Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Osoby pasujące charakterem do siebie to najczęstszą przyczyną udanych relacji

Polecane posty

Bo jak wszystko inne zawiedzie, to zostanie coś wspólnego?

Ale nawet gdyby były różnice dzielące to byłyby wspólne 🙂 i nawet niewidoczne? Jak myślicie:xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Jak charaktery nie pasują to nie wiem czy się oboje dogadaja tak w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo jak wszystko inne zawiedzie, to zostanie coś wspólnego?

Ale nawet gdyby były różnice dzielące to byłyby wspólne 🙂 i nawet niewidoczne? Jak myślicie:xd

To zależy czego oczekujesz.

jesli spokoju to tak charakter powinien być podobny

jesli przygody to dostarczy Ci jej przeciwieństwo Twojej osobowosci

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zależy czego oczekujesz.

jesli spokoju to tak charakter powinien być podobny

jesli przygody to dostarczy Ci jej przeciwieństwo Twojej osobowosci

😉

No ja z natury jestem Bliźnięta a to jak dwa zywioly które się przenikają Chaos i stałość w jednym ciele użytkownika 😳

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jest w życiu

Mogę spotkać na swojej drodze też te dwa przeciwne sobie w iluzji Maya żywioły 😳

Chaos i mądrość 🙄🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No ja z natury jestem Bliźnięta a to jak dwa zywioly które się przenikają Chaos i stałość w jednym ciele użytkownika 😳

 

Ciekawe hmm

to tak jak ja

prawdziwy kogel mogel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie zawsze to ma znaczenie przecież dużo zależy od nas samych ale pewnie lepiej jest się zrozumieć chociaż i tak uważam że w każdym związku powinien ktoś odpuścić bo tak to by się wszyscy pozabijali

A jeśli są dwa charaktery "z temperamentem"? Niby podobieństwa, ale w pewnym momencie ktoś powinien odpuścić, okazać różnicę charakteru, w przeciwnym razie się pozabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie jestem zwolenniczką wyboru czy przeciwieństwa czy podobieństwa się przyciągają 😉 różnice są potrzebne żeby się dopasować jak puzzle 😋

Niestety też potrafię długo trzymać urazę jeśli uważam, że jest słuszna. Im jestem starsza tym staram się z tym walczyć, zauważyłam, że jednak czasem warto odpuścić. Może gdyby tak było to nie straciłabym ważnej dla mnie przyjaciółki. Ona niestety też ma taki zawzięty charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że charaktery powinny do siebie pasować. Chociaż ja spotka się dwóch np choleryków to mogą się nie dopasować. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobieta niezależnie od charakteru pragnie przebojowego ekstrawertycznego, imprezowego, bajerującego r00chacza

Nawet jeśli sama jest nieśmiałą szarą myszką

Taka jest natura, taki facet imponuje każdej kobiecie 

Do zabawy w dyskotece owszem, w życiu realnym każda chce zaradnego, pracowitego, odpowiedzialnego faceta, bajerantom dziękujemy.😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat fakt.

Mnie np. zawsze ciągnęło do podobnych sobie. Ludzie dopasowani emocjonalnie ze sobą i dzielący wspólne pasje/zainteresowania/poczucie humoru, mający o czym ze sobą gadać itd.częściej tworzą trwałe i naprawdę szczęsliwe relacje. A nawet jeżeli im się nie uda, to:

1) często zostają wtedy dobrymi znajomymi/przyjaciółmi, sa sobie bliscy przez długie lata (nawet j jeżeli znajdą nowego partnera) - znam trochę takich sytuacji

2) i tak w trakcie związku są zazwyczaj znacznie bardziej szczęśliwsi niż pary, których przyciągneły przeciwieństwa

 I tez nigdy nie rozumiałam tej gadki o przeciwieństwach. Przecież to się kompletnie nie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Racja. Też nie wierzę w teorię która głosi że „przeciwieństwa się przyciągają”.

Otóż to.  Też nie wierzę.  Najlepiej być z kimś kto jest jak najbardziej podobny do Nas . Wtedy są wspólne poglądy , zainteresowania.  Podejście do życia i nie trzeba się martwić że za 5 min będzie wojna bo coś nie po kogoś myśli. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Otóż to.  Też nie wierzę.  Najlepiej być z kimś kto jest jak najbardziej podobny do Nas . Wtedy są wspólne poglądy , zainteresowania.  Podejście do życia i nie trzeba się martwić że za 5 min będzie wojna bo coś nie po kogoś myśli. 🙂

Podobny, ale nie identyczny trzeba dodać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podobny, ale nie identyczny trzeba dodać 😛

Kogoś mieć identycznego to nawet nie wskazane.  Są ludzie którzy mają w sobie zle cechy charakteru jak : wybuchowosc , paniczna zazdrość , zaborczość.   I połączmy te 3 cechy razem i ma je jedna osoba a ta druga np tylko zaborczość.  Nie wypał murowany.  Dlatego przeciwieństwa są dobre gdy dobiera osoba chaotyczna bardziej spokojna osobę.  Często się sprawdza że - osoba spokojna wycisza swojego partnera.  Choleryk + choleryk to by chyba oknem talerze fruwały regularnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kogoś mieć identycznego to nawet nie wskazane.  Są ludzie którzy mają w sobie zle cechy charakteru jak : wybuchowosc , paniczna zazdrość , zaborczość.   I połączmy te 3 cechy razem i ma je jedna osoba a ta druga np tylko zaborczość.  Nie wypał murowany.  Dlatego przeciwieństwa są dobre gdy dobiera osoba chaotyczna bardziej spokojna osobę.  Często się sprawdza że - osoba spokojna wycisza swojego partnera.  Choleryk + choleryk to by chyba oknem talerze fruwały regularnie.  

Normalka, żartowałem troszkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Normalka, żartowałem troszkę 😉

Z czym żartowałes ? Powyżej napisałeś prawdę , jak jest ! Identycznych ludzi na szczęście nawet nie ma . 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z czym żartowałes ? Powyżej napisałeś prawdę , jak jest ! Identycznych ludzi na szczęście nawet nie ma . 🙂

Wiem, ale język i moje zachowanie potwierdzają też drugą stronę medalu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiem, ale język i moje zachowanie potwierdzają też drugą stronę medalu 😛

Czyli masz dobry humorek ! A to jest ważne. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli masz dobry humorek ! A to jest ważne. 😄

Jak z pogodą za oknem potrafię się dostosować do sytuacji 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że teoria o przyciąganiu się przeciwieństw jest jak najbardziej prawdziwa i sprawdza się, ale żeby było ciekawiej ta, mówiąca o tym, że pasują do siebie ludzie o podobnych charakterach, również. 

Wszystko zależy od tego, jakie cechy charakteru łączą, czy dzielą ludzi. Dodatkowo, moim zdaniem, kluczem są też zainteresowania pasje, a także priorytety i cele życiowe. Dla mnie to właśnie te czynniki wpływają ostatecznie na powodzenie związku 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uważam, że teoria o przyciąganiu się przeciwieństw jest jak najbardziej prawdziwa i sprawdza się, ale żeby było ciekawiej ta, mówiąca o tym, że pasują do siebie ludzie o podobnych charakterach, również. 

Wszystko zależy od tego, jakie cechy charakteru łączą, czy dzielą ludzi. Dodatkowo, moim zdaniem, kluczem są też zainteresowania pasje, a także priorytety i cele życiowe. Dla mnie to właśnie te czynniki wpływają ostatecznie na powodzenie związku 😉

 

Czyli fakt, że łobuz kocha najbardziej, jest również prawdziwy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to jest jakiś fakt? Hmmm 🤔

Jak nie jak tak.Nie znasz się pewnie na łobuzach 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak nie jak tak.Nie znasz się pewnie na łobuzach 😛

Może nawet nie wiem, że się znam 🤪

A tak zupełnie serio, to o czym pisałam - nie tylko charakter się liczy, on uzupełnia się wraz z innymi ważnymi czynnikami 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może nawet nie wiem, że się znam 🤪

A tak zupełnie serio, to o czym pisałam - nie tylko charakter się liczy, on uzupełnia się wraz z innymi ważnymi czynnikami 😉 

Uzupłeniałem nie raz, więc spoczko wiem o co kaman 🙂😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedno i drugie i przeciwieństwa się przyciągają i podobni do siebie charakterkiem. poprostu znajdują elementy wspólne które ich łącza,uzupelniaja, pozwalają wspólnie egzystować i sprawiają że jedno z drugim tworzy udany związek. nie ma sztywnej reguły. To my sami czujemy jaka osoba do nas pasuje, jakich cech potrzebujemy a z którą 5min byśmy nie wytrzymali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×