Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bellablue

Co byście pomyślaały, gdyby Wasz kolega powiedział, że jesteście piękne?

Polecane posty

8 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Przepraszam wszystkich zebranych za wysrywy trolla nibucostam. Widze ze wysrywa i zaśmieca. Dajcie jej ignora to będziecie widzieć sam nick tak jak ja. 

Chcialabys ale niestety kazdy udaje ze cie lubi zebys sie nie przybobkowala a za plecami zglasza twoje Bobki 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bellablue napisał:

Ale spam... Myślałam, że otrzymam jakieś sensowne odpowiedzi, ale jak widać na kafeterii się nie da.

Bobka kazdy temat rozwala gdzie jest piekna kobieta bo ona taka nie jest 👋😀

Sama zaczela psuc humor to niech tez ma zepsty 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Tak to on. 

Chyba zjadlas dzis duzo plackow ze jeszcze nie przeklinasz jak szewc jak to masz w zwyczaju 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Myślałeś ze jesteś jak kameleon. No nie jesteś. Każdy widzi ze ty to ty. To nie moja wina wiec mnie nie wyzywaj od podrobów. 

Ale od Bobkow chetnie sie zgadzasz? 👋😀 wszak ty o wiele gorsze uzywasz epitety i wulgaryzmy a Bobka czy Bobek to takie urocze zdrobnienie szyte na miare 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niburdiama napisał:

Chcialabys ale niestety kazdy udaje ze cie lubi zebys sie nie przybobkowala a za plecami zglasza twoje Bobki 👋😀

Nie wiem kim jest Bobka, ale chciałabym, żebyśmy pogadali na temat, a nie o jakichś głupotach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bellablue napisał:

Nie wiem kim jest Bobka, ale chciałabym, żebyśmy pogadali na temat, a nie o jakichś głupotach. 

Przepraszam. Wracajac do tematu - tez mnie to nutrowalo, poniewaz ten komplement to jest cos. Jezeli mezczyzna tak rzeczywiscie mysli: jaka Ona piekna to mogloby swiadczyc o zakochaniu? Jak sadzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oinkk napisał:

hahahahahha biedna autorka czyta dziwnych trolli i ich wysrywy hahhahahahaha

Ja tylko dostosowalam sie do poziomu Bobkobluczegos zeby nadac ekspresji i stanowic jej lustro ku jej pomyslunkowi na przyszlosc 👋😎

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, troIl napisał:

To może zapytaj   swojego miłośnika zamiast   sie chwalić na publicznym forum, że jesteś piękna  udając, że   zastanawiasz się nad zachowaniem  jakiegoś   nieszczęsnika, który przesra przez ciebie życie

Lol 😄 Nie chwalę się. Chciałam się wygadać, bo leży mi to na serduchu. I jeśli już chcesz wiedzieć, nie uważam się za jakąś piękność. Myślę, że jestem ładna, ot co. A mężczyźni rzadko mówią takie rzeczy, przynajmniej ja nieczęsto słyszałam, że jestem piękna. Raczej słodka, urocza etc. 

A z nim... Tak, chciałabym, żeby on coś czuł do mnie. Bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, oinkk napisał:

hahahahahha biedna autorka czyta dziwnych trolli i ich wysrywy hahhahahahaha

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przepraszam. Wracajac do tematu - tez mnie to nutrowalo, poniewaz ten komplement to jest cos. Jezeli mezczyzna tak rzeczywiscie mysli: jaka Ona piekna to mogloby swiadczyc o zakochaniu? Jak sadzisz? 

No właśnie też uważam, że to jest coś. Bo mężczyźni inaczej komplementują, gdy chodzi o sam wygląd, a inaczej, gdy naprawdę coś poczują, coś więcej niż pociąg fizyczny. Czy jest tak w tym przypadku? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, troIl napisał:

ja prdl.

Gdzie można się nauczyć  tyle mówić nie zawierając przy tym  w wypowiedzi żadnej logicznej treści?

Trolliku, jesteś taki uroczy w tym swoim wyżywaniu się na innych. 🙂 Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, troIl napisał:

Przeicęż jasne jak słońce jest to, że   kiedy   uzyskasz weryfikacjie   obiektywności jego sądu to go zlejesz jak  bayern monachium  barcelone

Raczej bardzo się ucieszę, trolliku nienawidzący kobiet. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, troIl napisał:

K o or f a  dowiem sie jak żaba robi?

 

Kum kum, coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, troIl napisał:

ZAra sie dowiem  jak  bardzo współczuje mi autorka przykrych doświadczeń   spowodowanych   odrzuceniami   wynikającymi z moich licznych   moralnych przywar

Tak, współczuję Ci. Ale może kiedyś spotkasz swoją miłość. Nie poddawaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bellablue napisał:

😄 

Zaobserwuj co BonikBlu wypisuje w innych topikach i rozeznaj sie co to jest za jedna, poniewaz jak tylko pojawia sie w topiku haslo piekna, milosc, uczucia i ktos chce opowiedziec swoja historie zostac wysluchanym to dziala na nia jak plachta na byka. Stara sie zasiac defetyzm i zniecic lub osmieszyc a na koncu nazwie cie dziecinna etc co zreszta juz chyba dzis nawet zrobila? I przez takie jak ona to miejsce nie jest traktowane serio i ludzie nie chca sie otwierac bo nie spodziewaja sie tu kulturalnej uczuciowej dyskusji. Zaobserwuj co ona wypisuje a stwierdzisz szybko ze niestety mam racje a ona przeholowuje. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, troIl napisał:

Tak. dziękuję. sprdlaj🤭

To mój topic, więc spier.dalanie należy do Ciebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zaobserwuj co BonikBlu wypisuje w innych topikach i rozeznaj sie co to jest za jedna, poniewaz jak tylko pojawia sie w topiku haslo piekna, milosc, uczucia i ktos chce opowiedziec swoja historie zostac wysluchanym to dziala na nia jak plachta na byka. Stara sie zasiac defetyzm i zniecic lub osmieszyc a na koncu nazwie cie dziecinna etc co zreszta juz chyba dzis nawet zrobila? I przez takie jak ona to miejsce nie jest traktowane serio i ludzie nie chca sie otwierac bo nie spodziewaja sie tu kulturalnej uczuciowej dyskusji. Zaobserwuj co ona wypisuje a stwierdzisz szybko ze niestety mam racje a ona przeholowuje. 

Chyba najlepiej ignorować takie osoby. Kontynuując temat: Tobie też ktoś powiedział, że jesteś piękna? Jak to się zakończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bellablue napisał:

No właśnie też uważam, że to jest coś. Bo mężczyźni inaczej komplementują, gdy chodzi o sam wygląd, a inaczej, gdy naprawdę coś poczują, coś więcej niż pociąg fizyczny. Czy jest tak w tym przypadku? Zobaczymy.

Trudno stwierdzic. Trzeba najpierw poznac te osobe czy nie rzuca slow na wiatr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bellablue napisał:

To mój topic, więc spier.dalanie należy do Ciebie 🙂

Nie zwracaj uwagi na to. To mozna powiedziec niestety norma typowa np dla Bobki jak ma atak zawisci.

Beda probowac Cie wyprowadzic z rownowagi az pewnego dnia wejdziesz tu tak jak ja dzis i obsmiejesz np Bobke tak po prostu zeby bylo smiesznie. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bellablue napisał:

Chyba najlepiej ignorować takie osoby. Kontynuując temat: Tobie też ktoś powiedział, że jesteś piękna? Jak to się zakończyło?

Teraz to juz moj Kicius. 

Bobka bardzo atakowala ze swojego obecnego chlopaka nazywam Kicius. 

Heh

Ignorowac owszem ale czasem trzeba tez pokazac kto tu rzadzi 👋😎  i dala sobie siana i o to chodzi 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, troIl napisał:

Napisz na priv  do  niburdiamy  żeby ci wysłała  animowanego tutoriala   z ruchomymi mrugającymi łapkami

O Kiciusiu i love story ❤😀

Ale co by nie mowic, mnie wreszcie sie udalo ufff 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzial mi kiedys ze jestem piekna. Huh czasem to slyszalam ale huh  😎

Powiedzmy sobie szczerze, nie mam 12 lat. 

Ale w Jego przypadku to bylo szczere, na szczescie. Moze i w Twoim tez tak bedzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, troIl napisał:

Zaczyna się robic   d e b i l n i e j    niz przy krojeniu żaby i   rażeniu ją prądem.

Narka...

👋😎

Wirujaca w rytm Bobkodance 👋😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TenX napisał:

W ogóle się z Tobą nie zgadzam. Piękno to pojęcie subiektywne, dla każdego coś innego będzie piękne. Jeden uzna, że wychodzona modelka jest piękna, dla drugiego w ogóle nie będzie piękna, bo woli rubenowskie kształty. Myślę, że dla zakochanego faceta, tylko jedna kobieta jest piękna, druga co najwyżej może być ładna. 

Dla zakochanego. Widzisz Bella? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TenX napisał:

W ogóle się z Tobą nie zgadzam. Piękno to pojęcie subiektywne, dla każdego coś innego będzie piękne. Jeden uzna, że wychodzona modelka jest piękna, dla drugiego w ogóle nie będzie piękna, bo woli rubenowskie kształty. Myślę, że dla zakochanego faceta, tylko jedna kobieta jest piękna, druga co najwyżej może być ładna. 

Czyli może być we mnie zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TenX napisał:

W ogóle się z Tobą nie zgadzam. Piękno to pojęcie subiektywne, dla każdego coś innego będzie piękne. Jeden uzna, że wychodzona modelka jest piękna, dla drugiego w ogóle nie będzie piękna, bo woli rubenowskie kształty. Myślę, że dla zakochanego faceta, tylko jedna kobieta jest piękna, druga co najwyżej może być ładna. 

Ojeju, no oczywiście. Ale autorka pytala o to co pomyślałybysmy gdyby powiedział to kolega. Jakiś zwykły kolega. Nie ukochany zakochany. Gdybym usłyszała to od osoby, z którą mnie coś łączy, wiadomo, że bardzo ucieszylby taki komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Opowiedz cos wiecej o tej historii. Znacie sie nieco? 

Znamy się z pracy. A właściwie przelotem, bo on pracuje w innym dziale. Moje zauroczenie nim już trochę trwa... Przez tę całą pandemię w ogóle się nie widzieliśmy, bo pracowaliśmy zdalnie. 😞 A ja nie mogę przestać o nim myśleć i analizuję każdy jego ruch i słowo skierowane w moją stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×