Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

co czuje kobieta uprawiajaca seks z facetem którego nie kocha

Polecane posty

jestem ciekaw odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre umia rozgraniczyć seks od miłości (uczucia), niektóre umieją spać z mężem i kochankiem nie mając wyrzutów, niektóre są pozbawione empatii i uczuć, niektóre doznały takiej krzywdy emocjonalnej że im wszystko jedno, niektóre za pieniądze, dobrobyt są w stanie to sobie poukładać w głowie. To również dotyczy się facetów co czuje sypiając z inną kobietą niż żona ? chociaż emocjonalnie są inaczej skonstruowani co widać po niektórych mających parcie ,,zaliczyć" jak najwięcej szczególnie tych co ich odrzucają. Odpada u nich sfera materialna i duża część emocji ( zauroczenie ) . Jak to się mówi : po wstanie popatrzy da całuska i pójdzie do żony bez zbędnych emocji - czysta fizyczność. Nie twierdze że tak jest zawsze ale ,,popatrzcie" dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co czuje ???      To samo ,co kobieta uprawiająca seks z facetem , którego kocha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co czuje ???      To samo ,co kobieta uprawiająca seks z facetem , którego kocha .

Wątpię. To zupełnie inne doznania na gruncie duchowy. Kochać się z kimś obojętnym a kochanym przez nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wątpię. To zupełnie inne doznania na gruncie duchowy. Kochać się z kimś obojętnym a kochanym przez nas

Może Cię zaszokuje ,ale wiem co mówię .Ja uprawiam seks z facetem ,którego już nie kocham .To mój mąż . On o tym wie ,bo mu powiedziałam i wie dlaczego .Jemu to nie przeszkadza ,byle bym z nim była , dlatego ,że on bardzo mnie  kocha  .Gdy odejdę palnie sobie w łeb (tak powiedział ).Wiem, to szantaż ale sprawa jest trudna w innym kontekście ,więc żyjemy razem .Znajomi ,rodzina nic nie wiedzą .Uważają nas za wzorowe małżeństwo ,nie pierzemy swoich brudów publicznie .Łączy nas silna więź seksualna .W łóżku jest nam razem jak w niebie .Jest chęć częstego współżycia ,jest synchronizacja i wszystko co być powinno .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Może Cię zaszokuje ,ale wiem co mówię .Ja uprawiam seks z facetem ,którego już nie kocham .To mój mąż . On o tym wie ,bo mu powiedziałam i wie dlaczego .Jemu to nie przeszkadza ,byle bym z nim była , dlatego ,że on bardzo mnie  kocha  .Gdy odejdę palnie sobie w łeb (tak powiedział ).Wiem, to szantaż ale sprawa jest trudna w innym kontekście ,więc żyjemy razem .Znajomi ,rodzina nic nie wiedzą .Uważają nas za wzorowe małżeństwo ,nie pierzemy swoich brudów publicznie .Łączy nas silna więź seksualna .W łóżku jest nam razem jak w niebie .Jest chęć częstego współżycia ,jest synchronizacja i wszystko co być powinno .

 

Czemu uczucie wypaliło się?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czemu uczucie wypaliło się?🙂

Wypaliło się z mojej strony .Mąż ,znęcał się nade mną psychicznie . Miałam swoje małe ambicje ,których nie pozwalał realizować i wiecznie krytykował . Dla mnie to było zbyt ważne , abym mogła się z tym pogodzić .Byłam ograniczana ,żyłam pod strachem .Teraz ,zrozumiał ale już za późno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wypaliło się z mojej strony .Mąż ,znęcał się nade mną psychicznie . Miałam swoje małe ambicje ,których nie pozwalał realizować i wiecznie krytykował . Dla mnie to było zbyt ważne , abym mogła się z tym pogodzić .Byłam ograniczana ,żyłam pod strachem .Teraz ,zrozumiał ale już za późno !

Tak dobrze bzyka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak dobrze bzyka? 😄

Tak . W tym temacie, nigdy nie mogłam mu nic zarzucić . W łóżku ,w pierwszym rzędzie zawsze dbał o to, abym ja była usatysfakcjonowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak . W tym temacie, nigdy nie mogłam mu nic zarzucić . W łóżku ,w pierwszym rzędzie zawsze dbał o to, abym ja była usatysfakcjonowana .

Gdyby nie seks byłabyś z nim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby nie seks byłabyś z nim? 

Widzisz , sprawa jest trudna .Wszystkiego tutaj nie napiszę ,bo nie chcę się całkowicie obnażyć ,chociaż i tak dużo o sobie powiedziałam . W realu jestem ostrożna .Życie mnie tego nauczyło .Może nie mam tej świadomości i gdyby nie ,udany seks to byłabym, bardziej nieszczęśliwa?Ale ,życie to nie tylko seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wspanialego seksu milosc nie jest potrzebna, wiedza to mezczyzni i kobiety, tylko dzieciaki wierza w takie bajki. W  dlugoletnich zwiazkach seks z kochana osoba bywa czesto "obowiazkiem", ktory jest w najlepszym razie nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 .Jest chęć częstego współżycia ,jest synchronizacja i wszystko co być powinno .

Bardzo cię proszę przy następnym wpisie zsynchronizuj spacje i znaki przestankowe. Najpierw kropka, potem spacja. Najpierw przecinek, potem spacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo cię proszę przy następnym wpisie zsynchronizuj spacje i znaki przestankowe. Najpierw kropka, potem spacja. Najpierw przecinek, potem spacja.

Zazwyczaj , piszę z komórki , bo tak mi wygodniej . Sprawdziłam w laptopie i nie wiem o co Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bardzo cię proszę przy następnym wpisie zsynchronizuj spacje i znaki przestankowe. Najpierw kropka, potem spacja. Najpierw przecinek, potem spacja.

Sorry ! Już się dopatrzyłam . Dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sorry ! Już się dopatrzyłam . Dzięki 🙂

Jeszcze masz zbędne przerwy. Patrz przed kropką i przed wykrzyknikiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze masz zbędne przerwy. Patrz przed kropką i przed wykrzyknikiem 😉

Teraz , jest dobrze , inaczej nie będzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz , jest dobrze , inaczej nie będzie . 

Hahaha no nie mogę, nie jest dobrze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha no nie mogę, nie jest dobrze 😂

Hahaha no nie jest , ale ja inaczej nie potrafię 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha no nie jest , ale ja inaczej nie potrafię 😂

Po "jest" stawisz przecinek i dopiero spację, przerwę. 

Teraz przecinek jest tak: Olimpia , Olimpia

Ma być tak: Olimpia, Olimpia

Kumasz? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po "jest" stawisz przecinek i dopiero spację, przerwę. 

Teraz przecinek jest tak: Olimpia , Olimpia

Ma być tak: Olimpia, Olimpia

Kumasz? 🙄

Oj kumam, kumam. Tak, tylko się droczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj kumam, kumam. Tak, tylko się droczę.

Jeszcze się droczysz stawiając zbędne przecinki. Ale to z powodu równowagi w przyrodzie. U mnie jest przecinkowy deficyt 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeszcze się droczysz stawiając zbędne przecinki. Ale to z powodu równowagi w przyrodzie. U mnie jest przecinkowy deficyt 😆

To, celowo, aby, pokazać, że potrafię 😃 Deficyt przecinków u Ciebie zauważyłam ale z grzeczności, nic nie mówiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×