Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Dyte
MUSIMY OPIC NASZ OKRES DZIEWCZYNY :-)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super klaudio ze dostałaś okresu!! ciesze sie razem z Tobą ja tez w końcu dostałam:) dyte masz racje musimy to kiedys opić:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
u kochane hehehhe to kiedy opijamy nasze kochane okresiki które czasami jak dostajemy to je kochamy??!!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
hehehe wiecie jaki mam dzisiaj apetyt heheheh .. jak nigdy hehehe... ale cio tam wazne ze jest okres hehehe jupi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hihi jakie wszystko jest nagle kolorowe nie??:-):-) jedna ,,ciotka" tyle radosci przynosi:-) taaak trza to opic!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
stawiam jako pierwsza :-)))))))))))))))) piwo piwo piwo piwo piwo piwo :-))))))))))) komuś nie postawiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
super:-)dobry browarek!nastepna kolejke ja stawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heheh nio to teraz ja stawiam piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko piwko chyba dla kazdego starczylo;p ehhehe ale bedziemy pijane;p;p i wogle jake humorki mamy hehehe;p ahh ten OKRES czasami go kochamy:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
tak z rana juz piwo stawiasz:-) ja sie upilam juz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stawiam i to dwie kolejki żeby się pożądnie w głowie zakręcieło chociaż mi już sie kręci:) pozdrawiam wszystkie pijane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
ah jak fajnie sie w glowce krecilo wczoraj hheheheh..;p super jest sie czuć fajnie tzn... super miec okres.;p hehhe mi sie juz skonczyl mialam go 5 dni hehehe jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W trakcie naszego seksu pękła prezerwatywa. Oczywiście chłopak skończył we mnie. To byl mój 6 dzień cyklu. Wiem że prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Dodatkowo zażyłam postinor w 9 godzin od stosunku. Chłopak mnie pociesza, że nic z tego na pewno nie wyniknie, ale ja bardzo się boję. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez trwał nie całe 5 dni.. dziś sie skonczył... teraz czekamy na następne okresy dziewczyny... do Midzena---> myślę że wszystko jest ok i nie ma się czym przejmować był to twój 6 dzien cyklu no i wzięłaś postinor bardzo szybko który napewno juz zaczyna działać.. także nic sie nie martw tylko czekaj na okres... moze sie spóźnić jak to po tych tabletkach to jest normanle takze głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
MIDZENA!! niemasz czym sie martwic!! naprawde,postinor wzielas szybciutko wiec totalny luz dziewczyno:-);-) wiemy cos na ten temat bo same to przechodzilysmy:-) wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Midzena ---> przede wsystkim niedenerwuj sie wiem ze wsztko bedzie dobrze uwierz nam... przechodzilysmy przez to samo... sluchaj po 6 dniach po wpadce zrob sobie tes ciazowy no nawet po 8 zrob ok... tylko z rana ok.. i zobaczysz ze bedzie wsio dobrze.. nie stresuj sie kochana bo to opozni okres tylko.... nie bedziesz w ciazy wzielas bardzo szybciusio postinor uwierz buzka 3maj sie cieplusio buziaczki... A my kobitkki czekamy na 3 okresik po postinorze:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hehe no to czekamy:-) moj juz zaniedlugo.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ZALAMKA cholero;-) zkad ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mozna wywołać jajeczkowanie dobrym seksem :P mam nadzieję, że nie będę miała teraz dzidziusia... Na innym forum wyczytałam ze postinor uszkadza płód. Ale to chyba nie jest prawda co?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
radio---> hym.... nie bede tu pisala skad jestem ale jak chcesz to zostaw mi tu swoj nr gg.. a ja sie do Ciebie odezwe tak po 17 ok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
a i ja 3 okresu powinnam dostać 9, 10 kwietnia:* hehehe nio zobaczymy czy dostanie hehehe..;p;p;p Midzienka--> bedzie dobrze zobaczysz;p nie martw sie.. nie mysl o ciazy bo jej nie bedzie zobaczysz;pPozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
tzn moze wplynąc na niego. ale raczej go zwalcza. gratuluje wszystkim i wesołych swiat rzycze szczegolnie zeby byly SPOKOJNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
to moze zpiszemy sie na naszej klasie??jestes tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
radio wolalbym gg na poczatek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hehe jak chcesz:-) to napisze jutro,bo ja siedze u siostry na kompie i na jej gg:-) ja u siebie niemam w domu,nie dorobilam sie jeszcze komputera hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
albo mozemy zostac anonimowe jak wolisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana. Miałam nadzieję, że w ciągu 3 dni będę miała plamienie, ale niestety, żadnych widocznych skutków działania postinoru. :( Nie czuję nic, ani bólu brzucha, ani piersi... Chyba zwariuje przez okres Świąt ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kobiety które po postinorze krwawiły brały go w okresie owulacyjnym? Tak sobie pomyślałam, że może ja nie krwawię, bo po miesiączce ścianki mojej macicy nawet się nie zdążyły odbudować. Ale nie wiem. Przeżywam taki stres, że nie myślę logicznie :( Przecież to był dopiero 6 dzień cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wcale nie musisz mieć
krwawienia! Skąd ten pomysł? Miesiączka może wystąpić w normalnym terminie lub nawet się opóźnić i wcale to nie oznaczana, że postinor źle zadziałał. To nie jest powód do zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wcale nie musisz mieć
Postinor wcale nie musi dawać jakichś widocznych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
Midzena--- kochana ja nie maia zadnego krwawienia po postinorze jego nie musi wcale byc to tez jest skutek uboczny kochan nie steresuj sie tak bo to nie bedzie dobra dla twojego ogranizmu nie wiem zajmij sie czyms .... nie stersuj sie tak uwierz mi na slowo ja tez nie mialam krwaienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×