Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malutka92

Nie opłaca się kobiecie wykazywać inicjatywę na samym.początku

Polecane posty

Nie generalizuj 20-latek i dresiarzy, oks? 🙂  Każdy inaczej okazuje zainteresowanie, a to że takie praktyki sa to cóż... niefajne, ale to się zdarza po obu stronach.

Ale to głupie. I faceci tutaj próbują wam wytłumaczyć, że to nikomu nie imponuje, że żadnego normalnego faceta na to nie wyrwiecie, a wy swoje i tak w kółko i co gorsza wciskacie ten badziew młodym dziewczyną do głów. kilak młodych dziewczyn z czasem z tego wyrośnie, a reszta dalej będzie robic te głupoty. 

właśnie chodzi o to, że ma zrobić pierwszy krok i to jest spoko.

Ja mówię ogierkach typu. Ona siedzi w domu i czeka, aż on się odezwie bo ona jest kobietą i to ją trzeba zdobywać. Ona nie odbiera telefonu żeby wzbudzić jakąś zazdrość. Odwołuje spotkania w ostatnim momencie. Ogólnie udaje niezainteresowaną- takie gierki, o których piszą tu kobiety, to patologia i śmiech na sali. Nie wyobrażam sobie żeby imponowało to jakiemukolwiek normalnemu, dojrzałemu emocjonalnie mężczyźnie. 

Całkowicie się zgadzam,  jeśli pokazuje że nie jest mną zainteresowana, nie ważne czy udaje czy nie, to odpuszczam. Po cholerę mam biegać za kimś na siłę? Nie to nie, pa.

Całkowicie się zgadzam,  jeśli pokazuje że nie jest mną zainteresowana, nie ważne czy udaje czy nie, to odpuszczam. Po cholerę mam biegać za kimś na siłę? Nie to nie, pa.

Ale tym koleżanką tutaj nie wytłumaczysz 😄 Ty o tym mówisz, ja mówię, inni faceci mówią, piszą o tym książki a one i tak są świecie przekonane, że to jest złoty środek xD 

A bierzesz pod uwagę, że może po prostu była fajną dziewczyną i to jej zachowanie nie miało na to wpływu?

To co piszesz o zachowaniu tej koleżanki to buractwo z jej strony i słoma z butów. W życiu normalny człowiek się nie zainteresuje taką dziewczyną. No chyba, że mówimy na prawdę o 20 latkach, albo o jakiś dresiarzach. 

Ona była podobno fajną dziewczyną zawsze miała wokół siebie bardzo dużo koleżanek i kolegów. Taka organizatorka, ktoś w rodzaju wodzireja, no nie wiem jak to dokładniej określić i wcale nie była jakąś pięknością, chociaż była ładna🙂

Ale tym koleżanką tutaj nie wytłumaczysz 😄 Ty o tym mówisz, ja mówię, inni faceci mówią, piszą o tym książki a one i tak są świecie przekonane, że to jest złoty środek xD 

Ich samotność i nieudane związki z nikąd się nie biorą, muszą na nie zapracować 🙂

• Like 1

Ale to głupie. I faceci tutaj próbują wam wytłumaczyć, że to nikomu nie imponuje, że żadnego normalnego faceta na to nie wyrwiecie, a wy swoje i tak w kółko i co gorsza wciskacie ten badziew młodym dziewczyną do głów. kilak młodych dziewczyn z czasem z tego wyrośnie, a reszta dalej będzie robic te głupoty. 

Ale czy ja mówię, ze to jest normalne? Jeżeli ktos tak się zachowuje to znaczy, ze tego chce. Zarówno kobiety jak i faceci. Mnie nie kręci odgrywanie scenek i granie na nosie nawzajem, ale kto co lubi. Niektóre pary własnie na takich zatargach chcą ze soba żyć. Zawsze szuka się takiej osoby, która by ci leżała, a nie taką co robi coś odwrotnego i starasz sie ją oswoic do swoich wizji. 

Ich samotność i nieudane związki z nikąd się nie biorą, muszą na nie zapracować 🙂

No, ale co Malutka napisała nie tak, bo ja ten wątek czytałam dokładnie.

No, ale co Malutka napisała nie tak, bo ja ten wątek czytałam dokładnie.

Malutka wysnuła teorię że jak zaczepi pierwsza faceta to związek nie ma szans, a to bzdura. 

Malutka wysnuła teorię że jak zaczepi pierwsza faceta to związek nie ma szans, a to bzdura. 

Czyli wychodzi na to, że trafiała na samych kiepskich z charakteru chłopaków?

Czyli wychodzi na to, że trafiała na samych kiepskich z charakteru chłopaków?

Wychodzi na to że nie potrafi wybierać do niej pasujących, jeśli faceci ja wybierają jest lepiej niż jak ona wybiera.

• Like 1

I właśnie o to chodzi.....Dobrze napisałaś. Nie rozumiem w ogóle zastanawiania się, kto pierwszy zagadał...itd. Jak jest związek, jest chemia, to nie ma żadnego znaczenia, kto pierwszy tylko liczy się, by jak najszybciej i jak najwięcej ze sobą przebywać.

Co za brednie autorka przedstawiła? A Ty Lili nie jesteś ani świrem ani brzydka. Piszesz fajnie więc masz coś w głowie, a to jest cenniejsze od tipsów, loczków i tapety na twarzy. Bądz sobą i na pewno trafi się ten wymarzony 🙂

Och niezmiernie mi miło 🤭😁 dziekuje 🙂

Pokaż mi chociaż jednego faceta, który lubi gierki. Mam 30 lat od kiedy pamiętam tłumaczy się kobietom, że faceci nienawidzą gierek, lubią mieć sytuacje podaną prosto i rzeczowo. Nawet X książek o tym napisano, ale wy dalej swoje. 

Kochany dokladnie jest tak jak mówisz, nie lubicie gierek, jak to prawdziwe brzmi z waszych ust. Tylko po co je stosujecie? Ja jakimś cudem trafilam na kolesia który sam stosowal gierki. Uważam ze lepiej nie podrywac kobiet jesli nie ma się pojecia jak to zrobić, jest się wstydliwym i nie wymuszac na kobiecie zeby to ona domyslila sie ze cos jest na rzeczy i zauwazyla ksieciunia, ktory gdzies tam czeka i od czasu do czasu wychyli sie żeby się pokazać, bo chcialby pobzykac !!! 

Wychodzi na to że nie potrafi wybierać do niej pasujących, jeśli faceci ja wybierają jest lepiej niż jak ona wybiera.

Czy ja mam rentgen w oczach i to przez ekran telefonu? Wybieralam takich którzy przynajmniej w miarę pasują mi wizualnie, patrząc tylko na zdjęcia bo przecież to portal randkowy. Na pewno.nie byli to typowi modele 9,10/10, często tez byli to tak z 7/10 I jak napisałam pierwsza,.rozpoczęłam znajomość.to za KAZDYM.razem byłam olewana przez tych gości a było ich około 10ciu. Przypadek? Nie sadze. Z kilkoma popisalam dzień lub kilka dni, z innymi parę zdań wymienilam.ale każdy z nich urywal kontakt mimo ich mówili ze jestem fajna, ladna, nie jestem pusta i dobrze im.się ze mną pisze. I tak nigdy nie dochodziło nawet do jednego spotkania. Dobrze ze wybieralam facetow mieszkajacych nie w moim.mieiscie (bo gdybym ich spotykala na ulicy to chyba bym.sie ze wstydu spalila) ale w pobliskich miejscowościach oddalonych o 20-40km od mojego miasta (ale faceci pisali ze dla nich to nie problem bo to blisko). To nie moja teoria tylko wnioski które płyną z moich doświadczeń a na portalu randkowym łatwiej o takie wnioski (bo trudno żebym.na żywo zagadywala na sile jakiś facetów byleby sprawdzić jak się zachowają). 

Czy ja mam rentgen w oczach i to przez ekran telefonu? Wybieralam takich którzy przynajmniej w miarę pasują mi wizualnie, patrząc tylko na zdjęcia bo przecież to portal randkowy. Na pewno.nie byli to typowi modele 9,10/10, często tez byli to tak z 7/10 I jak napisałam pierwsza,.rozpoczęłam znajomość.to za KAZDYM.razem byłam olewana przez tych gości a było ich około 10ciu. Przypadek? Nie sadze. Z kilkoma popisalam dzień lub kilka dni, z innymi parę zdań wymienilam.ale każdy z nich urywal kontakt mimo ich mówili ze jestem fajna, ladna, nie jestem pusta i dobrze im.się ze mną pisze. I tak nigdy nie dochodziło nawet do jednego spotkania. Dobrze ze wybieralam facetow mieszkajacych nie w moim.mieiscie (bo gdybym ich spotykala na ulicy to chyba bym.sie ze wstydu spalila) ale w pobliskich miejscowościach oddalonych o 20-40km od mojego miasta (ale faceci pisali ze dla nich to nie problem bo to blisko). To nie moja teoria tylko wnioski które płyną z moich doświadczeń a na portalu randkowym łatwiej o takie wnioski (bo trudno żebym.na żywo zagadywala na sile jakiś facetów byleby sprawdzić jak się zachowają). 

Może tu właśnie był problem? Ludzie teraz bardzo leniwi, najlepiej gdybyś mieszkała nie dalej niż 5 minut spacerkiem. Mnóstwo razy się z tym spotkałem że 20 km to przepaść, tak jak byś pisała z Australii.

Jeśli ktoś ocenia ludzi w skali 1 10 to niech się zastanowi czy ma z głową wszystko w porządku.

Jakoś oceniać wygląd trzeba. Nikogo nie interesuje że ci się podoba wysoki brunet o szafirowych oczach bo dla innej będzie paskudny, ważne że dla ciebie ktoś na twojej skali jest x/10

Kobiety wbijcie sobie do głowy że mężczyźni inaczej się umawiają na portalach niż kobiety, mężczyźni stawiają na realne spotkania i dostają mnóstwo razy kosza, pisanie i foty to jedno a real drugie, jest wszystko super a po kawie okazuje się że kobieta zrywa znajomosc. Mężczyźni  mimo że twierdzą ci innego piszą z kilkoma na raz i spotykają się dość często, od razu pisze że jak spotkają 2 połówkę to przestają pisać z innymi. Ale jak masz co 3 dni kawę i podliczysz dojazd, kawę itd to wychodzi już sumka. Potem odrzucają wszystko spoza swojego miasta.

Dorosnij. Najbardziej bawią gorzkie żale ludzi że na portalach każdy patrzy na wygląd. A na czym niby polega cały tinder i inne tego typu badziewia? Na penetracji ludzkiej duszy? Błagam ludzie dorosnijcie 🤣

A na co mają patrzeć jak widzą tylko fotę? Podoba się to zagaduje, nie podoba się omijam. W realnym życiu też tak to działa, podchodzi do ciebie facet i jak ci się nie podoba to go olewasz, nie szukasz w brzydalu punktu zaczepienia by kontynuować znajomość

Przecież wiem i o tym napisałam. Nie musisz mi mówić czegoś co już wiem.

No to co się Dziwisz skali 1-10, mają pisać trochę powyżej średniej ale tylko trochę nie za dużo? Lepiej 6/10

Zgadzam się z Tobą niestety. Faceci lubią niedostępne. Ja nie umiem w takie rzeczy się bawić niestety. Jak jestem zainteresowana to jestem i tyle. Niestety dwóch fajnych facetów stracilam przez takie podejscie. Bo jak już wiedzieli,  że mogą "mnie mieć" to nie chcialo im się dalej w to bawić. 😕 Szkoda, jednak po co udawac i się męczyć? 

• Like 1
  • Confused 1

A na co mają patrzeć jak widzą tylko fotę? Podoba się to zagaduje, nie podoba się omijam. W realnym życiu też tak to działa, podchodzi do ciebie facet i jak ci się nie podoba to go olewasz, nie szukasz w brzydalu punktu zaczepienia by kontynuować znajomość

Belmondo (aktor, dla niezorientowanych😄) też był nazywany brzydalem i co? Może dla niektórych brzydki, ale dla wszystkich interesujący.

Belmondo (aktor, dla niezorientowanych😄) też był nazywany brzydalem i co? Może dla niektórych brzydki, ale dla wszystkich interesujący.

Jeśli dla ciebie interesujący to na twojej skali byłby wysoko.

Jeśli dla ciebie interesujący to na twojej skali byłby wysoko.

Ale jest coś takiego, żeby nie oceniać po wyglądzie:classic_rolleyes:

Ale jest coś takiego, żeby nie oceniać po wyglądzie:classic_rolleyes:

A jak to nie, jakieś głupoty piszecie, może być żeński odpowiednik Alberta Einsteina i nie chce zwiazku z taką kobietą bo mnie fizycznie mnie kręci, związek bez sexu i tak się rozleci.

A jak to nie, jakieś głupoty piszecie, może być żeński odpowiednik Alberta Einsteina i nie chce zwiazku z taką kobietą bo mnie fizycznie mnie kręci, związek bez sexu i tak się rozleci.

Aha, rozumiem 😂 Taka Curie Skłodowska nie kręciłaby cię 😄 Zero seksu😂

Nie no ta to aż promieniała, rad nie rad brał bym 😃

Nie no ta to aż promieniała, rad nie rad brał bym 😃

Nie uwierałoby cię to, że jest mądrzejsza😄

A poważnie to Skłodowska miała ponoć "kürwiki w oczach" i liczne romanse, właśnie Einstein się nią zachwycał.

Nie uwierałoby cię to, że jest mądrzejsza😄

Uwielbiam mądre kobiety, byle nie przemądrzałe

Uwielbiam mądre kobiety, byle nie przemądrzałe

Ok 😄 Mam takie samo zdanie 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się