Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bellablue

Co byście pomyślaały, gdyby Wasz kolega powiedział, że jesteście piękne?

Polecane posty

Dnia 24.08.2020 o 14:24, wąsaty diabeł napisał:

Kiedy facet mówi lub próbuje powiedzieć kobiecie, że jest piękna, to po prostu się zakochał. Tak można wnioskować z tego przypadku, bo się chyba słabo znają i kochanie mu przez gardło nie przechodzi i słusznie. Można też być piękną codziennie, wtedy zastępuje to słowo kocham albo oba idą w parze. Można też być południowcem, gdzie często idzie się na ilość, a nie jakość i amo - znaczy tyle samo co daj mi dupy. Zwłaszcza widząc blond turystki w kwiecie wieku, które po włosku nie potrafią ani słowaw, ale to powinnaś wiedzieć ti mio amico italiano. 😄 

Myśle, ze to tylko komplement a nie zakochanie. Wiele razy słyszałam od kolegów jaka jestem piękna i żaden pózniej nie wyznawał miłości😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, VanessaR napisał:

Myśle, ze to tylko komplement a nie zakochanie. Wiele razy słyszałam od kolegów jaka jestem piękna i żaden pózniej nie wyznawał miłości😂

Gleboko w to wierze 👋😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Laurittka napisał:

Wiele razy to słyszałam od kolegów, ale to po prostu miły komplement i już. Kolega to kolega, kumpel. Nie doszukiwałabym się żadnych podtekstów. 

O prosze dwie Panie sa jednomyslne w tej sprawie 👋😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

O prosze dwie Panie sa jednomyslne w tej sprawie 👋😀

No cóż, Polki są podobno najpiękniejsze na świecie, to pewnie dlatego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bellablue napisał:

No cóż, Polki są podobno najpiękniejsze na świecie, to pewnie dlatego 😉

Racja. Pewnie padnie trzecia i czwarta identyczna odpowiedz ale - jak wspominasz- pelno jest pieknych kobiet 👋😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tak czasem do koleżanki i nie ma problemu.Przecież to nic złego i nie ma co się doszukiwać nie wiadomo czego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Piszę tak czasem do koleżanki i nie ma problemu.Przecież to nic złego i nie ma co się doszukiwać nie wiadomo czego 🙂 

tez rak myślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to, że się czerwieni, gdy to mówi? To, że zachowuje się czasem jakby był zawstydzony w mojej obecności? To nic nie znaczy? Nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bellablue napisał:

A to, że się czerwieni, gdy to mówi? To, że zachowuje się czasem jakby był zawstydzony w mojej obecności? To nic nie znaczy? Nic a nic?

Alez oni niemalze wszyscy poza wyjatkami uswiadomia Ci, iz to nic nie znaczy bo czemu masz miec lepiej niz Oni sami? 👋😎

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Może ma erytrofobie. 

Nie zauważyłam, żeby nagminnie czerwienił się w towarzystwie innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Alez oni niemalze wszyscy poza wyjatkami uswiadomia Ci, iz to nic nie znaczy bo czemu masz miec lepiej niz Oni sami? 👋😎

Heh no chyba tak. Choć zakładam, że mają rację i że życie jest ch.ujowe i do bani, bo przecież nigdy nie może być fajnie i dobrze 😉 A miłość nie istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bellablue napisał:

Nie zauważyłam, żeby nagminnie czerwienił się w towarzystwie innych. 

Naprawde nie ma sensu z Bobka prowadzic dyskusji poniewaz sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem. Za wszelka cene bedzie Ci chciala uzmyslowic ze to wszystko jest be i ze nie warto. Tak jak mnie caly czas hejtowala ze Kitek be bo zazdrosny. Po prostu niektore osoby maja problem z zawiscia, sa nieszczesliwe i to co im pozostalo to dogryzac innym. Prawda ja w oczy kole, jednak prawda. Zreszta sana sie przekonasz co to za jedna. Nie polecam kontaktu z Bobka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bellablue napisał:

Heh no chyba tak. Choć zakładam, że mają rację i że życie jest ch.ujowe i do bani, bo przecież nigdy nie może być fajnie i dobrze 😉 A miłość nie istnieje. 

Ja tak nie zakladam. Odwrotnie, ja nigdy nie przegrywam. 👋😎

A nawet jezeli to bylo wczoraj. Ale jutro i tak wygram 👋😀

Polecam przyjac ten lepszy wariant, ze moze akurat? A jesli nie to bywa i takk, swiat sie przez to nie zatrzyma 😀 jutro tez jest dzien 😀i ❤gdzies czeka

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBobi napisał:

Whateva. Pasuje do tego typu tematów jak chooj do odbytu. Niech ci inni radzą. Tylu ekspertów kompetentnych. Baj 🖐🏼

Choc jeden dobry pomysl 👋😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bellablue napisał:

Będę obserwować... I dam znać, jak coś się wydarzy 🙂 Dzięki za Twoje wsparcie, kobietko 🙂

Dziś wyciągnęłam kartę tarota Kochankowie pytając o jego uczucia do mnie. Dwa razy. To chyba dobry omen? 

Co ty raz to dobrze dwa razy to za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bellablue napisał:

A to, że się czerwieni, gdy to mówi? To, że zachowuje się czasem jakby był zawstydzony w mojej obecności? To nic nie znaczy? Nic a nic?

Powiem z doświadczenia, ze dopóki nie zaprosi Cie chociaż na kawe to nic nie znaczy, ze sie czerwieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, VanessaR napisał:

Powiem z doświadczenia, ze dopóki nie zaprosi Cie chociaż na kawe to nic nie znaczy, ze sie czerwieni. 

Też myślę podobnie... Czyli nic z tego 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 21:25, Niburdiama napisał:

Opowiadaj jak to dzis minal dzien i o Twojej sympatii. Czekam z wypiekami na twarzy 🙂

Dopiero wracam po urlopie do pracy i w sumie nie wiem, czy się zobaczymy, choćby przypadkiem. Liczę na to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bellablue napisał:

Też myślę podobnie... Czyli nic z tego 😞

Niekoniecznie nic bo to moze byc początek czegoś. To zależy jak bardzo jest zainteresowany i czy on rzeczywiście chce z tym cos zrobić. Podobasz sie i stąd ten komplement. Najlepiej nie nakręcać sie bo faceci zwracają uwagę na wiele atrakcyjnych kobiet. Zobaczysz sama czy on cos zrobi:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 16:07, Amadeusz Szowin napisał:

A jaki widzisz sens w tym żeby facet zapraszał i płacił za kobiete, z której nie chce zrobic swojej kobiety? (tzn. Wyruccchacc) 

Po co miał bym zapraszać gdzieś kobietę której nie chce przeleciec, to bez sensu. 

No i tutaj właśnie widać różnicę w postrzeganiu kobiet i mężczyzn. Kobieta by chętnie wyszła np. na kawę z kolegą, za którym przepada i z którym lubi rozmawiać tak po prostu, bo czerpałaby przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu. I niekoniecznie musiałaby widzieć w takim facecie potencjalnego partnera, sama perspektywa spotkania z osobą, którą darzy sympatią byłaby dla niej satysfakcjonująca. A chłopy? Nie widzą w kobiecie człowieka, jedynie obiekt do wybzykania, dlatego właśnie żaden sobie nie wyobraża spotkania z płcią przeciwną, które potencjalnie nie miałoby się zakończyć w łóżku. Nie chce im się na coś takiego tracić czasu bo postrzegają kobiety za mało inteligentne. Pogadać to sobie mogą z kumplami a dziewczyna jest przecież od ciągnięcia lachy, nie? Jesteście po prostu beznadziejni i płytcy, ot co🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×