Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość on17
dyte napewno nie w 100% kazdego dnia. Każda godzinna jest cenna im wczesniej wezniesz tym lepiej. % z kazdym dniem spada moze nie o dużą ilosc tych % ale jednak spada i tez dlatego sa 2 tabletki. Gdyby jedna była 100% dobra w ciągu tych 72 h to po co była by druga?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no sa 2 tabletki ale ta 12 to tez juz tylko chyba jako wspomaganie dzialania tej 1 bo jednym ze skutkow ubocznych moga byc wymioty po zazyciu 1 wtedy natychmiast trzeba wziac 2 poza tym pracenty spadaja i nie ma czegos takiego jak 1005 jest tu przypadek gdzie jedna z dziewczyn wziela postinor w ciagu 72 h i ma dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris2025
Ja właśnie dostałam 2 okresu po p-d. Moje nowe zabezpieczenie też podobno działa prawidłowo tylko nie wiem czemu mój okres trwa już 8 dni i końca nie widać do tego krwawie jak zarżnięta świnka hehehe. Ale widocznie takie są uroki spiralki mam nadzieje że pomału się wszystko poukłada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
fajnie masz noja czekam teraz na 2 okres eh cos mnie pobolewa brzuch ostatnio i w cale mi sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
puk,puk....juz nikt tu nie zaglada?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
ja caly czas zgladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio tez bo rowniez mialam problem... kochalam sie z moim chlopakiem i pekla nam gumka.to bylo dzien po tym jak skonczyl mi sie okres :/ nie wiem jakie jest wtedy ryzyko zajscia w ciaze ale wolelismy nie sprawdzac.zalatwilismy sobie postinor duo.strasznie sie wchalam przed wzieciem pierwszej tabletki gdyz tyle sie o tym naczytalam ze bylam przerazona!!....no ale w koncu ja wzielam.to bylo jakies 36 h \\\"po\\\".jak narazie nic sie nie dzieje....za pare godzin wezme nastepna tabletke.mam takiego stracha ze masakra.tym bardziej ze to moj \\\"pierwszy raz\\\" z tymi tabletkami....ale od tego myslenia i czekania chyba zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
LoooooooooooooooL;niemasz sie czego bac,bedzie ok jezeli po pierwszej nic ci nie jest niebylo wymiotow to bedzie dobrze.oczywiscie te tabletki same w sobie to nic dobrego bo to konska dawka hormonow ale coz...czasem trzeba po nie siegnac ale nie za czesto;-) ja juz je bralam dwa razy i to miesiac po miesiacu.objawy mialam takie jak w ulotce pisze tzn.plamienie i bol piersi ale jest ok.rozregulowaly mi okres,ale z czasem wszystko wroci do normy.pozdrawiam i nie martw sie.bedzie ok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
I jak tez wchodze czasem, zaglądam :D Dziewczyny wybrałam 2 op tabletek (bajka) po posti śladów już nie ma, teraz tylko czekam na okres powinien być za jakies 3 dni ale ja się nie stresuje. Będzie co ma być :) POozdrowienia dla radio :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
ja tez wchodze teraz czekam na 2 okres eh i mam stresa - jak pisalam we wczesniejszych wypowiedziach ja wzielam 1 tabletke po 32 h nic mi nie bylo tylko kolowalo mi sie w glowie ale okres dostalam 5 dni wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... no druga tabletke bralam przed snem...przez chwile mialam \"bombe\" na bani :P i nic...zasnelam...rano sie dobudzic nie moglam...budzilam sie i znowu zasypialam.nie wiem czy winic za to moge te tabletki...bo mam malo witamin w organizmie i czesto jestem bardzo zmeczona...ale jak narazie nic mi nie jest.ale skoro mowicie ze nie mam sie czym martwic :D hmmm jeszcze jedno...bo niedawno skonczyl mi sie okres (pare dni temu) w przeciagu kilku dni powinnam dostac plamienia o ktorym byla mowa na ulotce..?? a pozniej normalny okres.bo ja mam dosyc dziwny przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2025
Plamienie wcale nie musi wystąpić, to tylko skutek uboczny i możesz odrazu dostać normalnego okresu. Tak było w moim przypadku. Teraz jest ok i bardzo się ciesze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no wlasnie zawroty bole piersi brzucha i plamienie to efekty uboczne ktore wcale nie musza wystapic i mozesz dostac okres w terminie albo ci sie spozni albo dostaniesz wczesniej wiec sie przygotuj i glowa do gory bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie :) odrazu sie lepiej poczulam...bedzie dobrze ^^ a jak nie to trudno jakoś przezyje :P jak bede miala jakis watpliwosci z przyjemnoscia skozystam z waszych porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
13 kwietnia do 16 miałam krawienie po posti i teraz cisza... nei wiem co jest martwie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
dinus nie martw sie moglo sie przesunac wszystko bedzie ok ja teraz dostalam 2 okres i najpierw si eucieszylam teraz klne z bolu po postinor rozregulowal mi sie cykl a tabletke wzielam po 32h gdzie mialam dni plodne glowka do gory na pewno dostaniesz bo teraz stres odliczanie dni tez moga wplywac na to ze ci sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Tyle dni juz mineło ;( NIe wiem. BArdzo sie martwie. Tak stresuje sie bardzo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no i przez to ze tak bardzo sie stresujesz to ci sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
zaraz minie dwa tygodnie ;( Nie mogę już ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 wzielam druga tabletke...a 25 dostalam okres...jak sie okazalo jednodniowy :| teraz to juz wogole nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz nic
Dinuś jak tam? ja mialam po posti krwawienie 12-15/16 i do tej pory nic, cisza... :/ a Ty dostalas juz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz nic
*12-15/16 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
jA AK SAMO ! OD 13 DO 16 MIAŁAM KRWAW PO POSTI A TERAZ CISZA... MINEŁO JUZ POŁTORA miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Ty też tak długo czekasz :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz nic
Dinuś ja też :( czyli jesteśmy w podobnej sytuacji... ehh... trzymam kciuki zebysmy obydwie szybko dostaly okres... :( ja to sie strasznie stresuje... robilas test? ja sie boje i tak czekam na ten okres... ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Nie robiłam. Też czekam i nie moge się doczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz nic
jestem z Tobą... licze na to ze wszystko jest OK... wkoncu wzielysmy ten postinor! napisz od razu jak dostaniesz okres... mam nadzieje ze to wszystko przez stres, ze dostaniemy w koncu tego okresu i nie bedziemy w ciąży... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Jaki człowiek jest egoistyczny :( U mnei to była taka historia ze wydawało mi sie ze nic nie pękło... tylko wszystko było mokre...i nie wiadomo co to było...wiec byłam spkojna ze ok bedzie wszystko... a tu teraz nie ma okresu..nie wiem co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
Dinuś??? jak to nie wiesz czy pekła??? nie sprawdziliscie ??? nie widzieliscie pekniecia??? ale spokojnie postinor działa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×