Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość Ayra
pełna nadzieji w matce polce jest pani doktor brot moja kuzynka ja bardzo poleca ;) co do braku objawow po tabletkach powinnas dostac okres normalnie ja dostalam nromalnie zreszta krwawienie po tabletkach jest jednym z tzw efektow ubocznych co pisze w ulotce nie kazda dziewczyna tak ma ja mialam tak jak piszesz skurcz jakis bol w podbrzuszu i okrres dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieii
dr brot tak? nio oki.bardzo dziekuje:) nio to oki to juz sie mniej boje i musze zadbac o siebie bo ostatnio za duzo przeszlam..:(( nio a tobie zycze wszystkiego co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOL
ok dzieki :)) mam nadzieje ze tez dostane normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikuniku
Ayra! Mamy chyba bardzo podobne organizmy! Ja właśnie też dostałam swój okres! 5 dni przed czasem, ale bardzo się cieszę, ze 5 dni przed czasem a nie 5 dni po czasie, bo w trakcie oczekiwania pewnie bym się zadręczała i przez to by się jeszcze opóźniał i bym sie tak zapętlała i zapętlała... A tu taka niespodzianka, najpierw nieśmiało kilka plamek, no a teraz to już konkretnie, z bólami jak co miesiąc. Więc u mnie juz raczej po kłopocie. Ale zajrzę do Was jeszcze kiedyś dziewczyny, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
nom na to wygląda jak jak tylko sie przebadam to tez dam wam znac co i jak i wypytam tez lekarki o wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeoarr
siemka ;* zażyłam postinor po 20h po stosunku i nie ma zadnych objawow od czasu do czasu zaboli mnie brzuch. za tydzien mam dostac okres ale nie jestem pewna czy go dostane...boje sie z emoge byc w ciazy, bola mnie piersi tak jak przed miesiaczka... możliwe ze jest wszystko ok i dostane miesiaczke?? nie mam sie obawiać ciązy? PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDŹ BO STRASZNIE SIE BOJE :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
witaj;po zarzyciu postinor duo bola piersi,sa tkliwe tak pisze w ulotce nawet i to jest prawda,nie boj sie dostaniesz okres i mozliwe ze nawet przed czasem:-)mozesz tez miec plamienie ale nie koniecznie,bedzie ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
dokładnie ja zażyłam po 32h i miałam objawy jak przed okresem i zero plamienia dostalam okres o 5 dni za wczesnie ;) wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja miałam takie cholerne bóle już od tygodnia a dziś dostałam okres :D Trzymam kciuki za resztę dziewczyn. raczej nie będę się tu już pojawiała. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, szczególnie radio i załamkę. Ps, zeszłam się znów z chłopakiem, na długi weekend jedziemy do Zakopca. :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no no to gratuluje tylko nie szalejcie w tym zakopcu bez zabezpieczenia ;) a ja bede sie pojawiac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeoarr
no to super :)) bardzo mi pomogłyscie ;] juz sie tak nie boje jak przedtem :) obyscie miały racje :) pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
hej midzena:-) super ze sie zeszliscie zycze szczescia!!!!ja tez jade na dlugi wekend do zakopca:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelna nadzieii
ayra jak bedziesz na forum to odp mi prosze.pamietasz jak pisalam ze zazylam postinor po 39h?nio nie mialam zadnego plamienia ani nic no i w sobote pobolewal mnie dol brzucha i dostalam okres ale nie taki silny jak zawsze tylko tak troche ze mnie zlatuje no i zaczelam brac tabletki.i tu pytanko czy to napewno okres?bo od zazycia tabletki do soboty minelo5 dni wiec to chyba nie plamienie po postinorze? odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
hej ja tez nie miałam żadnego plamienia tylko normalnie dostałam okres co prawda o 5 dni za wczesnie ale okresskonczyl mi sie po 5 dniachi tez zauwazylam ze nie byl tak obfity jak moje wczesniejsze miesiaczki teraz ide na wszelki wypadek do ginekologa tez idz dla swietego spokoju albo zrob sobie test wszystko bedzie dobrze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelma madzieii
mowisz zebym test ztobila?.....ojj...nio to juz sie boje.nio a moj okres potrwal wyjatkowo 3 dni.nio a do lekarza ide po dlugim wekeendzie.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no to nie rob testu nie boj sie jak idziesz do lekarza spoko ja tez ide uwazam ze jest wszystko ok ale chce zeby zrobil mi badania bo raz ze dawno nie bylam dwa ze pierwszy raz w zyciu wzielam postinor. jak masz wizyte umowiona nie rob zadnego testu lekarz ci wszystko powie nie stresuj sie na pewno nie jestes w ciazy buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stress
ja mam dostac okres 2 maja. bola mnie piersi tak jak przed okresem jeden plus :)) ale piszecie ze dostałyscie wczesniej okres a ja jakos go jeszcze nie mam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
stresss'nie kazdy dostaje tak samo:-)jedne dostaja wczesniej,inne o czasie a jeszcze innym sie spuznia...to zalezy od organizmu:-)nie przejmuj sie dostaniesz jezeli wzielas postinor o czasie,tylko mnie stresu i bedzie ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
dokladnie radioma racje w ulotce to jest wszystko wytlumaczone kurcze dziewczyny momentami wydaje mi sie ze jej nieprzeczytalyscie i sie niepotrzebnie stresujecie ja za nim lyknelam te pigulki to siedzialam i wszystko przeczytalam stresowanie sie niczemu nie sprzyja myslcie pozytywnie a jak okres sie pojawi to pozniej na wizyte do lekarza profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio
SWIETA RACJA!!!!czytajcie nawet kilka razy,zeby sie upewnic a nie denerwowac sie coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOOL
witajcie ;** dzisiaj dostałam okres !! ;]] nawet nie wiece jak ja sie ciesze :)) dziewczyny na pewno dostaniecie okres ! nie martwcie sie :)) wziełyscie postinor bankowo zadziała :)) 3mie za was kciuki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalee
Ja już po 2 okresie :)) p-d działa :) spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
no widzisz mowilam zebys sie nie martwila na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pewien dylemat .. od jakiegoś tygodnia biore tabletki antykoncepcyjne i kochałam sie z chlopakiem bez zabezpioeczenia .. skonczyl we mnie.. .. zaczelam brac tabletki od 2. dnia cyklu (ale od dostania krwawienia nie minelo 24 godziny czyli tak jakby w 1. dniu) ponoć przez nast 7 dni tzreba sie dodatkowo zabezpieczac .. ja 6 dnia kochalam sie bez zabezpieczenia po okolo 66 godzinach (!) wzielam postinor duo.. duze sa szanse ze jestem w ciazy?? i to niby byl dzien nieplodny.. bo 2 dni po okresie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wziecia 2. tabletki posti minelo nie cale 3 dni .. jak to jest z tym kr\wawieniem jak dostane to moge byc spokojna? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
mozesz dostac ale nie musisz jak w miare szybo wzielas tabletke mzoesz byc spokojna, wogole powinnas byc spokojna jak je wzielas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trica
ale moge byc spokojna co do ktorej tabletki?? posti? bo ja wzielam starsznie pozno!! a tabletki antyk. dopiero zaczynalam brac.. to byl moj pierwszy tydzien .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on17
chodzi o postinor są 2 dlatego zeby było działanie mocniejsze i skuteczniejsze, jak wziełas w 72 h to dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
mam proźbę do wszystkich dziewczyn czytajcie ulotke tych tabletek tam jest wszystko napisane ile ma sie procent jakie sa objawy jakie sa skutki uboczne ktore nie musza sie pojawic a nie lykajcie i pozniej zestresowane sie pytacie co i jak bierzesz tabletki wzielas postinor mozesz nie miec zadnych objawow i dostac okres normalnie a mozesz wczesniej nie ma tu zadnych prawidel bokazdy organizm reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
tabletki sa 100% nie zależnie ile godzin minie... masz czas na to czyli 72 h wzmiescisz się w ciąży nie będziesz !!!!! ja wzięłam w 53 godz i w ciąży nie jestem...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×