Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Dinuś
Żyję... Nie miałam czasu ostatnio myślec o sobie. W przyszłym tygodniu zadziałam. Martwie sie. Na pewno coś mi jest..moze terbiel mi sie odnowiła :( Kiedys miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
smutek bedzie dobrze dinus normalnie mam ochote ci becki spuscic marsz do lekarza!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
odczekaj potrzebne dnii zrob test a potem do ginekologa zyjesz teraz w stresie i moze ci sie okres spoznic trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Trzymam za Was kciuki dziewczyny,sama też brałam Postinor w ta sobotę i mam schizę jak cholera.18/19 dzień cyklu "wtopa" gumka pękła.Na drugi dzień wzięłam tabletki i teraz czekam tak jak Wy na @ która mam dostać 26.06.Oszaleje z nerw,staram się o tym nie myśleć,ale kurcze,no nie da się,choćbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero jutro idę do gina. Boję się, że go nie będzie albo nie przepisze mi tej tabletki... Nie wiem co mam mu powiedzieć... Boję się. Nie wiem co mam zrobić dalej. Nie chce mi się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
powinien ci przepisac jak nie to kazdy jeden lekarz pierwszego kontaktu ci przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
cofnac czas;normalnie powiedz mu ze pekla prezerwatywa,i powinien ci przepisac,przepisuja postinor normalnie.zadko sie zdaza ze nie chca.aler tak jakpisze kolezanka powyzej,powinien ci przepisac kazdy lekarz pierwszego kontaktu.glowa do gory,nie stresuj sie bo bedzie ok.pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniK
ja wzięłam postinor i po ok 7 dniach dostałam krwawienia, które trwało 6 dni i od tamtej pory do dziś czyli przez 7 tygodni nie mam okresu;/;/;/ robilam wczoraj test i wyszedl negatywny i w ogóle czuję się jak przed okresem od dłuższego czasu, ale nic nie przychodzi.. :( zaczynam się już tym denerwować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoOoL
a ja już po 3 okresie :)) i powiem szczerze z eokres mi sie troszke rozregulował ;] ale mi to nie przeszkadza ;] wrecz przeciwnie bardzo sie z tego powodu ciesze :) bo juz za 6 dni jade na wakacje i mialam dostac tam okres;] a przez te tabletki bede juz po :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no ja tez juz teraz po 3 ;) zreszta bylam u ginekologa po tabletki anty i ona juz mowila ze jest ok mi okres poza tym ze dostalam go po posti 5 dni przed czasem sie nie rozregulowal wrecz przeciwnie chodzi jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun20
hej wszystkim. mam pytanie. nie kochales sie z dziewczyną lecz poprostu całowalismy sie było namietnie i wogole. ona na koncu masturbowała mnie i polecialo jej na brzuch, ona nie była naga miała na sobie spodenki i majtki, chyba nie było stycznosci z jej narządami. czy mam jakis powod do zmartwien ?? pozdrawiam i prosze o odopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa mocno śmierdzi
sun - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun20
17, a dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
;-) synu a jak ciebie rodzice zrobili????przez spodenki i majtki?????hiiiii niemasz sie czym przejmowac,napewno nic sie nie stalo.do zaplodnienia dochodzi przeciez w inny oczywisty sposob.GLOWA DO GORY.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisał... Minęły dwa dni, żadnych skutków ubocznych, nic z tych rzeczy. Tylko cały dzień spałam. Jak narazie to ciąglę się boję i stres nie mija, bo wzięłam ją dopiero po ok. 58 h ;/ czekam na okres. Niedługo robię test... ;( radio i Ayra: dziękuję. SmutekZawieszonyKamykamiUrzęs: 3mam mocno kciuki. nie martw się.. (wiem, że to nie jest proste,ale czuję że będzie dobrze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
ja tez nie mialam jako takich skutkow ubocznych jedynie w glowie mi sie kolowalo. na pewno zadziala ;) trzymam za ws kciuki wiem ze latwo mowic nie stresujcie sie hmmm sama tez sie stresowalam jak zarzylam ta pigulke bo nie chcialma miec wtedy dziecka a mialam plodne dni i bylo wielkie prawdopodobienstwo ale glowa do dory dziewczyny to dziala i na pewno bedzie dobrze dinus jak tam twoja sytuacja poszlas w koncu do lekarza?? bo ja normalnie zaczynam sie o ciebie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
trzymam kciuki za was,napewno bedzie dobrze. COFNAC CZAS;nie stresuj sie bo to nie potrzebne NAPRAWDE!!wzielas postinor na czas,bedzie ok;-)wiele z nas tak samo to przezywalo,poczytaj nasze wypowiedzi wczesniejsze....bedzie wszystko ok zobaczysz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
zgadzam sie z radio - przeciez moja pierwsza wypowiedz dotyczyla tego czy lekarz internista moze mi przepisac postinor a pozniej to juz relacje ;) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
akiedy masz przewidywany termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
hej dziewcztny, mialam wpadke 26 dnia cyklu ( zeszla sobota) i postinor wzielam w poniedzialek. okres mam dostac w sobote 28.06. i takie pytanko mam, czy to krwawienie ktore ew sie pojawi to juz bedzie okres czy krwawienie. stroszke sie stresuje, bo jeszcze w sobote mam obrone a niezaczelam z tego wszystkiego sie uczyc;) dzieki za onfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayra na dniach,, cykle mam 28-30 dniowe,, zalezy kiedy wypadnie owu.. pozostaje czekanie i wypatrywanie małpiszona majuskaaaaa zalezy ilu dniowe masz cykle.. jesli 30 dniowe to spokojnie nic nie powinno się wydarzyć.. choc Natura bywa przewrotna... spokojnie ucz się i nie mysl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
SmutekZawieszkony u mnei cykl przewaznie trwa 32-33 dni i to dosc reguralnie, wiec mam nadzieje ze bedzie ok, dzieki. a jak z tym krwawieniem, bo ginekolog powiedziala ze okres moze sie opoznic albo przyspieszyc, tylko nie powiedziala o ile moze sie opoznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×