Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
XD XD

PROSZĘ O POMOC - Tematy na które rozmawiać z dziewczyną

Polecane posty

Przepraszam za taki duży tytuł ale naprawdę proszę o pomoc i dziękuje tym co odpiszą.

Poznałem bardzo fajną i miła dziewczynę jednak nie mogę się z nią spotkać i muszę z nią pisać tak na odległość jednak ciężko jest, ja wiem że bardzo lubi ze mną pisać choć  nasza rozmowa teraz po kilku tygodniach jest troszkę gorsza bo brakuje mi tematów i po prostu nie chcę jej zawieść przez bycie nudnym 

Jak możecie to proszę podajcie mi podpowiedzi na jakie tematy pisać i co się jej pytać by rozwijać temat,

problem jest z tym że piszemy prawie cały czas od rana do nocy i mi się tematy wyczerpały 😞 byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę mniej piszcie tematy same się znajdą

 Bo tak 24/7 to się nie da gadać z nikim

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie film ciekawy dokumentalny . I sobie o Nim popiszcie.  Coś Ci wpadnie do głowy , przyjemne z pożytecznym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

oj, ludzie na początku rozmawiają często o tym co lubią robić w wolnym czasie, czyli neutralnie: książki, filmy, seriale, muzyka, koncerty/festiwale.

Aktualna sytuacja w kraju/wybory czy ogólnie polityka to też częsty temat.

A w zależności od zainteresowań to: poezja, teatr, filozofia albo  sport/siłownia/diety/zdrowe odżywianie. Zapytaj o jej zainteresowania. Ale tez opowiedz o własnych.

A jeśli to przerobiliście/przerobicie powyższe to zapytaj jakie kanały na jutube ogląda/poleca xD O tym tez można długo nawijać. 

 

Edytowano przez gość Gośćc
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może trochę mniej piszcie tematy same się znajdą

 Bo tak 24/7 to się nie da gadać z nikim

No właśnie bardzo ciężko jest tak, też bym wolał troszkę rzadziej z nią pisać tylko że ona od rana jak wstaje to już piszę do mnie i bardzo szybko odpisuję dlatego mi głupio by było ją tak zostawić bez odpowiedzi, jedyna przerwa to jak jej piszę że telefon muszę naładować ale to akurat naprawdę robię szczerze bo nigdy bym jej nie okłamał, jeszcze jest na tyle dobrze że ona idzie przed 10 spać to mam czas na namyślanie się co z nią pisać na kolejny dzień ale ciężko już znaleźć tematy a nie chce być nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

oj, ludzie na początku rozmawiają często o tym co lubią robić w wolnym czasie, czyli neutralnie: książki, filmy, seriale, muzyka, koncerty/festiwale.

Aktualna sytuacja w kraju/wybory czy ogólnie polityka to też częsty temat.

A w zależności od zainteresowań to: poezja, teatr, filozofia albo  sport/siłownia/diety/zdrowe odżywianie. Zapytaj o jej zainteresowania. Ale tez opowiedz o własnych.

A jeśli to przerobiliście/przerobicie powyższe to zapytaj jakie kanały na jutube ogląda/poleca xD O tym tez można długo nawijać. 

 

Już te tematy to przerobiliśmy niestety ale wiem że ona youtube ogląda to może o tym pogadam z nią jutro, dziękuje za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć tematy skoro tak dużo rozmawiacie ale spróbuj znaleźć wspólny temat o waszych zainteresowaniach i powinniście się rozgadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polityka xd niedawno z moim chłopakiem do 1-2 w nocy oglądaliśmy wypowiedzi kandydatów na prezydenta, psioczyliśmy na pis haha. Nienawiść do wspólnego wroga łączy 😜 

Ogólnie sytuacja w kraju. Oglądajcie wiadomości.

Macie netflixa? Obejrzyjcie razem ale osobno jakiś nowy serial, skomentujcie.

Nie wiem jakie strony masz na fb polubione, ale u mnie pokazują się nowinki/tragedie/statystyki tragedii w Polsce i w kraju, więc zawsze coś podeślę i skomentuje.

Możecie sobie wysyłać śmieszne memy.

Zdrowy styl życia/dieta/ćwiczenia. 

Sny.

Sytuacja na uczelni, co musicie zrobić w ramach zajęć zdalnych. Jeśli uczycie się jeszcze. 

Dużo tego.  Nie wiem czym się interesujecie, ile macie lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Polityka xd niedawno z moim chłopakiem do 1-2 w nocy oglądaliśmy wypowiedzi kandydatów na prezydenta, psioczyliśmy na pis haha. Nienawiść do wspólnego wroga łączy 😜 

Ogólnie sytuacja w kraju. Oglądajcie wiadomości.

Macie netflixa? Obejrzyjcie razem ale osobno jakiś nowy serial, skomentujcie.

Nie wiem jakie strony masz na fb polubione, ale u mnie pokazują się nowinki/tragedie/statystyki tragedii w Polsce i w kraju, więc zawsze coś podeślę i skomentuje.

Możecie sobie wysyłać śmieszne memy.

Zdrowy styl życia/dieta/ćwiczenia. 

Sny.

Sytuacja na uczelni, co musicie zrobić w ramach zajęć zdalnych. Jeśli uczycie się jeszcze. 

Dużo tego.  Nie wiem czym się interesujecie, ile macie lat. 

Dziękuje za pomysły, o polityce troszkę się boje bo nie wiem jakie ma poglądy ale myślę że można tematy rozwinąć z kilku rzeczy które podałaś.

Ona ma 21 lat a ja jestem o rok starszy z tego co wiem ma trochę inne zainteresowania niż ja ale też fajnymi rzeczami się interesuje, jedyne co ona lubi to jak powiem coś śmiesznego dlatego być może będę pisał jej śmieszne rzeczy choć może nie być łatwo bo nie jestem kimś bardzo śmiesznym ale lubię memy to może też jej będę wysyłał czasem.

Jedyną najgorszą rzeczą jest to że to ja muszę się bardzo starać by rozwijać temat bo ona jedynie mnie pyta o coś jak jak się najpierw jej o to spytam i czasem udaje mi się że się też rozpiszę ale ciężko jest utrzymać naszą rozmowę.

Edytowano przez XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? proszę, troszkę więcej by mi się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak trochę ograniczysz ten kontakt to chyba nic się nie stanie... a tematy same się znajdą : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak trochę ograniczysz ten kontakt to chyba nic się nie stanie... a tematy same się znajdą : ) 

Na szczęście jak na razie to jeszcze nie jest tak źle bo faktycznie znajdują nam się te tematy ale boje się że może być tak że na przykład za 3 lub 5 dni wyczerpią nam się wszystkie tematy i nie będę miał pojęcia co pisać

 

Mimo tego że uwielbiam z nią pisać to bardzo chciałbym jakoś ograniczyć kontakt, udaje się jedynie jak ogląda seriale w telewizji bo jak jej pisałem wcześniej że jak patrzy coś to mogę wejść później z nią popisać by jej nie przeszkadzać ale potem znowu piszemy i też nie chcę jej mówić byśmy przestali pisać tak często bo może być na mnie zła czy pomyśleć że jej nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Na szczęście jak na razie to jeszcze nie jest tak źle bo faktycznie znajdują nam się te tematy ale boje się że może być tak że na przykład za 3 lub 5 dni wyczerpią nam się wszystkie tematy i nie będę miał pojęcia co pisać

 

Mimo tego że uwielbiam z nią pisać to bardzo chciałbym jakoś ograniczyć kontakt, udaje się jedynie jak ogląda seriale w telewizji bo jak jej pisałem wcześniej że jak patrzy coś to mogę wejść później z nią popisać by jej nie przeszkadzać ale potem znowu piszemy i też nie chcę jej mówić byśmy przestali pisać tak często bo może być na mnie zła czy pomyśleć że jej nie lubię

Jak napisze to odpisz, że później odp bo teraz nie możesz.... Możecie się umówić tak mniej więcej na konkretną pore... przecież macie jakieś swoje zajęcia : ) 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Jak napisze to odpisz, że później odp bo teraz nie możesz.... Możecie się umówić tak mniej więcej na konkretną pore... przecież macie jakieś swoje zajęcia : ) 

No chyba muszę coś powymyślać i pisać jej czasem że coś robię i potem będę, ona niby ma dość dużo zajęć ale jakoś zawszę znajduję czas by mi jak najszybciej odpisać, to jest fajne i bardzo lubię z nią pisać ale łatwiej by mi był się z nią spotkać niż tak ciągle pisać jednak nie da się teraz to muszę jakoś utrzymać nasz kontakt przez pisanie.

Szkoda tylko że ona mało pytań mi zadaje tylko ja ogólnie staram się ciągnąć i wymyślać tematy

Edytowano przez XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No chyba muszę coś powymyślać i pisać jej czasem że coś robię i potem będę, ona niby ma dość dużo zajęć ale jakoś zawszę znajduję czas by mi jak najszybciej odpisać, to jest fajne i bardzo lubię z nią pisać ale łatwiej by mi był się z nią spotkać niż tak ciągle pisać jednak nie da się teraz to muszę jakoś utrzymać nasz kontakt przez pisanie.

Szkoda tylko że ona mało pytań mi zadaje tylko ja ogólnie staram się ciągnąć i wymyślać tematy

jeszcze trochę a encyklopedie zaczniesz jej recytować z braku wolnych tematów .) Nie no żart, ale oddech każdemu zrobi dobrze... zresztą jakbyś widział, że jednak woli pisać przez cały dzień to zawsze możesz wrócić do czestego kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już nic nie wymyślicie to możecie spać i robić sexy na zmianę 😛😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

To nie jest zbyt ważne o czym piszecie. Ważne jest to, że wygląda na to że jej zależy na Tobie. Inaczej nie pisała by od razu po wstaniu i nie odpowiadała Ci od razu. Ona uwielbia pisać z tobą. Gdy jej przestanie zależeć na Tobie od razu przestanie tak szybko odpowiadać i pisać cały dzień z Tobą. Wtedy nie będzie miało znaczenia jak interesujące będą tematy kto Re zapodasz. Nie będziesz już ważny dla niej i to co piszesz też nie będzie ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Oj nie napisałem. Po prostu z nią pisz jak ci na niej zależy. O czymkolwiek, jak to kiedyś Skrzynecki powiedział "Porozmawiamy choćby o dupie Maryni a może coś wielkiego z tego będzie" Nie staraj się skupiać na wymyślaniu tematów. Skup się na tej dziewczynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O tym co lubicie jeść czy gotować/piec.

I jak ktoś wyżej wspomniał  (choć nie wiem na jakim etapie jesteście) - o Waszych fantazjach/preferencjach seksualnych. 

No i zawsze Wam zostaje cyberek, buehehe.

Nie dawno rozmawialiśmy o jedzeniu ale o jeszcze mógłbym o gotowaniu a to drugie to raczej nie bo dziwne by to było 🙂 a ona też wydaje się być bardzo porządną dziewczyną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To nie jest zbyt ważne o czym piszecie. Ważne jest to, że wygląda na to że jej zależy na Tobie. Inaczej nie pisała by od razu po wstaniu i nie odpowiadała Ci od razu. Ona uwielbia pisać z tobą. Gdy jej przestanie zależeć na Tobie od razu przestanie tak szybko odpowiadać i pisać cały dzień z Tobą. Wtedy nie będzie miało znaczenia jak interesujące będą tematy kto Re zapodasz. Nie będziesz już ważny dla niej i to co piszesz też nie będzie ważne. 

hmmm no fajnie jeśli tak naprawdę jest że lubi ze mną pisać, ja jej raz napisałem że lubię z nią pisać i się ucieszyła

A bardzo mi zależy na niej dlatego bo ona sama najczęściej mi piszę jak tylko wstaje i bardzo szybko odpisuję i fajnie mieć taką osobę inaczej jest strasznie smutno ale też stresuję się trochę bo już o tylu rzeczach rozmawialiśmy że trudno o nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oj nie napisałem. Po prostu z nią pisz jak ci na niej zależy. O czymkolwiek, jak to kiedyś Skrzynecki powiedział "Porozmawiamy choćby o dupie Maryni a może coś wielkiego z tego będzie" Nie staraj się skupiać na wymyślaniu tematów. Skup się na tej dziewczynie. 

To dobre powiedzenie 🙂 tylko najgorsze jest jak znaleźć to byle co o czym można by było rozmawiać, o wiele łatwiej jest pewnie jak się tą osobę widzi to można o tym co się dzieje w kółko nawet rozmawiać a tak na odległość to trochę ciężko mi, jestem kimś trochę zamkniętym w sobie i sam się dziwie że do tej pory jakoś nam idzie rozmowa niestety ciągle się boję bo chcę by to jeszcze trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Czyli chyba Tobie nie bardzo na niej zależy a po prostu fajnie mieć osobę która uwielbia pisać z tobą. No racja, to zajebiście fajne. Tylko Ona bardziej wygląda na zakochaną w tobie. Oj znam ból nieodwzajemnionej miłości i szkoda mi tej dziewczyny. Gdyby ci na niej zależało to skupiałbyś się na niej i sprawiałoby ci radość pisanie z Nią a zaczyna męczyć Ciebie. Szkoda jej 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Widzisz, ja u siebie zauważyłem coś takiego, że z niektórymi osobami mimo, że mam masę wspólnych zainteresowań i tematów to nie potrafię z nimi rozmawiać bo trochę nie lubię tych osób. I tematy nic nie pomagają, nie lubię tych osób i nie lubię z nimi rozmawiać. A znowu z osobami które lubię a już z kimś na kim mi zależy to po prostu lubię a nawet uwielbiam rozmawiać. O czymkolwiek, nieważne. Już sama rozmowa daje mi radość a z kimś na kim mi zależy to choćby pomilczeć lubię gdy nie mamy nic do powiedzenia. To zależy głównie od osoby a nie tematu. Tak zauważyłem u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
 

Czyli chyba Tobie nie bardzo na niej zależy a po prostu fajnie mieć osobę która uwielbia pisać z tobą. No racja, to zajebiście fajne. Tylko Ona bardziej wygląda na zakochaną w tobie. Oj znam ból nieodwzajemnionej miłości i szkoda mi tej dziewczyny. Gdyby ci na niej zależało to skupiałbyś się na niej i sprawiałoby ci radość pisanie z Nią a zaczyna męczyć Ciebie. Szkoda jej 😞

Nie, coś ty, naprawdę nie, jeśli by mi powiedziała że chcę ze mną być to od razu bym się zgodził i robił wszystko by była szczęśliwa, problem w tym że nie jestem pewny czy ona kiedykolwiek by chciała ze mną być

I właśnie dlatego że mi na niej zależy to chcę być kimś najlepszym dla niej a nie kimś nudnym dlatego tak bardzo chciałbym mieć więcej pomysłów by jej nie zanudzić i by jej się dobrze ze mną rozmawiało

 

Edytowano przez XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Aha, zależy Ci na niej. To lepiej nie skupiaj się na tematach do rozmowy, bo ani jej nie o to chodzi ani to nie jest dobra droga. W ten sposób nie będziesz widział wielu ważnych rzeczy i po prostu możesz ją rozczarować. Najprościej, staraj się być z nią bo to jest najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Aha, zależy Ci na niej. To lepiej nie skupiaj się na tematach do rozmowy, bo ani jej nie o to chodzi ani to nie jest dobra droga. W ten sposób nie będziesz widział wielu ważnych rzeczy i po prostu możesz ją rozczarować. Najprościej, staraj się być z nią bo to jest najważniejsze. 

No bo też najgorsze jest to że nie mogę się z nią teraz spotkać bo być może było by łatwiej, też chciałbym powiedzieć jej że ją lubię ale boję się że co jeśli mnie lubi tylko jako kolegę i jak się wystraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

To jej powiedz. Nie czekaj z tym bo to jest dla niej bardzo ważne. Ona nie czeka na zajebiste tematy od Ciebie. Myślisz, że rano wstając od razu pisze do ciebie bo jest ciekawa jaki tym razem zajebisty temat wymyśliłeś? Wątpię by to było powodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jej powiedz. Nie czekaj z tym bo to jest dla niej bardzo ważne. Ona nie czeka na zajebiste tematy od Ciebie. Myślisz, że rano wstając od razu pisze do ciebie bo jest ciekawa jaki tym razem zajebisty temat wymyśliłeś? Wątpię by to było powodem. 

hmm no może masz racje, boje się tylko jak to powiedzieć i co o mnie pomyśli jak jej to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Pomyśli co pomyśli, jak odwzajemnia to się ucieszy. Jak nie, to będziesz miał jasność i nie męczył się złudzeniami. Lepiej nie żyć złudzeniami, to nigdy nie kończy się dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×