Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KKL

Jak długo utrzymywała się u Was opuchlizna po nacieciu krocza?

Polecane posty

Tak jak w temacie. 

Jestem miesiac po drugim porodzie, drugi  w tym samym miejscu nacieto Mi krocze. Nie pamiętam jak długo utrzymywała się opuchlizna po pierwszym nacieciu. Teraz po drugim podejrzewam, że może to zająć więcej czasu. Drżę na sama myśl o pierwszym stosunku... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, stawiam na około 2-3 tygodnie gojenia sie,kiedy już prawie nie czułam. Używalam tez tantun rosa. A pierwszy stosunek? Spieszy Ci się? Wydobrzejesz, będziesz mieć ochotę to sprobujesz. Nie jestem wyznawczynią męczenia siebie i cierpienia dla przyjemności meza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zeszła jakoś po 3-4 dniach od pozbycia się ostatnich szwów. Też przemywałam tantum rosa, jeszcze przez jakiś czas po rozpuszczeniu/zdjęciu szwów - niby miałam te rozpuszczalne, a i tak większość mi położna musiała porozcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Nie pamiętam, stawiam na około 2-3 tygodnie gojenia sie,kiedy już prawie nie czułam. Używalam tez tantun rosa. A pierwszy stosunek? Spieszy Ci się? Wydobrzejesz, będziesz mieć ochotę to sprobujesz. Nie jestem wyznawczynią męczenia siebie i cierpienia dla przyjemności meza. 

Nie spieszy mi sie. Po pierwszym porodzie się przekonałam, że nie ma sie co spieszyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to bylo kilka tygodni nim minela nadmierna wrazliwosc. Jednak ja bylam cieta tylko przy pierwszym porodzie. Przy drugim porod z ochrona krocza i tylko jeden wewnetrzny szew. W ciagu kilku dni doszlam calkowicie do siebie. 

Polog trwa 6 tygodni. W tym czasie seksu zazwyczaj sie nie uprawia chyba, ze kobieta czuje sie dobrze i tego potrzebuje. Mozesz przeciez czekac nawet dluzej. Z mezem mozecie sobie dostarczac przyjemnosc tez inaczej niz przez zwykly stosunek. 

Daj sobie czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KKL napisał:

Nie spieszy mi sie. Po pierwszym porodzie się przekonałam, że nie ma sie co spieszyć 🙂

No i spoko. Dbaj o swoje zdrowie. Ja po drugim por9dzie przez 5 msc czulam jakby mnie kto w krocze kopnąl i czulam dyskomfort. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie bólu polecam smarować maścią nagietkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opuchlizna u mnie zeszła po kilku dniach, zagoiło się po kilku tygodniach, a seks zaczął sprawiać mi radość bez bólu po pół roku...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wy się zmuszacie zaraz po porodzie do seksu? Ani to miłe, ani przyjemne, no może dla facetów, ale oni już spełnili swoją rolę przy zapłodnieniu. Ja swojemu daje bardzo rzadko, jak zasłuży i gdyby zaraz po porodzie kazał mi się wypiąć to bym po ryju wytrzaskala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Ale po co wy się zmuszacie zaraz po porodzie do seksu? Ani to miłe, ani przyjemne, no może dla facetów, ale oni już spełnili swoją rolę przy zapłodnieniu. Ja swojemu daje bardzo rzadko, jak zasłuży i gdyby zaraz po porodzie kazał mi się wypiąć to bym po ryju wytrzaskala. 

Idź być patologiczną Karynką gdzieś indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×