Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hrhry

Po czym rozpoznałyscie że jesteście w ciąży? Co myślicie o imieniu Joanna?

Polecane posty

Jak szybko i po czym rozpoznałyście u siebie ciąże? Ja dość szybko się zorientowałam właściwie to przeczuwałam to od momentu kiedy okres spóźniał mi się już tydzień. Przez pierwsze miesiące miałam doła że będę mamą w wieku 22 lat ale teraz sobie myślę że w wieku 30 lat dziecko będzie już miało 8 a ja nadal jeszcze stara nie będę i dopiero w tedy mogła bym mieć dziecko a w takiej sytuacji będę to mieć za sobą. Przy okazji co myślicie o imieniu Joanna? Mi się to imię podoba. 

Edytowano przez hrhry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka ma roczną córeczkę Joannę...Mi się akurat to imię średnio podoba, ale uważam też że jest takie neutralne ;). Ale wiadomo kwestia gustu. 😄

Szybko się zorientowałam, bo dzieci planowane, a więc czekaliśmy na to...Przy drugim dziecku już kilka dni przed okresem czułam się, że tak powiem oszołomiona hormonami, także już byłam prawie pewna że to ciąża, bo samopoczucie było zupełnie inne niż zazwyczaj przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałam miesiączki, piersi mi urosły i tydzień później zrobiłam test. Pozytywny. 

Imię Joanna. Nie zbyt mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża była planowana, a okresy miałam regularne, więc byłam pewna już w dniu w którym miał być okres bo zamiast niego tylko pobolewało mnie podbrzusze, a tydzień wcześniej powiększyły mi się piersi 😉

Imię Joanna całkiem może być, ale i tak nikt tak nie mówi tylko wszyscy Asia i Aśka - a te skróty mi się nie podobają za bardzo (przepraszam wszystkie Joanny, mam bardzo fajną ciocię o tym imieniu, ale ona sama też nie cierpi jak ktoś mówi Asia i Aśka). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mdłości od zapachu kawy, ale to do tego stopnia że zrobiłam test 2 dni przed terminem miesiączki... i już nie tknęłam kawy do końca ciąży (mimo że wcześniej piłam kilka espresso dziennie) ba! Ja nawet nie byłam w stanie wejść do kawiarni a co dopiero wypić kawę 😅 

na imię mam Joanna więc jak to bywa średnio mi się podoba. Agnieszka mam na drugie i znajomi, rodzina, właśnie tak się do mnie zwracają

Edytowano przez AGNlESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bolał bardzo brzuch jak coś dzwigalam w pracy. I miałam ogromne parcie na pęcherz. Pomijając to że byłam już mega rozkojarzona i nie mogłam się na niczym skupić. O dziecko się staraliśmy więc akurat pod razu wiedziałam że coś jest na rzeczy. Imię Asia mi się osobiście nie podoba. Ale każdy daje jak chce. To tobie musi się podobać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsza ciąża w wieku 21 lat planowana. Brak okresu. 

Druga ciąża planowana w wieku 24 lat. Czułam już wcześniej. Przed terminem okresu test był pozytywny. 

W tym roku skończę 30 lat i staramy się o trzecie dziecko. Właśnie czekam do wtorku 30.06- termin okresu mam nadzieję że nie przyjdzie. Wczoraj beta hcg wyszla negatywna. 

Mam nadzieję że uda się. 😊

Z perspektywy czasu bardzo się cieszę że tak młodo planowaliśmy dzieci. 😊😊 Mam wspaniałe córki w wieku 8 i 5 lat. Fajnie byłoby gdyby udało się teraz mieć synka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałam jak zobaczyłam wynik testu. A imię Joanna bardzo ladne🙂 No ale pewnie będą mówić Asia Aśka chyba że od małego będzie się przedstawiać pełnym imieniem i nie reagować na zdrobnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Brak okresu jak u każdego ale moja mama stwierdziła że jestem w ciąży po tym jak jadłam surowe pieczarki ( tak mi smakowały) fuuj😁😁😁

 

Imię Joanna- brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na silny stres (smierć ukochanej babci) nie zwróciłam uwagi na brak miesiączki, czułam przypływ energii,  wrażliwość na zapachy, uczucie gorączki,  uderzenia gorąca, bardzo wrażliwe sutki i powiększone piersi, test pozytywny, na usg potwierdzony 6 tydzień ciąży :) ciąża 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czym rozpoznałam, że jestem w ciąży? Po teście ciążowym 😂 a tak poważnie, to choć tego w ogóle nie po kojarzyłam, bolały mnie piersi. 

Staraliśmy się o dziecko, ale nie na zasadzie, że mam owulacje więc musimy się dziś kochać. Ostatni Seks był 4 dni przed owulacją. Uznałam, że ten cykl jest stracony. Nie wypatrywałam żadnych oznak. Do testu namówiła mnie koleżanka, z którą zł razem się starałyśmy. Test robiłam 4 dni przed @. Kompletnie bez nadziei, więc żeby nie marnować testu ciążowego zrobiłam owulacyjny. Już raz mi wykrył ciąże. Bo i bach. Owulacyjny mocny pozytyw więc pobiegłam po ciążowy. A tam cień kreski. Byłam w szoku naprawdę. No i dopiero wtedy pokumałam, że od tygodnia bolą mnie piersi, co się nie zdarzało od lat. 

A Joanna, Asia, Aśka - bardzo ładne imię 😊

Edytowano przez ReniaW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero na usg, teraz staramy sie o kolejne dziecko i zobaczymy jak to bedzie, na razie sprawdzam sobie dni płodne testerem ze śliny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje ciąży były planowane więc czekałam tylko żeby zrobić test ciążowy,a odnośnie imienia Joanna- jest ładne,ale musisz pamiętać że na córkę wszyscy będą mówić Asia lub Aśka a to już jest brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aśka- uwielbiam. Zadziorne, a pełne brzmi dumnie. Skręca mnie jak słyszę Joasia. Co do ciąży, to jestem bardzo wrazliwa na zmiany w moim organizmie i gdy zobaczyłam mroczki przed oczami i mnie zawialo to wiedziałam,że ciąża. Później modliłam się o okres i nie wymodliłam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×