Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lavina

Czy można zajść w ciążę 7 dnia cyklu?

Polecane posty

Witam, moje cykle to 22,-26 dni ,pełny stosunek z mężem był 7 dnia cyklu, na drugi dzień zauważyłam przezroczysty śluz z domieszką krwi. Uważam,że przy tak krótkich cyklach nie mam owulacji, dlatego sobie pozwoliliśmy wtedy. Dzisiaj jest 11 dzień cyklu i nie mam w ogóle żadnego śluzu ,jest sucho, tylko miałam właśnie w 8 dniu cyklu śluz, czy to mogła być owulacja? Chociaż mało prawdopodobne- jajeczko nie zdążyłoby urosnąć,miesiączka trwała 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owulacja może być nawet w drugim czy trzecim dniu cyklu. Osobiście znam dziewczynę, która zaszła w ciążę podczas okresu. Organizm to nie maszyna. Zawsze może się coś przesunąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ReniaW napisał:

Owulacja może być nawet w drugim czy trzecim dniu cyklu. Osobiście znam dziewczynę, która zaszła w ciążę podczas okresu. Organizm to nie maszyna. Zawsze może się coś przesunąć. 

Mój ginekolog powiedział mi że zajście w ciążę podczas miesiączki jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lavina napisał:

Mój ginekolog powiedział mi że zajście w ciążę podczas miesiączki jest niemożliwe.

Zmieniłabym ginekologa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, AGNlESZKA napisał:

Zmieniłabym ginekologa. 

I to szybko 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ci może powiem jak u mnie było .Cykle 22-24 dniowe.Stosunek w 7 dniu cyklu i zaszłam w ciążę.

Niestety w ósmym tygodniu poroniłam ,lekarz powiedział że często tak się zdarza jeśli owulacja występuje za wcześnie to jajeczko nie do końca jest dobrze wykształcone, jest niedoskonałe bo nie miało czasu dobrze sie wykształcić i w 80% dochodzi wtedy do samoistnych poronień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tak krótkich cyklach oczywiście, że owulacja może być od razu po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co to jest za stwierdzenie z góry, że uważasz, że nie masz owulacji przy tak krótkich cyklach? Po pierwsze to nie wiesz z góry ile będzie trwał Twój następny cykl bo nie jesteś jasnowidzem a nawet przy regularnych cyklach mogą zdarzyć się porządne przesunięcia. Przykład u mnie cykle 28 dniowe, owulacja w 25 dniu cyklu. Po drugie nie możesz z góry założyć, że nie będziesz miała owulacji bo to może stwierdzić tylko lekarz a i lekarze często się mylą oceniając na monitoringu cykl bezowulacyjny a później się okazuje, że kobieta zaszła w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można wtedy kiedy komórka jajowa połączy się z plemnikiem, plemnik może na nią "poczekać" nawet do 5 dni wszystko zależy jakie masz cykle i czy wszystko w porządku z nimi, najlepiej to kontrolować, jest tak dużo różnego rodzaju urządzeń do tego. Ja używam testera co ze śliny bada co i jak w cyklu, szybko i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×