Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Anikuniku
Ropuszy, zróbcie test i finał. A co dalszego zabezpieczania się, to ja wybieram wstrzemięźliwość. Tyle męczarni i bólu co przeszłam ostatnio (i na dodatek wciąż nie wiadomy efekt), skutecznie mnie zniechęciły do seksu. Myślę, że na dłuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalan pomocy
rzpusza..czy jak tam ci... ja tez miala taki problem czekałam na 3 okres i go dostałam ale po tyg. i juz teraz jestem szczesliwa.. hehe jesli tak jak mowisz jesli nie zaliczyliscie innj wpadki to wyluzuj bedzie dorze niceolenka ja tam nadal gumki ale przed wytryskiem on z emnie wychodzi a po tem i tak jeszce dla bezpieczenstwa sprawdzamy gumke czy nie pekła jakims cudem znowu... ehhhh my kobiet to mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hej zalamka fajnie ze dostalas nastepny:-) juz mozesz byc totalnie spokojna;-)nie??? ja wybralam tabletki anty,juz drugie opakowanie biore ale co stego dostalam wstretu do sexu hahah i dobrze mi z tym narazie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
W pierwszym trymestrze dochodzi do zagnieżdżania się jaja płodowego w błonie śluzowej macicy.Może to spowodować lekkie bądź śladowe krwawienia/plamienia, które jednak często nie niosą ryzyka ani dla matki ani dla płodu i zazwyczaj nie mają znaczenia dla dalszego rozwoju ciąży. choroby szyjki macicy lekkie krwawienia w pierwszych tygodniach ciąży mogą być spowodowane zmianami hormonalnymi u kobiety również lekkie krwawienie może być spowodowane wysokim poziomem estrogenów w ciąży. lekkie krwawienie może być spowodowane przemęczenie, zbyt aktywnym trybem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentlik
mialam sytuacje gdzie musialam zazyc postinor.po tyg dostalam plamienia, potem okres przyszedl 2 dni wczesniej. i wlasnie w 3 dniu tego okresu kochalam sie z chlopakiem.zawsze miala regularne okresy wiec seks bez zabezpieczenia w czasie okresu byl bezpieczny.tylko jest ten problem ze zapomnialam o postinorze:( czy on moze przesunac owulacje w nast. cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentlik
blagam niech mi ktos odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
dlaczego uwazasz ze seks podczas okresu jest bezpieczny?przeciez wtedy tez mozesz zajsc w ciaze..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heja radiio ja tez sie ciesze i to bardzo... heheh nio juz teraz jestem spokojna ja powiedzilam z enei bede si etrula tabsami jesli on ma ochote si epokochac to tez musi pocierpiec...;) ja tez mam wstret do sexu i tez sie ciesze... ale on czasami nie moze tego zrozumec od tej wpadki kochalismy sie dopiero 3 raz heheh juz minely 3 miech wiec wiesz;p heheheheh ale co tam jak mu nie pasi to niech sobie znajdzie inna pozdrawim buzka a podczas okresu rowniez mozna zajsc w ciaze ...pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
no wlasnie;-)ci nasi mezczyzni musza to zrozumiec;-)ale nie zawsze chca..,hehe pozdrawiam zalamka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Załamka! Fajnie, że już Twój strach minął :) Pozdrawiam serdecznie i trzymaj za nas kciuki :D i nie zaliczaj wpadek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
W życiu jeszcze nie przyszło mi do głowy kochać się w czasie okresu. Toż to ani romantyczne, ani higieniczne, ani przyjemne... Ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
recepte dostałam od internisty jestem po zażyciu tych pigułek i nic takiego w sumie mi nie było poza tym że miałam przeszklone oczy i czułam się jakby mnie wsadzono na karuzele i odpalono. jak realizowałam recepte to tylko panie 2 sie na mni epopatrzyly dziwnie ale nic nie komentowaly.... u mnie tez gumka poszla sie bujać. jak narazie czuje lekki bol w dole brzucha i mam nadzieje ze nie skonczy sie to wszystko ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentlik
nie pytam czy dla ciebie jest to higieniczne czy estetyczne :o zadalam inne pytanie. dla mnie zawsze to bylo bezpieczne mam regularny okres i robie tak juz od lat. tylkop boje sie o ten postinor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
mentlik ale czy ty po zazyciu postinoru w pierwszy okres sie kochalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentlik
wlasnie, niestety tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
ayra!!nie martw sie nie bedzie ciazy;-)NAPEWNO.dostaniesz plamienie a potem okres,ktory moze sie spoznic;-)tak najczesciej bywa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
Jak narazie nie panikuje - pewnie dopiero zaczne hehehe jedno jest pewne ze po pierwszym plamieniu od razu lece do ginekologa wole wiedzieć od razu co się dzieje niż zastanawiać się czy jestem czy nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
heja radio hehhe masz racie;) nioa ja nie mialam plamienia jak juz wiecie bo pisalam wczesniej dostalam regularnie okresu i wlasnie teraz mam 3 okres po zazyciu postinoru i jestem szczesliwa i wam dziewczyny radze sie nie stresowac bo jak wzielyscie tabsy to bedzie wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
wiecie ja taka małą dygresje chcę dodać odnośnie naszych lekarzy i całego państwa i tego co oni wymyślają na temat ankoncepcji przed i po - Jak byłam w Hiszpani to tam tabletki antykoncepcyjne mozna kupic bez recepty tak samo tabletke 72h po i nikt nie robi problemow nikt si enie patrzy jak na zbrodniarza jedynie sie pytają kiedy ostatni raz sie bylo u ginekologa a u nas to takie nie dosc ze tabu to jeszcze pruderia bo tylko tak moge okreslic te wszystkie wielkie panie dr i mgr w aptekach ktore patrza karcacym wzrokiem i cmokaja lub krzycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
kto cie ma cmoknac w tylek??pijesz do tematu powyzej??czy moze my mamy to zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka totalna pomocy
jesli ktoś chce pogadać ze man prywatnie to zapraszam wysylać mi e-malie na adres niunia_slodziusia19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Naprawdę, dostęp do antykoncepcji lepszej niż gumki w naszym kraju to paranoja jakaś. Kraj katolików - obłudników. Jestem siódmy dzień po tabletce i czekam na jakiś okres albo plamienie chociaż, bo na razie nic i dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wziełam proawdłowo postionr
i dzisiaj mam bobasa także polecam - super metoda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
to jest to właśnie nie pełne 100% - to dobrze że tak do tego podchodzisz no ja nie chciałabym mieć bobasa oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wziełam prawidłowo postinor
chciałam sie wczesniej przygotowac do bobasa a była szansa, że mogł sie poczac tak z zaskoczenia dlatego postanowiłam dac sobie jeszcze troche czasu i pobiegałam po postinor - wziełam 1 tabletkę po 3godz!! od stosunku i prosze bobasek :) Jak widać gwarancji nie ma nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
To znaczy że jednak jesteś w ciąży?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Mam nadzieję, że pojawiłaś sie na tym forum aby nas nastraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wziełam prawidłowo postinor
nie ja już urodziłam - 3 miesiące temu i teraz mam ślicznego dzieciaczka. Absolutnie nie chce was straszyć ale jestem jednym z tych przypadków gdy okazuje się, że 99,9% to jednak nie wystarczy :) Nie martwcie się dziewczyny nie znam innych (poza sobą przypadków) moja Pani gin też się zdziwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Ojej, jesteś kochana, że kochasz dzidziusia i się go nie pozbyłaś... A nie zaszkodziły te tabletki dzidziusiowi, zdrowy jest? Duży się urodził? No bo jak już będzie dzidziuś u mnie, to żeby był zdrowy i piękny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wziełam prawidłowo postinor
nic mu się nie stało, urodził się zdrowy i śliczny. Pani gin powiedziała, że to wyjątkowo silne plemniki mnie zaatakowały (hehe). Jeżeli pomimo, że wziełas postinor bedziesz w ciazy dziecku nic nie grozi - nie martrw się!!:) Poza tym ja jestem normalnie niespotykanym przypadkiem. Jeżeli się wezmie prawidłowo to praktycznie nie ma szans na dziecko także uszy do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×