Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Ayra
wcale nie musisz dostac tego plamienia to sa tylko skutki uboczne - mozesz po prostu dostac okres tak jak ja w moim przypadku bylo to 5 dni przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
aha, ok dzieki wielkie, wiec niech szybko juz przychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Też mam ten problem. Seks bez zabezpieczenia w 35 dniu cyklu czyli teoretycznie w bezpiecznym terminie...tylko że nie mam pojęcia ile będzie trwał cykl - raz 33 dni, raz 38 a czasem 60 dni. Spanikowałam i kupiłam postinor. Pierwsza tabletka po 50 godzinach następna 12 godzin później. Mija 5 dzień od zażycia tabletek, nie miałam żadnych skutków ubocznych, czekam na jakieś krwawienie ale czytając wasze wypowiedzi już wiem że to nie jest normą.... Mogę tylko czekać co mnie denerwuje i dobija dopiero za tydzień mogę zrobić test. To będzie najdłuższy tydzień w moim życiu!!!! Mam nadzieję że tabletki zadziałają. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
ja wzielam w 45 h po, a ginekolog powiedziala ze mam wziasc dwie odrazu, hmmm inaczej niz w ulotce, ale mam nadzieje ze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka30: Ja też dopiero za tydzień kupuję test... I również to będzie najgorszy, najdłuższy i najbardziej stresujący tydzień w moim życiu. W moim przypadku to był 13 dzień cyklu ;/ więc moja sytuacja jest o wiele gorsza (jeśli Cię to pocieszy ;/) 3majmy się razem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Pocieszy mnie dopiero okres lub jedna kreseczka na teście;-) Ale trzymam kciuki....za siebie i za Ciebie też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniK
a ja cholerka dalej nie mam okresu po tym shitcie;// chyba idę jutro jeszcze raz po test, mimo iż robiłam jeden w ubiegły czwartek i był negatywny.. no ile można nie mieć okresu?:( bo ja już nie mam 8 tydzień od czasu krwawienia po postinorze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CofnąćCzas ja też byłamw dniach płodnych - 12 dc... bardzo dobrze wiem co teraz przechodzisz,, ja juz mam 15 dni za soba tego wielkiego stresu.. jesli dziś sie nic nie zmieni to chyba jutro zrobie test... paniK idz do gina.. nie pozostawiaj tego tak sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
6 dzień po postinorze i nadal nic....Ja chcę mieć okres!!!!!!!!! Z nerwów już mam mdlości i wmawiam sobie że na pewno jestem w ciąży:-( Kusi mnie żeby już zrobić test ale wiem że to bez sensu bo może być niewiarygodny. Z drugiej strony boję się go zrobić bo teraz ciągle mam nadzieję że jednak w ciąży nie jestem a jak zobaczę te dwie kreseczki to już wszystko będzie jasne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
poza tym po postinorze wcale nie musisz dostac od razu okresu mozesz go dostac normalnie w cyklu albo ci sie spozni albo bedzie wczesniej co do dziewczyn ktore nie maja tak dlugo okresu juz do ginekologa marsz przez stres tez wam moze sie opozniac poza tym moga byc inne przyczyny i nie koniecznie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
moze i latwo sie mowi idz ale ja bym poszla jakby mi sie spoznial bolekarz moze od razu stwierdzic ciaze lub ja wykluczyc a nie ciagle siedziec i sie zamartwiac ciebie jeszcze ok rozumiem bo ci brakuje do okresu kilka dni ale dziewczyn ktorym sie spoznia juz tyle czasu w ogole nie pojmuje a siedziec i czekac - na co to komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Ja też nie mam a to już tydzień jak wzielam tabletki...Test zrobię w poniedzialek - dwa tygodnie po fatalnym wydarzeniu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
biedronka a kiedy masz miec termin okresu?? moze zaczekaj do tego dnia i zrob chociaz w sumie jak minal ten czas po ktorym test bedzie wiarygodny moze to cie uspokoi smutek plamienie moze byc zapowiedzia okresu ja w 2 miesiacu np jak juz bylam po 1 okresie mialam 10 dni przed terminem plamienie i i niewiedzialam czemu a pozniej normalnie eh ile nas tu tyle bedzie pomyslow i odpowiwedzi bo kurcze mimo ze wszystkie jestesmy kobietami tokazda ma inny organizm i inaczej reaguje trzymam za was kciuki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Ayra - nie wiem kiedy ma być termin bo mam nieregularne cykle. Ostatnio od 33 do 38 dni ale bywalo że byly dluższe dlatego nie mam co liczyć kiedy powinnam dostać okres bo w moim przypadku to się nie sprawdzi. Wypadek zdarzyl sie w 35 dniu wiec teoretycznie nic sie nie powinno stać ale kto to wie??? Test zrobię po 14 dniach czyli powinien być już w miarę wiarygodny...Póki co mija 44 dzień i jedyne co mi pozostaje to czekać. Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa17
ej dziewczyny zarzyłam te ,postinor duo i nie wiem co dalej jakie powinnam miec objawyy jak nie byłam w ciązy a jakie objawy jak byłam ale juz nie jestem:Ddziewczyny pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
a ulotke to gdzie posialas czytalas ja w ogole?? poczytaj o ubocznych skutkach wcale nie musisz ich dostac poza tym jak zarzylas w ciagu 72 godzin nie musisz wcale byc w ciazy 72h potrzebuje plemnik na dotarcie do jajeczka aby je zaplodnic do tego wszystko zalezy w ktorym dniu cyklu bylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
hmmm jestem 3 dzien po postinorze i jak narazie nic, zadnych skutkow ubocznych, jedynie od czasu do czasu mam jakby skurcze w podbrzuszu. tak mam przewaznie przed okresem na jakis tydzien przed nim, wiec moze wszystko przyjdzie w terminie. i nie potrzebnie sie stresuje .buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
A u mnie nadal nic:-( czekam do poniedzialku i robie test.....Już zaczynam świrować - mam wizję siebie z dzieckiem na ręku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mie nadal bez zmian i jeszcze tempka rośnie,, dziś skok o kolejne 2 stopnie,, :((((( zaczynam panikowac na maxa,, ciągle tylko plamie,, gdzie ten okres do diabła,, wrrrrrr.. dzi spo 6 naliczonym bocianie przestałam liczyć,, niech juz prrzyjcie @,, to wtedy bede spokojnie mogła zacząc starania o dzieciątko z moim partnerem.. biedronka30 spokojnie,, doczekamy sie na nasze kochane ciotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmutekZawieszonyKamykamiUrzęs ja po postinorze plamiłam 4 dni i dopiero potem dostałam normalny okres, więc się nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
SmutekZawieszonyKamykamiUrzęs - trzymam Cię za słowo odnośnie doczekani sie @ A jak nie to mogę Ci podrzuć moje maleństwo???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej bez okresu i bez pewności. w środe robię test. nie mam już siły nawet o tym myśleć. własciwie to na nic nie mam siły. stes już minął, teraz zostało tylko pogodzenie się z losem. bo w końcu trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny (błędy). ... 3mam kciuki nadal dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
hejunia dziwczyny wzielam tableteczki w sobote jakies 15 h po ty jak pęka ta cholerna gumka, 3 dni przed jajeczkowaniem (dziewczynka by z tego byla jak nic :) jak narazie czuje sie dobrze, skutków ubocznych 0, no i stresu tez nie duzo, bo przeciez w pore zazyty, ale jak okresu nie dostane w terminie to chyba zwariuje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam problem i chciałabym, abyście mnie jakoś pocieszyli, albo pomogli rozwiać moje wątpliwości. Niedawno kochałam się z chłopakiem i niestety gumka pękła w środku, gdy on wyjmował, tryskała sperma... Pojechaliśmy od razu do ginekologa i 1,5h po stosunku przyjęłam pierwszą tabletkę Postinor Duo, a kolejną 11h 40 min później... Drugiego i trzeciego dnia miałam straszny apetyt na jedzenie wszystkiego co było pod ręką.... (Nie wiem, może to na skutek nerwów)... Od połknięcia tego leku boli mnie podbrzusze, odczuwam senność i bolą mnie oczy. Znajomi mi mówią, że mam oczy jak bym ćpała... Od kilku godzin nie widzę wyraźnie, jak przez mgłę... Przeczytałam w necie o wielu przypadkach u ludzi po zażyciu tych tabletek. Boję się jedynie, że tak jak w jednym przypadku, Postinor nie zadziała i będę w ciąży, a tego bym narazie nie chciała, bo całe życie mam jeszcze przed sobą i wiem, że narazie nie jestem przygotowana na bycie matką. Ta sytuacja wiele mnie i mojego chłopaka nauczyła i dopiero teraz wiemy jaką głupotę popełniliśmy, ale jak to się mówi- za błędy się płaci... Teraz nie wiem co mam ze sobą zrobić;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×