Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
laska.maska.laska.maska

Czy teraz faktycznie mężczyźnie nie chcą się tak bardzo żenic?

Polecane posty

Czy mniej facetów angażuje się w związki małżeńskie, raczej wszystko tak na luzie na kocia lape?

Jestem ciekawa bo ja chciala bym wziac slub, mój facet jest starszy odemnie, co prawda nie zdradził swojej opinii na temat ślubów, ale chciałabym poruszyć ten temat z nim. Pozatym rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która jest w związku prawie 3 lata i jej facet odparł że nie ma szans on sięz nią nie ożeni!

Może lepiej wcześniej rozmawiać na takie tematy na początku związku aby znaćzdanie drugiej strony, bo wtedy ławiej się rozstać niż po np tych 3 latach jak uczucie jest mocniejsze.

2 minuty temu, laska.maska.laska.maska napisał:

tych 3 latach jak uczucie jest mocniejsze.

Jeśli odmienne zdanie na temat ślubu wystarczy, żeby rozejść się, to nie dziwię się, że faceci nie chcą ślubu. Z powodu byle bzdety brać zaraz rozwód?🤷‍♀️

3 minuty temu, laska.maska.laska.maska napisał:

która jest w związku prawie 3 lata i jej facet odparł że nie ma szans on sięz nią nie ożeni!

Jak ktoś kieruję się samym rozsądkiem to nie będzie brać drugi raz ślubu, logiczne. Raz nadział się, drugi raz kie ma zamiaru. Poza tym gdzie nie popatrzysz to rozwody, nie warto... 🤦‍♀️

• Like 1

Chciałbym znaleźć piękną kobietę dziewicę i uprawiać z nią seks po ślubie, ale w dzisiejszych czasach to nierealne

• Like 1

4 minuty temu, LittleAlien napisał:

Chciałbym znaleźć piękną kobietę dziewicę i uprawiać z nią seks po ślubie, ale w dzisiejszych czasach to nierealne

głowa do góry, może Ci się uda 🙂

Przed chwilą, laska.maska.laska.maska napisał:

głowa do góry, może Ci się uda 🙂

haha nawet nie szukam

znalezc taka kobiete to jak igłę w stogu siana, i prędzej umrę pr4wiczkiem niż spotkam taką dziewczynę

Gdy byłem zaręczony (7 lat temu), to pamiętam, że stresowało mnie wesele, że tyle kosztuje i skąd na to wziąć, po weselu mieszkanie i dziecko jest naturalną koleją rzeczy, czyli kolejne poważne obciążenia, na które nie miałem więc szykowało się jak u większości życie z dnia na dzień w ...owych warunkach i robienie nadgodzin, żeby było lepiej, a następnie wysłuchiwanie, że się nie angażuje w domu - typowa polska rodzina. Wówczas jakoś finansowo średnio stałem. W końcu i tak wszystko się rozpadło i już nie muszę się nad tym zastanawiać 🙂 za to finansowo dość dobrze stoję 🙂

2 godziny temu, Electra napisał:

Jeśli odmienne zdanie na temat ślubu wystarczy, żeby rozejść się, to nie dziwię się, że faceci nie chcą ślubu. Z powodu byle bzdety brać zaraz rozwód?🤷‍♀️

No jak branie slubu to dla Ciebie byle bzdet to nie wiem co dla Ciebie jest wazne. To raczej jedna z najważniejszych decyzji w zyciu, przynajmniej tak mi sie zawsze wydawalo

• Like 1

Jestem facetem i nie rozumiem ślubów. Miłość przemija tak czy siak, zostaje przyzwyczajenie, (lub inny rodzaj miłośći u nielicznych) z którym nie da się walczyć, nie ważne czy jesteś w związku małżeńskim czy nie. Jak się za bardzo pier'doli to i tak odejdziesz. Jedyne plusy to info o partnerce/partnerze i tyle. 

Napisano (edytowany)
19 minut temu, Qwerty82 napisał:

No jak branie slubu to dla Ciebie byle bzdet to nie wiem co dla Ciebie jest wazne. To raczej jedna z najważniejszych decyzji w zyciu, przynajmniej tak mi sie zawsze wydawalo

Miałam już ślub, następny? Mogę, a nie muszę. Mam już dzieci, kolejne? Mogę mieć, a nie muszę. Mój wdowiec będzie mieć decyzyjność na tych dwóch polach😂

Edytowano przez Electra
  • Like 1

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

czyli jak facet slubu nie chce a jest fajny to go bys zostawila?

2 minuty temu, laska.maska.laska.maska napisał:

czyli jak facet slubu nie chce a jest fajny to go bys zostawila?

Ja juz jednego meza mialam i mi wystarczy do konca zycia. Ale kwestia czy brac slub w zwiazku czy nie to raczej istotna sprawa jak dla mnie i raczej obie strony powinny być zgodne w tym temacie. Podobnie jak kwestia  posiadania dzieci. No ale moze cale zycie zylam w bledzie

2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Oczywiscie, ze nie. Poza tym nie chce takiego, co „zgodzi sie na slub”. Ma go chciec.

strasznie to brzmi jak jakas forma przymusu, ma chciec, ma to, ma tamto

1 minutę temu, uzyszkodnik napisał:

Jesli tak to odbierasz 😛

ludzie maja rozne preferencje, jesli moj facet powie ze slubu nie chce to i tak go nie zostawie. Chociaz chciala bym slub

Dla mnie to nie jest preferencja tylko istotna roznica w celach i planach na przyszlosc. Nie wyobrazam sobie wychowywania dziecka bez slubu. Ale nie narzucam Tobie co masz robic.

A jak za 5 lat Twoj maz odejdzie to co, dziecko i tak bedzie wychowywalo sie w rodzinie niepelnej po rozwodzie, bledne myslenie

Oczywiście, że jest to kwestia istotna, którą trzeba przedyskutować.

Nie zamierzam byc tak zgorzkniala jak Ty.

to nie jest zgorzknienie, to jest rzeczywistosc, szansa ze Cie to spotka wynosi statystycznie 50%

Mi to wystarczy 🙂 Zatem umowmy sie, ze z naszych 100% moj zwiazek bedzie tym 50%, ktore przetrwa, a Twoj tym drugim 🤔

Slabe pocieszenie i zaklinanie rzeczywistosci. 🙂  Rownie dobrze mozemy umowic sie ze bedzie odwrotnie

To zależy, najlepszy ślub to bez świadków taki nieważny ale honorowy.

Takie formalne zobowiązanie to mogła by tylko wymagać 💎 może jeszcze jakaś dziewica ale jak ma do czynienia z prawiczkiem to przehandlowanie jest słabe bo ryzykują to samo.

Naturalna kolej rzeczy jak się czuje że to ta jedyna z drugiej strony to tylko problemy żeby potem latać po sadach

Dnia 8.08.2020 o 16:56, laska.maska.laska.maska napisał:

Czy mniej facetów angażuje się w związki małżeńskie, raczej wszystko tak na luzie na kocia lape?

Jestem ciekawa bo ja chciala bym wziac slub, mój facet jest starszy odemnie, co prawda nie zdradził swojej opinii na temat ślubów, ale chciałabym poruszyć ten temat z nim. Pozatym rozmawiałam ostatnio z koleżanką, która jest w związku prawie 3 lata i jej facet odparł że nie ma szans on sięz nią nie ożeni!

Może lepiej wcześniej rozmawiać na takie tematy na początku związku aby znaćzdanie drugiej strony, bo wtedy ławiej się rozstać niż po np tych 3 latach jak uczucie jest mocniejsze.

Ja mam wrażenie, że faceci wciąż bardzo chętnie by brali po 3 żony.

Nawet chętniej niż 1.

Pewnie dlatego tak łatwo o ślub z muzłumaninem.

Tylko jeśli chodzi o męską fantazję, to por no można łatwo wyłączyć, trudniej rozwieść się z Arabskim ojcem swoich dzieci.

Zresztą, jakby 3 kobiety pytały się 1 europejskiego Ateistę:

zostań naszym mężem, a jak będziemy Ci marudzić lub zawstydzać, możesz nasz bić zgodnie z Koranem lekko bić.

To mam wrażenie, że jak bardzo ateistyczny mężczyzna by to nie był, i jak bardzo nie muzłumański, to mam wrażenie, że poszedłby na to.

Dnia 8.08.2020 o 16:01, Electra napisał:

równie dobrze można się rozejść o taki bzdet jak chęć posiadania dzieci czy podejście do kupna domu 😉 

34 minuty temu, laska.maska.laska.maska napisał:

Czyli ogolnie facetom sluby w glowie nie sa?

dużo facetów, myśli raczej o alimentach, oraz, że potem żony zostawiają je z torbami.

W starożytności dzieci zostawały z ojcem, czyli z tą osobą, co na nie płaci.

• Like 1

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

równie dobrze można się rozejść o taki bzdet jak chęć posiadania dzieci czy podejście do kupna domu 😉 

Nie porównuj papierku do dzieci czy domu. Jeśli wezmę kiedykolwiek. ślub to tylko dlatego, że nie przejdzie mi przez gardło konkubinat i konkubent. Partner też civlato brzmi, jak w interesach biznesowych. 

Edytowano przez Electra

2 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

dużo facetów, myśli raczej o alimentach, oraz, że potem żony zostawiają je z torbami.

W starożytności dzieci zostawały z ojcem, czyli z tą osobą, co na nie płaci.

Przez większą część nowżytności, również. ;- ) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się