021. Też już mam dość tych leków, ale jak kazali to biorę 😋

Z jakiej jesteś kliniki? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Bounty90 napisał:

Ja na tym etapie co Ty, miałam takie dwa tygodnie, że jadłam i czułam się ciągle głodna, ledwo kończyłam obiad i od razu musiałam coś zjeść. Śniło mi się nawet jak miałam drzemkę w dzień, że jem. Jadłam tylko mięso, ja ogólnie jestem warzywolubna a warzywa mogły nie istnieć, samo białko. Teraz jestem w 15tygodniu i schudłam 4kg, nie mam zbyt apetytu teraz i pilnuje diety mocno bo choruje na cukrzycę. A przy tych dwóch tygodniach to przytyłam z 3 kilo chyba, ciągle jadłam. 

Ten głód jest straszny zjadłam dopiero śniadanie minęła godzina a mi już chce się jeść idę się czymś zająć bo zwariuje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie kilka wpisów dotyczy dziewczyn w ciąży, które są w trzecim miesiącu, kurde jak to cudownie się czyta i jak to pozytywnie nastraja, że udają się te transfery i że wszystkie mamy szanse. Cieszę się waszym szczęściem dziewczyny i trzymam za was kciuki i za nas staraczki jeszcze przed transferem 🙂 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mariolka# napisał:

Jak ja wylądowałam w szpitalu to byłam w 5tc tym skończonym 5tc i 3dpt a lekarz mi powiedział że według usg to 6tc skończony i nie zaskoczyłam drugi raz w szpitalu mówiłam że to 7tc i 3dni a lekarz mi powiedział że 8 według usg o dopiero mu powiedziałam że miałam podany 6 dniowy zarodek i tak też potwierdził mi lekarz prowadzący ale zapomniał mi daty porodu ustalić i ciężko mi było umówić się na badania prenatalne. 

Wiek ciąży z ostatniej miesiaczki/transferu niekoniecznie pokrywa się z wiekiem z usg. Mogą być niewielkie rozbieżności. Np. Zarodek szybciej rośnie to z usg będzie starszy niż z obliczeń tygodni od transferu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, ToJaJustyna napisał:

Cześć dziewczyny jutro zaczynam 1 dzień 4 tygodnia ciąży. Czy któraś z was jest, albo była  w podobnym do mnie terminie ? Zastanawiam się ile będę musiała brać leki, a biorę ; 3 razy dziennie luteina, progesteron, estrofem, 1x dziennie acard . Trochę dużo tego. 
wizyte następna mam 20 listopada a 19 mam zrobić kolejne hcg . Jak do tej pory wszystko dobrze było w wynikach. Miałyście w tym czasie już jakieś dolegliwości ? Ja nie mam żadnych, oprócz obolałych piersi no i braku okresu ale to akurat nie jest dolegliwość. 😊

Miłego dnia dla każdej z was 😍 

Dolegliwości u mnie pojawiły się między 5 a 6 tygodniem. Mam tu na myśli utrzymujące się do tej pory mdłości... Ale nie u każdej muszą się pojawić i życzę Ci, aby Cię to ominęło 😋😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, m_art_a napisał:

Ostatnie kilka wpisów dotyczy dziewczyn w ciąży, które są w trzecim miesiącu, kurde jak to cudownie się czyta i jak to pozytywnie nastraja, że udają się te transfery i że wszystkie mamy szanse. Cieszę się waszym szczęściem dziewczyny i trzymam za was kciuki i za nas staraczki jeszcze przed transferem 🙂 

A na jakim etapie jesteś?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Poziomka85 napisał:

Hej dziewczyny, mam pytanko?! 

Jak wcześniej się martwiłam krwawieniem tak teraz czym innym, a mianowicie przez ostatnie 3 tyg miałam mdłości, były dni że wymiotowałam, I były takie że po prostu nie mogłam znaleźć rzeczy która by mi smakowala,wszystko mi smierdzialo, Każdy mówi jak mdłości to akurat dobra oznaka, a dziś jakby mi one przeszły?! No i się zaczęłam stresować😩czy ktoś ma podobnie? 

Przypomnę że zaczęłam 11 tydzień

Stresuje sie tym dla tego że przy pierwszej ciąży też miałam mdłości, I potem w 8 tyg czy 9 one ustaliły tak z dnia na dzień, I jak dwa tyg później poszłam do lekarza okazało się że puste jajo I skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie! 

Nie wiem co myśleć 😞

Każda z nas ma inaczej. Ja wymiotowałam tylko po witaminie. Jak zmieniłam było już ok. Raz tylko zwymiotowałam rano jak myłam zęby. Moja kuzynka przy 2 dziewczynkach długo wymiotowała. Niby mijało jej ale wracało czasami. Za to inna z synem do końca ciąży wymiotowała. Moim zdaniem nie powinnaś się zamartwiać. Mam nadzieję że będzie dobrze 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AsiaWin napisał:

Mam transfer w poniedziałek i obiecałam sobie że nie będę się nastawiac na jakiś wynik bez względu na to co będę czuła. Mam juz chyba dosyć tego zastanawiania się czy to że mnie brzuch boli czy nie boli to dobrze czy źle  😕 wynik może być pozytywny niezależnie od objawów jakie mamy. Wyrzuć z siebie te zle emocje i oddychaj spokojnie, może to pomoże  🙂

Też miałam się nie nakręcać i obiecałam to sobie. I co? Dupcia 🤣 to chyba jest silniejsza ode mnie. Najgorsze jest to że już 1 transfer nie udany więc jakby mam już przykład jak było wtedy a jak jest teraz. Próbuję wyluzować i czekać cierpliwie na betę. Ale chyba już pójdę w piątek i sobotę na betę 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Martuska napisał:

A na jakim etapie jesteś?:) 

Oczekuje na transfer, planowany na grudzień 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mala aktualizacja co u mnie 🙂 Ale najpierw gratulacje wszystkim, którym od ostatniego czasu sie udało ! Reszta niech nie nie poddaje! Warto czekać! Mi juz wybił 13 tydzień według obliczeń mojej lekarki. U mnie w klinice jak i ginekolog prowadząca liczą ciąże od dnia miesiączki. Ja miałam miesiączkę 14 sierpnia, transfer 1wszego września a termin wyznaczony na 21 maja. Ostatnio miałam badania 12 tygodniowej ciazy. Z maluszkiem wszystko ok, rozmiar, serce, organy. Moja torbiel troszeczkę sie zmniejszyla. Co prawda minimalnie dopiero i dalej jest imponująca około wielkosci piłki tenisowej, ale z moja lekarka myślimy ze idzie w dobra strone! Nie mdli juz mnie i mogę normalnie jesc, wiec pod tym względem super!

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m_art_a napisał:

Ostatnie kilka wpisów dotyczy dziewczyn w ciąży, które są w trzecim miesiącu, kurde jak to cudownie się czyta i jak to pozytywnie nastraja, że udają się te transfery i że wszystkie mamy szanse. Cieszę się waszym szczęściem dziewczyny i trzymam za was kciuki i za nas staraczki jeszcze przed transferem 🙂 

🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Poziomka85 napisał:

Hej no mam wyłączony że dziś to 10+3 też czyli zaczęliśmy 11 tydz. No mi to wyliczył lekarz, na kiedy masz termin? Ja miałam 5 dniowa  blast podanana 24 września, a miesiączkę ostatnia miałam 5 września. 

 

3 godziny temu, Iffci@ napisał:

Mdłości mogą już powoli przechodzić 😉 nie muszą trwać do 3 miesiąca 😉 a Poziome zł powiedz mi, bo tak cały czas się zastanawiam... Mialam transfer przed Tobą kilka dni i ja jestem obecnie w 10t3d ciąży i tak się zastanawiam jak to możliwe, że Ty zaczęłaś juz 11tc 😉 Mogę się mylić, bo być może faktycznie tak jest. Kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki?Ja 03.09.2020 i stąd wychodzi, że to 10tc 😉

A wracając do tematu do głowa do góry!! Będzie dobrze, a mdłości mogą już przechodzić!! 3mam kciuki Poziomeczko!! 

Myślę że wasz spór wynika z faktu że dla lekarzy, a przynajmniej wszystkich tych na których trafilam liczą się tylko skończone tygodnie. Więc 10+3 to 10 tydzień a nie 11 TC. Wedle nomenklatury medycznej. Jeśli powiesz lekarzowi że jesteś w 11 TC, to on uzna że jest 11+ coś. Bo tak to się liczy medycznie. Pytałam 3 niezależnych lekarzy z różnych klinik i odpowiedź była taka sama. 

Po drugie różnica między tym kiedy był transfer a jaka jest data porodu może wynikać z tego że:

1. Po transferze im vitro wiek ciąży liczy się trochę inaczej, bo znamy dokładny wiek zarodka. Nie od pierwszego dnia cyklu tylko od dnia transferu odejmujemy wiek zarodka i 2 tygodnie. I to jest pierwszy dzień ciąży jakby. Jeśli lekarz jednak nie wiedział że ciąża jest z in vitro to policzył wiek ciąży z miesiączki, więc nie do końca tak, jak powinien. 

2. Czy z miesiączki czy z transferu i tak ostatecznie wiek ciąży weryfikuje pierwsze USG z akcja serca. Na jego podstawie "koryguje się " wiek ciąży i wylicza datę porodu. Dlatego w książeczce ciąży masz dwie daty porodu: z miesiączki/lub z trsnsferu i z USG. I zwykle trzymają się tej daty z USG. 

A koniec końców dziecko i tak urodzi się kiedy zechce 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iffci@ napisał:

Termin mam na 10 czerwca 2021 😍🥰 a transfer miałam 21 września. To ja już zgłupiałam jak to się liczy... Poszłam do lekarza 5t4d bo byłam pewna, że to już 6 tydz i że serduszko już będzie. Lekarz mi powiedział, że to nie jest 6 tydz tylko 5, że tygodnie ciąży liczy się tak jak urodziny, tzn że masz w danym dniu np 25 urodziny i przez kolejny następny rok masz 25 lat. 

Badania prenatalne mam umówione na 12tc, a planowana data to 26.11 i wg moich obliczeń to faktycznie 12tc0d.

Widzę, że chyba zależy to od lekarza 😉 

Najważniejsze jednak, że póki co wszystko jest dobrze 🥰😍😉

Mi też wszyscy lekarze mówili dokładnie tak jak tobie. 5+coś to 5 tydzień ciąży nie 6. A kalkulatory internetowe nie są tworzone przez lekarzy i są w nich błędy. Tak samo jak strony w stylu "ciąża tydzień po tygodniu". I tam podają bardzo różnie te tygodnie ciąży. Czasem nawet licza od zapłodnienia. I nagle się dowiadujesz że w 4 TC to już powinno nic serce. Niestety trzeba filtrować te informacje. I słuchać tego co mówi lekarz. I cieszyć się że jest dobrze. 😉

 Więc trzymaj się tego liczenia i nie oglądaj na innych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Aja napisał:

 

Myślę że wasz spór wynika z faktu że dla lekarzy, a przynajmniej wszystkich tych na których trafilam liczą się tylko skończone tygodnie. Więc 10+3 to 10 tydzień a nie 11 TC. Wedle nomenklatury medycznej. Jeśli powiesz lekarzowi że jesteś w 11 TC, to on uzna że jest 11+ coś. Bo tak to się liczy medycznie. Pytałam 3 niezależnych lekarzy z różnych klinik i odpowiedź była taka sama. 

Po drugie różnica między tym kiedy był transfer a jaka jest data porodu może wynikać z tego że:

1. Po transferze im vitro wiek ciąży liczy się trochę inaczej, bo znamy dokładny wiek zarodka. Nie od pierwszego dnia cyklu tylko od dnia transferu odejmujemy wiek zarodka i 2 tygodnie. I to jest pierwszy dzień ciąży jakby. Jeśli lekarz jednak nie wiedział że ciąża jest z in vitro to policzył wiek ciąży z miesiączki, więc nie do końca tak, jak powinien. 

2. Czy z miesiączki czy z transferu i tak ostatecznie wiek ciąży weryfikuje pierwsze USG z akcja serca. Na jego podstawie "koryguje się " wiek ciąży i wylicza datę porodu. Dlatego w książeczce ciąży masz dwie daty porodu: z miesiączki/lub z trsnsferu i z USG. I zwykle trzymają się tej daty z USG. 

A koniec końców dziecko i tak urodzi się kiedy zechce 😉

Absolutnie nie chciałam, aby było to uznane za spór. Po prostu już sama zgupiałam jak się liczy... Mój lekarz prowadził mnie już przed całą procedurą, On mnie popchnął do in vitro, także  był w pełni świadomy mojej sytuacji. 

Zaczęłam ten temat, bo zwątpiłam czy oby na pewno dobrze liczę. Mam nadzieję, że nie odebrałyście tego jako spór 😉😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Aja napisał:

Mi też wszyscy lekarze mówili dokładnie tak jak tobie. 5+coś to 5 tydzień ciąży nie 6. A kalkulatory internetowe nie są tworzone przez lekarzy i są w nich błędy. Tak samo jak strony w stylu "ciąża tydzień po tygodniu". I tam podają bardzo różnie te tygodnie ciąży. Czasem nawet licza od zapłodnienia. I nagle się dowiadujesz że w 4 TC to już powinno nic serce. Niestety trzeba filtrować te informacje. I słuchać tego co mówi lekarz. I cieszyć się że jest dobrze. 😉

 Więc trzymaj się tego liczenia i nie oglądaj na innych

 

Dziękuję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iffci@ napisał:

Absolutnie nie chciałam, aby było to uznane za spór. Po prostu już sama zgupiałam jak się liczy... Mój lekarz prowadził mnie już przed całą procedurą, On mnie popchnął do in vitro, także  był w pełni świadomy mojej sytuacji. 

Zaczęłam ten temat, bo zwątpiłam czy oby na pewno dobrze liczę. Mam nadzieję, że nie odebrałyście tego jako spór 😉😉

 

Sory, użyłam sława spór, nie mając nic negatywnego na myśli. Bardziej chodzilo mi o to że macie sprzeczne informacje z zewnątrz. . . Też nie brzmi dobrze...  Nie wiem jak to nazwać, żeby było ok. No że rozjeżdża się to liczenie w zależności kto i jak liczy. Dlatego mogą być takie różnice. 

Nie odebrałam tego że się kłucie, tylko że próbujecie zrozumieć stąd dopytuje cię. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Aja napisał:

Sory, użyłam sława spór, nie mając nic negatywnego na myśli. Bardziej chodzilo mi o to że macie sprzeczne informacje z zewnątrz. . . Też nie brzmi dobrze...  Nie wiem jak to nazwać, żeby było ok. No że rozjeżdża się to liczenie w zależności kto i jak liczy. Dlatego mogą być takie różnice. 

Nie odebrałam tego że się kłucie, tylko że próbujecie zrozumieć stąd dopytuje cię. 

 

Jasne, rozumiem 😉 Fajnie, że jest takie miejsce gdzie można rozwiać swoje wątpliwości 😉

Aja czytając bieżące wpisy na forum często skupiam się na Twoich wpisach...

Uważam, że masz naprawdę sporą wiedzę w tych tematach i bardzo mądrze piszesz!! Poza tym każda z nas pisze o swoich doświadczeniach! Fajnie, że trafiłam na to forum, wzajemnie podtrzymywanie się na duchu, rady, osoby dzięki którym można rozwiać wiele swoich wątpliwości i wzajemne zrozumjenie!! Dziękuję Wam dziewczyny! Jest to naprawdę MEGA fajne tym bardziej, że większość z nas nawet nie widziała się na oczy 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja jutro mam lekarza. Bede tez robic poziom estradiolu i progesteronu. 5 dzień cyklu to bedzie. Myslicie, ze dostane juz ten drugi lek stymulujący wzrost jajeczek? Dzisiaj biore 13 zastrzyk Gonapeptylu. 

Od czego to zależy kiedy się zaczyna te drugie zastrzyki w dlugim protokole?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, emkw35 napisał:

Dziewczyny, ja jutro mam lekarza. Bede tez robic poziom estradiolu i progesteronu. 5 dzień cyklu to bedzie. Myslicie, ze dostane juz ten drugi lek stymulujący wzrost jajeczek? Dzisiaj biore 13 zastrzyk Gonapeptylu. 

Od czego to zależy kiedy się zaczyna te drugie zastrzyki w dlugim protokole?

 

Powinnaś już dostać leki do stymulacji ale to zależy od wyniku hormonów:) ja dostałam już w 4dc bo już miałam zresetowane hormony! Oczywiście gonapeptyl jeszcze brałam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AsiaWin napisał:

Powinnaś już dostać leki do stymulacji ale to zależy od wyniku hormonów:) ja dostałam już w 4dc bo już miałam zresetowane hormony! Oczywiście gonapeptyl jeszcze brałam 🙂 

A myślisz, że to że idę dopiero w 5 dniu cyklu to może być "za późno,"? Chyba nie jeśli biorę gonapeptyl? Akurat w piątek nie było mojej doktorki

Niby ona powiedziała, że nie szkodzi, że 5-ty.... ale siedze i myślę i myślę o tym wszystkim i się zamartwiam wszystkim😄

 

Jeszcze tej narkozy przy punkcji tak się boję... kiedyś przy operacji endometriozy mi źle zrobili narkoze i mam traumę... 

 

We wtorek egzamin na prawo jazdy, cały czas coś się dzieje Same stresy 🙃 

No ale jakoś to trzeba przejść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AsiaWin napisał:

Powinnaś już dostać leki do stymulacji ale to zależy od wyniku hormonów:) ja dostałam już w 4dc bo już miałam zresetowane hormony! Oczywiście gonapeptyl jeszcze brałam 🙂 

a Ty masz w poniedziałek transfer, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, emkw35 napisał:

A myślisz, że to że idę dopiero w 5 dniu cyklu to może być "za późno,"? Chyba nie jeśli biorę gonapeptyl? Akurat w piątek nie było mojej doktorki

Niby ona powiedziała, że nie szkodzi, że 5-ty.... ale siedze i myślę i myślę o tym wszystkim i się zamartwiam wszystkim😄

 

Jeszcze tej narkozy przy punkcji tak się boję... kiedyś przy operacji endometriozy mi źle zrobili narkoze i mam traumę... 

 

We wtorek egzamin na prawo jazdy, cały czas coś się dzieje Same stresy 🙃 

No ale jakoś to trzeba przejść 

Słuchaj się lekarza z tymi terminami. Jak mówi że 5 ty jest ok to jest ok:) narkozy się nie boj! Ja miałam dobre sny 🙂 poza tym to nie jest tak bolace.  Tu głównie chodzi o to żebyś była nieruchomo! Dobrze jak coś się dzieje! Powodzenia na egzaminie:) tak mam jutro transfer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczyny 😉 Nie było mnie tu ładnych kilka miesięcy. Po ostatnim nieudanym transferze musiałam trochę odpocząć bo byłam już w takim stanie że widząc betę 0 nawet łza mi nie poleciała 😖 chyba totalnie się poddałam 😏

No ale życie toczy się dalej i mam za sobą kolejny (piąty...) transfer. Beta wydaje się ok. Ostatnio sprawdzana 16 dpt - 2449. We wtorek idę na usg i jestem tak spanikowana, że jeżeli nie trafię do psychiatryka to będzie cud 😛 Mam za sobą już 1 poronienie w 7/8 tygodniu (transfer nr 2) więc mam obsesję i 100 razy dziennie sprawdzam czy nie krwawie 🙄 zwłaszcza że w tym samym dniu co wtedy zaczęło mi się krwawienie teraz miałam delikatne plamienie 😏 

Wtorek to będzie 6tydz 2 dzień więc albo będzie serduszko albo klęska 😖

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, AsiaWin napisał:

Słuchaj się lekarza z tymi terminami. Jak mówi że 5 ty jest ok to jest ok:) narkozy się nie boj! Ja miałam dobre sny 🙂 poza tym to nie jest tak bolace.  Tu głównie chodzi o to żebyś była nieruchomo! Dobrze jak coś się dzieje! Powodzenia na egzaminie:) tak mam jutro transfer!

AsiaWin daj znać jutro po transferze. 🙂 

A tak z ciekawości czy wy macie zarodki zamrożone tylko w 5 dobie? Bo ja mam 2 zamrożone w 6 dobie. I tak myślę sobie czemu te 2 blastki przetrzymali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Luna_ napisał:

Dobry wieczór dziewczyny 😉 Nie było mnie tu ładnych kilka miesięcy. Po ostatnim nieudanym transferze musiałam trochę odpocząć bo byłam już w takim stanie że widząc betę 0 nawet łza mi nie poleciała 😖 chyba totalnie się poddałam 😏

No ale życie toczy się dalej i mam za sobą kolejny (piąty...) transfer. Beta wydaje się ok. Ostatnio sprawdzana 16 dpt - 2449. We wtorek idę na usg i jestem tak spanikowana, że jeżeli nie trafię do psychiatryka to będzie cud 😛 Mam za sobą już 1 poronienie w 7/8 tygodniu (transfer nr 2) więc mam obsesję i 100 razy dziennie sprawdzam czy nie krwawie 🙄 zwłaszcza że w tym samym dniu co wtedy zaczęło mi się krwawienie teraz miałam delikatne plamienie 😏 

Wtorek to będzie 6tydz 2 dzień więc albo będzie serduszko albo klęska 😖

Gratuluję bety!!!! Będzie dobrze zobaczysz. Wiem co czujesz też twierdzę że wyląduje w psychiatryku po swoich przeżyciach ale trzeba myśleć pozytywnie że jest już kropka której bije serduszko. Daj znać jak tylko będziesz po usg. Trzymam kciuki!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, madzia:)) napisał:

AsiaWin daj znać jutro po transferze. 🙂 

A tak z ciekawości czy wy macie zarodki zamrożone tylko w 5 dobie? Bo ja mam 2 zamrożone w 6 dobie. I tak myślę sobie czemu te 2 blastki przetrzymali 

Też mam jeden zarodek w 6 dobie. Przetrzymują do 6 doby, jeśli w 5 dobie nie mają pewności że jest w pełni wykształcona blastocysta. Czasem zarodek potrzebuję chwilę dłużej. Blastocysty z 6 doby są tak samo wartościowe jak z 5. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Aja napisał:

Też mam jeden zarodek w 6 dobie. Przetrzymują do 6 doby, jeśli w 5 dobie nie mają pewności że jest w pełni wykształcona blastocysta. Czasem zarodek potrzebuję chwilę dłużej. Blastocysty z 6 doby są tak samo wartościowe jak z 5. 

Dzięki za info. To dobrze że te 2 blastocysty dały radę i są 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×