Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola11

odczucia po postinor duo

Polecane posty

Gość agata.....ttttt
pieściła się z chłopakiem. ja byąłm w bieliźnie od w prezerwatywie gdy mocno się do mnie nim zbliżył ona pękła... a pewnie to co w niej było soię wydostało>.... późńiej sie umyłam. czy jest prawdopodobieństwo ciąży? to raczej dni płodne. proszę pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskaaaaa
hej, ja juz odetchnelam z ulgą, 8 dnia po postinorze dostalam okresu huraaaa ( na plamienie po pigulce to nie wyglada). a okres spoznil sie dwa dni po terminie, bo dostalam w pon a mialam dostac w sobote. pozatym jestem juz po obronie wiec caly stres zwiazany z uczelnia minal, dziewczyny bedzie dobrze, trzymam kciuki. smutek i czas cofnac jak tam u was?? wyjasnilo sie cos??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
po postinorze sa sutki uboczne ja tez wygladalam jak nacpana i w glowie sie kolowalo i podbrzusze bolalo ale poznie dostalam okres stwierdzilam ze jak boli to chyba dziala no i zadzialalo - eh teraz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne i coz wy sie modlicie o okres ja sie modle zeby sie juz wreszcie skonczyl jutro ide do gin bo 10 dni to juz przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo,, pseudo okres już się skończył wiec bądż tu mądry czy nim byl czy nie był :( bo czym nazwać krwawienie trwające 2,5 dnia.. ale poprzedzające 3 dni plamionko i po \"okresie\' kolejne dwa dni... poczekam jeszcze chwile i poobserwuje cykl i samą siebie,, i jak cos mnie zaniepokoi to rusze po test... Dinuś co z Tobą???? byłas u gina..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
smutek glowka do gory to co dostalas to wlasnie efekt ze postinor zadzialal pamietaj ze to potezna dawka hormonow najpierw spowodowala plamienie pozniej krwawienie zrob sobie test i idz do lekarza - teraz wszystko bedzie ok glowka do gory wierz i ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
A u mnie nadal bez okresu....Ale w sobotę nie wytrzymałam i zrobiłam test - wyszedł negatywny. Uspokoiłam się ale jak go chciałam wyrzucić po godzinie to jak ta głupia znów na niego spojrzałam i był tam ślad drugiej kreseczki. Wiem że po takim czasie wynik jest niewiarygodny bo liczy się to co było po 5 minutach no.....No właśnie i tak zrobię drugi test dla pewności.....I po co ja na to spojrzałam?????? Dobrze że tu jesteście - przynajmniej wiem że nie jestem sama i że nie tylko ja mam tendencje do paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test. Według niego nie jestem w ciąży :) Odczułam tak wielką ulgę, że nawet sobie nie wyobrażacie... Ale zawsze jest prawdopodobieństwo, że test się mylił. Jeszcze nie jestem w 100% pewna... Czekam na okres. Będzie dobrze dziewczyny, ta tabletka pomaga :*** nie martwcie się już, bo to nic nie daje. majuskaaaaa; :))) cieszę się strasznie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
u mnie dalej spokojnie, zadnych boleści, tylko wydaje mi sie, bo pewna nie jestem, ze troszke mam łono spuszone, jakby przed okresem, ale nie wiem czy nie wydaje mi sie tak dlatego, ze go codziennie ogladam :)) do metamorfozy: tez mialam po zazyciu tabletki wzmozony apetyt ale jakos nie powiazalam tego, mnie sie czesto zdazaja takie głodnie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Zrobiłam dziś rano test. Dodatni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
dziewczyny !!!! Nie martwcie się jeśli brałyście tą tabletke.... bo ona działa i jest skuteczna 1 % na 99 ...kobieta zawszła w ciąże więc znikome szanse... tabl jest silny lekiem hormonalnym !!!! I musi zadziałac...nie ważne ile godzin minęło mogło minąc nawet 72 h trzeba się tylko wzmieścic w tym czasie i bzdurą jest im wczśniej tym lepiej !!!!!!!!!!!!!!! Na to jest czas 72 h !!!! i niektóre osoby niech przyjmą to do wiadomości zamiast pisac farmazony .... Również miałam przygode z tą tabletką i co nico się orientuje w temacie... pozdrawiam i główki do góryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
biedronka nie strasz dziewczyn !!!!! Bo ja bynajmniej ci nie wierze jeśli wzięłaś tabl... i jesteś w ciąży :/ hmmmmm idz do gina by potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Możesz nie wierzyć - może jestem wyjątkiem.... Brałam postinor w moim przypadku nie zadziałał. Nie straszę innym tylko mówię o sobie. mam nadzieje ze innym sie powiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
biedronka i co teraz?? odrazu postawilam sie na twoim miejscu, moim nastepnym krokiem w takim wypadku bedzie mizoprostol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Też o tym myślę - wiem że jestem ostatnią świnią ale myślę o tym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takk
biedronka moze test sie pomylil przeciez jeden wyszedl negatywny. idz na bete bedziesz wiedziec na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka30
Pójdę w poniedziałek ale myślę że wiem co wyjdzie... To nie wina tabletek - po prostu ja mam pecha:-( Nie wiem co teraz zrobię...Nie umiem nawet mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyte
a co to jest ten mizoprostol???? bo na przyszłośc dobrze wiedziec:/:/ biedronka współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
do dyte mizoprostol wywołuje skurcze a tym samym poronienie, do biedronka przypomnialas mi moja historie, tak samo bylo: pierwszy test wyszedl negatywny tylko po dłuzszym czasie niz 10 min pojawila sie 2 kreseczka, po tygodniu 2 test juz calkiem pozytywnny. córeczka ma juz 6 lat, wtedy nie znalam mizoprostolu, a zreszta mialam inne podejscie do sprawy hmm... ciesze sie teraz ze jest, kocham ją, ale za mloda bylam na matke i na malzenstwo to wiem napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niceolenka
hej biedronka aile masz lat?? ja tez bylam w takiej sytuacji..a le u mnie zadziałał ten lek. trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
Długo mnie nie było JEsli moge to napisze co u mnie W zasadzie to nic nowego.do lekarza sie nei wybrałam... MOzn apowiedziec ze naprawde od tygodnia sie tylko relaksowałam...tak zuepłnei naprawde nei myslac juz o niczym... wczoraj dostałam chyba okres heh Nie wiem jak to z tym wszystkim jest..bo chyba nit si enei naczekał tyle co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayra
Dinus to super ale idz do lekarza albo chociaz zrob tez ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie chwilusie - mało czasu.. wydaje mi się ze mi sie udało,,, i postinor zadziałał jak trzeba,,, pomijam skutki uboczne które niesttey są,,, Dinuś Tobie nalezy się porządne lanie,, do gina i to szybko,,, biedronka30 co ja czytam??? pozytyw -- może test się mylił,, idz na bete, ,ona prawdę ci powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulciaaa
25 maja odbyłam niezabezpieczony stosunek, po ok.30h zażyłam escapelle. Kilka dni później dostałam krwawienie. 1 czerwca, dzień po zakończeniu krwawienia, współżyłam ponownie. Pomimo zazycia tabletki 11 czerwca zrobiłam sobie test ciążowy, wg ktorego nie zostalam zaplodniona. Jednak od czasu owego krwawienia nie wystąpił u mnie okres. Czy mozliwe ze test zrobilam za wczesnie by wykazal ciaze? Kilkakrotnie mialam juz objawy jak przed okresem, typowe bole brzucha, jednak on sam nie wystapil. Teraz mam obolale piersi, lekko napuchniety brzuch. Prosze o porade, czy mozliwe ze okres spoznia sie po tabletce? ile moze to trwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
mozliwe jest to, ze tabletka opóźniła okres, ktoś pisał że czekal 2 miesiace! ale osoba ta miala nieregularne okresy. zrób test jeszcze raz nie bedziesz sie stresować, teraz powinien być wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinuś
ja czekałam ponad dwa heh Ale to nic... teraz juz naprawde sie wybieram w przyszłym tygodniu do doktorka ;) POZDRAWIAM DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulciaaa
Dzięki, trochę mnie pocieszyłyście. Zrobię test, chociaż strach temu towarzyszący jest okropny! a ile to stresu kosztuje. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arli
Hej mam pytanie od ostatniego kochania sie mineło 4 dni i od tej pory pobolewa mnie żołądek nie wiem czy to ze stresu czy objawa ciąży ...Bardzo przezywam i może tez z tego powodu mnie boli...Bardzo sie zabezpieczaliśmy -przerywalismy stosowalismy prezerwatywy i patentexy i niby wychodzilo mi ze mam dni nie płodne tylko że pod koniec zsunełam nam się prezerwatywa choc nie było w niej spermy ale wiem że jest jeszcze ten śluz... chłopak twierdzi ze szybko wyciągnął prezerwatywe i żebym sie nie martwila ale ja i tak sie martwie dlatego prosze powiedzcie mi jak to jest? Moge byc w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczkaaaa
ja stosowalam juz go 2 razy i ani razu nic mi nie bylo a znow moja kumpela tez miala mdlosci i bole zoladka mysle ze to zalezy od organizmu kazdej z nas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×