Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
🌺Ivy🌺

Czy wszyscy Polacy maja bajkowe zycie?

Polecane posty

16 godzin temu, Lilll napisał:

Ooo wybacz, że nie siedzę bezproduktywnie na kafeterii CAŁYMI DNIAMI i nie wiem kto jest w jakim wieku,  Czytam bardzo uważnie, ale posty a nie Twój czy Lamki życiorys. Żyje się lepiej niż 8-10 lat temu - potrafię jeszcze  liczyć.

Wybacz, ale akurat w tej kwestii nie musiałaś siedzieć całymi dniami na kafe, ponieważ swój wiek Lampka podała w tym wątku ze 3 swoje wypowiedzi wstecz, a ja swój podałam w odpowiedzi do niej.  Wystarczyło przeczytać dwa posty, a te podobno czytasz. Nie interesuje mnie w tej chwili, czy umiesz liczysz, czy nie. Interesowało mnie to, że poprawiłaś u mnie coś, co nie wymagało poprawy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Unlan napisał:

Wybacz, ale akurat w tej kwestii nie musiałaś siedzieć całymi dniami na kafe, ponieważ swój wiek Lampka podała w tym wątku ze 3 swoje wypowiedzi wstecz, a ja swój podałam w odpowiedzi do niej.  Wystarczyło przeczytać dwa posty, a te podobno czytasz. Nie interesuje mnie w tej chwili, czy umiesz liczysz, czy nie. Interesowało mnie to, że poprawiłaś u mnie coś, co nie wymagało poprawy.

 

Ach Unlan, wybacz, że nie czytałam całego topiku (nie postu) z taką uwagą i poświęceniem jak Ty, poświęcając na to mnóstwo swojego czasu. Wybacz, że oprócz Kafe, mam jeszcze inne obowiązki i zainteresowania. Proponuję zacząć robić to samo, może będzie Ci się żyło lepiej.   Przeczytałam jedynie post, na który odpowiedziałaś, już nie spinaj tak tyłka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lilll napisał:

Ach Unlan, wybacz, że nie czytałam całego topiku (nie postu) z taką uwagą i poświęceniem jak Ty, poświęcając na to mnóstwo swojego czasu. Wybacz, że oprócz Kafe, mam jeszcze inne obowiązki i zainteresowania. Proponuję zacząć robić to samo, może będzie Ci się żyło lepiej.   Przeczytałam jedynie post, na który odpowiedziałaś, już nie spinaj tak tyłka. 

Daruj sobie ten sarkazm i nie kombinuj ze mnie zrobić sfrustrowanej baby, której jedyną rozrywką jest siedzenie na kafe, bo ci nie wyjdzie. Wyjaśniłam ci dokładnie o co chodziło z tą epoką przemian, to po co drążysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2020 o 10:56, Lampka napisał:

Możliwe ,ale zobacz że teraz ludziom żyje się lepiej niż na przykład 8 czy 10 lat temu. Ja pamiętam tamte czasy gdy po szkole przez 6 lat nie mogłam znaleźć pracy , było bardzo duże bezrobocie .Teraz jest inaczej być może to efekt tego że dużo ludzi wyjechało za granicę i jako tako pracy nie brakuje.Co do cen,to są wysokie ale jak się trafi na promocje to nie jest źle. Masło wtedy nie kosztuje 5 zł tylko 2,25 ja ostatnio tak kupowałam w Lidlu ,tylko trzeba było kupić 3 sztuki.

Prawda jest taka, że młodzi teraz nie potrafią docenić tego co mają. My jeszcze pamiętamy, że żyło się gorzej. Im się wydaje, że żyją w ciężkich czasach 😂 jeśli za granicą jest lepiej, proszę wyjechać. Nie macie pojęcia w jakich dobrych czasach żyjecie, bo nie znacie tych złych. Wszystko macie podane na dłoni i podstawione pod nos. I jeszcze mało. On nie pójdzie pracować za 1600zl. Woli oierdziec w stołek i narzekać, że mu źle 😂 takie mamy teraz społeczeństwo 😌

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lexi🌹 napisał:

Ludzie przestancie sie produkowqc w tym poscie bo jestescie zalosni 😆😆😆. Na kafe siedzi sam margines spoleczny darmozjady i patola wiec jak piszecie o jakims bogactwie to jakis zart.

To po co zakładasz takie tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lexi🌹 napisał:

A to ja zalozylam ten temat. Ciekawe 😅

Jesteś tak wybitnie prymitywna, że ciężko nie skojarzyć, że zakładasz ciągle nowe konta bo stare ci blokują. To, że ty jesteś głupiutka nie oznacza, że wszyscy są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lexi🌹 napisał:

  ze myslisz ze bede ci sie pytac o pozwolenie co moge a co nie? 🤦‍♀️ idz sie leczyc jak nie za pozno. 😅

Po jakiemu to jest? Naucz się pisać, a później zabieraj się za fora internetowe. Już pomijam, że nie wiesz czym jest interpunkcja. Sioo z powrotem do podstawówki. Analfabetka w XXI wieku. Żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lexi🌹 napisał:

Ty szmaato 😅

To jest właśnie riposta na twoim poziomie. (sprawdź szybko w słowniku co to znaczy, skarkazm grzecznie sprawdziłaś i nawet próbowałaś go używać. Błędnie, ale próbować zawsze warto). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lexi🌹 napisał:

Kuuuurwo

Wiem, że stworzenie pełnego, poprawnego zdania (nie mówiąc już o dwóch) to dla ciebie o wiele za dużo. Nawet nikt tego od ciebie nie wymaga. Pozostań przy kuurwach i szmaatach. Skoro całe życie tak się do ciebie zwracano, to pewnie nawet nie znasz innych określeń. Nawet mi cię nie szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Lexi🌹 napisał:

Kuuuurwo

Ty jesteś tak głupia, że tego ustawa nie przewiduje. Wystarczy pięć minut od założenia nowego konta żebyś zaczęła swoje psychiczne jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lexi🌹 napisał:

Wypierd

Oooo widzę, że ja tu o zdaniach, których nie potrafisz poprawnie złożyć, a okazuje się, że ty nawet pełnego słowa nie potrafisz napisać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wola napisał:

Ivna su..o i kur kiedy w końcu się zabijesz bo już kafeteria ma ciebie dosyć. Jesteś tak prymitywną patologią wychowaną w marginesie społecznym że powinnaś żyć w zakładzie. Ciągle jesteś pijana po tanich winach które dostajesz od pijaka za danie du...

To serio do mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Iwna napisał:

To serio do mnie? 

do tej co założyła ten głupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wola napisał:

do tej co założyła ten głupi temat

Pytam, bo zwróciłaś się Ivna, a temat założyła Ivy/Lexi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Iwna napisał:

Pytam, bo zwróciłaś się Ivna, a temat założyła Ivy/Lexi. 

Wola to pewnie kolejne wcielenie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Solanka napisał:

Wola to pewnie kolejne wcielenie.

Też brałam to pod uwagę, ale stawia kropki w odpowiednich miejscach i w ogóle, napisała więcej niż jedno zdanie. To mogło mnie zmylić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Lexi🌹 napisał:

Zobacz kuuurwo stalkujesz mnie tutaj od dobrych kilku godzin a dokladnie od 5 !!! Ty ...a chooora psychooolko 😅😅😅😅 smieeeciu chooory na leb ty psiee jeebany 

Ładnie mama do ciebie mówiła w dzieciństwie, nie opluj ekranu. Jak będę chciała żebyś szczekała to wydam komendę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×