Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bellablue

Co byście pomyślaały, gdyby Wasz kolega powiedział, że jesteście piękne?

Polecane posty

Przed chwilą, BoniBluBobi napisał:

Zapytaj go wprost. Przecież nie jesteście dzieciakami...proste. 

Zapytałabym... Ale mi się trochę podoba taka gra w kotka i w myszkę. I póki co, zamierzam ją przeciągać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wzbudza we mnie bardzo dużo emocji. Głównie pozytywnych. 🙂 I tęsknię, gdy go nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Rzeczywiście nie jesteś dzieciakiem. W ogóle. 

Czemu jesteś taka ostra? Nigdy nie flirtowałaś? Zawsze wszystko wywalałaś jak kawa na ławę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie powiedziałabym oschłe dzięki i poszła dalej. Komplementy odnośnie urody wprawiają mnie w zakłopotanie i jakoś nie cieszą bo wtedy wiem, że jestem postrzegana przedmiotowo. Żaden mężczyzna bezinteresownie nie wypowiada takich komentarzy, zazwyczaj za tym kryją się konkretne intencje, więc od razu staram się studzić takiego delikwenta i nie wykazuje po tego rodzaju komplemencie entuzjazmu żeby nie pomyślał, że coś może ze mną zdziałać. Jeśli już, to zdecydowanie bardziej łechcą moje ego miłe słówka dotyczące osobowości i inteligencji ale generalnie nie jestem osobą łasą na tego rodzaju adoracje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mizo napisał:

Pewnie powiedziałabym oschłe dzięki i poszła dalej. Komplementy odnośnie urody wprawiają mnie w zakłopotanie i jakoś nie cieszą bo wtedy wiem, że jestem postrzegana przedmiotowo. Żaden mężczyzna bezinteresownie nie wypowiada takich komentarzy, zazwyczaj za tym kryją się konkretne intencje, więc od razu staram się studzić takiego delikwenta i nie wykazuje po tego rodzaju komplemencie entuzjazmu żeby nie pomyślał, że coś może ze mną zdziałać. Jeśli już, to zdecydowanie bardziej łechcą moje ego miłe słówka dotyczące osobowości i inteligencji ale generalnie nie jestem osobą łasą na tego rodzaju adoracje 🙂

Szczerze, to też nie jestem. gdyby to powiedział inny facet, powiedziałabym "dzięki" i poszłabym dalej. Ale powiedział to ON. I to tak dziwnie, jakby nieświadomie. Jakby w sumie nie chciał, żebym usłyszała. A później już normalnie, wyraźnie. Ogólnie to nie chcę sobie niczego wkręcać, bo łatwo o to, gdy jesteśmy kimś zauroczeni. 

Non stop analizuję jego zachowanie w stosunku do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

No bo nie jestem piękna. Ładna to jeszcze ujdzie, ale jeżeli ktoś mi wciska że "piękna", to wiadomo, że pic na wodę fotomontaż, czyli coś chce uzyskać

A co moze uzyskać w zamian za to ze powie żem piękna? Jesli ktos tak mówi uznaje ze robi to bezinteresownie;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bellablue napisał:

Nie założył się z nikim, bo nie jesteśmy dzieciakami. Poza tym, musiałby być wspaniałym aktorem, żeby zagrać np. czerwienienie się w moim towarzystwie.

Nie przejmuj sie Bobka, bedzie Cie atakowac jak i mnie bo nie moze zniesc ze jestes piekna 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bellablue napisał:

Szczerze, to też nie jestem. gdyby to powiedział inny facet, powiedziałabym "dzięki" i poszłabym dalej. Ale powiedział to ON. I to tak dziwnie, jakby nieświadomie. Jakby w sumie nie chciał, żebym usłyszała. A później już normalnie, wyraźnie. Ogólnie to nie chcę sobie niczego wkręcać, bo łatwo o to, gdy jesteśmy kimś zauroczeni. 

Non stop analizuję jego zachowanie w stosunku do mnie. 

po co ? Człowiek to niezbadana materia,  wszystkie przypuszczenia moga byc błędne albo i nie ale statystycznie  tez tego nie obliczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bellablue napisał:

Nie wiem po co prawi TAKIE komplementy. Może tak uważa i chce się tym podzielić? Albo mu się wymsknęło? 😉

Tez mnie to nurtuje bo kiedys jeden kolega tez mi ni stad ni zowad tak powiedzial i zastanawialo mnie to czemu uczynil komplement odnosnie urody. Odnosnie intelektu byl komplement wczesniej ale to niezbyt dobry znajomy i przemknelo mi przez mysl ze:

1. Chce mnie poderwac

2. Po prostu powiedzial bo powiedzial

3. Powiedzial z innego powodu? 

Jak Ty myslisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, troIl napisał:

Może  powiedział  "jesteś z piekła"?

Ja często  się tak mylę  jak  się  na czymś skupiam.

Np ktoś mówi "Jade do sklepa"

a ja słysze: "weź se kotleta"

To ja tak niefortunnie zaliczam słowne wpadki. Na okrągłą rocznicę ślubu zamiast powiedzieć "Kochanie dziękuję Ci za te lata" przejęzyczyłam się i powiedziałam "Ty głupi ch.ju zmarnowałeś mi 10lat życia" 😉

 

*Dla sztywnych pał: TO ŻARCIK. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

Jak można być dekadę z głupim choojem i mieć do niego pretensje ze się nie odeszło a jeszcze się zrobiło dzieci z takim? 

A jak mozna byc Bobka i do tego niebieska w tych sprawach? 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, troIl napisał:

A pewnie zaczęło się podobnie jak u autorki.

Mąż powiedział p i  e r d o l sie szmato"

 A ty zrozumiałaś "kupie ci dukato"

Dobre 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Dobre 😉

Bobka zazdrosci Ci intelektu i poczucia humoru ale nie zwracaj uwagi na nia, bo szuka tu tylko pucharow do swojej excellent reputacji ale to syzyfowe zadanie bo i tak dla niej skonczy sie Bananem 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBobi napisał:

A jak można być tobą i mieć się za lepsza od bobkow jakichkolwiek? Wytrzyj kisiel z gaci i idź robić dobrze kitkowi bo niedługo zawinie ogon i pójdzie do innej knajpy gdzie go porządnie nakarmio. To ostatnie słowa ode mnie do ciebie. Ignor. 

Bobko zjedz placka 👋😀

Nie dosiegnie mnie twej zawisci macka😎 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBobi napisał:

A jak można być tobą i mieć się za lepsza od bobkow jakichkolwiek? Wytrzyj kisiel z gaci i idź robić dobrze kitkowi bo niedługo zawinie ogon i pójdzie do innej knajpy gdzie go porządnie nakarmio. To ostatnie słowa ode mnie do ciebie. Ignor. 

Patoklimaty nie sa w moim typie wiec dobrze ze wreszcie sie przymkniesz bobkoplackami 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

A co moze uzyskać w zamian za to ze powie żem piękna? Jesli ktos tak mówi uznaje ze robi to bezinteresownie;) 

A ja nie. Niektóre kobiety są próżne i lubują się w takim wzbudzaniu zachwytu swoją aparycją a mężczyźni to skrzętnie wykorzystują. Oczywiście komplement może być szczery i facet faktycznie może uważać daną kobietę za atrakcyjną, ale i tak  gdzieś tam po cichu podświadomie pewnie liczy, że ta do której wzdycha, mu się za te słodkie słówka odwdzięczy w naturze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

No bo nie jestem piękna. Ładna to jeszcze ujdzie, ale jeżeli ktoś mi wciska że "piękna", to wiadomo, że pic na wodę fotomontaż, czyli coś chce uzyskać

Jak się gość zauroczy to dla niego będziesz piękna 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mizo napisał:

A ja nie. Niektóre kobiety są próżne i lubują się w takim wzbudzaniu zachwytu swoją aparycją a mężczyźni to skrzętnie wykorzystują. Oczywiście komplement może być szczery i facet faktycznie może uważać daną kobietę za atrakcyjną, ale i tak  gdzieś tam po cichu podświadomie pewnie liczy, że ta do której wzdycha, mu się za te słodkie słówka odwdzięczy w naturze 🙂

Liczyć to se moze , hshaha oby się nie przeliczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Liczyć to se moze , hshaha oby się nie przeliczył;)

No wiadomo, że zrobisz z tym co zechcesz, ale faceci mają takie przeświadczenie, że jak przejmują inicjatywę i zaczynają "działać" (komplementy to jeden z pierwszych etapów w podrywie) to im się coś w zamian za to należy... żałosne to jest 😕 Albo zaproszą kobietę na randkę i uważają, że kobieta powinna się z nimi niebawem przespać bo oni jej postawili kawę albo kolację, wydali na nią w końcu swoje "miliony"... O tym się głośno i oficjalnie nie mówi, ale oni na serio tak podchodzą do tych spraw 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Nie wiem co tam sapiesz bo zostalos dodane na listę osób które mogą mnie pocałować w dupe. Mam tylko jedno na twoje wypociny teraźniejsze i przyszłe bo takowe będę z pewnością. Mianowicie 

TWOJA STARA

Jak chcesz miec psyche bardziej niz dzis zwichrowana to zadawaj sie czesciej z Niburdiama 👋😎

Uprzejmie sluze pomoca

Gdy niewinnym ludziom psujesz humor noca 👋😎

Gdy swoja zawisc na kafe zasiewasz

I pieknej dziewczynie w watku swe Bobki rozlewasz

Byle tylko zepsuc humor 

Uwazasz ze jestes harda i twarda

Ja chetnie udowodnie ile tu jestes warta 👋😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, TwojaMuuza napisał:

A co moze uzyskać w zamian za to ze powie żem piękna? Jesli ktos tak mówi uznaje ze robi to bezinteresownie;) 

Element zmiękczania materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BoniBluBobi napisał:

W jakim celu zatem osoby posiadające te tajemna wiedzę decydują się na ślub? Hobby związane z płazami? 

W takim zeby z Bobka sie nie zwiazac? 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Posiadając taka wiedzę trzymanie się nadziei to głupota. To fakt ze zauroczonego człowiekowi to co brzydkie wydaje się piękne ale zauroczenie trwa krótko klapki spadajo i witaj życie 😎 a było porzucić nadzieje. 

Musialas skopiowac moja ukochana emote 👋😎 bo chcesz byc bardziej cool, ale niestety jestes tylko xeroBobka 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBobi napisał:

Trzeba było od razu napisać ze zegar w macicy tyka a nie pieprzyć o nadziei. 

Jakie to Bobkotyczne 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BoniBluBobi napisał:

A kermit?

A Bobkożaba w placki ładowana żurawiem do Bobkołóżka? 👋😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawistna BlueBobka masz tu przeBobkane jak zobaczysz w poblizu Niburdiame 👋😎

A tymczasem siedz cicho i nie Bobkuj 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, troIl napisał:

Z doświadczenia wiem, że  kobiety   widują się tylko z potencjalnymi  partnerami   seksualnymi  reszta jest przezroczysta 

Nie, to faceci tak robią 🙂 Kobiety lubią mieć kolegów i nie na każdego osobnika płci męskiej z którym mają styczność patrzą pożądliwie. Czasem po prostu chcą z kimś ciekawym porozmawiać i nie ma znaczenia tutaj płeć. Za to faceci najchętniej każdą ładniejszą kumpelę by przeobrazili w swoją kochankę. Żenada 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Niburdiama napisał:

 👋

Zostaw. 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale spam... Myślałam, że otrzymam jakieś sensowne odpowiedzi, ale jak widać na kafeterii się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×